Opinie o JACOBS w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JACOBS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w JACOBS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JACOBS w Kraków

me

Test to konkretne zadania, reconciliation, accruals, prepayments, tax etc

mi

A jak wyglądają rozmowy na stanowiska techniczne ? Czy są jakieś testy czy tylko rozmowa ?

Jalisa

Witajcie, Niedawno byłam na rozmowie na stanowisko w dziale Procurement. Czy jest wśród Was ktoś, kogo CH2M zatrudniło przez firmę Adecco? Jak wygląda umowa z nimi i warunki? Dla ciekawych - moja rozmowa była w 100% prowadzona w języku angielskim z szefem w USA. Słyszałam też, że firma bardzo się rozwija - jest to prawda i są szanse na umowy o pracę na czas nieokreślony? :) Życzę wszystkim powodzenia (i sobie też, bo czekam na decyzję ;))

Olga
@Jalisa

Jalisa, czy dostałaś już jakąś odpowiedź w sprawie wyniku rekrutacji?

chob

Hej, czy ktoś może orientuje się czy test z księgowości dotyczy teorii czy konkretnych zadań? Z góry dzięki za wskazówki.

Sama rekrutacja trwała dosyć długo. Pierwszym etapem jest wypełnienie ankiety poprzez stronę pracodawcy. Po kilku dniach dostałem telefon od pani z HR. Krótka rozmowa, umówiliśmy się na kolejną rozmowę telefoniczną. Po kilku dniach odbyliśmy rozmowę, trwała ok pół godziny. Dostałem informację że w okresie do 2 tygodni otrzymam wiadomość zwrotną. Dokładnie dwa tygodnie później otrzymałem telefon, umówiliśmy się na rozmowę przez Teams z dwoma osobami z działów do których aplikowałem. Rozmowa była bardzo miła, miałem wrażenie że prowadzący starali się jak najbardziej zniwelować stres. Po niej czekałem następne dwa tygodnie na wynik i w efekcie otrzymałem pracę. Podsumowując - rekrutacja przeprowadzona na wysokim poziomie, miła i przyjemna, cały proces od złożenia aplikacji do otrzymania ostatecznego wyniku trwał ok 1,5 miesiąca.

Pytania standardowe - co wiem o firmie, dlaczego zmieniam pracę, przy jakich projektach pracowałem, jakie mam plany dotyczące swojej ścieżki, podstawowa rozmowa po angielsku na dwóch etapach - z panią z HR oraz z ludźmi z działu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kinga

Na ile może liczyć osoba z zaawansowanym angielskim i ponad 2 letnim stażem?

mmm

Na jakie zarobki może liczyć osoba która ma 2 lata doświadczenia w korpo? Interesuje mnie dział księgowości.

Sabina

Dzięki Domi, Twoja odpowiedź mi rozjaśniła sytuację.

pm89

A czy ktoś może powiedziec jak wygląda rozmowa z menagerami na stanowiska inżynierskie ?

Domi

Project Accountant1. Po rozmowie telefonicznej sprawdzałam sobie status na stronie My Journey czy moja aplikacja została już przeanalizowana przez managera i w sumie w ciągu niecałych 2 tygodni dostałam zaproszenie na rozmowę już w firmie. No a po tej właśnie rozmowie dostałam odpowiedź w ciągu 2 dni. Powodzenia ;)

Sabina

Domi, a czy byłaś osobiście, czy była to rozmowa telefoniczna? Jeśli można wiedzieć, na jaką pozycję się dostałaś? Gratuluję

Domi

ja dostałam odpowiedź (pozytywną) w ciągu 2 dni

Sabina

czy osoby które odbyły rozmowę kwalifikacyjną w CH2M mogą powiedzieć jak długo czekały na wyniki rekrutacji, czy niezależnie od decyzji informują kandydatów o wynikach?

janek

hej :) ile realnie brutto można zarobić jako project accountant w ch2m? mam rozmowę w niedługim czasie i nie wiem ile mogę rzucić na rozmowie :)

kaska

em dzieki wielkie :) powodzenia wszystkim, moze sie kiedys spotkamy ;)

em

Rozmowa jest częściowo po angielsku.

kaska

napiszcie prosze czy cala rozmowa w firmie jest prowadzona po ang?

ewa

A czy ktos wie czy tu: MPTI (Małopolski Park Technologii Informacyjnych) sa tylko rozmowy niektore czy oni tam zamierzaja miec biuro

fiona
@ewa

Słyszałam, że i biuro i rozmowy będą w MPTI, a od września przenoszą się koło Centrum Kongresowego.

kaska

czy cala rozmowa w firmie jest prowadzona po ang?

Prosze podajcie jakies przykładowe pytania i zadania jakie mieliście na rozmowie:)

kubik

jeśli ktoś byl na rozmowie, podrzućcie prosze coś więcej z góry dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o JACOBS - Kraków

• Jak się pracuje w JACOBS?

Zobacz opinie na temat firmy JACOBS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JACOBS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JACOBS?

Kandydaci do pracy w JACOBS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JACOBS