"TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie Techem Techniki Pomiarowe

Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy, że interesujecie się naszą firmą. Staramy się być wszędzie tam gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.
Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś podzielić się swoją opinią jesteśmy tutaj po to, aby móc odpowiadać na wszystkie ważne kwestie dla naszych pracowników i Kandydatów starających się o pracę w naszej organizacji.

Zależy nam na merytorycznej wymianie zdań dlatego zaznaczamy, iż wszelkie komentarze, które naruszają Regulamin serwisu GoWork i/lub przepisy Polskiego Prawa, będą zgłaszane do administratorów z prośbą o weryfikację adresu IP.

Szanujemy wolność słowa, jesteśmy także otwarci na konstruktywną krytykę, ale nie zgadzamy się na obrażanie obecnych, byłych jak i przyszłych pracowników Naszej firmy.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Chodzi o pracę jako Pracownik Administracyjny, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 16 marca.

Wszyscy Pracownicy ( bez względu na zajmowane stanowisko) mają dostęp do szerokiego wachlarzu benefitów. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, takie jak wczasy pod gruszą, wyprawka dla dziecka w wieku szkolnym, dodatek z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych. Do tego dochodzi dofinansowanie do szkieł korekcyjnych. Dbamy również o zdrowie naszych pracowników, oferując im prywatną opiekę Medicover za 1 zł, z możliwością rozszerzenia usług z odpłatnością po stronie pracownika, oraz pakiety sportowe Medicover Sport na preferencyjnych warunkach. Nie zapominamy również o ubezpieczeniu, finansując obowiązkowe ubezpieczenie grupowe UNUM, z możliwością rozszerzenia usług z odpłatnością po stronie pracownika.

Czy Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Joanna

W firmie nie ma możliwości odbycia stażu z uwagi na specyfikę branży, w której działamy. Chętnie podejmujemy współpracę z osobami, które pragną zdobyć swoje pierwsze doświadczenie i myślą o zatrudnieniu na dłuższy okres. Oferujemy profesjonalne szkolenie wdrażające oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Pracownik Biurowy w firmie "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Kandydatka Nowy wpis

Ogłoszenie co kilka dni jest odświeżane/podbijane. Mało chętnych czy takie wymagania?

Ktoś Nowy wpis
@Kandydatka

Rzeczywiście co jakiś czas ogłoszenie jest odświeżane. Udało się komuś dostać zaproszenie na rozmowę i może coś na ten temat powiedzieć? Szukają kogoś do pracy, czy ogłoszenie jest wystawiane dla picu?

Nowy wpis

@Ktoś

Ogłoszenia Techem odpowiadają na realne potrzeby personalne. Fakt, mamy oddziały w kilku dużych miastach w Polsce i w zdecydowanej większości nasze ogłoszenia dotyczą stanowisk biurowych, praca może być wykonywana w różnych działach np. w dziale usług, rozliczeń, obsługi klienta, konkretny zakres zadań oraz dział jest zaznaczony w każdej ofercie.

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie Techem Techniki Pomiarowe

Co jaki czas w Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżek nie ma, z bólem są korekty inflacyjne, ale nie dla wszystkich

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Technik serwisu - do przyuczenia!? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Katarzyna

Interesuje mnie praca w tej firmie na stanowisku specjalista ds usług. Jestem po studiach i blisko mieszkam. Czy mogę osobiście złożyć dokumenty?

@Katarzyna

Pani Katarzyno, Zachęcam do wysłania aplikacji w formie elektronicznej na adres joanna.ostrowska@techem.pl.

specjalista

Bardzo śmieszy i delikatnie mówiąc denerwuje zawarta w ogłoszeniach o pracę w oddziałach firmy na stanowisku Specjalisty zapewnienie o udziale w rzekomych "specjalistycznych szkoleniach przygotowujących do wykonywanej pracy". O jakie szkolenia konkretnie chodzi??? Hmmm - żadnego nie kojarzę. Oprócz oczywiście słynnego, często używanego przez dział informatyczny i główny dział techniczny ukochanego przez nich słowa "instrukcja". Aaaa no tak - to przecież było w instrukcji nr milion pięćset sto dziewięćset w punkcie 134 podpunkt 18f. A po drugie firma, która sama siebie nazywa liderem, reklamuje się tym, że daje umowy o pracę. Serio??? A co ma dawać? Przepustki "zur arbeit und zuruck"?

Czy Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Joanna

Czy w Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Joanna

W firmie funkcjonują atrakcyjne benefity w postaci Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w skład których wchodzi m.in. świadczenie z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Waldemar

Czy jest szansa na pracę jeśli nie jestem Ukraincem? Podobno już nie zatrudniacie Polaków

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.?

Joanna

Techem Techniki Pomiarowe ma wiele działów oraz lokalizacji. Wymagania, które stawiamy kandydatom są określone w ofertach pracy, które umieszczamy na dedykowanych w tym celu stronach intenetowych.

Tomasz
@Joanna

Czy są w firmie Techem Techniki Pomiarowe takie stanowiska, gdzie pracownik nie musi legitymować się doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku? Firma ta z chęcią przyjmuje takie osoby, czy raczej stawia na osoby doświadczone, które już coś potrafią? Zadałem to pytanie, ponieważ liczę na odpowiedź. Liczę, że czegoś się dowiem.

Patryk

Generalnie to firma jest dobrym pracodawcą i dobrze się pracuje , atmosfera jest ok więc polecam zainteresowanym pracą.

Marecelo

firma prowadzi rekrutacje na przedstawiciela handlowego. W ogłoszeniu jest napisane , że praca jest na umowę o pracę. W rzeczywistości nawiązuje współprace na zasadzie działalności gospodarczej. Jeśli np masz pracować w Poznaniu - pracodawca wymaga od Ciebie abyś udał się do oddziału w Krakowie na rekrutacje (na własny koszt) i jeśli Ciebie zaakceptują zapraszają na 5 dniowe szkolenie. Praca głownie polega telemarketingu i umawianiu spotkań jeśli uda się takie nawiązać (coś jak agent ubezpieczeniowy)

Alicja

@XxXx, w Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. również pracują ludzie i ktoś z działu HR mógł mieć chwilowe kłopoty z czasem lub musiał skonsultować rekrutację z przełożonym - mogło wydarzyć się wiele sytuacji, trudno ocenić na ile zachowanie było nieprofesjonalne. W dzisiejszych czasach rzadka jest nawet informacja o wykluczeniu z rekrutacji. @smi, forum na którym można się podzielić opinią o pracodawcy stworzono właśnie po to żeby ktoś mógł wiedzieć czy chce aplikować do danej pracy. Jeśli jesteś wieloletnim pracownikiem firmy zapraszam do wypowiadania się, Twoja opinia może zmienić czyjeś zdanie na temat aplikacji.

@Alicja

bzdura żadnego HR w tej firmie nie ma( może w centrali Poznań tak ale w oddziałach nie)- piszecie to po to by ktoś zareagował swego czasu pracowałam i wiem kto rekrutuje i jak to się nieprofesjonalnie odbywa

@anonymous

hr nie ma nawet w centrali

Alicja

@Paweł T. pisząc swoją opinię na forum Gowork.pl zaakceptowałeś regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Zabrania on podawania danych personalnych innych osób. Na przyszłość wypowiadając się na forum rób to zgodnie z regulaminem, gdyż w innym przypadku wpis może zostać usunięty.

Alicja

@Gutek, interesuje Cię praca w tej firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej napisz na forum czy zostałeś zatrudniony, jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwał? Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby odpowiedzieć na pytanie @Gutka dotyczące zatrudnienia i czego może się spodziewać aplikując do firmy? Wasze opinie będą pomocne dla innych osób poszukujących pracy.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Gdansk

banda frajerów. wymieniali grzejniki w Gdansku na Chełmie. Mieli sie uwinac do 17, ale jako że to był piątek to już o godzinie 16 nie wytrzymali, spakowali dwie siaty browarów i z trzęsącymi rękami pojechali w tango, zostawiając nie dokończoną i rozgrzebaną robote. Numer telefonu z ogloszenia jaki wisiał na klatce nie istniał w ogole, a jak sam znalazlem w necie inny to mnie przez niego zwyzywali

Barnaba

A może teraz firma zmieniła system zatrudniania?

XxXx

Masakra, byłam na rozmowie i wszystko pięknie się toczyło. Zaprosili mnie od razu na drugi etap. Za każdym razem do przejechania miałam ponad 100km. Drugi etap także poszedł świetnie i kierownictwo zarzekało się, że dosłownie następnego dnia roboczego będzie telefon rano i nie będzie to żaden mail, bo mają tylko 3 osoby I NA PEWNO BĘDZIE TELEFON Z ICH STRONY. Oczywiście telefonu nie było, kilka dni później wysłali krótkiego maila, że jednak nie. Wiadomośc trafiła do spamu, a ja przez ten czas odrzuciłam kilka ofert, bo niemal byłam zapewniona, że ta praca będzie. Także fajnie traktujecie ludzi, zresztą widać było, że atmosfera jest taka sobie, by kierownika to się wszyscy wręcz bali, Także te fatalne opinie raczej nie biorą się znikąd

Aga
@XxXx

a ile oferowali brutto na początek? ile osób Cię rekrutowało? tylko ten kierownik?

Kuba

Nie ma powodu,po prostu pracować i można ale to tak jakby czas się zatrzymał. Nic ciekawego tam nie czeka, zero szkoleń a i na awans nie licz.Do awansu są wybrani -najomki.

Zostaw merytoryczną opinię o "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

"TECHEM" - TECHNIKI POMIAROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ