"TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Olga

Czy macie powód, że przestaliście pisać na forum?

smi
@Olga

co chcesz wiedzieć Olga?pracowałam wiele lat i inni także, jak ktoś chce tam pracować to niech pracuje

Alicja

@SM nie zamierzam aplikować do firmy. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to aby pomóc w uzyskaniu informacji na temat pracy w Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Czy powiesz na jakim stanowisku pracujesz? Co najbardziej podobało Ci się pracując tutaj?

SM

Byłam zatrudniona kilka lat, nie od początku na umowę o pracę, mogę wiele powiedzieć na ten temat, nie wiem jednak na jakie stanowisko składasz( bo to bardzo istotne) Nie widziałam ostatnio żadnego ogłoszenia z ofertą pracy tej firmy.

SM

Alicja a na jakie stanowisko tam składasz w tej chwili to Ci powiem

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Technik serwisu - do przyuczenia!? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
ktoś

Towarzystwo rodem z czasów PRL - dużo kombinowania, nie jasne i podejrzane działania kierownictwa.

dex

WSPÓLNOTA' dlaczego tak radzisz? Przeciez umów nie podpsiją dizeci i chyba każdy widzi co podpisuje bo potrafi czytać, jak akceptuje to podpsiuje nie to nie, proste.

WSPÓLNOTA

W Oddziale warszawskim Techemu jest podobnie ,umowy z klijętami sa tak skonstruowane ze jak się dobrze nie w czytasz to jesteś pogrzebany . OSTRZEGAM - czytajcie umowy z pomocą prawnika.OLSZTYN- WYDANIE POINI.

kachhhla

zawsze patrzą jak czegoś nie przyznać , czy się należy , ile kto pracuje, czy na pewno rok?

xxx

są premie dwa razy do roku i na święta parę złotych

xxx

???w innych oddziałach to samo, może gorzej ale nikt nie odważył się jeszcze napisać

Gutek

A jak w innych oddziałach bo piszecie tylko o Gdańsku??

Gazownik

Na sumieniu ma ludzi i cwaniactwo oraz układziki. To chyba wystarczajaco.

Kazik

bardzo wysoką funkcjonalnosc mają napewno wodomierze wehrle, stają na każdym przystanku jak pks w kielcach

W Nowym Roku życzę nam wszystkim 3 X R: Rozbiegu, Rozmachu i Roz..... struktur i zwyczajów w firmie! Nie ma sukcesu bez TSS-u!

średni szczebel

Robić lemingi i cieszyć się!!!! Prezes twierdzi, że nasze usługi są potrzebne! Mamy do sprzedania zaawansowaną technologię! A rzetelne rozliczenia lokatorów? Hmmm! A kogo to obchodzi?! (usunięte przez administratora)

Happen

Towarzystwo wzajemnej adoracji czyli, protegowany z bylego ustroju niczym z krainy deszczowcow, spocony grubasek i kruczowlosy milczek. Jak tu mozna normalnie pracować ? Karamba.

Wasilewski

[usunięte przez moderatora] sugeruje w swojej ideolgi, że hapteny rozpuszczone w ślinie, pocie, mleku, nasieniu i innych płynach ustrojowych pośredniczą w toksycznym oddziaływaniu ludzi na siebie. Według niego także hapteny pochodzące ze zwierząt, roślin, grzybów pleśniowych, mikrobów i lekarstw mogą działać toksycznie na pewne osoby. Wyjaśnia w ten sposób, że nie ma pojęcia o czym mówi.

Nieunikniony

Zgadzam sie w 100 procentach z komentarzami - tłusty żarcie ha ha!

Sebastian
@Nieunikniony

Konieczna będzie inspekcja pracy w tej firmie,współpracowałem z nią kiedyś i dowiedziałem się(usunięte przez administratora)

Gosc

gość - 2012-08-16 13:31:58 Przykro to czytać. Zacząłem pracować tam jakieś 15 lat temu (od początku biura w Trójmieście) i przepracowałem kilka ładnych lat. Roboty było w bród ale atmosfera fajna i w miarę dobra/średnia płaca. Teraz jak słyszę od ludzi z branży, to jedna wielka [usunięte przez moderatora] w każdym aspekcie. Ryba psuje się od głowy..... Słaby czlowiek w tym przypadku v. prezes Techem zawsze będzie otaczał się ludźmi gorszymi i słabszymi od siebie.Byly p.o.Dyrektor Oddziału w Gdańsku pan [usunięte przez moderatora] to cyrk na kolkach, [usunięte przez moderatora] , ten czlowiek nie mial o niczym pojecia, zwlaszcza handlu, zarzadzaniu ludzmi, czy kontaktach z klientem , wprowadzil niesamowity balagan, miałby problem z prowadzeniem kiosku Ru (usunięte przez administratora) .Jedno co potrafi to oszukiwac wszystkich podwykonawcow,pracownikow nie płacąc im wcześniej umowionych kwot, za to bardzo dobrze umie pozakladac sobie po 10 lokat po kilkanascie tysiecy zl na ojca,matke, zone.....Ta firma to jeden wielki smiech,w niedługim czasie z prezesem bedą mogli pogratulować sobie zamknięcia oddziału w Gdańsku, pewniejsze niż 6 w totka! Panie [usunięte przez moderatora] zawsze spocony , obciekajacy potem i [usunięte przez moderatora] panie. Jeżeli w czym pan się nie zgadza proszę o pozew;)

gość

Zostaw merytoryczną opinię o "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

"TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ