Opinie o Inselec Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inselec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Inselec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inselec Sp. z o.o. w Kraków

Chaos w zarzadzaniu pracownikami, kadra kierownicza nie posiadajaca stosownych uprawnień i kompetencji, opóxnienia w wypłatach pensji, brak realnych perspektyw i rozwoju dla pracowników, mimo licznych obietnic. Nie polecam pracy w tej firmie - strata czasu.

W zupełności się zgadzam. Niestety praca w tej firmie to jedna wielka porażka. Z dosłownie wszystkim są jakieś problemy. Pracownik znaczy tyle co nic. Byle pracował jak najdłużej i był dyspozycyjny 24/h bo nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie pojedzie. Ciekaw jestem jak długo pociągną z takim podejściem bo to że dadzą konkurencyjne wynagrodzenie, które i tak nie zawsze jest w terminie wypłacane to nie znaczy że maja niewolnika co nie ma prawa głosu. Poza tym i tak na wszystkim co możliwe próbują ciąć kase

@pracownik

Kolego jakbyś pracował na różnych projektach to byś wiedział, że zdarzają się nam różne warunki. Zwłaszcza jak noclegi organizuje firma zewnętrzna o czym się możemy przekonać jak dojedziemy na miejsce. Szefostwo jak jest źle to zawsze pyta czy możemy znaleźć inne miejsce i jest zmiana. Wynagrodzenie jest zawsze w terminie, dodatki zgodnie z kodeksem pracy, zwroty za rachunki po przesłaniu wszystkich oryginałów. Jak jeździłeś na projekty to miałeś płacone ubezpieczenie od wypadków i assistance, ubrania robocze i narzędzia też chyba dostawałeś a i niejednokrotnie pod dom Cię tez odstawialiśmy. Na niektórych projektach w zależności od klienta przerwy były i są płatne, nawet mamy pełne wyżywienie opłacone przez klientów. No ale tutaj niestety jest weryfikacja umiejętności i nastawienia do pracy i po prostu klient tym odstającym dziękuję. Zresztą mnie też nie uśmiecha się robić roboty za dwóch.

hahaha

Bronić się można na wszelakie sposoby ale prawda jest jedna. Kto pracował ten wie jak jest. Ja nie poznałem w tej firmie ani jednej w pełni zadowolonej osoby więc samo to o czymś świadczy. Jak czytam tu takie pozytywne opinie broniące tą firmę to od razu wiadomo kto je pisze... Na pewno nie pracownik ;p Z tej opinii to zgadza się jedynie że wynagrodzenie było w terminie, bo nie będę tu mówił jaki miał być limit na noclegi za granicą właśnie jak nie organizowała tego firma zewnętrzna bo przy tych kwotach to w kraju było by na styk a nie za granicą. Ubrania robocze i narzędzia to chyba jednak podstawa jeśli pracownik ma coś zrobić więcej niż mieć dwie ręce i dużo siły więc czy to taki wielki plus??? Chyba norma bym powiedział. Co do transportu to kto by chciał jeździć w delegacje z narzędziami, ubraniami roboczymi i walizkami gdyby miał sobie organizować transporty pociągami?? Myśli Pan że to w dzisiejszych czasach takie rzadkie że kogoś firma odwozi? Moim zdaniem to norma jeśli firma jest w porządku co do pracownika. Nie zamierzam tu komuś robić na złość czy hejtować kogoś bo go nie lubię. Piszę po prostu jak było i nie lubie jak ktoś koloryzuje rzeczy które kompletnie nie działały jak należy. Pozdrawiam i proszę o przemyślenie opinii ludzi a nie odbijanie piłeczki

@hahaha

Panie u nas w kraju to jest prawda, tyż prawda i .... prawda. Oczywiście nie robi Pan na złość tylko pisze Pan nieprawdę, albo opisuje swoje odczucie jakie Pan ma w tej sytuacji bo tak się Panu normalnie wydaje. O ilu kilometrach Pan pisze? o 20-50 czy o 300km dodatkowo? Nie wiem, jak inni ale ja bym się ze wstydu spalił jeśli bym poprosił kolegów o to żeby mnie odwieźli do domu 300km dodatkowo, co daje lekko licząc 4-5 godzin dla brygady dodatkowo, ale co tam. W przypadku projektów zagranicznych nawet Busy dedykowane pod dom przyjeżdżały, więc norma jest. Logistyki Pan nie oszuka, a dojazd pociągiem to też norma i proszę sobie wyobrazić, że niektórzy są w stanie dojechać na drugi koniec kraju bo nie mają prawo jazdy, a poza tym zawsze miał Pan koszty dojazdu zwrócone, nawet jak jechał Pan Pendolino. Zgadzam się z Panem że jest to norma, że firma jest w porządku i ma prawo wymagać.

hahaha Nowy wpis

Nawet już nie ma sensu odpisywać... Gada Pan takie głupoty że każdy pracujący w tej firmie to się chyba zwija ze śmiechu. Wymyśla Pan historie z nadrabianiem 300 km. Już widzę ile było by krzyku za Pendolino. Poza tym jak ma Pan taki problem z logistyką to po co zatrudniać ludzi z z takimi odległościami miedzy sobą? Ja mogę powiedzieć jedno, kiedy pracowałem w tej firmie to z najdrobniejszymi rzeczami był problem czego w innych firmach nie doświadczam. Na projektach nie raz trzeba było się wstydzić za postępowanie i decyzje szefostwa. Z wszystkich negatywnych komentarzy tutaj warto wyciągać wnioski a nie brnąć dalej w wybielanie sztucznie firmy.

X Nowy wpis

Będziesz pan zadowolony muwi prezes

Olga Nowy wpis
@X

I co, był Pan czy nie był? Prawdę powiedział? ;p

W zupełności się zgadzam. Niestety praca w tej firmie to jedna wielka porażka. Z dosłownie wszystkim są jakieś problemy, a winny jest zawsze pracownik jak prezes coś zawali. Praca zadaniowa to fikcja, byle pracownik pracował jak najdłużej i był dyspozycyjny 24/h bo nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie pojedzie.

prezo
@były pracownik

Zastanawiam się nad jednym. Jakimi szefami, zarządcami czy też prezesami bylibyście Wszyscy Wy, którzy wyrażacie takie niezadowolenie? Pracując w takiej firmie o takim charakterze, zdawaliście sobie chyba, sprawę z tego, że nie zawsze będzie lekko, że warunki często zależą od Was i Waszej reakcji na nie. Ale po co lepiej siedzieć cicho i się nie odzywać, ale jak przyjdzie okazja to anonimowo w internecie pomarudzić. A odpowiedzialność - no nie, takie coś nie istnieje... Po co się stresować, po co dbać o powierzone mienie. Przecież to nie moje i może za darmo...Oni to wszystko dostali jak założyli firmę, z nieba im spadło - te wstrętne prezesy. Żal na to patrzeć...

@prezo

Pan chyba nie wie jak wygląda budowanie firmy i relacji z pracownikami jeśli ma Pan świadomość jak wygląda praca w tej firmie i podejście do pracowników. Niestety ale z wszystkimi negatywnymi komentarzami się tu zgadzam i nie jest to zwykłe narzekanie na "prezesów" jak to Pan ironicznie sobie określa. Odbijanie piłeczki i odpowiedz na negatywne komentarze w tej sytuacji jest niestosowne i śmieszne, bo każdy co miał styczność z tą firmą wie jak jest naprawdę. Malowanie trawy na zielono to już nie te czasy. Skoro tyle niezadowolenia to może warto poszukać przyczyny i próbować ją rozwiązać zamiast tkwić w tym problemie. Wszystko i tak się odbija na pracownikach. Zadowolony i dobrze wynagrodzony pracownik dba o powierzone mu narzędzia i mienie oraz swoje miejsce pracy więc proszę nie opowiadać głupstw o braku odpowiedzialności. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie i nie mówię tego tylko dlatego że kogoś nie lubię. W tej firmie po prostu nic nie działa tak jak powinno i jako pracownik byłem bardzo niezadowolony ale to tylko moje skromne narzekanie na "prezesów"...

X
@prezo

To napewno pisał prezes bądź pupilek prezesa. Ludzie się buntowali, ale nikt nie słuchał. Nie jeden z dnia na dzień odszedł.

Niemiec Nowy wpis
@X

To pisal Andrzej

Znalazłam to forum i widzę, że nie do końca chyba tam panuje zdrowa atmosfera, ale opinie są subiektywne. Warto się tu starać o pracę? Zależy mi na stałej umowie po okresie próbnym, brak problemów z wynagrodzeniem i możliwość wykorzystania urlopu. Proszę o opinie!

@Marta

Atmosfera jest poprawna, czas też szybko leci, a roboty też jest dużo. Z wynagrodzeniem nie ma problemów - na co się umówisz to tak jest, urlopy zaplanowane są też udzielane.

Hahaha to tu mowa chyba nie o tej firmie, a przynajmniej nie za czasów kiedy w niej pracowałem. Wątpię że dużo się zmieniło chyba że wymienili cały człon zarządzający. Co prawda z wynagrodzeniem nie było jakiś problemów ale z wszystkim innym tak. I na pewno nie zgodzę się tu że na co się człowiek umówił to tak ma. Podejście do człowieka było takie jak by był robotem do zarabiania pieniędzy bez rodziny i swojego czasu wolnego. Na koniec dodam że jako znam dobrze jak działała ta firma to podejrzewam że post na który odpowiadam nie napisała osoba z zewnątrz...

A widzisz kolego lekcje wyciągnięto. Jak się okazuje to pewne osoby, które z nami już nie pracują swoim podejściem dokładały roboty innym osobom. Po niektórych trzeba było sprzątać i odrabiać straty jeszcze przez parę miesięcy. Jeśli piszesz, że nie ma czasu wolnego to mijasz się z prawdą. Urlopy są przestrzegane, a jak masz poukładaną robotę to nawet na zdalnym można pracować. A na projektach czy serwisach to wiadomo chyba, ze praca w delegacji to nie jedzie się na 8 godzin i potem w hotelu w sufit będzie się człowiek patrzeć?

Chyba wole tego nie komentować... Niech się pozytywnie wypowie jakiś pracownik a nie szefostwo to może uwierzę....

No właśnie może niech się wypowie pracownik, a nie konkurencja robiąca czarny PR.

Jaka konkutencja?? Już widać kto odpowiada na komentarze, Pan A...

Honorata

A to na jakąś konkretną stawkę można się dogadać? ;) Bo przecież wiadomo że każdy by jak najwięcej chciał.

Dział HR
@Honorata

Zapraszamy na rozmowę wraz z testem umiejętności. Po tym etapie można porozmawiać o wynagrodzeniu adekwatnym do umiejętności.

Olga
@Dział HR

Jakie kluczowe umiejętności kandydatów weryfikujecie Państwo w tym teście? Co tu w firmie jest dla was najważniejsze?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inselec Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
byly pracownik

Ta firma jeszcze istnieje? Bo nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby w niej pracować

@byly pracownik

Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Nie wiem czy spowodowana jest Twoja wypowiedź a nie mówi mi za wiele.

@Monika

Poczytaj poniższe opinie, niestety wszystkie są prawdziwe.

odradzam

Odradzam każdemu pracy w firmie Inselec. Można by wiele złego powiedzieć na organizacje pracy i zarządzanie ludźmi w tej firmie. Za błędy szefostwa obwiniany jest pracownik. Ciągłe problemy logistyczne i organizacyjne. Szukanie oszczędności w kieszeni i komforcie pracownika w delegacji. Można by tu dużo wymieniać. Można też zauważyć ilu wartościowych pracowników odeszło już z firmy. Firma miała duży potencjał i na tym się skończyło. Niestety ale odradzam wszystkim pracy w tej firmie.

@odradzam

A właśnie zastanawiałam się nad tym, jak pracuje się w firmie Inselec. Nie ukrywam, że bardzo mi pomogłeś. Nadmieniłeś o szukaniu oszczędności na pracownikach. No a czy zapewniają tam podstawowy pakiet medyczny?

@Monika

Pracuję się bardzo źle i cieszę się że się pożegnałem z tą firmą. Czy zapewniają pakiet medyczny? Wątpię a przynajmniej ja czegoś takiego nie miałem pracując.

Aleksandra

Z tego co napisałeś wynika, że pracownicy Inselec nie są traktowani z szacunkiem. To trochę niepokojące. Możesz podać konkretne przykłady?

@Aleksandra

Niestety ale to prawda. Pracownik w tej firmie nie jest wart nic. Ma być tylko dyspozycyjny 24/h bo z dnia na dzień może się okazać że jedzie 1000 km na inny projekt. Próbują oszczędzać na wszystkim co się da kosztem pracowników. Już nie będę opowiadał jakie warunki noclegowe się zdarzały. Jak za granicą szukaja tańszych noclegów niż w kraju można znaleźć to można się domyślić. (usunięte przez administratora) No nie polecam nikomu

Ile jest zmian w Inselec?

PRACOWNIK

A o co pytasz kolego?

Odradzam pracę w tej firmie. Brak rozwoju, sporo niepotrzebnej papierologii, która działa tylko w jedną stronę. Spory chaos i nic nie wiadomo.

niepolecający

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Inselec Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Inselec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inselec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inselec Sp. z o.o.?

Inselec Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Andrzeja Małkowskiego 1A
    30-827 Kraków