Opinie o Delikatesy Kubik w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Kubik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Kubik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Kubik w Bytom

Miecia 2

Źle to piszą zazwyczaj te co przyszły i chciały się szybko dorobić ! A tu pierwszy remanent i wyszło szydło z worka bo od razu je namierzyli bo myślą ze tak jak gdzie indziej ze niema remanentow u mogą sobie robić co chcą . Wiem bo pracuje już ponad dwa lata i wiele takich panienek się przewinęło a najgorsze ze udawały wielkie koleżanki a jak wyszło manko to winie oczy ! Teraz jak niektóre mijam na ulicy to udawaja ze nie znają . Straszne jakie te ludzie są ...

Miecia 2

Jolka 11

Pani Teresko ja u Kubika pracuję już bardzo długo , polecam ! Dla uczciwych tzn . Trzeba tak pracować by remanent był nie na minusie czyli zero dorabiania . Jak przyszła do ekipy czasem taka co się chciała szybko dorobić to zaraz ją wykryli ... Bo kamery i dziewczyny z kontroli wszystko sprawdzają i szef też , o kombinacjach nie ma mowy . Wypłaty po remanencie jak jest dobrze to premie są . Ogólnie polecam pracę w tej firmie .

Maxxx
@Jolka 11

Właścicielami sieci jest pięciu braci z których każdy "dyryguje" swoimi sklepami. Nie chce generalizować ale moja żona pracowała w kubiku 24h. Wygląda to tak: umowa owszem,ale zawsze na pół etatu. Wymagana pełna dyspozycyjność tzn. idziesz na 8 godzin a często musisz zostać na 12-16h i nikogo nie interesuje czy masz co zrobić z dzieckiem itd. Na umowie na pól etatu miesięcznie pracujesz 190-230 godzin!!!W tej sprawie jeden z właścicieli ma aktualnie sprawę sadowa. Stawka wyjściowa to nieco ponad 6 złotych/h.Premie owszem 50-100 zł po pomyślnie zakończonej inwentaryzacji (czyli dochodzi praca jako ochrona). Szczerze wszystkim odradzam. Praw pracownicze są nagminnie łamane a pracownik to współczesny niewolnik...

oberiba65

odwieczny temat- butelki. kupilem piwo w kubiku na chemiku , butelek nie moge oddac w kubiku na Sobieskiego . paranoja . mialem je roztrzaskac - zostawilem ekspedientce niech ma, paragony zabralem .

Sprzedawca

Rozmowa kwalifijacyjna...standardowa: pani ostatnia praca? , jakie obowiązki były wykonywane, zainteresowania, opowiada o sklepie przedstawia plusy i minusy pracy, Kierowniczka nie pokazuje że jest nade mną, rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze...

Chocy takie pytanie czy wiem coś na tat alkoholi. Kolejne pytanie bo oczywiście sie nie znałam to jakie alkohole próbowałam w swoim życiu....później był odnosnik do mojej wypowiedzi czy wiem coś na temat tych alkoholi czyli z jakiego regionu pilam wina ewenualnie czy wiem czym sie rozni brendy od whysky. .. Pytania sytuacyjne co bym zrobila gdyby: klient ukradł mi wagon papierosów czy wybiegne za nim czy też pozostanę na swoim stanowisku pracy i jakie czynności zapobiegawcze będę wyrażała żeby taka sytuacja sie nie powtórzyła.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Majka

Hej z tego co widzę to przyjmują po wychowawczym bo mieszkam nad ich sklepem I widziałam dziewczynę w ciąży , a potem wróciła i jest do dzis z tego co mówiła nie miala problemu z powrotem

telefon

ja wyjechalam z mezem ,zostawiajac w Polsce wszystko iedzy innymi prace U (usunięte przez administratora)... tu jest lepiej prosciej lepsze zycie, a pracy w delikatesach nie polecam i niebede polecac !!

olga

całkiem spoko

Daria

Dokładnie Lena już kilka moich współpracownic pojechało za granicę i szybko przyjechało z powrotem Były tez takie co odchodziły do innych sklepów bo miały dobie poprawić zarobki itp I tez po krótkim czasie chciały wracać , co niektóre szef przyjął ale niektóre te co przy odchodnym sie niezbyt fajnie zachowały to już nie . Ja u Kubika pracuje prawie już rok i polecam .

Lena

Tak , tak już nie jedna poleciała wyjazd za granicę i po kilku miesiącach wróciła i prosiła zeby szef przyjął ... Ja pracuję u Kubika i nie ma masakry jak piszesz no wiadomo praca w sklepie to nie jest moj szczyt marzeń , ale muszę z czegoś żyć . Warunki pracy są dobre , polecam

S

praca ok. szef ok. warunki ok.wyplata ok....tylko trzeba chciec!!!!a nie cycki o lade opierac!jak ktos jest uczciwy wobec szefostwa i wspolpracownikow to idzie tez w druga strone!

Teri

Jedyny uczciwy szef jakiego miałam ! Zastanawiam się czemu tyle głupich komentarzy , moze ja u innego brata pracowałam bo wiem ze jest ich kilku . Z tego co mi wiadomo to u nich wszystkich jest podobnie dlatego się dziwie . Ja ich polecam ! Ja musiałam się zwolnić bo muszę pilnować wnuka ,synowa wróciła do pracy bo dalej bym tam napewno pracowała .

Ewka

Pracuję w tej firmie i jest ok , sklepy ładne , czyste z klimą itp Wypłaty są , wiadomo po remanencie :( Tylko bardzo duzo towaru i wszystko trzeba przyjąć , policzyć ... Ogólnie jak ktoś chce pracować to polecam

Beti

Ja u Kubika pracowałam dwa lata i złego słowa nie powiem. Pracowałabym nadal tylko wyjechałam do Anglii , ale szef obiecał , ze jak mi się tam nie uda to przyjmnie mnie ponownie . I jak czytam te brednie , że niby wypłat tam nie dają to jest już hamstwo bo każdy wie , że u Kubiks wypłata jest na czas , a jak remanenty dobrze wychodzą daje zawsze premie.

telefon

hej Agata , nie jestesmy obce dla siebie - nie znamy sie, ja pracoalalm u nich jakisc czas ,najgorsza praca, masakra to jest u nich , tak teraz jestem w Londynie :), i polecam wyjazd za granice :)

Witam widzę że w końcu ktoś pisze prawdę o tych osobach które tak źle się wypowiadały na temat Kubików i rownież popieram złodzieje won od tej firmy

oli
@Ania

Sklep monopolowy całodobowy i nie lubi alkoholiczek, przecież z nich żyje? Dziwne!

Basia

Popieram praca tylko dla uczciwych i jest ok Złodzieje alkoholiczki z daleka od tej firmy bo i tak wyrzucimy

tereska
@Basia

Pani Basiu, "praca dla uczciwych" może coś więcej na temat pracy w tej firmie, planuje się zatrudnić, jestem pracowita i sumienna w weekendy studiuje zaocznie ale to chyba nie powinien być problem...

Moni

Dokładnie Mira każdy kto tam robił to wie że dorobić sie nic nieda kontrolują jak najeci , ale kasa i umowa jest

Mira

Tak piszecie bo Was za lepkie łapki wylali to co macie teraz powiedzieć

jack

Hej wszystkie gwiazdy i gwiazdeczki; zastanówcie sie może co tak naprawdę potraficie w życiu robić i jak coś wymyślicie to założcie po prostu swoją firmę. Wtedy to wy będziecie Bogami. Jezeli nic nie wymyślicie i nie zdziałacie to zostaje wam los szarej myszki, taka prawda.

Paula

Pracowalam tam pol roku i to byla najgorsza praca jaka kiedykolwiek mialam! Wyplaty nigdy nie bylo w terminie,o umowie moglam zapomniec,szef na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywal premie i podwyzki za dobry obrot sklepu w miesiacu a potem nagle zapominal,o tym jak pieknie lpowiadal o warunkach pracy a potem okazalo sie ze w lecie nie mozna wlaczyc klimatyzacji bo duzo za prad placi juz nie wspomne.Ludzi traktuja jak woly do pracy i zadnego szacunku. Dziewczyny nie dajcie sie nabrac na jego piekne opowiadania bo nie ma w tym ani troche prawdy!

telefon

agata to idz, zapraszamy do szanownych panstwa kubikow. opinie sa zle bo jest zly pracodawca, ja zostalalm zwoliona przez tel , szef Pan (usunięte przez administratora) tak mnie zwolnil poprostu zal ... teraz jestem w angli i mam st razy lepiej

arek45

widze co tam jest tam naprawde jest zle jak mozna w takich warunkach pracowac te panie kiedys padna zaduch az mi ich zal a najfajniejsze sa starsze panie pozdrawim twrog

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Kubik - Bytom

• Jak się pracuje w Delikatesy Kubik?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Kubik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Kubik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delikatesy Kubik?

Kandydaci do pracy w Delikatesy Kubik napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delikatesy Kubik