Control Process IT

Tarnów

Opinie o Control Process IT

Doro

Jak się do d u p y pracowało, to trzeba się liczyć z konsekwencjami.

Pokrzywdzony Kraków

Dostałem wszystkie pieniądze.

JADA

Nie wiecie kto teraz prowadzi odczyty dla PSG? Jak im leci? W CP dało się zarobić i jestem ciekawa jak to jest u innych firm.

GENGER

Mi wypłacili wszystkie pieniądze.

pokrzywdzony krakow

Ja i kilku moich kolegow nie otrzymalo pieniedzy za maj

Bury
@pokrzywdzony krakow 14.09.2017 19:52
Ja i kilku moich kolegow nie otrzymalo pieniedzy za maj

A z jaką skutecznością wykonywałeś swoją prace? Ja dostałem trochę mniej, bo zgodnie z umową nie wykonywałem 95%.

Prawda

Nie wypisuj tutaj nieprawdziwych opinii. Jeżeli twoje wynagrodzenie zajął komornik to w jaki sposob firma miała wypłacić ci pieniądze. W takim razie ty jesteś oszustem a nie firma !!!

ciufel

W skrócie: - Wypłaty z 3 miesięcznym opóźnieniem - Wynagrodzenie bardzo zaniżone - Otrzymałem wypłatę innego pracownika, po czym dostałem pisemne żądanie zwrotu ze strzaszeniem sądami. - Rozmawiając z innymi pracownikami zdaje się że w tej patologicznej firmie to norma Szkoda nerwów.

oszukany

Nie dostalem pieniedzy za odczyty za kwiecien i za maj .Oszusci

......

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Szkoda czasu zachodu i uwagi. jedno wielkie nieporozumienie. Pieniądze po 3 miesiącach po interwencji PIPu. miało być 190 zł jest 140 zł .

jack
@...... 19.07.2017 08:24

Interwencja PIP-u? Czy to była umowa o pracę?

Realista
@...... 19.07.2017 08:24

Aleś się napracował. Szkoda czasu na takiego pracownika.

InkasentKraków

A ja zastanawiam się gdzie podziały się wpisy od oszukanych przez CP IT inkasentów?Nie dość,że oszukali ludzi to jeszcze usuwają niekorzystne dla nich lecz prawdziwe wpisy.

kon

Niestety oszuści!!nie dostałem pieniędzy czekam!!pokrętne wytłumaczenia..może ktoś w podobnej sytuacji? Może jakiś zbiorowy pozew?

ASS
@kon 24.05.2017 12:38
Niestety oszuści!!nie dostałem pieniędzy czekam!!pokrętne wytłumaczenia..może ktoś w podobnej sytuacji? Może jakiś zbiorowy poz...

Dlaczego kłamiesz, że nie dostałeś pieniędzy?

RMalina

Odradzam bo nie wypłacają pieniędzy, śmieciana firma nastawiona na okradanie ludzi i tyle....

Ewa
@RMalina 22.05.2017 18:46

Może powtórzysz swoją opinie o firmie przed sądem?

Jasiek
@RMalina 22.05.2017 18:46

Lepiej nie wypisuj takich opinii. Firma wypłaciła pieniądze wszystkim inkasentom. Za takie pomówienia grozi: art. 212 § 2 i art. 216 § 2 Kodeksu Karnego.

PLC

Nie wiecie czy poszukują programistów do sterowników PLC? Kiedyś widziałem na obiekcie, że CP też zajmuje się tymi sprawami i maja mocną grupę programistów. Może ktoś ma jakiś kontakt? Ze strony internetowej niewiele można się dowiedzieć co do ich działalności w zakresie programowania i informatyki.

hapy

Musicie brać pod uwagę, że zamieszczane tu opinie o pracodawcach pochodzą w większości od osób które czują się w jakiś sposób pokrzywdzone. No cóż taki polski zwyczaj, narzekać na wszystko i wszędzie.

EDI

Z tego co piszesz to można wywnioskować, że zachowujesz się jak dzieciak. Na przyszłość (w następnej pracy) jasno stawiaj swoje warunki, tak abyś nie miał potem żalu. Ja pracuje w CePe już prawie dwa lata i widzę(usunięte przez administratora)

melara

Czyli odradzacie pracę tej firmie??

Zostaw opinię o Control Process IT - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Control Process IT