Opinie o Control Process S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Control Process S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Control Process S.A. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Control Process S.A. w Kraków

Sylas

Dużo swobody w działaniu. Jeżeli ci się chce pracować jesteś zadowolony. Czasem mam wrażenie, że firmą kierują pracownicy a nie zarząd. Ja odbieram to na plus tej firmy.

Older
@Sylas

Potwierdzam. Dużo tu zależy od ludzi, ich kreatywność jest motorem firmy a dobrych pracowników jest tu nie mało. Atmosfera wśród załogi OK.

Nowy (ale już stary)

W porównaniu z pracą w poprzedniej firmie ta firma widać, że się rozwija. Dużo nowych tematów i ciekawych projektów. Ktoś mógłby jako minus postrzegać dużą ilość obowiązków i natłok pracy, ale w zasadzie po to chodzi się do pracy aby pracować.

Stary pracownik

Jakby tu było tak źle nikt by tu nie pracował. Ciufel - zastanawiam się na kim chcesz się odegrać? Pracuje tu wiele lat i szlag mnie trafia na to co tu wypisujesz.

Jack

Witam zastanawiam się nad podjęciem pracy w dziale budowlanym firmy Control process prosze o jakieś aktualne informacje na temat atmosfery, możliwości rozwoju, warunków oraz możliwych zarobków na stanowisku inżyniera budowy/ specjalisty ds oferowania

cpsa
@Jack

Praca polega na przygotowaniu ofert na generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych. Rozwój jeśli chodzi o dostęp do aktualnej analizy rynku budowlanego plus to ,że rozpoznawalna marka w Polsce i duży zakres działalności. Natomiast jeśli chodzi o rozwój indywidualny to słabo żadnych szkoleń. Jeśli chodzi o zarobki to cóż zależy czy na budowie czy w biurze ,jakie masz doświadczenie. Kokosów nie ma ale nie są to minimalne stawki.

Rozmowa telefoniczna, rozmowa online

Podstawowe pytania o poprzednie stanowiska pracy. Pytanie o posiadanie prawa jazdy. Zadania na proponowanym stanowisku to prace biurowe, parzenie kawy i sprzątanie po spotkaniach, do tego wyjeżdżanie z biura autem w celu załatwiania jakichś dodatkowych spraw i stanie czasem na portierni. Ogólnie firma szuka sekretarki, kierowcy, kateringu, portiera i ekipy sprzątającej w jednej osobie dodatkowo z dobrym angielskim i biegłą obsługą pakietu office. Nie polecam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pracownik najemny

Nie za takie pieniądze się teraz pracuje panowie mgr inż wszędzie pracownik jest poszukiwany i wynagrodzany. NIE DLA TEGO PRACODAWCY NIE ZA TE PIENIĄDZE

Robi
@Pracownik najemny

Pewnie, inne firmy noszą pracowników na rękach i kłaniają się przed nimi nisko. Szukaj dalej. Ja tu zostałem i pracuję już kilka lat. Nie narzekam.

Jobpositive

Firma zatrudnia ponad 500 pracowników. Jakby były opóźnienia w płatnościach nikt by tam nie pracował. W większości pracują tam inżynierowie i ludzie o wysokich kwalifikacjach. Więc brednie o niepłaceniu wypisuje najpewniej jakiś obrażony, aby podkopać opinie firmy w której być może pracował.

Stary pracownik

Weźcie pod uwagę, że niepochlebne opinie o firmie CP w której osobiście pracuje od wielu lat wypisują miernoty, które nie potrafią sobie znaleźć miejsca w życiu. Potrafią tylko mażyć o wysokich pieniądzach nic nie reprezentując. Firma CP działa na rynu od ponad 25 lat, a dla miernot nie ma tu miejsca. Rada - dobrze teraz płacą w Lidlu i Biedronce!

Pan Inzynier
@Stary pracownik

jakie pensje oferuje firma CP inzynierom z miedzynarodowym doswiadczeniem w przedziale 5-10 lat ? tylko nie mow, ze 3000-5000 brutto, bo jesli sam za tyle pracujesz, to dla mnie jestes miernota i nie mam co tracic czasu na wysylanie aplikacji do CP.

Robo
@Pan Inzynier

Jakie masz to "międzynarodowe doświadczenie" i w czym?

Wieloletni pracownik

Z zarządem nie mam wiele do czynienia więc nie jestem w stanie powiedzieć czy to oszuści kombinatorzy. Wypłata zawsze była na czas. Pracuje tu od lat i mogę powiedzieć, że wśród pracowników którzy tu przyszli i szybko odeszli było wielu oszustów i kombinatorów. Z niektórymi nam kontakt i nic się nie zmieniło, zawsze są "poszukujący prace" i zawsze z pretensjami.

Racjonalista

Należy wziąć pod uwagę, że te brednie które ktoś tu wypisuje o niepłaceniu, niskim poziomie firmy, nieuczciwym zarządzie itp. pochodzą od ludzi którzy sami są na bakier z uczciwością i solidnością w wykonywanej przez siebie pracy. Jakimś dziwnym trafem firma się rozwija, zdobywa nowe kontrakty, przyjmuje pracowników itp. Jeżeli ktoś jest niezadowolony niech sam założy firmę i prowadzi swój biznes a nie traci czasu na wypisywanie bzdur jak to go los pokrzywdził i jacy to inni są źli.

@Racjonalista

Firm o nazwie CP jest cała masa. Wszystkie są one całkowicie zależne i kontrolowane przez CP w Tarnowi i Krakowie. Są to przeważnie jednoosobowe firemki używane do opisanych niżej interesów.

Jamik

@Marek 1800zł na rękę to całkiem niezłe pieniądze jak dla Asystenta Projektanta.

Ziutek
@Jamik

chyba w PKCH...

FWTR- bin

Żenada! W zarządzie brak osób kompetentnych. Prezesi kombinatorzy oraz nieuczciwi. Organizacja firmy - leży. Pieniądze - małe. Krótko mówiąc - PRL! Nie polecam!!! Pozdrawiam

Zuzanna

@ciufelpiszesz o opóźnieniach w wypłacie wynagrodzenia. Jak często zdarzają się takie sytuacje? Czy może była to sytuacja jednorazowa? Dotyczy to może szczególnie któregoś z działów w firmie? Czy inni z Was również mieli takie doświadczenia?

Inkasent

A ja nie otrzymałem kasy za maj.

strzyżów

w kwietniu miałem ponad 2000 odczytów plus za paliwo

@kaz42

A z jakiego miasta jesteś?

@kaz42

przepraszam że tak dopytuje ale nawet 2000 licz.i paliwo to dziwne że netto wyszło 2600 zł ja miałam 1000 i paliwo i nawet połowa z tego mi nie wychodzi

@lis

skąd jesteś / zależy ile wywalczyłaś za odczyt

lis

może dasz znać jak to wyjdzie ,mnie taka praca interesuje ,chociaż teraz mam inną, a może dałbyś na siebie jakiś namiar do kontaktu np.maila???jak by coś było chętnie spróbuje

@lis

jutro rozstrzygniecie ofert na podkarpacie Ciekawe kto wygra

I kto wygrał?

Putin
@Inkasent

GAZPROM i teraz baciuchy będą odczytywać nasze gazomierze.

@Inkasent

około połowy września będzie wiadomo Zakończyło się składanie ofert i teraz zarząd ma zdecydować Rozmawiałem z prezesem pewnej firmy prawdopodobnie oni będą czytać

Wybrali do odczytów firme Energoplys z Poznania

wybrali firme Energoplus z Poznania

wybrali firme Energoplus z Poznania

@kaz42

ta firma ma trochę nieciekawą opinie i teraz zależy gdzie będzie miała teren

Faktycznie porażka

kaz42

dzisiaj dostałem przelew za maj

mi za kwiecień zapłacili całośc 2600netto

@kaz42

to gratuluje! a tak swoją drogą to spora ta wypłata ----------2600 netto?? to musiało być tych liczników sporo

Zuzanna

@Malvinia każdy ma możliwość zgłoszenia reklamacji. Szczegóły procesu reklamacyjnego znajdują się w regulaminie portalu. Administrator zgłoszenie musi przyjąć i rozpatrzyć, jednak nie ma obowiązku usuwania wpisów. Jedyną podstawą usunięcia komentarza jest jego niezgodność z regulaminem.

Zuzanna

@Ja Jeśli znikają jakieś komentarze, oznacza to że są one archiwizowane przez administratora portalu za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zostawieniem opinii ważne jest zapoznanie się z jego treścią.

znikają niekorzystne dla firmy wypowiedzi, czy ktoś wie dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Control Process S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Control Process S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Control Process S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Control Process S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Control Process S.A.?

Kandydaci do pracy w Control Process S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Control Process S.A.