Control-Process Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

Mikołajowice

Opinie o Control-Process Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

Ewa

Ja dostałam wszystko. Dzięki.

Ola

Ja dostałam wszystkie pieniądze i wszyscy których znam. Wszyscy którzy wypisywali powyższe bzdury powinni przeprosić.

lis

moje wpisy usunęli!!!!!! ale napiszę jeszcze raz pieniądze otrzymałam po wysłaniu przed sądowego wezwania za IV ok.20 lipca za V pod koniec lipca ale bez odsetek za nieterminowość i to wypadałoby zgłosić jak ktoś bd walczył o pieniądze niech też pilnuje odsetek

INKASENT KRAKOW

Ja dostalem tylko czesc pieniedzy za kwiecien i nic więcej

Witam,w zeszłym tygodniu dostałem wypowiedzenie.Czy ktoś już dostał i odesłał?

kaz42

za maj nie wypłacili mi jeszcze Państwowa Inspekcja Pracy jest skuteczna pracodawcy się ich boją a skarge można wysłać przez internet

@ inkasent 1

dzisiaj dostałem kasę za kwiecień w całości

kaz42

ja też dzisiaj dostałem za kwiecień

Ja
@inkasent 03.07.2017 13:03
Ja dzis dostalam cale pieniadze za prace

No to gratulacje panie Wiatr!

@inkasent 03.07.2017 13:03
Ja dzis dostalam cale pieniadze za prace

ja czekam na kasę za IV i V 2017 -INKASENT pisałam już chyba 10 razy nikt nie odp.proszę o kont.osoby które dostały

wujekdobrarada

dobra rada dla wszystkich pracowników-nagrywajcie rozmowy z groźbami żeby mieć dowód

byłypracownik

wymieniona firma zaczyna zastraszać byłych pracowników (chyba nie zdają sobie sprawy że popełniają przestępstwo)

inkasent

ktoś pisał że firma inwigiluje swoich pracowników poza miejscem pracy: taka inwigilacja narusza prawa do prywatności. Zgodnie z prawem pracodawca musi szanować godność pracownika. Inwigilacja jest naruszeniem art. 8 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Ze względu na konieczność poszanowania życia prywatnego i tajemnicy korespondencji podwładnych pracodawca nie może inwigilować pracownika. Jeśli pracodawcy przeprowadzą taką kontrolę bez wiedzy pracownika, podwładni mogą w drodze postępowania sądowego dochodzić roszczeń z tytułu naruszenia dóbr osobistych (na podstawie art. 23 i 24 kodeksu cywilnego) lub zwrócić się ze skargą do generalnego inspektora ochrony danych osobowych (GIODO).

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Control-Process Sp. z o.o. Systemy Informatyczne? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

@kaz42 06.07.2017 17:14
Ja ok dwa tygodnie temu wysłałem e-skarge do PIPale nie wiem czy to pomogło czynormalnie wypłacili. teraz czekam na kase za maj...

tzn. za IV CI wypłacili???? a za V nie ?

@lis 06.07.2017 16:28
wczoraj napisałam post o braku wynagrodzenia z IV i V 2017 DO KILKU OSÓB KTÓRE tu się wypowiadały z prośbą o kontakt !!!!!!!!!...

Ja dostalam

Zostaw opinię o Control-Process Sp. z o.o. Systemy Informatyczne - Mikołajowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Control-Process Sp. z o.o. Systemy Informatyczne