Opinie o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Espersen Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Espersen Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Amelia

Witam , pracuje już długo ale to co teraz się dzieje to tragedia,na działach układziki niektóre osoby mają specjalne przywileje nietykalności nie mòszą chodzić na ości przy tak ciężkiej i stresującej pracy szacunek powinien być do wszystkich . Myślę że powinno się zwròcić uwagę na niektóre brygadzistki są niemiłe i jest ich o wiele za dużo ,np.dział prawie pusty co one robią 8godz istna masakra .

Aneta

@aaa, nie jestem osobą, o której wspominasz w swoim wpisie. Nie jestem również pracownikiem espersen. Jedynie staram się pozyskiwać od użytkowników forum aktualne i merytoryczne opinie o tej firmie jako pracodawcy, aby forum to było ważnym źródłem informacji dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem zatrudnienia w tym miejscu.

Obserwator

Witam. Widze, że trzeba tu troche przyorać te forum. Espersen to jedna wielka (usunięte przez administratora) kierownik Jarosław ze swoja bandą dzieciaków, podpie**dalacze ryby, kombinatorzy i nic wiecej. Po godzinach pracy kiedy nikogo nie ma podjezdzaja pod zaklad i kradna. Podobnie jak ich kolezka A-menda! Ludzie wszystko widza, a im sie wydaje, ze im wszystko wolno. Jareczku twoja droga sie niedlugo skonczy, czlowieku, ktory nasmiewa sie z innych. Pokaz swoja wyzzszosc, a potem dyskutuj, ciekawe jak zaszedles na to stanowisko, na pewno krętą drogą. Angielskiego nie trudno sie nauczyć, ale Ty za to naucz sie nowego słownictwa- bo, pomijajac „dzialamy wedlug nowej strategii”, ktore wyuczyles na blahe, nie potrafisz nic Ty niewyksztalcony bucu. A i zapomniałalbym dodac, kolezkow sie lepiej traktuje...

Aneta

Ostatnie Wasze opinie dotyczące espersen są niepochlebne. Widzę, że macie sporo obiekcji co do tej firmy. Co powinno się w takim razie w niej zmienić, żeby w Waszych oczach stała się atrakcyjniejszym miejscem pracy? Wszystkie Wasze merytoryczne uwagi będą ważne z perspektywy przeznaczenia tego forum.

Lilka
@Aneta

Hej. Więc według mnie atmosfera stała się tak napięta, że w powietrzu można siekierę wieszać no i chyba redukcja etatu brygadzistek (na każdym dziale) i instruktorek, bo dla nas pieniedzy nie ma a te mało co robią a kasę biorą. Zarobki w dół w ciagu roku na marcu o 1000 zł, kroją premie i stawki jak się da... Przykre

dem
@Aneta

Zaprzestać mobbingu oraz obniżania stawek.

aaa

TO ty Darnowska?

Ahha
@aaa

Takim brygadzistką które stoja i sie śmieją przez cały dzień nic nie robiąc jeszcze na nie (usunięte przez administratora) mają na nas zarabiac? Chyba jeżeli nie mają co robić powinny osciowac a kiedy marele nie chodzą chyba powinny stać i robić a nie głupa kleić przez cały dzień? Wiecznie nie mają co ze sobą zrobić niedługo będzie więcej brygadzistkek niz pracowników. Jedna na każdy dział chyba by spokojnie wystarczyła chociaż by sie praca zajela a nie wiecznie w (usunięte przez administratora) walą taką jest prawda ale to i tak nic sie nie zmieni bo ręką rękę myje wszystkie koleżanki koleżanek trzymają się stanowiska rękami i nogami. A jak mają stanąć i robić to jak zwykle wielki placz. Odnosi sie to dwóch zmian. Jakoś wczeniej nie było ich aż tyle i dawały radę. Niech im płacą za pracę a nie stanie pod grzejnikiem. Przez caly dzien nic nie robia a chodzic i rzadzic to chyba kazdy potrafi a jak juz ma sie stanac i robic to wielki placz. chodzą na papierosa co 10 min i za to im płacą?

Xxx
@Ahha

A my ciężko na nie zarabiamy, a one chodzą i palą ale jak człowiek chce wyjść do toalety to wielce krzywe miny, bo musza stanac i zastąpić, piją herbatkę leserki i nic wiecej lekka wypłata to im się podoba zarabiają jeszcze więcej niż zwykły pracownik który (usunięte przez administratora) na nie dlaczego brygadzistka która nic nie robi zarobi więcej niz my? praca nie jest ciezejsza od naszej latwo to zauważyc ustawia maszynę i mają to gdzieś jest jakaś awaria to żadnej nie ma bo zajęte papierosem. Nam dniowki spadły a im co podwyżki dali?. Zakład szkoda pisac.

Obi

W tej firmie pracuje 10 lat. Zmieniło sie bardzo na gorsze. Brak szacunku dla pracownika. Brygadzistek jest za dużo nie maja tak naprawde co robić. Jak kobiety ida osciować to one tez powinny bo skoro na danym dziale nie ma produkcji to siedzi nic nie robi.A nam ucinaja stawki a tworzą nowe nie potrzebne stanowiska

Kathy
@Obi

To prawda za duzo brygadzistek szczegolnie Almar chodza dwie z kierowniczka na papierosa co chwile. Niedopuszczalne zeby na hali nie bylo nikogo dowodzacego. A Marel to juz całkiem dno. Brygadzistka K. Wsxystkich kierowników obsciskuje a dla pracowników nie mila. Chyba nie na tym polega jej praca

Desperat

Abstrahując od całości wypowiedzi: Z całą pewnością niezamierzenie... Inteligentny Pan "Kierownik", przyznał jednak swoim niedorozwiniętym pracownikom rację, że nędznie zarabiają i mają dużo pracy... Więc chyba jednak tak nędznie opłacani pracownicy mają prawo być sfrustrowani...

pozdro kierownik!!!
@Desperat

Widziały gały jaką umowę podpisywały? A może z podstawówką i brakiem kultury, ortografii i uzębienia co u niektórych, chcecie zarabiać po 5tyś na rękę i pracować po 4h dziennie? Wtedy byłoby cacy? Typowe polaki cebulaki, tylko dej, dej i deeej mjeee.

@pozdro kierownik!!!

Na umowie jest że jest stawka akordowa ustalana przez pracodawce.Kiedyś na tablicy wisiał wykaz ile płaca za dane kilogramy i procenty a teraz tego nie ma.Procenty podnieśli, gdzie jest to niewykonalne aby osiągnąć tak wysoki procent (92),gdzie ryba jest jaka jest.Ja nie chcę zarabiąc 5 tyś tylko tyle ile zarabiałam do tej pory.

Kghm
@anonymous

Procenty są niewykonalne coś podobnego ! Są osoby co mają po 92 ale wiadomo jak je robią. Dziwi mnie tylko jedno że brygadzista tego nie widzi a może im po prostu wolno

Zyga
@Kghm

Widzą to i brygadzistki i instruktorki ale pamiętaj komu wolno lać wodę temu wolno.

I co ....
@pozdro kierownik!!!

Masakra i dalej Dyrektor nie widzi co jest wypisywane na forum . Niechce bo nas gdzies liczy sie tylko ilosc przerobiona a nie pracownik .(*:*) tyrajmy jak muzyni .

olciak
@I co ....

wszyscy leja wode,tylko nie kazdy dostaje nagane

@I co ....

Jeżeli Twoim zdaniem Dyrektor nie ma innych obowiązków, tylko rozszyfrowywanie Waszego, pół polskiego - pół analfabetycznego na internetowym forum, to tylko pokazuje jak bardzo masz zawężony światopogląd. A teraz wracaj do cięcia flądry.

Ilka

Poziom Krzysztofa - zburaczanego menagera

lalala
@Kierownik

Czy nie wstydzisz się napisać, że masz małą pensję, co zapłaciłeś za wodę, którą wylewasz na procent ... Nie jesteś szczęśliwym człowiekiem, przywódcy zawsze się z tobą spotykają, a ty piszesz tutaj, ile to gówna.....

co to jest?
@lalala

popracuj nad składnią i napisz jeszcze raz bo nikt nie rozumie twojej wypowiedzi

kiedyś to było

Kiedyś,zarabiało się w tym zakładzie.Ryba była ładniejsza, nie trzeba było lać wody. A teraz aż wstyd mi przyznać ,ale jednak też to robię.To jest po prostu nie wykonalne 92%? Jak? Ja rozumiem ,że to praca na produkcji,że do tej pracy nie potrzeba większego wykształcenia,tylko chęci...Ale jednak nie jest to lekka praca , wilgoć ,woda, zimno ,wymuszona pozycja ,hałas, nerwy ...więc chciałabym by było jak dawniej i te 2000- 2500 wyciągać na czysto.Ale niestety się nie da,traktują tu nas jak bydło,więc nie mam żadnych skrupułów ,aby robić to co robię.

Bo
@kiedyś to było

Prawie wszystkie dziewczyny robią tak aby osiągnąć jak najwyższy procent. Jeszcze parę miesięcy temu wystarczyło mi osobiście 88% i także zrobiłam. Obecnie dzięki paru osobą które osiągają po 90 - 92 % nieuczciwie powiedzmy sobie szczerze i do tego nie zwalniają tempa procent 88 już nie jest tak dobrze płatny. Także dziewczyny zróbmy z tymi osobami porządek bo to właśnie one szkodzą NAM . Przez takie właśnie dziewczyny bezczelne obłudne i pazerne niczego nie wywalczyły .

dobreczasyminely
@Bo

Szczerze to życzę Ci powodzenia, bo jeśli chcesz z nimi zrobić porządek to musiałabyś 80% ościar wyrzucić na bruk. Niestety jak koleżanka wyżej napisała i ja "zostałam zmuszona" (bo inaczej tego nazwać nie można) zaistniałą sytuacją, do lania wody, czego nigdy wcześniej nie robiłam ale cóż zrobić jak inaczej stałabym tam za 120 zł brutto?

Były pracownik.

Praca w Espersenie okalecza nie tylko fizycznie ale i psychicznie,a później trudno się pozbierać i znaleźć nową pracę.

Ale o co chodzi
@Były pracownik.

Zostają tylko osciary które mają przywileje i dolewają wodę do surowca tak jak synowa brygadzistki .Dlaczego żadna brygadzistka z tym nic nie zrobi...Polewało się na testach po surowcu ciepłą wodą, to teraz jest 92% ot taki sposób .Tak się robi procenty osciarki.

Bzzzz
@Ale o co chodzi

Ktoś miał bardzo dobrą nauczycielkę. Nie dziwię się teraz że uważa się za kogoś lepszego od nas . No ale cóż zacząć w tak młodym wieku nie każdy potrafi.

#pracownica
@Ale o co chodzi

A ty co? Nie potrafiłas zarobić i wyżywasz się na forum na dziewczynie? Tak to żadna się nie odezwie, a głupoty wypisywać potrafią. Nie pozdrawiam

jqa

ludzie omijajcie espersen coraz gorzej odrabiamy ich postoj za nedzne dniowki w soboty moze 50na czysto to wina zakladu ten postoj oni nam niepotrafili zapewnic pracy a pracownicy jak zwykle poszkodowani coraz wiecej osob sie zwalnia i coraz nizsze zarobki a o traktowaniu niewspomne

Bhgdtu
@jqa

Masz racje zaslaniaja sie ze niema zamowien i jakie straty bajki to moga dziecia gadac .

Onaja
@jqa

To wszystko co tu piszecie jest prawda zle jest w espersenie kiedys bylo zupelnie inaczej lepiej na osciach coraz mniej pracownikow odchodza ze wzgledu na zarobki ogolnie traktuja ludzi jak dzieci w przedszkolu wywolujac i drac gar pod tablica a nastepna slynna aska z almara brygadzistka i cwaniactwo co to nie ja plus rece w kieszeni ot widok za to brawo ola i bartek jestescie ok bylam goscinnie u was do pomocy i mile wrazenie robicie a nie darcie sie i podnoszenie glosu jak juz nie powiem kto wole jednak byc na swojej hali oj popsul i psuje sie espersen a szkoda 8lat temu tak bylo dobrze

Profesor Miodek
@Onaja

Czy postawienie paru przecinków i kropek to coś trudnego?

Ehhh
@Profesor Miodek

Nie wszyscy są wykształceni. Niektórych droga przebiegała obok uczlni wyższych...

aba
@Ehhh

wy zobaczcie jak i co ludzie pisza,a wy kropkami i przecinkami sie przejmujecie komentujac uczelnia wyzsza,gdzie wspolczucie,w tych osobach jest mnostwo zalu nikt ich nie slucha to wolanie o pomoc,a zycie ciezkie,uczelnia ,kropka i przecinek to najwazniejsze do zycia?ot na sile i okazyjne pokazywanie co to nie ja hahahahh zastanowcie sie,ja im wspolczuje tego co czytam

Siema robale
@aba

Interpunkcji i ortografii uczą w podstawówce, nie na uczelniach. Jeżeli komuś, kto nie skończył podstawówki jest za mało zarabiać za pracę 2 tyś na rękę to niech się dokształca, rozwija swoje umiejętności i poprawia wartość jako pracownika na rynku pracy. Z nastawienia roszczeniowego karalucha proponowałbym najpierw coś zacząć sobą reprezentować.

Aba
@Siema robale

Ciekawe co ty soba reprezentujesz ublizajac tym pracownikom ktorych nikt nie slucha zal ciebie czytajac

Aneta

Był ktoś z Was w ostatnim czasie na rozmowie kwalifikacyjnej w espersen? Jakie macie wrażenia odnośnie do jej przebiegu? W jakiej atmosferze przebiegała? Czy zostały zatrudnione nowe osoby w tej firmie? Proszę o pozostawienie wypowiedzi na ten temat. Wasze wypowiedzi ostatnio skupiają się na wynagrodzeniu. Czy coś jeszcze jest co chcielibyście poruszyć na forum?

To prawda pieniądze żałosne za tak ciężką pracę z miesiąca na miesiąc miej...brak słów ludzie nie przychodzcie tu do pracy będziecie żałować tak jak ja...

Poco poco .
@Tomek

Po co kierownik mowi do pracownika jak ostatnio , zastanowcie sie czy chcecie tu jeszcze pracowac , tak zeby kierownik mowil do pracownikow, oco im chodzi .Chca zeby pracownik sie zwolnil jest dobry co niektory a widac jak podchodza ,chca zyskow ale takm podejsciem masakra .Ogloszenie mila atmosfera w firmie ha ha .Oco wam chodzi .

Kierownik

Wam w ramach podwyżki to trzeba słownik ortograficzny dać. Jesteście bandą niedorozwojów i traktuje się Was adekwatnie do waszego poziomu jaki reprezentujecie.

Ktoś
@Kierownik

Takie żeczy mógł napisać tylko człowiek bez kultury osobistej

@Ktoś

"Kulturę osobistą" to pokazujecie na niniejszym portalu w publicznych komentarzach. Jak można wylewać takie fekalia na swoje miejsce pracy i przełożonych? Tylko dlatego, że nędznie zarabiacie i macie dużo pracy? To nie jest usprawiedliwienie, wina leży tylko i wyłącznie po Waszej stronie.

Lusesita
@Ktoś

"żeczy"????- błagam STOP dla analfabetów!

ZUŹKA
@Kierownik

Może i jesteśmy analfabetami ale dzięki naszej ciężkiej pracy Wy macie niezłe wynagrodzenie. Większość z nas to prości ludzie. Trochę szacunku by się przydało.

@ZUŹKA

Szacunek wymaga wzajemności. Jeżeli pracownik, za przeproszeniem, sra do własnego gniazda i jeszcze w internecie oczernia pracodawcę i kolegów z pracy to jak można mieć jakikolwiek szacunek do takich osób? Nie pasuje to się pozwalniajcie, podnieście swoje kwalifikacje, nauczcie się języków, w szczególności polskiego i znajdźcie lepiej płatne, odpowiedzialniejsze zajęcie. Nikt Was nie trzyma nigdzie na siłę.

ZUŹKA
@Kierownik

Oczywiście że nikt nikogo gu nie trzyma na siłę, czy komuś przyszło do głowy że ludzie chcą pracować i są związani z tą firmą. Kierownictwu było by na rękę żebyśmy się sami pozwalniali. Problem sam by się rozwiązał.

@Kierownik

Jeśli"Jaśnie Pan Kierownik "ma odwagę osobistą to podpisze się własnym nazwiskiem, a jeśli nie no to cóż????????

@Kierownik

Po prostu bezczelny niedouczony typ!

@Kierownik

No i cóż to za język, człowieka niby wykształconego? A"fe".

Skoplbc
@Kierownik

Odezwali sie najlepsi nie doceniaja pracownika i tyle , masz odpowiedz nie pasuje to sie swolni ladna odpowiedz brawo .Docencie pracownika a bedzie lepiej bo jak narazie to tak nie bedzie .

dno
@Kierownik

Dobrze napisałeś mamy dużo pracy i mało zarabiamy,ale czy to nasza wina? Nie sądzę.To wina góry i tych którzy twierdzą ,że nie należy nam się więcej .A za błędy kierowników to my płacimy.PS. Wiele razy było zgłaszane ,że coś jest nie tak na produkcji.np. kawałki foli w skrzynkach ale po zgłoszeniu nikt z tym nic nie zrobił, a potem zdjęcia wywieszane na tablicy z reklamacjami.Jak ma być dobrze w tej firmie jeśli góra ma w d*^ie co się zgłasza.Najlepiej później zrzucić winę na pracowników za nie przestrzeganie zasad,niesumienność itp.

@dno

A organizacja? Nie mają zamówień bo nie pilnują pracowników. Co z tego że Panie z kontroli jakości zgłaszają że jest coś nie tak skoro bezpośredni przełożeni mają gdzieś jaki finalnie profukt wyląduje w boksie. A sama organizacja pracy? Dają porcje bo niby za szybko produkcja idzie a później wrzucają skrzynki na siłę bo ryba została.... Dużo jest błędów organizacyjnych i takich prostych posunięć które psują całą filozofię firmy, ale pewnie mają swoje wewnętrzne "ja". Prawda też jest taka że trzymają ludzi którzy się do niczego nie nadają a sami wybraliśmy kilka osób do zwolnienia natychmiast, ponieważ "kradną" nasze pieniądze... Zrobiłbym tam porządek oj zrobiłbym

@Jaijuż

Przepraszam za błędy słownik poprawiał a edytować nie mogę. Komentarz pisany na szybko..

Pozdro
@Kierownik

Co z ciebie za kierownik ? Poniżać swoich pracowników ? Tepaku jeden , upadek firm jest właśnie powodem takich (usunięte przez administratora) jak ty i twoje grono pajacu

aba
@Kierownik

ci niedorozwoje na was cala banda zapieprzaja

szacunek to podstawa..

Tak jak w ogłoszeniu o pracę miła i rodzinna atmosfera, a jeden na drugiego patrzeć nie może z nienawiści i zazdrości, nawet brygadzistki zazdroszczą Panią ościującym że zarabiają więcej od nich. Od razu trzeba takiego pracownika zgnoić. Jak tak bardzo Panie brygadzistki zazdrościcie to proszę wyjąć ręce z kieszeni i nie udawać pod wagami że coś robicie tylko weźcie nóż do ręki i ościować a miejsca na taśmach jest dużo ,bo już nikt nie chce tam pracować przez tą ,, miłą i rodzinną atmosferę'' jaka rzekomo tam panuje! A Panie instruktorki co tak szybko po uciekały z ości z płaczem...???? Co rączki bolały od pracy czy dniówka za malutka..??? Lepiej postać przy skrzyneczkach i poplotkować o du...ie marynie to wtedy więcej zapłacą.

BzH
@szacunek to podstawa..

Bardzo dobrze napisane .Szczera prawda z wyjątkiem zarobków brygadzistek .

Zmęczona@????
@szacunek to podstawa..

Ludzie!!!Ile w Was jadu????...Przyjść zrobić co trzeba w 8 godzinach i iść do domu do rodziny.....odpocząć....współczuję wam że po pracy myślicie ....O pracy.

Bo jak nie my to kto
@Zmęczona@????

a nie pomyślałaś (domniemam), że po prostu firma daje tak ludziom popalić w głowie, że samo z siebie myśli się w domu o pracy? Nie ukrywajmy, jest bardzo ciężko. Wymagania rosną a zarobki spadają, więc jak człowiek ma się nie przejmować, nie denerwować i przychodzić na 8 godzin i wychodzić jak gdyby nigdy nic, skoro jeszcze pół roku temu dostawał za wykonane zadanie godziwe pieniądze a teraz zastanawia się co z nimi zrobić? Jad jest w nas, ale ja się wcale nie dziwię.

LALALA

MY TU TYLKO PISZEMY A PAŃSTWO KIEROWNIKI MAJA NAS GDZIEŚ .POWINNIŚMY ZA STRAJKOWAĆ I STAĆ DOPÓKI NIEDADZA NAM GODNYCH WARUNKOW.MY JUŻ SIĘ PODDALIŚMY I ROBIĄ Z NAMI CO CHCĄ,BO SAME NA TO POZWOLILIŚMY.....KAŻDY SIĘ BOI ODEZWAĆ A RAZEM MAMY PRZEWAGĘ ALE POCO JA TO PISZE JAK WIĘKSZOŚĆ SIĘ BOI .JUŻ SIĘ DALIŚMY Z GNOIĆ

Gkogkuiy
@LALALA

Popieramy strajk strajk ludzie sie zwalniaja i maja racje .Sami do tego doprowadzaja a taka niby Firma porzadna tak akurat .Strajk strajk testuja nas jak kruliki doswiadczalne obnizaja stawki przez jakis czas, codziennie pare zloty na pracowniku i maja zarobione .A gadaja jaka firma stratna koszta maja my tez mamy rodziny i wydatki nie tylko oni kazdy chce godnie zyc . Maja byc zatrudnienia i kto przyjdzie z taka opinia, zakladu Wiec strajk straj strajk.

@LALALA

Myślę, że ten tekst został celowo przez kogoś zapisany w takiej formie i z takimi błędami.Być możliwe, że to ten pseudokierownik!

Prof. Miodek
@Gkogkuiy

Co to jest "krulik"?

wagowy

nie,odrabiać

Dodi

Do Menadzera w zwiazku nowa tasma dlaczeko kazda pokolei nie chodzi i nie szkoli sie , kazda jest przyjeta na takich samy warunka. Codziennie powinna sie zmieniac i sie uczyc bo kazdy przychodzi zarabia i kazdy ma rodzine na utrzymaniu a co do wyplaty to sa pokzywdzone prosze to zrozumiec .W kolo powinnysmy sie zmieniac i to by bylo sprawiedliwe do wiadomosci .Zwalniaja sie ludzie i tak bedzie sie dzialo chyba ze wam oto chodzi powinniscie zatrzymywac pracownika doceniac a nie zeby go zmuszac do odejscia. Prosze o rozwazenie prozby .

Giko
@Dodi

Zgadzamy sie tak powinno byc zrobione.

BzH
@Dodi

Zgadzam się z tym tylko jest jeden problem.Firmie zależy na stworzeniu zespołu który będzie zgrany i dlatego nie biorą dziewczyn z innych taśm.Problemem nowej taśmy są ości ale co tu się dziwić jak nie ma odpowiedzialności .Czy każdy pracuję zgodnie ze swoim sumieniem i ich nie robi. Otóż nie bo czujemy sie na tej tasmie jakbyśmy stały tam za karę bo inne zarabiaja a my nie . Są w zespole ludzie co im po prostu nie zależy ale robią całemu zespołowi pod górkę i dlatego nie mamy co liczyć na lepsze pieniądze - za co wywalczymy podwyżkę - za ości ? Chyba nie

Gonzo z marela
@Dodi

Starałem się przeczytać te szambo kilka razy, ale poległem. Szybciej po turecku bym zrozumiał.

xxx
@Gonzo z marela

to nie czytaj.a co do tej taśmy,to problem z ośćmi nie polega tylko na tym, że nie ma odpowiedzialności ,ale na tempie pracy i atmosferze jaka tam panuje.Słychać tylko za wolno,szybciej,ości ,cieniej wycinać , a za takie dniówki to nawet człowiek nie chce się wysilać

Beng
@xxx

A jak nas na plamiaka na siłę postawili w tamtym roku przed urlopem to gdzie byłyście? Teraz takie chętne na zamiany?

B
@Beng

na pocieszenie napisze ze na normalnym osciowaniu dniowki również bardzo spadły, wieć nie ma o co się spinać.i tak wszyscy spotkamy się na tej samej taśmie

Gjiot
@Dodi

Zero reakcji straszna atmosfera panuje ,malo ludzi bo nazwolnieniach i niech sie nie dziwia przez taki stres co panuje i bedzie jescze mniej . A reakcji niema od Dyrektora i Menadzera ze zmiana kierownika na Ha.... Tak bedzie puki nierozwiaza tego tylko osci , stres , glupie gadanie i sie smianie psychicznie nie mozna wytrzymac i pustka sie robi zaraz nie bedzie komu osciowac ale widocznie maja to gdzies zero reakcji dalej czekamy .

Profesor Miodek
@Gjiot

Błagam, naucz się pisać.

Masakra... kierownik to tylko max po maturze ???? takich tam zatrudniają kierownikow. A później chlew. Uważają sie za wyższych a tak naprawdę daleko im do Was-pracowników . Pracowalam tam zeby zarobic na studia. Na szczęście mam z głowy. Zwalniajcie sie ludzie na tym gownie swiat sie nie kończy!

Gonzo z marela

Wróć do podstawówki i naucz się poprawnie pisać. To jest dopiero masakra jak się czyta te wypociny, które nie mają składu i ładu.

Zouza

Yhy

Ciekawi mnie dlaczego"wywołany do tablicy "milczy? Brak odwagi, brak honoru czy kompletny bufon??????

do kierownika idioty

"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję."Ten cytat jest adekwatny do ,niektórych pracowników na wyższych stanowiskach. Panie/Pani kierownik nie każdy w życiu miał szanse na to by zdobyć wykształcenie, Panu/Pani to się udało, ale czy to powód aby obrażać swoich podwładnych ? TO co Pan/Pani napisał jest wręcz dobitnym przykładem cytatu powyżej. TO MY zwykli, szarzy pracownicy ( niektórzy po studiach) pracujemy na pensje Pana/Pani i osób na wyższych stanowiskach.Jeśli my więcej zarabiamy ,więcej wydajemy w sklepach bo jest nas na to stać.Jeśli zwykły szary człowiek mało zarabia, mało kupuje.Szarych ludzi jest więcej ,więc to my napędzamy gospodarkę .Jeśli nas nie stać, nie kupujemy,jeśli nie kupujemy ,sklep nie zamawia,jeśli nie zamawia produkcja nie ma zamówień.Nie ma zamówień, nie ma pracy.Zwalnia się ludzi, obcina pensje.I to nie liczy się tylko Espersenu , ale większość firm branży spożywczej i nie tylko.Więc proszę o większy szacunek dla nas "bandy niedorozwojów " od "bandy wykształconych idiotów". Jeszcze jedno zastanawia mnie, który kierownik jest tak "serdeczny''do swoich pracowników? Obstawiam że to jakiś PAN kierownik z 1 zmiany od Pana Jarka .Jeśli uwzględnimy godzinę dodania komentarza, bo w tym czasie raczej nie Pani Halina lub inny kierownik z jej zmiany ,bo byli akurat w pracy, no chyba że znaleźli chwilę na wyrażenie swojej opinii na temat pracowników w bardzo cywilizowany sposób jak przystało osobę po studiach.Jestem ciekawa co na to by powiedzieli Pana/Pani przełożony? A może by tak wysłać albo wydrukować i rzucić do skrzynki ten post.

@do kierownika idioty

Można wysłać maila, ale jestem przekonany, że do Pana Pawła informacja na temat tego wpisu i tak dotarła nawet pocztą pantoflową, Tylko co może z tym fantem zrobić? Raczej nic.

Jaijuż

Nie robią nic z żadną opinią to raz a dwa- chyba nie sądzicie że tą wypowiedź pisał któryś kierownik? A jeśli tak to zgodnie z ich zasadami szacunku dla drugiego człowieka powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie nawet prawda? Więc może warto było by wystąpić o dane delikwenta?

Zostaw merytoryczną opinię o Espersen Poland Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espersen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Espersen Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Espersen Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Espersen Poland Sp. z o.o.