Opinie o Delikatesy Kubik w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Kubik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Kubik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Kubik w Bytom

MONA

o opinie pytajcie osoby,ktore pracuja kilka lat a nie krotko dystancowcow. to beda wiarygodne opinie a nie wyssane z palca

BASIA 1

W firmie Delikatesy pracuję od kilku lat i wiem ile złodziei przewinęło się przez sklep sama kilka złodziejek zwolniłam i wyrzuciłam i nie dam sobie nic złego powiedzieć na Szefostwo, owszem wymagające ale wiem za ile pracuję i wypłaty na czas. Myślę, że wszystkie złe opinie to chyba pracownicy którzy zamiast do pracy przychodzili kraść i zostali z tego powodu zwolnieni bo podczas remanentu wszystko wyjdzie.

???/
@BASIA 1

ja mysle, ze wy macie oczy zamkniete, wszyscy na pol etatau a robisz o 12 godz, kolezanka kiedys na 18 godz, musiala zostac to jest nie normalne (usunięte przez administratora)

krycha
@???/

ty!!! szkolona a umiesz chociaz tabliczke mnozenia?

????
@krycha

zebys wiedziala, ze pracowalam jakiesc 2 lata, i maja prawo gdziejsc doslownie,,, podpisujesz ,ze 10 wyplata a dostajesz 20-25 czyli od 10 do dnia remammentu juz powinny byc odsetki , to wy macie oczy zamkniete, u nich nikt nie powinnien pracowac

Uczciwy pracownik ;)

Kto nie pije, nie kradnie ten zarabia. Pracuję w tej firmie już od kilku lat i jestem zadowolona z pracy. Szefowie są wymagający, ale potrafią docenić pracownika. Wypłaty zawsze są na czas. Umowę na pełny etat dostałam po dwóch tygodniach, a w święta mam płatne 20zł/h. Nie zgadzam się z opiniami poprzedników, gdyż ich opinie świadczą o ich pracy i uczciwości. Nie mam nic przeciwko remanentom oraz kierownikom regionalnym.

???/
@Uczciwy pracownik ;)

te uczciwy pracowniku chyba masz nie pokole w glowce wiesz.... robisz za 6.5 , za wszystko kase biora minusy z kasy takie duze niewiadoma skąd, ci ludzie wogole nie maja żadnych zasad , ciekawe czemu jest tyle zlych opini o nich

monika

najgorsze sa dwie dziewczyny, mysla,ze sa wyżej niz szef(usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Rozmowa kwalifijacyjna...standardowa: pani ostatnia praca? , jakie obowiązki były wykonywane, zainteresowania, opowiada o sklepie przedstawia plusy i minusy pracy, Kierowniczka nie pokazuje że jest nade mną, rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze...

Chocy takie pytanie czy wiem coś na tat alkoholi. Kolejne pytanie bo oczywiście sie nie znałam to jakie alkohole próbowałam w swoim życiu....później był odnosnik do mojej wypowiedzi czy wiem coś na temat tych alkoholi czyli z jakiego regionu pilam wina ewenualnie czy wiem czym sie rozni brendy od whysky. .. Pytania sytuacyjne co bym zrobila gdyby: klient ukradł mi wagon papierosów czy wybiegne za nim czy też pozostanę na swoim stanowisku pracy i jakie czynności zapobiegawcze będę wyrażała żeby taka sytuacja sie nie powtórzyła.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Bonprix Sp. z o.o.
telefon

za 700 zl, pracowac nie polecam

nowaaa

Ja pracuje stosunkowo od niedawna w firmie Państwa (usunięte przez administratora), ale też nie mam zbyt dobrych opinii. Z początku miałyśmy mieć miesięczne szkolenie z dwoma dziewczynami, które są odpowiedzialne za remanenty jednak trwało tylko tydzień po czym zostawiły nas same nie wyjaśniając połowy WAŻNYCH rzeczy, wróciły po kilku dniach i oczywiście zrobiły nam awanturę o "bałagan" i o faktury, których nam nie wytłumaczyły co i jak. W święta płatne mamy 15zl/h i pieniądze wypłacane są od razu, natomiast pracuję tam już półtorej miesiąca i jeszcze żadnych pieniędzy nie dostałam, ponieważ remanent ma być dopiero na koniec miesiąca, a po nim wypłacane są wypłaty. Zaliczki szef też wypłaca bardzo niechętnie. Ogólnie jakby się nie pracowało i choćby nie wiem jak dobrze wszystko zrobiło dobrze to dla szefa zawsze będzie źle. To jest człowiek, który potrafi tylko wymagać nie dając nic od siebie w zamian. Pracuje tam przeszło miesiąc a umowy jeszcze żadnej nie podpisałam, a pierwsza jest próbna na okres 3 miesięcy, kolejna ( o ile Ci przedłużą co o to też nie jest łatwo ) jest na 3 lata na pół etatu i dopiero po niej jest na cały etat. Ogólnie wrażenie dość nieciekawe, polecam osobom z mocnymi nerwami i naprawdę zdesperowanym w szukaniu pracy bo za niecałe 900zł miesięcznie żeby pracować na (usunięte przez administratora), dostawać wypłatę co półtorej miesiąca, sprzątać cały sklep, być odpowiedzialną materialnie za wszystko, mieć na głowie zamówienia, płatności, wycenę towaru, promocje i wpisywanie faktur to naprawdę nie polecam.

Kiedys

jest 15 zl, na godzine, objetnie czy noc czy dzien

B.
@Kiedys

co ty piepszysz ????? jakie 15zł. na godzinę Pracuje u kubika 2 tydziueń i to jest ostatni tydzień. Charuje za 6zł/h w dzień a nockę 6,5/h w świeta jak byłam to 10zł płacił jeszcze z wielka łazką.Mało tego- dość że charujesz na sklepie to jeszcze całą księgowość masz na głowie faktury ceny spisywanie ich itp. STRZEŻCIE SIĘ KUBIKÓW I JAK NAJDALEJ OD NICH aha raz w miesiącu otwierają kolejne kubiki a chrzanią że nie mają kasy na wypłaty i spłaty faktur to po cholerę otwierają kolejne!!!!!!!!!!!!!

Kiedys

wiesz co u mnie szefowa robila grafik na swieta ja bylam w 2 dzien swiat sama , masakra, 4700 utargu sama, wszystko zamkniete tylko 1 kubik otwarty jak pojebcy....sylwester losowalismy,,,, kto ma przyjsc ....za te dni 120 zl. wyplacone a wiadomo,ze w swieta tylko szef moze satc na sklepie. ogolnie to porazka ta firma szefowie tylko patrza na swoje (usunięte przez administratora) i kase nami wogole sie nie przejmuja do pipiu z nimi !!

KIEDYS
@Kiedys

GODZINY TAKIE SAME JAK SKLEP 24 TO W WIGILIE ZAMYKASZ O 17 I POTEM NA 22 KTOJSC NA NOC PRZYCHODZI, SYLWESTER 24 OTWARTY NORMALNIE MASAKRA

KIEDYS

delikatesy kubik porazka, pracuje sie w swieta sylwester na nocke nie przyjdziesz to cie zwolnie, 6,5 za godz, dwie kierowniczki nie umia z ludzmi wspolgrac tylko umia ryczec i szefowi nadawac

łukasz

witam mam ten sam problem nie wypłacił mi mało tego bez umowy chcę też go podać ale nie wiem czy warto przechodzić przez ten stres możesz mi napisać czy coś ci się udało zdzialać??bo takich pracodawców trzeba likwidować nikt społecznie nie chce pracować po to pracujemy by mieć pieniążki.Pozdro

jaaaa

Praca w delikatesach KUBIK porażka. Pracowałam przeszło rok,remamenty liczone poza sklepem,i oczywiście zawsze wynik zły.Wypłata co 6TYGODNI!!!Ciekawa tez jestem gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy, każde świeto sklepy czynne, .Umowa Na pół etat pracujesz Półtorej,brak słów.Powiem tyle każdy się boi zgłosić ich do Państwowej Inspekci Pracy do Sądu Pracy.Ja jednak zgłosiłam, i mam nadzieje że sprawę wygram:)

Grześ

W Rudzie Śląskiej 1 otwarto takie delikatesy, kupował bym tam częściej ale za każdym razem widzę że to (usunięte przez administratora) kulturalne kobiety. Chciał bym kiedyś spotkać(usunięte przez administratora) w tym sklepie najlepiej zimą.

?

Praca w delikatesach KUBIK porażka. Pracowałam cały miesiąc bez umowy jak się zapytałam szefostwa o umowę to wysłali mnie na urlop bez podania przyczyny.Przez następny miesiąc wydzwaniałam prosząc się o swoje pieniądze i tu zdziwienie policzyłam swoje godziny zamiast 1300 zł. dostałam 700 zł.? Tłumaczenie szefostwa było mętne że trzeba pokryć starty za osoby które się przewinęły przez ten sklep ( na monitoringu wyszło że co niektóre zabierały towar do domu nie płacąc lub pijąc alkohol w pracy). Chcę zaznaczyć że przez ten miesiąc kiedy pracowałam przewinęło się 5 ekspedientek ,pracowały dzień dwa nie które tydzień - dwa bez ważnych badań lekarskich i założę się że żadna z tych pań nie dostała wynagrodzenia. Nie polecam tego PRACODAWCY

....

Wcale bo nie prawda charujesz jak wół za 5 zl do tego kaza Ci podpisac zobowiązanie finansowe pod pretekstem że na 2 dzień dostaniesz umowe do reki a na 2 dzień dostajesz informacje że jesteś zwolniony i odchodzisz bez wynagrodzenia za cięzką pracę....

elżbieta

twardy i stanowczy trzymający twardą dyscyplinę pracodawca szczególnie kładący nacisk na uczciwość ogólnie zajebista atmosfera w pracy pomiędzy pracownikami którzy zaakceptują szefa takim jakim jest.Natomiast żona szefa uczulona na czystośc i porządek w sklepie nawet przesadnie natomiast tą zalętę klienci sobie chwalą .Pracownicy ogólnie zadowoleni z warunków pracy trzymają spokojną atmosferę,minusy comiesięczne renamenty na sklepie WYMYSŁ szefuncia

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Kubik - Bytom

• Jak się pracuje w Delikatesy Kubik?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Kubik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Kubik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delikatesy Kubik?

Kandydaci do pracy w Delikatesy Kubik napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delikatesy Kubik