Opinie o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigit Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

cc

Najgorszy zakład w Skoczowie!!!

bb

ten zakład ogólnie jest (usunięte przez administratora) i bezsensu za marne grosze robic ani paczek na swieta nic goła stawka a inni kozystaja na tym.nie jest to nawet prawne ale pewnie maja jakieś kluczki prawne i moga nas [usunięte przez moderatora] pozdrawiam

...

na wszystko i na każdego się znajdzie haka !!!

komentarz ;]

pisał ktoś że nie można sie w czasie pracy iść napić . Jak nie można ? Przecież wyraźnie pisze , ze nawet pracodawca ma wam zapewnić dostęp do napojów ! Ba , a jeśli sie okaże , ze przekraczacie ustalony wydatek energetyczny to musi wam dostarczycć do picia nie jakąś tam "kranówę " z Ustronianki tylko coś pożywniejszego . Mało tego musi zapewnić posiłki regeneracyjne nieodpłatnie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sigit Poland Sp. Z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowy AR (Accounts Receivable).
Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalne

fragment : ROZPORZĄDZENIE MINISTRA PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jednolity) – stan prawny: listopad 2005 r. 26 Dział V Pomieszczenia i urządzenia higienicznosanitarne oraz zaopatrzenie pracowników w napoje i środki higieny osobistej § 111. 1. Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom pomieszczenia i urządzenia higienicznosanitarne, których rodzaj, ilość i wielkość powinny być dostosowane do liczby zatrudnionych pracowników, stosowanych technologii i rodzajów pracy oraz warunków, w jakich ta praca jest wykonywana. 2. Wymagania dla pomieszczeń i urządzeń higienicznosanitarnych określa załącznik nr 3 do rozporządzenia. § 112. Pracodawca jest obowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia lub inne napoje, a pracownikom zatrudnionym stale lub okresowo w warunkach szczególnie uciążliwych zapewnić oprócz wody, inne napoje. Ilość, rodzaj i temperatura tych napojów powinny być dostosowane do warunków wykonywania pracy i potrzeb fizjologicznych pracowników. Szczegółowe zasady zaopatrzenia w napoje pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnie uciążliwych określają odrębne przepisy. § 113. 1. Miejsca czerpania wody zdatnej do picia powinny znajdować się nie dalej niż 75 m od stanowisk pracy. 2. Zbiorniki, przewody i miejsca czerpania wody powinny być zabezpieczone przed zanieczyszczeniem lub zakażeniem. Czerpanie wody ze zbiorników powinno odbywać się wyłącznie z zaworów czerpalnych. 3. Miejsca czerpania wody nienadającej się do picia powinny być oznakowane zgodnie z Polską Normą. § 114. 1. Pracodawca zatrudniający pracowników przy pracach wykonywanych w pomieszczeniach, w których temperatura spowodowana procesami technologicznymi jest stale wyższa niż 30 °C (303 K), jest obowiązany zapewnić klimatyzowane pomieszczenie do wypoczynku, wyposażone w stoły oraz krzesła z oparciem spełniające wymagania ergonomii. Liczba miejsc siedzących powinna być nie mniejsza niż jedno miejsce na pięciu pracowników korzystających z pomieszczenia, zatrudnionych na najliczniejszej zmianie. Odległość od najdalszego stanowiska pracy do pomieszczenia klimatyzowanego nie powinna przekraczać 75 m. 2. Pracownikom zatrudnionym w warunkach, o których mowa w ust. 1, należy stworzyć możliwość obmycia ciała, szczególnie w ciepłej porze roku - poprzez umieszczenie w pobliżu pomieszczeń pracy natrysków ręcznych na giętkich przewodach, z doprowadzeniem ciepłej wody. 3. Jako pomieszczenia do wypoczynku mogą być wykorzystane jadalnie, o ile spełniają wymagania określone w ust. 1. § 115. Pracodawca jest obowiązany zapewnić dostarczanie pracownikom środków higieny osobistej, których ilość i rodzaje powinny być dostosowane do rodzaju i stopnia zanieczyszczenia ciała przy określonych pracach.

do wszystkich narzekających kobiet

a co wy w domach mężczyzn nie macie ? trzeba ich zwołać do pomocy i rachunki wyrównać za bramą zakładu. Zwykły pracownik to nie śmieć ani nie [usunięte przez moderatora]! I od kiedy to pracownik nie może nawet sie napić czegoś podczas pracy ? Pierwsze słyszę takie bzdury! Proszę przestudiować sobie Rozporządzenia Ministra Pracy I Polityki Socjalnej , kodeksy pracy itp. Zgłoszenia skarg do Inspekcji Pracy lub Inspekcji Sanitarnej też powinny być pomocne , a instytucja ta ma obowiązek zachować dane osoby skarżącej w tajemnicy. Macie jakieś pytania? Zadawajcie. Dużo "kopałem " w przepisach , gdy sie sądziłem z poprzednim pracodawcą i wiem mniej więcej , do czego zajrzeć . pzdr. A osobiście jak usłyszę że te Team-liderki coś do mojej dziewczyny będą miały , to spotkam się z nimi przed zakładem . Zobaczymy czy będą takie mocne w gębie.

ale jesteś pro z informatyki

a wiesz ze na wniosek policji lub innych organów ścigania operator musi udostępnić dane osoby , która w tym czasie miała to IP przydzielone ?

xyz :P

Jeśli zaczynasz w poniedziałek na rano, to idziesz na 6-18 we wtorek idziesz dopiero na nockę czyli na 18 do 6 i masz 2 dni wolnego czyli przychodzisz wtedy w piątek znowu na rano i sobota na nockę. Byliśmy bardzo negatywnie nastawieni do tego systemu pracy ale niepotrzebnie bo bardzo fajny system co prawda męczące jest ustanie te 12 godzin ale motywują zawsze te 2 dni wolne ;)

BEZROBOTNA

Do: ZROZPACZONA PRZYSZŁA SIGITKA Nie wiesz może czy są jeszcze przyjęcia do Sigitu, bo piszesz że od jutra zaczynacie, a czy w Sigicie pracujecie teraz po 12 godzin?? Jak to wyglada ten system 12-godzinny w przeliczeniu na system zmianowy, macie np w pon. na 1 zmiane i kiedy pozniej idziecie znowu do pracy??

spoko

pracuje tam od niecałego miesiaca i da sie wytrzymac,zależy od nastawienia-w nowej pracy na poczatku zawsze jest ciezko ale poźniej nabierasz wprawy i jakos leci-myśle że jak Ci zależy dasz sobie rade.

ZROZPACZONA PRZYSZŁA SEGITKA

BARDZO PROSZĘ UCZCIWĄ OSOBE aby napisała jak naprawde tam jest. Pierwsza zmiane zaczynam w piątek, ale po przeczytaniu tego wszystkiego gorączki dostałam i strasznie sie boje w ogóle zaczynać skoro jest tam tak jak piszecie. Dnia 23-go listopada były przyjecia i w piatek bedzie duzo osób nowych. Jeszcze raz proszę napisać, czy tam jest rzeczywiście tak jak pisza osoby na forum ZROZPACZONA

diablica

Wiecie co nie rozumiem was ludzie ja nie pracuje tam długo bo 3tygodnie ale nie jest zle daja popalic nogi bo powinny byc chociaz podporki pod tylek bo na prawder cierzko jest stac w jednym miejscu 12 godzin !!! ale poza tym nie jest zle placa nie duza ale systematyczna z tego co wiem gdybyscuie czekali na pieniadze od bylego pracfodawcy 3 miesiacze czy dłuzej tak jak ja to dopiero byscie sie dowiedzieli

Hela

Oczywiście, wypłaty są ok, oscylują w granicach 2 kzł/msc więc jest git! Tak jak pisze przedmówca trzeba unikać paru osób a szczególnie p. [usunięte przez moderatora] sprzątającej hale i jej koleżanki która nie wiem jak ma na imię ale trzyma razem z nią sztamę i obrabia (usunięte przez administratora) każdemu na każdym kroku; jest taka dość gruba, włosy spięte w kucyk i z wyłupiastymi oczyma i bodajże bez zęba ale tego dokładnie nie wiem bo się rzadko uśmiecha :). OMG! unikać tego jak diabli, plotkary nr 1

zadowolony

A wczoraj była wypłata ja jestem bardzo zadowolny z wynagrodzenia ..pracuje sie super bardzo przyjemna atmosfera ..oczywiscie są jakieś inwidua ale cóż takich ludzi trzeba po porstu unikać..za to kierowniczki i liderki naprawde w porządku

SNK

szoke 100% und 800%

baby to tylko narzekają!!! hwd

ana

a może dla ciebie nieda sie byc miłym???zajmijcie sie lepiej pracą a nie plotkami!!!

jest taka niemiła liderka [usunięte przez moderatora]

Obserwator

Ludzie czytając wasze wypowiedzi to smiać mi się chce najpierw pisaliście jaki to wasz szef jest świnia itd, potem piszecie jedni na drugich , a teraz jak już nie macie tematu to piszcie o p. [usunięte przez moderatora]. A jutro zaczniecie pisać o ludziach co idą do pracy do Kużni nie tą strona chodnika- Jesteście żałośni.

X

Pani [usunięte przez moderatora] , o której jakiś zakompleksiony typ napisał, że jest "zakałą" jest bardzo fajną kobietą i świetnie się realizuje w swoich obowiązkach

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit Poland Sp. Z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Sigit Poland Sp. Z o.o.