Opinie o itaka.pl - Nowa Itaka Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowa Itaka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowa Itaka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Itaka Sp. z o.o. w Opole

Analityk

Hej. Jest ktoś może kto się wypowie o pracy Analityka w Opolu ? Jak atmosfera, sama praca i zarobki ? Widzę często ogłoszenie to powiększenie zespołu czy zwykła rotacja ?

Łukasz
@Analityk

Dobre pytanie. Również widziałem to ogłoszenie i podobnie zastanawiam się, czy jest to związane z zapotrzebowaniem na nowego pracownika, czy może osoba, która pracowała wcześniej na tym stanowisku, już tam nie pracuje. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która odpowie. Przez ten czas chętnie dowiem się, dlaczego akurat praca w firmie Nowa Itaka Cię zainteresowała?

tosia

Witam ! Byłam na wycieczce organizowanej z biura Itaka tydzień temu.. dokładnie to północne Włochy. Jestem zachwycona ! Plan wycieczki został zrealizowany w 100% . Pani przwodnik... - widać pasję i zaangażowanie.. właściwy człowiek na właściwym miejscu :) cena wycieczki bardzo korzystna. Oczywiście jeśli chodzi o hotele to było kilka niedogodności lecz dla mnie praktycznie niezauważalne. :) zalezalo mi na aktywnie spędzonym urlopie i tak właśnie było :) dziękuję dziękuję dziękuję!

Ala

Wakacje z Itaką jak zwykle bardzo udane. Oferta była zgodna z tym co zastaliśmy na miejscu. Super urlop za tanie pieniądze.

@Ala

Opinie zadowolonych Klientów Nowej Itaki również nas tu bardzo cieszą. Czy kolejny urlop także zaplanujesz razem z Itaką? Jestem ciekawa. Kolejny raz chciałabym Wam przypomnieć o tym, że Nowa Itaka szuka właśnie nowych pracowników: https://kariera.itaka.pl/ Może znajdzie się tu ktoś, kto uczestniczył już w rekrutacji i opowie nam o jej przebiegu? Serdecznie do tego zachęcam.

gość_ktoś

My na wakacje jeździmy z Itaką regularnie i nawet jakoś nie bardzo rozglądaliśmy się za jakimś innym biurem bo najzwyczajniej w świecie zawsze z wyjazdów jesteśmy zadowoleni, z resztą już nie zależenie czy to Itaka czy inny duży gracz to wydaje mi się, że na takich biurach wypada polegać bo jednak to, że biuro jest znane i ma wyrobioną renomę to gwarancja bezpieczeństwa

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Polina

Kupowałam w tym punkcie wycieczkę do Hiszpanii, ludzie na prawdę ogarnięci i przyjaźni. Sama wycieczka bardzo fajna, dobrana na 100%!!

@Polina

Znakomicie! Cieszę się, że jesteś w pełni zadowolona z jakości usług, które świadczy Nowa Itaka. Czy po raz pierwszy kupowałaś tam wycieczkę? Pamiętaj, iż cały czas możesz dzielić się tu z nami swoimi spostrzeżeniami o tej firmie. Zachęcam! Nowa Itaka właśnie rekrutuje, co możecie zobaczyć, wchodząc na ich oficjalną stronę: https://kariera.itaka.pl/ Nie da się zaprzeczyć, że oferuje wiele ciekawych rzeczy, bo chociażby przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, czy też udział w innowacyjnych projektach w skali globalnej. Czy ktoś z was aplikował ostatnio i może powiedzieć coś więcej? Będę wdzięczna.

KseNIA

Podpinam się do tematu zarobków. Na ile można liczyć zatrudniając się tam? Czy jest to przedział 2.0 -2,5 netto czy może 2,5-3.0 ?

@KseNIA

Na start jest najczęściej 1800-2000. 2500 to po 10 latach pracy...

@Anonim

Dzięki Anonim za info. Czyli na to wygląda, że z korpo nie warto przechodzić;/ A szkoda, bo jednak to by było to co lubie...

@Anonim

Niby jeszcze prowizje są...ale jak pewnie kiepski miesiac to można liczyc tylko na podstawę..

Seba
@KseNIA

Waha sie pomiędzy 1900 a 2200. Dziękuję :)

Tragedia. Biuro obsługi klienta traktuje podróżującego jak śmiecia, 8 dni to tak naprawde 6 dni. (usunięte przez administratora)

Swoje zażalenia związane z obsługą klienta w biurze firmy Nowa Itaka najlepiej kierować bezpośrednio do przedstawicieli firmy. Tu na forum niekoniecznie ktoś może odnieść się do Twoich zarzutów związanych z obsługą. Mimo wszystko zaciekawiło mnie Twoje zdanie. Czyżbyś został wprowadzony w błąd co do ilości dni wyjazdu, który zamówiłeś?

zyw

Rozważam czy zmienić pracodawcę i przejść do Itaki. Jak wygląda sprawa z zarobkami? Ile macie podstawy? Jak wygląda wasza sprawa z premią? Macie plan indywidualny czy plan na salon? Cele sprzedażowe są realne? Chcę porównać. Mój obecny pracodawca za wyrobienie planu razem z podstawą daje mi około 2200 PLN netto, macie w Itace więcej? pora uciekać?

Agnieszka

Zapewne wielu z Was wie, że Nowa Itaka zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję tejże firmy jako lidera na rynku. Bardzo zatem zachęcam do tego, żebyście spróbowali tam swoich sił, bowiem właśnie poszukują kolejnych pracowników do swojego zespołu: https://kariera.itaka.pl/ Swoim pracownikom oferują między innymi: udział w innowacyjnych projektach w skali globalnej, przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach. Czy ktoś z was zaryzykuje i postanowi tam aplikować? Czekam z niecierpliwością na Wasz odezw!

Ach

Pracy od lutego do września jest tyle że nie ma możliwości na jakikolwiek dzień wolny. Ludzie są okropni. Chcą wszystko mieć i za darmo. Ciągle tylko wyższe normy i nauka.

mówcie prawdę :D

Ile idzie u nich zarobić jako prezenter ofert turystycznych? Nie ma nigdzie stawki z jaką mogę się zapoznać. Prawda, że w ciągu roku można polecieć nawet 20 razy na wycieczkę tylko po to aby sprawdzić stan hoteli w krajach tam gdzie mają oferty wycieczek?? Jeśli podlizuję się tyłek dyrekcji to szybko można zostać kierownikiem i mieć własne biuro(?)

Olga

Wróciłam kilka dni temu z wycieczki organizowanej przez biuro podróży Itaka. Przez siedem dni odpoczęłam jak nigdy, wszystko było super zorganizowane i nie musiałam się martwić o żadne kwestię, przez co w pełni odczułam wakacje. Współpraca z pracownikami biura była bardzo udana, bez żadnych komplikacji. Oferta była w pełni zgodna z opisem

Agnieszka

@Aga forum GoWork jest przeznaczone do oceny pracodawców. Rozumiem, że Twoja opinia jest z perspektywy klienta. @S bardzo proszę bez wulgaryzmów. Komentarze zawierające takie mogą zostać usunięte. Czy Nowa Itaka jest przyjaznym pracodawcą i spełnia swoje obietnice dane na rozmowach kwalifikacyjnych? Zachęcam Was do rozmowy! Komentarze pomogą zbudować rzetelny wizerunek tego pracodawcy.

Aga

Nie polecam. Skorzystalam z wycieczki do Blugarii. Nic sie nie zgadzało z ofertą.

Jola

Tam nic się nie zmieniło. Nadal inwigilacja i nękanie pracowników. nawet jak posprzedajesz, to szef tak cie zrobi, że nad prowizja pozostanie tylko płakać.

Pipi
@Jola

Taki efekt pracy we franku. Prowizja w salonie wlasnym jest co miesiac; opodatkowana na konto a nie pod stołem.

s
@Pipi

dokładnie tak, we frankach zarabia się wielkie (usunięte przez administratora) i prowizji nie widać i w większości jest płacona na czarno natomiast strona dotyczy Itaki jako pracodawcy a tam nie ma mowy o takich rzeczach

robert biedronka

te biura podróży to moim zdaniem niepewny biznes, szczególnie że zbliża się szczytowy punkt sezonu i sami wiecie ile biur rocznie znika z powierzchni ziemi w trybie drastycznie nagłym. boję się tego że nagle zostanę bez bez pracy. a jak jest właśnie z Itaką, czy w miarę stabilni i można im ufać, nie upadną?

Nati
@robert biedronka

@robert Napisz może do Prezesa Itaki i zapytaj u źródła czy nie upadną...

Filip

Jak się pracuje? Może firma potrzebuje przewodników?

AnnkaP

Dla mnie najrzetelniejsze biuro podróży, wywiązują się w 100% ze swoich obietnic. Zwiedziłam już kilka państw Europy z tym biurem. Wybieram tylko ich oferty bo przede wszystkim mają bardzo dobrą kadrę rezydentów. Są to ludzie, którzy pokończyli turystykę i wiedzą co mówią i co pokazują . Jutro wylatuję do Rzymu z mamą, taki prezent zrobiłam jej na dzień matki, oby jej się spodobało.

Agnieszka

@Kasia, takie informacje z pewnością zostaną Ci udzielone przez dział HR Itaka Biuro Podróży. Będziesz miał gwarancję ich aktualności i rzetelności. Poza tym co sprawia, że jesteś zainteresowana pracą w tej firmie? Proszę Cię o kilka słów na ten temat.

Hej czzy orientuje sie ktos jakie zmiany są w salonie ITAKA w Galerii Kazimierz?czy pracuje sie od 9-21 i później dzień wolnego czy po 6h codziennie?

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Itaka Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Itaka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowa Itaka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowa Itaka Sp. z o.o.