Opinie o ELECTRICOM ENGINEERING Sp.z o.o.

Paulina

Jak oceniacie ELECTRICOM ENGINEERING Sp.z o.o.? Jest tu jakiś pracownik/były pracownik firmy? ;)

Pit
@Paulina 10.03.2017 12:42

Ostrzegam. Bałagan i nerwowa atmosfera

Bolo
@Paulina 10.03.2017 12:42

Bałagan, potwierdzam, stres, czy ta firma w ogóle istnieje ?

Rodo

Wspolpracuje z nimi przy projektach drogowych.

Paulina

@Rodo powiesz nam coś więcej? Na jakim stanowisku pracujesz? @Pit dlaczego tak uważasz, że bałagan? Powiedz coś o tym więcej. W ten sposób pomagasz osobom, które chcą zatrudnić się do pracy w ELECTRICOM ENGINEERING Sp.z o.o.

Rodo

Mają mega doświadczenie. Można się wiele nauczyć. Polecam.

xxtt

zastanawiam sie nad zlozeniem papierow do firmy , jak u was z wyplatami? Sa na czas? Jak z przestrzeganiem BHP i innych tym podobnych? Czy jest jakis zwiazek zawodowy? Jak sie ogolnie pracuje jak atmmosfera w pracy?Z gory dziekuje za odpowiedź

xxtt

polecacie tego pracodawce ??

xxt

polecaciie ?

xxt

polecacie?

m.

bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie

bardzo duzo pracy mają teraz ze względu na aukcje OZE i zatrudniaja kolejnych 2 projektantów kilkunastu tam siedziało jak byłem na rozmowie ja sie nie dostałem bardzo zaluje bede probował

termin

na razie to nie odpalili jeszcze nowej strony a termin minął

cal

Hej, a wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Pozdrawiam

pestka

nie dostałem sie bo nie mam doświadczenia, ale widzę że mają duzo roboty

mandarin

z tego co wiem to juz mają 4 nowych projektantów, z tego 2 z duzym doświadczeniem bo przeszli od konkurencji...

BP

Pracowałem w tym zespole. Polecam. Mają bardzo dużą wiedzę w temacie PV i wszystkich formalności do OZE i budowlanki itd

Byłam na rozmowie jako pomoc projektanta, dopiero koncze studia. Moze uda mi sie zaczepic

m.s.

byłem na stażu ale musiałem zrezygnować. na pewno jak się obronie to będę aplikował. dobra firma i fajna branża.

fin

Nie polecam pracy w tej firmie. Do roku lub dwóch będą się likwidować. Tak jak zrobili to wcześniej Elzag Protech i Solartech invest. Szkoda Waszego czasu.

Mark

Na początku kokosow nie zbijesz ale potem jest godnie. Co do nauki to bardzo doświadczony zespół więc można naprawdę sporo sie dowiedzieć.

Szukaja projektanta. Jakie zarobki ?

Marta

Cieżko, dużo pracy, jak to w biurze projektowym ale nie narzekam. Milo wspominam.

Andrzej

Jakie są zarobki? Można się czegoś nauczyć w tym biurze projektowym?

Zostaw opinię o ELECTRICOM ENGINEERING Sp.z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELECTRICOM ENGINEERING Sp.z o.o.