Opinie o Control Process S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Control Process S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Control Process S.A. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Control Process S.A. w Kraków

Rafi

Wiecznie ogłaszają, że szukają "Wiceprezes / Członek Zarządu firmy" Czy tak ich często zmieniają, czy to jakaś ściema?

Tr
@Rafi

Ściema. Szukaja ciekawych CV by potem wykorzystać do przetargów

Wylana
@Rafi

To ogłoszenie już wisi od paru lat. Firma sobie robi po prostu bazę CV potem potrafią dzwonić i namawiać do przyjścia i obiecywać złote góry. A na spotkaniu padają kwoty rzędu 5000zł na stanowisko kierownika kontraktu. Szkoda czasu na takich malkontentów.

Była
@Rafi

Firma robi bazę CV i jak wpadnie jakies z ciekawym doświadczeniem może wsadzić dane do przetargu nie informując nawet osoby. Zdarzało się ,że dane z CV są ,,sprzedawane" zupełnie innym osobom. Ostrzegam przed tą firmą

Czym Control Process S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kali

Ubezpieczenie grupowe - najgorsze jakie jest możliwe na rynku Multisport - nie do wykorzystania w obecnych czasach. Poza tym w Tarnowie dopłata do obiadów. Możesz też liczyć na dodatkową pracę i obietnice premii.

Co

Nigdy tego nie robiłem ale tu muszę coś napisać jak zobaczy się taką ,,ofertę" Oferujemy •Stabilne i atrakcyjne warunki pracy - Czytaj możliwie jak najmniej uda się wynegocjować •Niezbędne narzędzia do pracy - Laptop typu cegła po wcześnieszym pracowniku/pracownikach •Wsparcie całego zespołu - To jest najlepsze wszystkiego musisz SAM się dowiedzieć dyrektor nie ma czasu a współpracownicy z mniejszym doświadczeniem. •Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze - kolejny kwiatek, miła atmosfera nie ma kontraktów to zwolnienie, własna inicjatywa źle, jakiś błąd bo nikt oczywiście wyżej nie sprawdza to pretensje. Oczywiście koleżanki i koledzy w pracy sympatyczni ale to nie od firmy zależy.

Kto
@Co

Naprawdę nie rozumiem, przecież wszystko się zgadza: Stabilne i atrakcyjne warunki pracy - atrakcją jest przeżycie od 10 do 10 za tą pensję Niezbędne narzędzia do pracy - jeżeli masz laptopa to dbaj o niego bo następny za 10 lat ew. modernizacja. Ale jak masz myszkę bezprzewodową to wszyscy będą Ci zazdrościć bo nie każdy ma ten bajer, a jak dostajesz monitor do laptopa to fiu fiu musisz mieć dojścia do prezesa Wsparcie całego zespołu - każdy Cię wspiera i jeszcze swoją prace dorzuci, a to wszystko w trosce o Twój rozwój i dobre samopoczucie Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze - miło jest i przyjaźnie też, a to dostaniesz opiernicz z uśmiechem na twarzy, a to w przyjaznej atmosferze dadzą Ci wypowiedzenie. A to sobie porozmawiasz z innymi w miłej atmosferze przy DARMOWEJ kawie A tak na serio to ryba psuje się od głowy, wszystko (dosłownie wszystko) jest zależne od prezesa. Potrzeba nowej myszki - prezes musi się zgodzić, trzeba Ci coś do pracy za 2 tyś to zapomnij o nim nie dostaniesz bo to za duży wydatek i nikt z zarządu się na to nie zgodzi. Krążą legend, że dawno temu były osoby które chciały coś zmienić w tej firmie, ale już od dawna nie pracują bo osiągnęły taki poziom frustracji że odeszły. Kilka osób już pisało tutaj, że w tej firmie nie ma specjalistów i to prawda. W większości osób na kierowniczych / dyrektorskich stanowiskach to zaufani prezesa którzy może i pracują w tej firmie 10-15 lat, ale mało co sobą reprezentują i ich jedyną zaletą jest potakiwanie każdemu słowu prezesa, a o merytorycznej dyskusji z nimi to możesz zapomnieć.

Zygmunt

Wyświetliło mi się ogłoszenie na członka zarządu tej firmy, czy wymaganie dla takiej osoby znajomość Office to kluczowa sprawa? Ale wykształcenia już nie potrzeba. Niezłe mają wymagania chyba będę aplikował

Pablo
@Zygmunt

O co chodzi z tymi ogłoszeniami na członka zarządu. Pojawiają się non-stop od 8 lat. Co to za strategia ?

Krycha
@Pablo

Jak to o co szukają naiwnego który przyjdzie podpisze wszystko jak leci, będzie lojalny wobec ukochanego prezesa i nie będzie miał własnego zdania. Niestety takich na rynku ciężko znaleźć to cały czas szukają. Jak zobaczysz to wymagania są wręcz powalające: znajomość Office i umiejętność pozyskania kontraktów - o to nie każdy potrafi.

Była
@Pablo

Tworzą bazę CV później jak ktoś ma ciekawe doświadczenie proponują współpracę by pozyskać doświadczenie a jak kontrakt nie jest podpisywany osoba jest zwalniana. Zresztą jak zauważyłam co bardziej kumata osoba nie pracuje dłużej niż miesiąc.

Waldemar
@Była

Zgadza się, kilka razy widziałem jak ludzie przewijali się po miesiąc / dwa i znikali, a ile razy słyszałem, że mamy zacząć wykonywać temat na bo już mamy prawię umowę popisaną - szły na to środki, czas i pieniądze a na końcu okazywało się że tematu nie ma i wszystko do kosza a np. umowy już były parafowane z podwykonawcami. A ostatnio odeszło lub odejdzie kliku dobrych specjalistów niestety obecna sytuacja w firmie ich wykończyła - ciekawe kto będzie robił nowe tematy jak nie ma żadnych planów na zatrudnienie nowych osób na ich zastępstwa.

Rozmowa telefoniczna, rozmowa online

Podstawowe pytania o poprzednie stanowiska pracy. Pytanie o posiadanie prawa jazdy. Zadania na proponowanym stanowisku to prace biurowe, parzenie kawy i sprzątanie po spotkaniach, do tego wyjeżdżanie z biura autem w celu załatwiania jakichś dodatkowych spraw i stanie czasem na portierni. Ogólnie firma szuka sekretarki, kierowcy, kateringu, portiera i ekipy sprzątającej w jednej osobie dodatkowo z dobrym angielskim i biegłą obsługą pakietu office. Nie polecam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ERWIN

Pracuje tu od lat. Chociaż nie zawsze było różowo nie ma na co się uskarżać. Skoro firma działa tyle lat na rynku to nie mogą tu pracować same lenie, kierownicy i dyrektorzy bez kompetencji. Zawsze jak to w życiu tak i w tak wielkiej firmie może trafić się jakiś "niedopasowany". Jeżeli byłoby tu tak źle jak piszecie dawno bym się zwolnił.

Kontent
@ERWIN

Zawsze to było czarno, firma za starego prezesa M. była faktycznie dynamiczna i rozwojowa miał jakiś pomysł. Odkąd jest nowy prezes to coraz bardziej wygląda to na wydmuszkę, skoro pracujesz tu od lat to popatrz ilu nowych osób przyszło a ile odeszło.

Były
@ERWIN

Może kiedyś było dobrze w latach do 2011 ale teraz to jest totalny chaos ,że nie wspomnę że firma nie ma ŻADNEGO szacunku do pracownika.

Krycha

Ta firma kilka lat temu uzyskała tytuł Gazeli Biznesu, niestety było to za starego prezesa. Za obecnego prezesa firma powinna uzyskać nowy tytuł Skunksa Biznesu - nie płacenie podwykonawcą, fatalna atmosfera pracy, przełożeni to klakierzy prezesa - żadnej własnej inicjatywy w myśl zasady 'jeden wódz jedna partia', inicjatywa jest od razu ucinana bo tak było i tak ma zostać. W tej firmie jedynym pozytywem jest to że na umowie o pracę płacą regularnie, ale na kontrakty to już nie do końca. Jeżeli ktoś by chciał tu pracować to niech zastanowi się kilka razy nad tym wyborem.

stanislaw

ponizej oryginalna instrukcja od dyrektora Pracownicy CPSA jak i podwykonawcy pracują na budowie w systemie nie mniej niż 10 godzin i w zależności od potrzeb realizacji zadań – dłużej. Kierownik budowy ustala stały dozór wszystkich prowadzonych prac zarówno pracowników CPSA jak i podwykoncy

robercik
@stanislaw

Ta a pracownik upominający się o swoje jest "roszczeniowcem"

@robercik

Długo pracujesz już w firmie Control Process? Czy zawsze były pewne problemy na linii pracownik-kierownictwo Twoim zdaniem? Jestem też ciekaw na jakie zarobki można liczyć w tym miejscu, powiesz mi coś na ten temat?

nie robercik
@Piotr

Zależy jak liczyć, tydzień w Control Process to jak rok ciężkich robót na Syberii. Kierownictwo nie ma pojęcia o prowadzeniu projektów, myślą że zrobili PRINCE2 i już wszystko wiedzą, wystawiają tylko kolejnych pracowników przed Inwestorem żeby ukryć swoje błędy. A zarobki to już się ktoś tutaj wypowiadał, kilka postów niżej.

@nie robercik

Zgadza się w 100% ludzie na kierowniczych / dyrektorskich stanowiskach bez kompetencji. Nie wszyscy, ale Ci co coś potrafią są wyśmiewani przez klakierów prezesa bez zdolności ale za to z przerostem ambicji.

@stanislaw

Zarządzenie jest też takie że osoby na wyjazdy zagraniczne mają jeździć poza godzinami pracy żeby nie tracić dnia pracy.

Tyr
@stanislaw

Tylko należy pamiętać że nie ma zapłaty za nadgodziny ale tematy międzynarodowe są na tapecie. A z jakim skutkiem? Trzeba wpisać w Googla Control Process Estonia i przeczytać artykuł który mówi że po porażce na tamtych tematach dobrze że nie wygrali tych tłoczni w Polsce.

Jon

Tragedia, nie płacą.

Jagusia
@Jon

Nie płacą jak ktoś jest na kontrakcie, na umowie o pracę płacą bo muszą. A podwykonawcą to jak się uda lub jak ktoś już ich sądem straszy. W tym momencie brak pieniędzy w tej firmie i każdą złotówkę sam prezes rozdziela i decyduje co płacić.

ciufel

W skrócie: - Wypłaty z 3 miesięcznym opóźnieniem - Wynagrodzenie bardzo zaniżone - Otrzymałem wypłatę innego pracownika, po czym dostałem pisemne żądanie zwrotu ze strzaszeniem sądami. - Rozmawiając z innymi pracownikami zdaje się że w tej patologicznej firmie to norma Szkoda nerwów.

Erwin
@ciufel

Szkoda nerwów na takich matołów, którzy wylewają tu swoje żale. Tym bardziej, że pieniądze na pewno otrzymali.

RENI
@ciufel

Ciufel - albo jesteś pomylony albo ci się firmy pomyliły !!!!!

@ciufel

Ciufel to ty jesteś patologia. Pracuje tu i nigdy nikt nie oszukał mnie na wypłacie. Czy ty na pewno pracowałeś w firmie CP S.A.?

Były wykonawca

A ja wykonałem instalację serwera (parę lat temu) dla CP SA - i oszukano mnie na wypłacie. Nie dostałem ani grosza - zaś kierownictwo firmy, do którego zgłosiłem się ze skargą, udawało, że go nie ma. Tak, to z Tarnowa. Nie, nie odpowiedziano mi, że wykonałem cokolwiek źle - nie odpowiedziało mi, że np. "w ogóle nie wiemy, o co chodzi, taka instalacja wykonywana nie była, to jakieś nieporozumienie" - po prostu kontakt z osobami z kierownictwa firmy szybko stał się niemożliwy. Zaś z tymi cwaniaczkami z Krakowa po prostu niecelowy - wszak to oni mnie oszukali. W ogóle większość widocznych tutaj pozytywnych opinii na temat tej "firmy" ewidentnie robi wrażenie pisanych "na zlecenie" - właśnie przez takich, co "pracują tu" (oraz np. "Zuzanny" jakieś, jak widać mocno udzielające się "w obronie" CP SA, z niewiadomego - TEORETYCZNIE niewiadomego, bo łatwo się domyślić - powodu) i polecono im "podciągnąć" mocno wątpliwą opinię "firmy". Niech ktokolwiek czytający to zastanowi się, czemu ktoś miałby pisać negatywną opinię nie mając do tego jakiegokolwiek powodu. Dla rozrywki, czy jak? Są bardziej "rozrywkowe" miejsca w Sieci, niż niniejsze.

@ciufel

Co do wypłaty to zależy czy byłeś pracownikiem z umową o pracę czy na zleceni. Umowa o pracę - nierealne z tym opóźnieniem. Jeżeli chodzi o płatność faktury to różnie bywa

Smutny
@ciufel

Najgorsze jest to, że nie zależy mi aż tak bardzo na pieniądzach. Jedynie tyle by starczyło na życie, a tak to chcę po prostu pracować i zdobywać doświadczenie. Niestety pomimo wyższego kierunkowego (pasującego do firmy) wykształcenia, doświadczenia oraz wielu umiejętności, firma całkowicie olewa moje podania od kilku miesięcy.

szary
@Smutny

nie masz czego żałować, w tej firmie na ŻYCIE nie zarobisz ostatnio nie zgłosili dziecka pracownika do ubezpieczenia, a innemu nie opłacili składek ZUS wiec nie ma co liczyć na pieniądze a jeśli się zgodzisz na własnej działalności to będziesz czekał, jak się im cos nie spodoba to nie zobaczysz nigdy przelewu, przyjmowani są tacy z długami i alimentami żeby nie podskakiwali, jeden to się nawet chwali na budowie że lewe faktury wystawia bo komornik mu siedzi na koncie jeśli chodzi o DOSWIADCZENIE to też go nie zdobędziesz, wszyscy z jakimiś umiejętnościami odeszli zostali tylko tacy co do emerytury musza dotrwać albo zostali wyrzuceni z innych firm, inwestorzy sami chcą zrywać kontrakty gdy widza tą profesjonalna kadrę kierownicza, na jednej budowie regularnie wysyłają pisma żeby wymienić niekompetentnego kierownika projektu i dyrektora projektu, inni tez nie sa lepsi jeden kierownik robot od sanitarki gadżety erotyczne wybiera w pracy PS. zapomnij o tej firmie, w każdej innej będzie lepiej

Biały
@szary

Która budowa? Wystarczy pierwsza litera ;) bo słyszałem o dwóch budowach gdzie chcieli wymienić kierownika, ale nie dyrektora.

Gosc
@Biały

Czyli to prawda takich słabych Kierowników Projektu mają i to na dwóch budowach, a ja chciałem aplikować.

niebieski
@szary

Czy masz na myśli kierownika projektu Piotra "diabełka":)?

@rozowy
@niebieski

Gość kazał podłączyć kontenery podwykonawcy pod nasze zasilanie, a teraz zgania ze ktoś inny im pozwolił.

Robin
@ciufel

Opis z 2017 ale pod koniec 2020 jest prawdziwy. Wypłata z kontraktu faktycznie nie jest wypłacana na czas, zależy dla kogo, ale zdarzają się opóźnienia albo nie płacenie faktur po kilka dni lub czasem kilka tygodni. Niestety świadczy to o bardzo niestabilnej sytuacji finansowej firmy.

Jak wygląda praca w Control Process S.A. 1. Wygłaszaj przemówienia organizuj nieefektywne spotkania. Mów tak często, jak to możliwe, a swoje wypowiedzi ilustruj długimi anegdotami i odniesieniami do wyimaginowanych doświadczeń. 2. Nalegaj na procedowanie wszystkiego przez opracowane kanały. Nigdy nie dopuszczaj do tego, aby przejść przez procedurę na skróty w celu przyspieszenia decyzji. Absolutnie nie podejmuj decyzji która może być nieakceptowana przez zarząd. 3. Wykłócaj się o precyzyjność sformułowań nawet najmniejszej rzeczy jak zakup długopisu czy podpis na urlopie. 4. Rozdysponowując zadania, zawsze zaczynaj od przypisywania tych najmniej ważnych. Dbaj o to, aby ważne zadania były przypisane do najmniej efektywnych pracowników i płać im najwięcej. 5. Szefowie są mili dla nieefektywnych pracowników; oni dostają awanse. Dodatkowe premie nie są związane z wydajnością, ale z jej brakiem. Dyskryminują wydajnych i doświadczonych pracowników i niezasłużenie narzekaj na ich pracę, bo nie są oni potulnymi przytakiwaczami.

Himen
@Piotr

Widzę że fajna firma :).... nazwa powinna być raczej Januszex... Take Polske mamy....niestety...

Pożądek
@Piotr

Szybka i krótka dobra wiadomość:) kończy się era (usunięte przez administratora).... Dla wszystkich poszkodowanych w wyniku współpracy z tymi (usunięte przez administratora)chciałbym poinformować aby śledzić od dziś informacje na temat ich "zabaw " właśnie rusza na nich wodospad prawdy i zgłoszeń do odpowiednich organów ścigania.... Nie ma ludzi bezkarnie wyczynajacych swoje zagrywki. Trzymajcie kciuki za powodzenie misji i liczę na współpracę organów ścigania! Pozdrawiam

@Pożądek

Porządek przez rz się pisze

@Pożądek

Bardzo to ciekawe co piszesz, ciekawe o którym Januszu piszesz. Martwi mnie to, że taka afera to raczej na porządku dziennym i nie jedno już mają na sumieniu a i tak nic ich nie rusza. Życzę Ci powodzenia, ale znając tych cwaniaków będzie to się ciągnęło latami i dostaną minimalną karę. Dział prawny w tej firmie spokojnie może konkurować z małą firmą wykonawczą.

A nie Józefa?

Ostatnio to co się dzieje w firmie Control Process to jakieś mocne nieporozumienie. Kompletna ignorancja pandemii, sztuczne zarządzenia tylko na pokaz a pod spodem tak jak było, a nawet gorzej bo zwolnili ostatnio bardzo dużo osób. Zwolnienia posypały się bez żadnych zapowiedzi, od tak po prostu jak skończyła się Tarcza to rozwali kilkanaście wypowiedzeń. To jak się traktuje w tej firmie pracownika to są czasy PRL gdzie pracownika miało się w pogardzie, jak nie ten to inny. Odradzam pracę w tej firmie chyba, że ktoś ma ochotę na wrzody i nerwicę.

Józia
@Piotr

Zgadzam się. Firma ma w nosie zasady bezpieczeństwa, szczególnie teraz trzeba jeździć do pracy bo szefowie boją się, że każdy będzie ich oszukiwał i w domu nie będzie pracował.

@Piotr

Kilka razy prosiłem o pracę zdalną ale usłyszałem, że prezes się nie zgadza bo nie. Co prawda wyszło zarządzenie, że w przypadku jazdy transportem publicznym należy "zorganizować sobie pracę zdalną - samemu". Dobrze napisał bo sam nie wyraził na to zgody więc musisz sobie jakoś sobie to sam zorganizować. Tylko w jaki sposób jak miało się komputer stacjonarny? Mam wrażenie, że ktoś w tej firmie nie czyta tego co podpisuje. Ale jak to w Polsce się przyjęło.

Witam wszystkich Jak wyglada praca przy zamówieniach publicznych? Czy system premiowy jest ustalony w firmie? Z góry dziękuje za wiadomość

Noname
@Kandydat

Lepiej odpuść, zero premi, nadgodziny nikt Ci jednego miłego słowa nie powie a jak cos będzie źle to cie zwolnią

Kamdydat
@Noname

Dziękuje za informacje

@Kandydat

Ambitne zadania - których na 100% nie jesteś w stanie zrobić. Motywujące premie - których nigdy nie zobaczysz. Elastyczny czas pracy - zapomnij o życiu prywatnym. Doświadczeni przełożeni - 'jak się nie podoba to 10 na Twoje miejsce czeka' I darmowa kawa - tylko przynieś swoje mleko. Przyjdź do Control Processu a nauczymy Cię wszystkiego - tylko szybko bo już masz miesiąc opóźnienia.

Ex

Nie polecam tej firmy. Zwłaszcza nie polecam tej firmy dla młodych osób po studiach lub z kilkuletnim doświadczeniem. W tej firmie albo jest się ,,dyrektorem" albo szarym pracownikiem. Dyrektor działu ma od 2 do 4 osób ,którymi zarządza. Był dział nawet gdzie było 2 dyrektorów i 2 pracowników. ,,Dyrektorzy" mają za zadanie wyciśnięcie z zespołu maksymalnie dużo za jak najmniejsze pieniądze dlatego gdy jedna osoba się zwalnia przychodzi nowa. Jak coś nie jest zrobione to koniecznie darmowe nadgodziny. Mimo obietnic, podwyżek nie ma, awans też niemożliwy bo nie ma na jakie stanowisko. Dodam do tego umowę o zakazie konkurencji ,którą trzeba podpisać. Na sam koniec o pandemii Covid gdy nadeszła posypały się zwolnienia a ci co zostali musieli chodzić do biura mimo próśb o pracę zdalną. Mam nadzieje ,że choć 1 osobę ostrzegłem warto poczekać i poszukać na pewno coś lepszego się znajdzie.

@Ex

Dla ludzi po studiach nie jest tak źle - Control Process tak wysoko winduje negatywne emocje, że potem trudno jest już gorzej trafić. Potem ma się punkt odniesienia bo wszędzie będzie lepiej. Co do "dyrektorów" to się zgadzam, ale pójdę dalej są i tacy którzy nie mają nikogo pod sobą więc pozycję mają, samochód służbowy mają, ale co z tego jak pracują niekiedy jak zwykły asystent. Twoja wypowiedź Ex jest w 100% prawdziwa i też uważam, że trzeba innych ostrzec przed tą firmą.

Józia

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu, jak byłem przyjmowany do pracy podchodziłam do opinii na GoWork bardzo sceptycznie, takie miejsce do wylewania swoich żali. Jednak po czasie spędzonym w tej firmie z przykrością mówię, że duża część opinii niestety jest prawdziwa. Żal mi zmarnowanego tutaj czasu i energii, nic się nie nauczyłam, nic nie wyniosłam. Podczas procesu rekrutacji obiecywali szkolenia, pomoc starszych kolegów i koleżanek, a tutaj nagle się okazuje że osoby które pracują ze mną niewiele mają więcej doświadczenia. Szefowie tak dużo mają obowiązków że dla swoich pracowników nie mają czasu. W tym momencie szukam pracy bo strasznie zaczęło robić się nerwowo i jak bym miała jeszcze raz przyjść do tej firmy to bym się dwa razy mocno zastanowiła.

@juz_nie

Pracowałem w CP, właściciele oraz zarząd nie wiec co to etyka pracy, jak powinno traktować się pracownikow i mowie tu o stanowisku na wyższym szczeblu. Brak dotrzymywania słowa już nie mówiac o porządku organizacyjnym, a dyrektorem każdy móże tam zostać. Jeżeli szanujesz się i chcesz zaoszczędzić dużo zdrowia nawet nie myśl o aplikacji do tej firmy.

ex worker
@@juz_nie

opinia niedocenionego asystenta z rocznym doświadczeniem i ambicjami, jak Ci się nie podoba to zmień prace a nie podszywaj się pod kogoś innego, ty tam jeszcze pracujesz

Były wykonawca
@@juz_nie

Potwierdzam tą opinię - "firma" (cudzysłów nie bez przyczyny) najwyraźniej prowadzona jest przez typowych dla krajowego tzw. "byznesu" (przekąs zamierzony) cwaniaczków, którzy po prostu nie szanują własnego słowa. Kilka lat temu wykonałem dla nich instalację serwera - niestety (przyznaję) nie dopilnowałem spraw "papierkowych". "Ustne" uzgodnienia poczynione z tymi osobnikami nie mają ŻADNEGO ciężaru gatunkowego. Jeśli mogą oszukać bez konsekwencji - to tak właśnie zrobią, bo zapewne na tym właśnie polega ich pojęcie o tzw. "byznesie". Dość pospolite podejście w naszym kraju, niestety. Próby interwencji u kierownictwa firmy w Tarnowie nic nie dały - z czego prosty wniosek, że taka właśnie jest tzw. "polityka firmy" - zarząd wie o tego rodzaju praktykach (no choćby właśnie ode mnie) i widocznie je popiera. Tak więc jeśli ktoś jednak zaryzukuje pracę dla takich szmaciarzy - być może w braku lepszych możliwości w danym momencie - to niech pamięta, że z takimi "nic na gębę". Papierki, umowy, podpisy (a i pieczątki nie zaszkodzą) - bo ich pamięć, co do tego co było uzgodnione, jest zaskakująco wręcz ulotna. Odświeżanie jej np. kopiami maili nie pomoże (mi jakoś nie pomogło).

@@juz_nie

Firma ma chyba 20 dyrektorów w swojej strukturze z czego większa część nie ma ani jednej osoby którą może zarządzać. Jest to po prostu hasło: "Przyjdź do nas a zostaniesz dyrektorem"

@ex worker

Opinia adekwatna i prawdziwa. A po Twojej wypowiedzi widać że firmy nie znasz

obserwator
@Jakmutam

Po Twojej aktywności można wnioskować że coś jest na rzeczy, tylu opinii udzielasz na tym forum, że chyba można się domyśleć o kogo chodzi

@obserwator

Niezadowolony, już od paru tygodni, ex-pracownik :)

PS
@Jakmutam

myśle ze to asystencik, gosc nie wykonuje poleceń slużbowych i teraz odwraca kota ogonem, chce zgonic wine na kogoś innego za swoje błędy, ciągle dyskutuje i narzeka, obdzwania wszystkich z pracy i bada co mu kto powie, a potem opinie sie pojawiaja na necie, koleś ma rok doświadczenia a zachowuje sie jak jeden z tych dyrektorow bez podwladnych, uwazajcie na niego

Krzychu
@PS

Może i tak, ale w dużej części gość ma racje i przynajmniej poda czasem jakieś informacje co się dzieje w firmie.

Gosc
@Krzychu

czytając te opinie można stwierdzić że od PRL-u nic się w tej firmie nie zmieniło stanowiska obsadza się według nomenklatury bierny, mierny ale wierny, tak tak wiem że firma powstała już po upadku socjalizmu ale jak widać zebrana kadra prezentuje tą samą mentalność

nieznajomy
@@juz_nie

Zgadzam się w 100%. Aplikacja oraz udział w procesie rekrutacji to strata czasu. Szukają osoby za bardzo niskie stawki. Po czym usłyszysz, że praca jest od zaraz oraz kiedy może Pan do nas dołączyć i czy już złożył Pan wypowiedzenie. Na koniec dostajesz umowę do podpisania z zakresem obowiązków dla kierownika projektu czy dyrektora, (oczywiście aplikujesz na inne niże stanowisko) z takimi obwarowaniami, że chyba tylko ktoś kto ma nóż na gardle podpisałby taką umowę. Przez trzy lata po zakończeniu współpracy nie możesz tak naprawdę pracować w zawodzie no chyba że chciałbyś budować coś z drewna np. szopę czy stodołę. Strata czasu wszystkie opinie jakie tutaj przeczytałem tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że to prawda. Zawsze myślałem, że na takich forach piszą tylko osoby sfrustrowane. Ostrzegam przed tą firmą.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Control Process S.A.?

Jack

Czy te pytania są rozsyłane do wszystkich na portalu? Pytam się z ciekawości bo tutaj akurat zamiast pomagać to zaszkodzą. Dobra atmosfera pracy w tej firmie nie istnieje najlepsze co można liczyć w tej firmie to obojętność, najgorsze jawna wrogość. Osoby na najniższych stanowiskach są sympatyczni, ale im wyżej to gorzej. Zastraszanie, dziesiątki zadań na wczoraj bo nikt o planowaniu to nie słyszał, ostatnio ciągłe widmo braku pracy. Dobra atmosfera to mit w tej firmie, jesteś pracownikiem to masz pracować (chociaż na usta ciśnie się bardziej dosadne stwierdzenie) a nie czuć się dobrze w pracy i ciesz się, że pozwalamy Ci pracować dla lidera na rynku.... Chociaż nikt nie wie na którym chyba na rynku Januszeksów.

Himen

Widzę sporo ogłoszeń na pracuj.pl. Około 30. Proszę o informację na ile to są rzetelne rekrutacje a nie takie na wyrost na przyszłość? Jaka jest sytuacja w firmie z projektami? Mają dużo roboty?

Zszokowany
@Himen

No właśnie. Mają tyle ogłoszeń i to już od wielu miesięcy, wiem bo śledzę i odpowiadam na nie. Pytanie czemu taka sytuacja? Czyżby szukali pracownika "idealnego"? A może jest rotacja osób?

@Himen

Szukają "jelenia" jak się trafi ktoś z 20 latami doświadczenia i z chęcią pracy za 3000zł/miesiąc to wezmą najlepiej od zaraz.(usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam, szkoda nerwów no chyba, że nie masz innej możliwości. A te 30 ogłoszeń to wisi od lat i na stronie i na praca(usunięte przez administratora) widocznie nikt im nie pasuje. Swoją drogą ostatnio się dowiedziałem, że dużo osób zwolnili więc nie rozumiem tej akcji niby szukają a zwalniają. Coś tu nie gra.

Ile?!
@Jacek

3000 na miesiąc? Chyba brutto :) Ja na rozmowie podałem kwalifikacyjnej, ze dwa lata temu podałem 2500 netto. To zostałem wyśmiany, że tak dużo.

@Ile?!

Ja mówiłem o stanowisku kierowniczym.

Rekruterzy
@Himen

Czyli wychodzi na to, że rekruterzy nie wywiązują się ze swoich obowiązków. Tylko pewnie po znajomości grzeją sobie krzesełka. Pełen profesjonalizm firmy się tu ukazuje!

@Rekruterzy

Rekrutka spełnia swoją funkcję tylko, że w tej firmie robisz to co każe prezes albo wypad. Ona dostała polecenie, że ma szukać żeby nie znaleźć kogoś za normalne pieniądze tylko desperata i widełki finansowe - żadne to to robi. Kobieta jest kompetentna, ale ma polecenia służbowe jakie ma

Radi
@Piotr

A w pracy nie chodzi o to, że robi się to co prezes każe? Ludzie ogarnijcie sie - prezes płaci, i placi za zleconą pracę przez siebie, a nie za widzimisię kogolwiek.

@Radi

To Prezes powinien brać odpowiedzialność za swoje decyzje a nie zwalać potem na pracowników

madrala
@Himen

Nie polecam tej firmy, pracowac dla wyzyskiwaczy i oszustow. Ida po bandzie, cale szefostwo jest kupe smiechu warte. Moze i robia obroty ale pracowac z nimi a w szczegolnosci zeby na Tobie zarabiali nie dziekuje

@madrala

Dobrze mówi, tragikomedia w tej firmie. Jeden mądrzejszy od drugiego a jak przychodzi co do czego to umywanie rąk i zwalanie winy na osoby na samym spodzie. I co dziwne nawet osoby z zarządu tak robią nie potrafiąc wziąć odpowiedzialności za swoje decyzje i próbują się usprawiedliwiać tylko nie wiem przed kim jak są na samym szczycie drabiny.

Ben

Jest dużo ogłoszeń min. na stanowisko kierownika kontraktu. Może ktoś powiedzieć coś warunkach pracy na tym stanowisku w CP?

@Ben

Jeżeli jesteś zdesperowany, potrzebujesz pracy na już to aplikuj. Jeżeli jednak możesz poczekać nic Cię nie ciśnie to szkoda czasu. Pieniądze na rozmowie oferują wręcz śmieszne + ew. premie i dodatki (uznaniowe) ale to już więcej nic nie powiedzą. Może tak może i nie. Projektów nie mają rekrutacja wg. mnie jest na znalezienie osoby z dużym doświadczeniem za grosze i podpytanie się czy może mają ochotę współpracować w przyszłości. SZKODA CZASU.

Wszystko co piszą to prawda. Na działalności czeka się długo na pieniądze. Zarobki faktycznie bardzo zaniżone. Czekanie tygodniami na decyzję o wydanie kilku złotych. Ogólnie kiepska atmosfera.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Control Process S.A.?

Jakmutam

Możesz liczyć na pracę w młodym dynamicznym zespole ... a tak na serio to po pytaniu widać że jesteś z dużej korporacji tutaj się nie odnajdziesz. W firmie jest 17 dyrektorów z czego 60-70% nie ma ani jednej osoby pod sobą. 'Liderzy' z zewnątrz będą mieli bardzo ciężko na początku trzeba się przystosować do zarządzania w tej firmie czyli rób to co Ci każą i nie pytaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Control Process S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Control Process S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Control Process S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Control Process S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Control Process S.A.?

Kandydaci do pracy w Control Process S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Control Process S.A.