PwC Polska

Opinie o PwC Polska

Kandydat audyt A2

Czy warto przejść w audycie z second tieru do Big4 ? Jaki mniej wiecej zakres jest na stanowisku A2? Czy faktycznie wymagany jest biegły angielski i większość klientów jest anglojęzyczna? Jaka odpowiedzialność jest na stanowisku A1 i A2? Czy A2 prowadzi projekty? Jeśli tak to jakie? Jak to wygląda?

Opiar
@Kandydat audyt A2

Angielski to podstawa nawet nie ze względu na klientów i niektórych pracowników, którzy nie znają polskiego, a sama dokumentacja, szkolenia i wszystkie treningi są prowadzone po angielsku. A2 prowadzi małe projekty seniorskie. I dostaje za to 8900zł brutto. Pozdrawiam :)

Jakie stawki dla Sap consultant?

Czy firma oferuje jakieś premie/dodatki świąteczne?

Kcin

W zeszłym roku chyba 250 zł xD

JohnDoe

Dodatek tak - nie w gotówce - doładowanie tzw. kafeterii. O premiach świątecznych nie słyszałem.

ktos

Gdyby ktoś pytał o rotację - w ostatnim czasie 1500 osób przyszło do pracy, a zwolniło się/ wyleciało 900. Niech każdy sobie odpowie, czy taka rotacja jest w porządku - a czy tłumaczenie że PwC ma prace sezonowe niczym truskawki i maliny to normalna argumentacja?

pytający
@ktos

O którym dziale mowa ? Niepokojące jest określenie "wyleciało" - czy PwC na tzw. porządku dziennym są również zwolnienia?

Jakub
@ktos

Oczywiście ze taka rotacja nie jest w porządku. Ale jak wspomniałeś praca sezonowa jest zwykle na kilka miesięcy i pewnie po to zatrudniają ludzi a potem ich zwalniają jak robota się kończy. Ktoś z tych tymczasowych pracowników w ogóle zostaje na stałe czy wszyscy do odejścia?

PrawdeMówie
@ktos

zwalniają się, bo myśleli, że praca 9-17 i zamykają laptop :) Praca nie dla słabiaków i tyle. Odpadają mamisynki

@pytający

ogólnie w całym pwc, większość to wypowiedzenia i kończące się umowy stażystów

@Jakub

mały % stażystów zostaje, tania siła robocza w zamian za gloryfikowaną pozycję w CV

Bukaj
@ktos

ale ściema z tymi stażystami xD ja dostałem od razu umowę i sobie pracuję, a to że ktoś jest słaby i się obijał to już jego wina

Ok
@Bukaj

No ja tez dostałam do podpisu umowę po sezonie (w lutym 2021), ale z przerwą do kolejnego sezonu i stawka 5,5 marchewek ze skórka więc XD coś się zmieniło poza stawkami? Już nie każą stażystom szukać sobie roboty na kilka miesięcy zanim znowu zaczną być potrzebni?

@Bukaj

doskonale wiem jaki jest przemiał stazystów.. oczywiscie ze czesc zostaje.. ale znaczna wiekszosc nie ma przedluzanej umowy :)

Ed
@ktos

A tak swoją drogą, to gdzie się zgłasza wypowiedzenie w korpo? Ledwo zacząłem, a już mam dość xD

Gosc
@Ed

W jakim dziale tak strasznie?

Kasiulka
@Gosc

Mogę się wypowiedzieć apropo audytu ogólnego gdzie pracowałam: tragedia niestety

pogadaj ze swoim TL, papiery musisz zlozyc do HC

@Gosc

Ogólnie mentalność w biznesie jest taka, że należy zasuwać i nadgodziny to nic nowego. 9h to minimum jeśli chcesz gdzieś zajść w tej części PwC.

Tak
@ktos

no 9h w sezonie są narzucane i fakt to minimum, ale za to w wakacje masz piątki wolne :)

@Jakub

Mało ludzi zostaje.

New
@Kasiulka

Aż tak źle?

M
@ktos

Czy inwestują w rozwój pracownika- szkolenia?

@Kasiulka

Powiesz coś więcej

Andrzej Kula
@PrawdeMówie

Bo tak wygląda praca. Zamyka się komputer i robi to o czym tak dumnie głoszą na tych szkoleniach w PwC - dbanie o zdrowie psychiczne. Nie odpadają słabiaki, tylko zostają ludzie uwięzieni w syndromie sztokholmskim.

@Ed

W tym korpo np w Workday-u. Albo u managera. Albo z zaskoczenia do HC.

Raczej mało przyjemna rozmowa z rekruterką, bez chemii, sucha. Po przejściu przez wszystkie etapy rekrutacji, dostałem zaproszenie na rozmowę. Chociaż powinienem raczej powiedzieć przesłuchanie. Jak nie wykujesz się własnego CV na blachę, to jesteś w ich oczach nieprofesjonalny. Potrafili się doczepić o każdą datę przy doświadczeniu zawodowym. Udało im się nawet mnie obrazić. Ostatecznie nie dostałem się, ponieważ nie spodobał im się wygląd mojego CV (co uważam za dosyć kuriozalny powód) oraz błędnie odpowiedziałem na jedno pytanie merytoryczne. Podsumowanie: Raczej odradzam, chyba, że macie ochotę wysłuchiwać nieprzyjemnych docinek na wasz temat oraz być przesłuchiwanym przez ponad godzinę, gdzie każdy szczegół ma dla nich znaczenie. Dodatkowo, bardzo nieelastyczna firma, brak możliwości wybrania sobie godzin pracy, co, było dla mnie dużym zdziwieniem, ponieważ liczni pracodawcy to oferują.

Dużo o wiedzę - I to wszystko na stanowisku praktykanta... - Chyba raczej pracownika zamaskowanego pod nazwą praktykanta/ stażysty. Ponieważ oczekują, że będziesz dla nich dostępny przez 40 godzin tygodniowo albo raczej 45 godzin, bo praca 8:30- 17:30. Nie interesuje ich to, że musisz czasem podejść do egzaminu na uczelni.

Podwyżki

Hej, dołączyłem do Firmy we wrześniu 2022. Słyszałem, że w poprzednim roku w zwiazku z "wysoką" inflacją (która była 3x niższa niż obecna) były jakieś drobne podwyżki. Czy ktoś słyszał cokolwiek o kolejnej rundzie na ten rok? Albo może chociaż jakiś jednorazowy benefit świateczny czy cokolwiek.

romanek
@Podwyżki

jak cos bedzie to w czerwcu

ej no
@romanek

a oceny w styczniu? też wtedy są podwyżki i bonusy

KM
@ej no

Podwyżki i bonusy są we wrześniu. Do września 2023 bez waloryzacji.

@KM

Moment moment... Rok "szkoleniowy" pokrywa się z rokiem finansowym, od 1 lipca do 30 czerwca następnego roku. Oceny są podawane w sierpniu, pieniądze wynikające z podwyżki we wrześniu albo październiku. W tych samych terminach są ogłaszane także promocje. Premia, która zależy od oceny rocznej, wyników firmy, działu także jest podawana do wiadomości w sierpniu. Wszystko w tzw. "liście". W styczniu jest ocena półroczna. O podwyżkach i bonusach zimą nigdy nie słyszałem. Ale to może kwestia IFS.

Kamil

Czesc, Ile mozna dostac na data analyst?

Lol
@Kamil

6570 brutto

zapyt

Cześć, jak wygląda tryb pracy w firmie? Zdalnie, hybryda czy stacjonarnie? Czy wszystko kwestia dogadania? Interesuje mnie stanowisko w Warszawie w crime, jednak jak to kwestia całkowitej stacjonarki, to przykro

PT
@zapyt

W większości jest hybryda, ale idzie uzyskać 4 + 1. W działach SDC/SSC jest 100% zdalnie.

Pracowałem w audycie więc o tym się wypowiem. Stawki stoją w miejscu praktycznie od dekady. Może na papierze nie wyglądają jeszcze aż tak źle ale w przeliczeniu na spektakularne nadgodziny (często max do odbioru o ile w ogóle menago je uzna) to już kwoty bardzo odstają od rynku. Najgorzej jest na stanowisku seniora bo wtedy to praktycznie przez pół roku żyjesz jedynie pracą 10h i więcej dziennie za marne 9 i pół worka kartofli ze skórką... Jeden plus, że ostatnio można w 70% pracować zdalnie to odpadło siedzenie u klienta non stop. Podsumowując: według mnie dobre na 2-3 lata świeżo po studiach żeby trochę doświadczenia wyłapać, wpis w CV i spadać do biznesu za o wiele lepsze pieniądze.

Nocky
@Tomek

moim zdaniem te 2-3 lata to i tak sporo, bo robota nawet nie tyle co jest ciężka, a po prostu żmudna i nudna. Nie oszukujmy się nie ma tutaj nic zaawansowanego, 85% jobów robisz wzorując się na LY. Także tego xD

Audytor
@Tomek

Tomek, z całym szacunkiem ale od dekady (a tyle pracuje w audycie) stawka np. seniora wzrosła z poziomu 5-6 tys do poziomu 10 tys, i to jest twardy argument przemawiający za tym, że Twój komentarz nie niesie absolutnie żadnej wartości

Katerrrina L
@Audytor

Drogi Audytorze :) Na twój komentarz najlepszą odpowiedzią będzie: XD. Chociaż i tak mam wrażenie, że takie komenty jak twój to głównie HRy (albo inny tego typu twór) spamują ;) Moja siostra pracowała tu w 2014-17 roku i na podstawie jej zarobków i moich mogę potwierdzić to co napisał przedmówca. Widełki ledwo co drgnęły… Mam nadzieję, że będą jakieś podwyżki niedługo bo pensje są po prostu smutne przy obecnym poziomie inflacji...

Tak
@Audytor

Ale nie zaprzeczysz, że praca w audycie do najciekawszych nie należy i po jakimś czasie rzygać się chce tymi cyferkami. W kółko to samo

Pomarańczowa księżniczka
@Tomek

Faktycznie zarobki w audycie na chwile obecną są bardzo niskie… jestem A2 i o ile nie dadzą przynajmniej 1k (najlepiej netto) podwyżki to nie zostaje na następny sezon. Szkoda zdrowia za te pieniądze :/

Roko
@Pomarańczowa księżniczka

A to nie tak że na danym grade zarobki są fixed i nawet jakieś rozmowy tego nie przeskoczą?

@Pomarańczowa księżniczka

@A czy mógłbyś powiedzieć jakie teraz są stawki na A2? Będę aplikował i nie wiem jaką kwotę rzucić i negocjować.

Pomarańczowa księżniczka
@Kandydat na A2

Było 8k, ma być 9,5k brutto na A2.

Roko

7000-7500zl na A2

@Roko

Skąd takie rozbieżności w stawkach? Powyżej informacja o 8 i 9,5k a tutaj 7-7,5k. Czy to zależy od biur regionalnych?

@Roko

Skąd takie rozbieżności w stawkach? Wyżej jest mowa o 8k, info o tym że ma być 9,5k a tutaj 7-7,5k. Czy to zależy od biur regionalnych?

Riki Martinez Sanczos
@Kandydat na A2

Na A2 jest 7-8 to zależy od tego jak cię ocenią na rozmowie. Negocjować stawek na niższych szczeblach praktycznie nie da rady, albo akceptujesz ich stawkę albo papa. Jakby dali podwyżkę do 9,5 to by było super ale raczej w to wątpię, prędzej bym się spodziewał z 300-400 brutto podwyżki inflacyjnej bo już za dużo osób narzeka i odchodzi więc będą musieli cokolwiek rzucić od września zapewne żeby fale wypowiedzeń zatrzymać. Niestety 7-8 kg ziemniaków ze skórką na A2 gdzie musisz już prowadzić projekty i ponosić odpowiedzialność to śmieszna stawka…

Audytor
@Katerrrina L

Potwierdzenie na podstawie zeznań siostry, niezłe. Pracuję w PwC, tak jak pisałem, od dekady, i potwierdzam to co napisałem wczesniej. Pensja seniora przez dekadę wzrosła dwukrotnie, i to jest fakt.

Guk
@Audytor

Pensja minimalna przez dekadę też wzrosła dwukrotnie, więc się piękne wyłożyłeś :) Pensje w Big4 coraz bardziej odstają od realiów rynkowych i to jest fakt.

anonimm

Podpowie ktoś jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Junior Analyst in FCU w Gdańsku? Czy pytania są ciężkie? :)

Jan

Czy ktoś robił aplikację na biegłego rewidenta w audycie w tej firmie? Jakieś plusy, minusy?

Panie Janie
@Jan

z minusów na pewno zero życia prywatnego, a z plusów kasa :)

Sylwia
@Panie Janie

Coś za coś? To skoro już wspominasz o tych pieniądzach, to chociaż daj znać, ile oferują dokładnie. Albo widełki jakieś przynajmniej.

KM
@Jan

Opłacają po 3 podejścia do każdego PIBRu + dają kilka dni wolnych, są jakieś materiały, ale wiadomo, że musisz się przygotować sam

Czy firma oferuje lekcji języków obcych dla pracowników? Jeśli tak, to proszę o więcej informacji. -Ile razy w tygodniu? -Zdalnie czy w biurze? -Czy w 100% za darmo? -Jakie języki? -Inne przydatne informacje Dziękuję ;)

Adnrzej Kula

Jak wygląda praca w PwC? Jak to mówią: do 17 lecisz na kawach, po 17 na białych proszkach. Jak ktoś nie lubi swojego życia prywatnego to PwC jest dla niego idealne. Non stop wrzutki od managerów, czasem zupełnie niezwiązane z zadaniami. Idziesz na audyt do klienta i masz do dyspozycji 4-6 stażystów z zerowym doświadczeniem (bo przemiał stażystów jest ogromny). Sam musisz szukać sobie zadań, bo trzeba wypełnić codzienny grafik. Chodzisz i prosisz się o zadania, bo inaczej spada ci wynik. A jak już masz klienta to ilość przypisanych godzin jest nierealna. Siedzisz zdecydowanie więcej niż przypisane do projektu. Ludzie są ok i bardzo pomocni, bo siedzą w tym samym bagnie, więc wiedzą, że oni mogą jutro potrzebować pomocy. (usunięte przez administratora) O półtora roku za dużo tam pracowałem.

Cześć, ile jest etapów rekrutacji na konsultanta taxach?

Nicola

Cześć, chciałam zapytać o staż w pwc w Lublinie. Czy ktos wie może jaki jest wymiar godzin na stażu w ciągu tygodnia oraz czy praca musi być we wszystkie dni czy można się jakoś dogadać? Tak samo czy można dogadać się odnośnie modelu pracy? (Hybrydowy/ stacjonarny). Będę wdzięczna za odpowiedź.

Guy

Czy stawki w AML różnia się między sobą w Gdańsku i Warszawie? Jeśli tak, jak wielka jest to różnica?

Ktoś wie?

Jenny

To zależy od stanowiska.

@Jenny

No na przykład dla A1 - mid oraz senior. Duża różnica?

@Guy

Czyżby niepisana zmowa milczenia? Pisanie cokolwiek o wynagrodzeniu jest zabronione? XD

Yooroos17

Podpinam się do pytania.

Arleta19

Cześć, Znalazłam gdzieś informację, że poszukiwany jest kandydat/ka na stanowisko Consultant w zespole FS Strategy & Operations. Ktoś może mi powiedzieć jak wygląda tam sytuacja pod kątem płacowym - jakie są mniej więcej zarobki? I ogólnie o tym stanowisku, może ktoś coś słyszał. Aktualnie szukam pracy właśnie tego typu tylko zastanawiam się jakie są tam obowiązki i jakie zaobki jak na PwC Warszawski? Dzięki za wszystkie odpowiedzi! :)

kandydat

cześć, zastanawiam się nad aplikacją na konsultanta podatkowego c1, jakiej stawki mogę się spodziewać? Czytałam, że jest to 7,5k brutto, czy to prawda czy tylko ładne cyferki w raportach?

gal
@kandydat

5,5 - 6,5k Biorąc pod uwagę koszty samą inflację to stawka głodowa.

Dorota
@gal

to ja ciekawa jestem skąd ta stawka 7,5 czemu tak podawali gdzieś indziej? i ta rozbieżność w tysiącu to z czego tak naprawdę wynika?

Rene
@Dorota

a ile wg Was powinien mieć C i SC w takim razie? Biorąc pod uwagę, że na C1 można przyjśc praktycznie bez doświadczenia zaraz po studiach, a na SC odpowiadasz za projekty i szkolisz tych C?

Analityk

Jak wyglada case study podczas rozmowy na stanowisko Junior Analyst KYC CDD?

Stazysta

Czy możliwe są podwyżki dla stażystów od początku 2023? Coś się o tym mówi?

nie
@Stazysta

na ten moment się nie mówi o takich podwyżkach, nie mówi się też o podwyżkach dla pracowników - takze jedna wielka niewiadoma

Dorota
@nie

Z jakiego powodu na ten moment nie? Są jakieś problemy z finansami czy mają istotniejsze sprawy teraz w firmie? Kiedy tu się w takim razie o podwyżkach rozmawia?

Blabla
@Dorota

Może dlatego ze teraz jest to 25zl, więc miesięcznie to ok. 4 tys brutto. Biorąc pod uwagę że stażyści często nie potrafią nic, robią copy paste i w dodatku dużo czasu im to zajmuje, trzeba po nich wszystko sprawdzić, a jeszcze mają poniżej 26 lat (ulga podatkowa) to stawka i tak chyba jest mocno konkurencyjna.

nie
@Dorota

nigdy.. za to od stycznia mamy 50 zł więcej w benefitach XDDDDD teraz recesja wchodzi to lepiej nie kąsać

S2
@Blabla

nie tylko interni, wiele A1 robi kopiuj-wklej i nie wiedzą co robią.

blabla nie!
@Blabla

Pracowałem na stażu pracuje na a1.. nigdy nie dostalem 4k mimo pracy na pełen etat. Stawka jest pośrodku jeśli chodzi o big4 - tylko EY płaci więcej. W dzisiejszych czasach w warszawie to nadal śmieszna stawka. Oczekuje się wyższego wykształcenia i 200% zaangażowania a robota to najgorszy (usunięte przez administratora) którego nikt z wyższych gradów nie chce robić - ofc nie dziwie się, bo to nudna i żmudna praca.

Aaa
@blabla nie!

To w jakim dziale ledwo co 4k na a1 się zarabia?

hahaha
@blabla nie!

ale urojenia maniakalne. A1 na start ma 6.5k to daje 4.2k netto xD a po roku już więcej W EY płacą mniej, bo stamtąd uciekłem do PWC

hahaha
@Aaa

4.6K netto*

blabla nie!
@hahaha

no ja nie dostałem tyle na a1 po stażu, tylko 6. Z tego co wiem to staż jest lepiej opłacany w EY, nie wiem jak stawki wychodzą juz na uop.

Ann
@Dorota

Firmy consultingowe szykują się na kryzys, bo wiadomo, że w tzw. "ciężkich czasach" pierwszy rodzaj wydatków, który biznes tnie to różnego rodzaju doradztwa, a jeśli jest już to konieczne to angażuje się mniejsze i zarazem tańsze firmy.... W 2008-2009 była spora fala zwolnień ogólnie w BIG4....

MarkA2
@Ann

spoko, mając w cv pwc, ciągle na linkedin się rekruterzy zgłaszają xD zawsze się coś dobierze jak się wykruszy big4 :) Póki co 6k wpada na konto

Ex intern
@MarkA2

Byłem internem w sezonie 2020/2021, później trochę skakałem między firmami (rekruterzy sami się zgłaszali z coraz lepszymi opcjami) i teraz mam 9,5 ze skórką. Więc potwierdzam, nawet po samym stażu w PwC w CV nie grozi bezrobocie, ciagle odzywają się inne firmy (tylko pytanie jak będzie w czasie kryzysu :( ). Imo warto było się przemęczyć jeden sezon (wtedy za chyba 20 PLN/h), więcej nie dałbym rady. Zwłaszcza że podobno (w przeciwieństwie do internów) regularni pracownicy mają słabą politykę nadgodzinową

Blabla
@blabla nie!

To śmiesznie bo to prosta matematyka. Srednio 20 dni roboczych * h dziennie * 25zl/h = 4 tysie brutto. Mówilam ze stazysci nic nic potrafią…

Nigdy więcej!
@Ex intern

Masz racje, taka pozycja w CV robi wrażenie. Gorzej jak rekruter zapyta czym się zajmowałeś. Jeżeli nie ściemnisz, to możesz pochwalić się: "tickowaniem" (że w sprawozdaniu finansowym po stronie 1 następuje strona numer 2, że 122+ 25 równa się 147, etc) ewentualnie umiejętnością wprowadzenia 148 cen z dostarczonych faktur do excela (jak jesteś na ToD). I wtedy rekruter będzie pod tak wielkim wrażeniem Twojego doświadczenia, że "z pewnością do pana zadzwonimy".

hahah
@Nigdy więcej!

chyba pomyliłeś gowork. I piszesz o pracy w SDC, czyli najgorszej pracy. Ewentualnie competency xDD

Prawda
@Nigdy więcej!

W zupełności się zgadzam. Nowych pracowników przydzielają do zespołów, które mają na biegu różne projekty, co kończy się tym, że żadnego poważniejszego zadania nie dostaniesz, gdyż 1) jesteś nowy 2) nie masz doświadczenia 3) brak ci przeszkolenia 4) nikt nie będzie poświęcał swojego czasu by wprowadzić cię w obecny projekt. W rezultacie spadają na Ciebie zadania niechciane przez nikogo, a które z powodzeniem mogłaby wykonać przeciętna małpa. Tickowanie stron, tłumaczenie paru kartek tekstu, sprawdzenie poprawności jakiejś umowy, ale nie pod względem prawnym tylko pod względem ortografii bądź odpowiedniego dobranej czcionki czy marginesów. Wszystko zależy od tego do jakiego zespołu trafisz, bo w jednym zostaniesz rzucony na głęboką wodę i radź sobie sam, a jak czegoś nie wiesz to dostaniesz opieprz i więcej ci nic do roboty nie dadzą. Często musisz się prosić o jakąkolwiek pracę, bo jak wspomniałem każdy inny jest zajęty pracą na projekcie i nikt nie ma czasu poświęcić swojego wolnego czasu by internów czy a1 wprowadzić w działania zespołu. Szkolenia owszem są, ale brakuje dedykowanego panelu dla nowych, który mógłby ich zapoznać z realiami pracy w tak dużym korpo a przede wszystkim zapoznać ich z "bare minimum", które powinien każdy pracownik znać np. narzędzia, systemy, sposób korzystania z wewnętrznych baz, praca przy projektach itp. Niby jakieś szkolenia są, ale w rzeczywistości, gdy masz coś zrobić sam to nie wiesz od czego zacząć. Wpis w CV owszem może być kuszący dla rekruterów i przy szukaniu nowej pracy, gorzej, że żadne twarde umiejętności się z tym faktem nie wiążą. Więc przy takim kontakcie trzeba kombinować i gimnastykować się by dumne "nic odkrywczego nie robiłem" zamienić na "miałem masę obowiązków związanych z ..."

Specjalista CC
@hahah

Ogólnie chciałbym sprostować, Competency Cemter nie sprawdza czy 125+22=147 ani kolejności stron w Sprawozdaniu. Zespół ten w pełni wykonuje procedury na poszczególnych liniach sprawozdania np. przychody czy należności, od kontaktu z klientem w celu pozyskania danych, następnie przez przygotowanie próby i testowanie aż do zamknięcia procedury. Niestety jeszcze często bywa mylony z SDC :(

CC
@Specjalista CC

Moze i badaja jakies tam naleznosci, ale senior z CC ma zakres pracy jak A1 w normalnym audycie.

Specjalista CC
@CC

Hmm, nie zupełnie. Senior (a raczej Team Leader) po stronie CC bardziej jest odpowiedzialny za wdrażanie/uczenie nowych pracowników i wsparcie dla całego swojego zespołu (ok 4-7 osób). Na każdym projekcie sprawdza pracę specjalistów i ewentualnie wskazuje jakie poprawki należy wykonać. Pełni zatem rolę tzw. Coacha i reviewera. A1 w core audycie ma po prostu inną rolę np. zajmuje się rzeczami, które są poza zakresem prac Competency Center (CC to też normalny audyt :))

Robocop
@Stazysta

Nie planujemy podwyżek w ramach grades do września 2023.

Magda

Czy ktoś pracował w PWC w dziale kadr jako konsultant?jakie macie opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o PwC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w PwC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PwC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 402.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PwC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PwC Polska?

Kandydaci do pracy w PwC Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PwC Polska