Opinie o itaka.pl - Nowa Itaka Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowa Itaka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowa Itaka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Itaka Sp. z o.o. w Opole

Jurek

Potwierdzam, ze praca w Itace to fajna rzecz, ale nie w każdym biurze franczyzowym( jak w M1 Kraków od którego założyłem ten wątek). W tym salonie to nawet w największym sezonie nie da sie zarobic 2000, bo pan S. i tak Cie zrobi w balona. Tu obetnie za płatności kartą, tam obetnie bo mu się tak podoba i na koniec zostaniesz z 1500-1800 max :(

Paa
@Jurek

Dlatego polecam pracę w salonie własnym a nie we franku. Wszystko jest na umowie, kasa przelewem a nie prowizja wiadomo jak. Gotowka. Znam wiele osob; ktore pracowały we frankach i pracuja w salonach wlasnych. Roznica znaczaca. Itaka sobie nie pozwoli na różne zachowania a prywaciarz; ktory bawi się w biuro to już tak. Znam dziewczyne; ktora we franku byla rozliczana z ilości wyjsc do toalety. Polecam prace ale w salonie własnym.

Agnieszka

@Janusz dziękujemy za Twoją opinię. Czy możesz napisać więcej na temat sytuacji, która Cię spotkała? Wspominasz o 'overbooking'u'. Czy możesz przybliżyć innym użytkownikom, co to dokładnie znaczy? Jak zakończyła się ta sprawa?

Kejt
@Agnieszka

nas to teraz spotkalo!

Agnieszka

Na stronie Itaki zauważyłam informację, że osoby zatrudnione jako prezenterzy oferty turystycznej mają zapewnione przez pracodawcę firmowe wyjazdy zagraniczne. Na pewno jest to atrakcyjny aspekt współpracy z biurem podróży. Jak często się one odbywają i co na nich zazwyczaj się odbywa? Zachęcam Was do pozostawienia komentarza na ten temat.

Justyna

Firma prężnie sie rozwija, w zależności od salonu w jakim sie pracuje są różne wynagrodzenia. Im wiecej sprzedasz tym wiecej masz z prowizji. W dobrym salonie średnio zarobisz 2500-3500 netto plus premie za wyrobienie planu sprzedażowego. Zarobki zależą od Ciebie poniekąd.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Balbin

Balbin 15.12.2017 23:59 Aktualnie ubiegam sie o prace w Salonie Firmowym Itaki w Katowicach. Czy moze ktos mi powiedziec jak sie pracuje w tej firmie? Chodzi mi o salon firmowy. Nie franczyze. pomocna (0) odpowiedz

Janusz

UWAGA na Biuro Podróży ITAKA. Firma ta sprzedaje miejsca wyjazdu, których nie ma. To, że wykupiłeś i zapłaciłeś z góry za wczasy wcale nie oznacza, że pojedziesz. ITAKA, o czym nie uprzedza, współpracuje z hotelami uprawiającymi "overbooking". Ja 31.05.2017 dowiedziałem się, że nie ma miejsca w hotelu Vila Galé Cerro Alagoa, do którego wylot miał być 05.06.2017. Dziennikarzy i prawników zainteresowanych tematem proszę o informację. Pozdrawiam Janusz Barański

xxx
@Janusz

Janusz to imię zobowiązuje ;) Co ma piernik do wiatraka? Wystarczyło przeczytać warunki uczestnictwa gdzie zawsze jest informacja kiedy impreza turystyczna może zostać odwołana. Takie wylewanie teraz swej frustracji tylko świadczy o Pana braku elementarnej wiedzy.

Magda

Witam, słyszałam że obecnie poszukują pracownika do salonu Itaki w M1 w Krakowie. Cz warunki pracy rzeczywiście są takie złe jak pisze tu wiele osób ? Może ktoś potwierdzić ? Dowiedziałam się, że w tym salonie jest bardzo duża rotacja pracowników, praktycznie co roku ktoś odchodzi, bardzo mnie to niepokoi. Proszę o informację jeśli ktoś może wypowiedzieć się w tej sprawie.

Agnieszka

Obecnie poszukują - Prezenter Oferty Turystycznej w Salonie Firmowym. Co myślicie o tym stanowisku?

ytf

no ale skoro nie ma duzej rotacji i ciaglej to mozna wywnioskowac ze oferuja stabilne zatrudnienie..

Pawel

Zarobki w Itace są tak niskie że powinna się ta firma wstydzić !

Słyszałam że teraz szukają pracownika do salonu na ruczaju na ul. Lubostroń

KseNIA
@Ania

Pracował może tam ktos? Wypowiedzcie się :)

Madzia

W ITACE świetna praca, warunki pracy bardzo dobre, prowizja od sprzedaży, wyjazdy zagraniczne study tour za free i oczywiście 50% zniżki dla pracowników. Czego można chcieć więcej. Polecam wszystkim

AAA

Jurek - informuję, iż w obecnej chwili warunki pracy w Itace w M1 są naprawde bardzo dobre. Pracodawca uczciwy. Tyle w temacie. Pozdrawiam.

AAA

Praca w Itace jest dla osób, które kochają podróżować, interesują się turystyką, poznawaniem nowych miejsc, kultur. Jeśli wykonujesz pracę z pasją zarobki jw są naprawdę adekwatne do wykonywanej pracy. Itaka inwestuje w swoich pracowników, daje im możliwość wyjazdów służbowych, poznanie bliżej oferty hoteli jak również wycieczek fakultatywnych. Oprócz tego oczywiście stałe zniżki dla pracowników. Podsumowując polecam wszystkim pracę w Itace.

fred

pracowałem w ITACE, Biuro dla klienta chyba najpewniejsze na rynku natomiast jako pracodawca to bardzo źle wspominam tą firmę, zarobki bardzo bardzo niskie a wymagania z kosmosu jak ktoś lubi pracować od rana do nocy za 2 tyś to jest miejsce dla niego....

itaka

słyszałem ze szukaja w Galerii Kazimierz, wie ktoś coś?

itaka IT Helpdesk

Pracowałem tam bardzo krotko ale mogę śmialo powiedzieć, że dział helpdesku w którym pracowałem ok 3 miesięcy jest jednym z najgorszych miejsc w jakich w zyciu byłem, (usunięte przez administratora)zarobki niskie a obowiązku helpdesku sięgają dużo wyższych stanowisk, ogromna rotacja ludzi bo ludzie nie wytrzymywali takiego traktowania i odchodzili, nieumiejętność kierownika w zarządzaniu zespołem owocuje ogromnym bałaganem na każdym poziomie - szczerze nie polecam chyba, że się kierownictwo zmieni

mumio

tak zmieniło się...kamery nawet na zapleczu zamontowane...

bulwersator

A ty jurek ile płacisz u siebie w biurze, bo słyszałam, że otwarłaś agencję?

olo - 2013-02-09 15:52:23 Ale dziewczyny podsumowując, to inni mogą nam tylko zazdrościć pracy w Itace, lepsze zarobki , w ramach pracy bezpłatne wojaże zagraniczne i nieograniczony bufet w różnych częściach świata.Pracy to Wam chyba zazdroszczę, ale ciekawa jestem jak wyglądają zarobki. Mogłabyś orientacyjnie podać ile da się zarobić w salonie Itaki?

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Itaka Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Itaka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowa Itaka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowa Itaka Sp. z o.o.