Opinie o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigit Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

No i bardzo dobrze, że będą dwie zmiany! W końcu "czarne owce" pójdą się paść na zieloną trawkę. A wiosna tuż, tuż...

sigit - 2010-02-20 23:55:32 od marca wprowadzaja system dwuzmianowy dlatego trzeba zwolnic ludzi bo z czterech brygad beda potrzebne tylko dwie spowodu spadku zamowien. Nie wiadomo po co wogole wprowadzano ta cztero-brygadowke jak z tego nic dobrego nie ma tylko ludzie trzeba jeszcze sie pozbyc Dostaliscie jakies odprawy.

huczison work

ejjj ,wszyscy do huczisona !!!!

ktoś

sa przyjecia do "haczinsona" w Wapiennicy. zadzwonli po 2 dniach od złoż. cv. płacą 1800 na reke ale tez czterobrygadówka .troche w innym systemie niż u nas. ja sie zrywam..

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sigit Poland Sp. Z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowy AR (Accounts Receivable).
sigit

bobi

pytałem o powód zwolnień i tyle. niskie masz mniemanie o sobie skoro używasz takiej ksywki.adijo...

chuj

przyjdziesz pracowac to sie dowiesz jaki tam syf

bobi

dlaczego ?

sigit

nie przyjmuja bo maja jeszcze mase ludzi zwalniac a ile dokladnie tego nikt nie wie, nie zna czlowiek dnia ani godziny.

aaa

Czy na produkcji w Sigicie jako operator maszyn(pracownik produkcji) pracuja tylko kobiety, bo na bezrobociu podobno podają, że głównie preferują kobiety, więc jak to jest męźczyźni nie mogą składać tam papierów, tzn nie mają szans na przyjęcie do pracy??

skoczowianka

tak sa przyjecia i jest bardzo fajnie nie ma co słuchac tych durnych bab co tak pisza bo na zakładzie tez opowiadaja takie głupoty i potem nie wiadomo co z tego wychodzi a jest to nie prawda same sobie oczerniaja ta prace nie wiem tez czemu jasne nie mamy za rewelacyjnie ale idzie sie nauczyc lepiej to niz siedzenie na bezrobociu pierdzenie w krzesło i komentowanie ja pracuje juz 6 miesiecy pozdrawiam

Sigit

Czy w najbliższym czasie będą przyjęcia do Sigitu ??

italiano

to zakład pracy z wariatami

obcy

to zakład pracy czy dom wariatów....?

do fan sigit nikt nie dostał nic na swieta nawet liderka także najpierw sprawdz dobrze informacje potem pisz

fan sigit

a kiela zescie premi dostali na swieta? team liderki po 200 zl a reszta podobno nic

operator

a ty co obserwator od kiedy to do pracy przychodzi sie nas ogladac do pracy sie przychodzi pracowac wiem tylko tyle ze z nas super babki i nie dla byle kogo jesli jestes wolny to szukaj gdzie indziej a nie w pracy to jest moja rada a nie zlosliwosc

wykształcona

i sie znalazło...pracuje sobie w aptece i jest git:)robie cos z czego jestem zadowolona, a chyba nam wszystkim o to chodzi....!!!pozdrawiam wszystkich niezadowolonych i jeszcze raz powtarzam WIĘCEJ ZDECYDOWANIA W SWOICH DZIAŁANIACH A MNIEJ NARZEKANIA NA WSZYSTKO I WSZYSTKICH

wykształcona

Witam serdecznie,popracowałam w tej firmie jeden dzień i podziękowałam nie podobało mi się tam nic- zero organizacji pracy, podstawowych zasad BHP rozgardiasz i ogólny nieład co do osób nie wypowiadam się zbytnio ale te co zdążyłam poznać przez ten 1 dzień raczej niezbyt sympatyczne jedynie te co ze mną sie akurat przyjmowały i szły na zmianę były kontaktowne i uprzejme, nie podobało mi się więc poprostu odeszłam ,a nie tkwiłam w czyms w czym napewno bym sie zle czuła, jestem zbyt dobrze wykształcona by robić za te pieniądze w tych warunkach napewno znajdzie sie cos lepszego pozdrawiam i życzę więcej zdecydowania w swoich działaniach:)

men

czy były juz święta aby coś mówić ze się nic nie dostało? może łaskawie poczekasz? a później się wypowiadaj!!! A po drugie nikogo tam nie trzymają na siłe zawsze można sie zwolnić hihi... Pozdrawiam Mechanik

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit Poland Sp. Z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Sigit Poland Sp. Z o.o.