PwC Polska

Opinie o PwC Polska

IN

Cześć, czy rozpoczęcie praktyk w dziale audytu jest możliwe jedynie od października, czy można je zacząć też od lutego/marca? Pozdrawiam

@IN

Cześć, na ten moment od lutego mamy otwarte wakaty we Wrocławiu, Warszawie i Katowicach. Więc zapraszamy do aplikowania ;)

IN
@PwC Polska

Dziękuję za szybką odpowiedź. Czy mógłbym jeszcze wiedzieć co w sytuacji gdybym nie został przyjęty teraz na staż. Nie mógłbym już więcej aplikować? Pozdrawiam

@IN

Jeśli w tym momencie procesu nie zaliczyłbyś testów, to ponownie możesz do nich podejść za 6 miesięcy. Jeśli po spotkaniu osobistym nie otrzymasz oferty, dopytaj rekrutera nad czym powinieneś popracować, żeby za kilka miesięcy spróbować ponownie. Powodzenia :)

Kamil
@PwC Polska

Cześć PwC , jak się nie zaliczy testy to dostaje się jakaś wiadomość zwrotna ? :)

@Kamil

Tak, wiadomość jest z systemu. Jeśli jednak masz wątpliwości - napisz maila do działu rekrutacji: kariera@pl.pwc.com

Kamil

Hej Wam ! Wiecie może, czy jak rozwiąże się test to dostaje się jakaś informacje zwrotna czy zrobilo się go ok lub nie ? :)

kasik
@Kamil

Cześć, wypełniałam testy i jako takiej info ile mam punktów nie dostałam ale dostałam zaproszenie na VideoInterView więc wnioskuje że musiałam poprzedni etap zaliczyć :) Słyszałam też od znajomych że jak nie zaliczyli testu to dostawali info o tym że jest unsuccessful application

JAgoda
@Kamil

No właśnie chciałem o to samo zapytać :-)

Angelika

Jakie zarobki na stanowisku specjalistay ds. procesu z językiem angielskim (Katowice)?

@Angelika

Angelika, pytanie dotyczy naszej drugiej spółki - PwC Service Delivery Centre; natomiast zgodnie z polityką poufności, nie podajemy jako firma informacji na temat wynagrodzeń.

Krystian

Czy możliwe jest rozpoczęcie kariery w PWC jako Konsultant (a nie praktyki) jeśli jest się absolwentem studiów jednolitych magisterskich z niewielkim doświadczeniem zawodowym? Od czego to zależy?

@Krystian

Tak, jest to możliwe. W dużym stopniu zależy to od poziomu zaliczenia testów numerycznych oraz testu z j.angielskiego + oceny kompetencji podczas sesji AC lub spotkania indywidualnego (w zależności od zespołu, proces rekrutacji może się nieznacznie różnić).

@PwC Polska

A jak wygląda pierwsza umowa? Jest na czas określony?

@PwC Polska

A jak wygląda kwestia umowy? Czy pierwsza umowa z pracownikiem jest umową na czas określony? Na jaki czas jest zawierana?

@Krystian

Po okresie próbnym, umowa o pracę jest na czas nieokreślony. Zdarzają się również rekrutacje, gdzie osoby od samego początku otrzymują umowę na czas nieokreślony - bez okresu próbnego.

@Krystian

Umowa jest na czas nieokreślony, po okresie próbnym. Dodatkowo - zdarzają się rekrutacje, gdzie osoby od początku są zatrudniane na czas nieokreślony, bez okresu próbnego.

Raczej mało przyjemna rozmowa z rekruterką, bez chemii, sucha. Po przejściu przez wszystkie etapy rekrutacji, dostałem zaproszenie na rozmowę. Chociaż powinienem raczej powiedzieć przesłuchanie. Jak nie wykujesz się własnego CV na blachę, to jesteś w ich oczach nieprofesjonalny. Potrafili się doczepić o każdą datę przy doświadczeniu zawodowym. Udało im się nawet mnie obrazić. Ostatecznie nie dostałem się, ponieważ nie spodobał im się wygląd mojego CV (co uważam za dosyć kuriozalny powód) oraz błędnie odpowiedziałem na jedno pytanie merytoryczne. Podsumowanie: Raczej odradzam, chyba, że macie ochotę wysłuchiwać nieprzyjemnych docinek na wasz temat oraz być przesłuchiwanym przez ponad godzinę, gdzie każdy szczegół ma dla nich znaczenie. Dodatkowo, bardzo nieelastyczna firma, brak możliwości wybrania sobie godzin pracy, co, było dla mnie dużym zdziwieniem, ponieważ liczni pracodawcy to oferują.

Dużo o wiedzę - I to wszystko na stanowisku praktykanta... - Chyba raczej pracownika zamaskowanego pod nazwą praktykanta/ stażysty. Ponieważ oczekują, że będziesz dla nich dostępny przez 40 godzin tygodniowo albo raczej 45 godzin, bo praca 8:30- 17:30. Nie interesuje ich to, że musisz czasem podejść do egzaminu na uczelni.

Aneta Z.

Szanowne PWC, na poczatku pazdziernika mialam rozmowe kwalifikacyjna w Warszawie. Manager oraz pani z HR zapewnily mnie ze o wyniku rekrutacji zostane poinformowana w ciagu 2 tyg. Po dzis dzien nie otrzymalam zadnej odpowiedzi. Na swoim koncie wciaz mam status: Interviewu. Czy oznacza to ze rekrutacja jeszcze sie nie zakonczyla ? Oraz czy odpisujecie do kandydatow, nawet w przypadku odrzucenia ich kandydatur na tym etapie?

@Aneta Z.

Na jakie stanowisko Pani aplikowała?

Raz

Witam, Podobna sytuacja. Stanowisko konsultant IT dział ryzyka IT. - brak odp

@Raz

Dzień dobry, a jakie miasto?

Raz

@Raz

poprosimy o kontakt na kariera@pl.pwc.com - wtedy rekruter będzie mógł się odezwać indywidualnie.

ikNc

Niestety ctech to Janusze i nie ma roboty . Szkoda .

janusz
@ikNc

ctech bss i da to dzieci we mgle. Nieogarnięci już nie mówie o tym jak chodzą ubrani .... klapki, krótkie spodenki. Zwykłe wiesniactwo. Juz nie wspomnę, że mają nowa powierzchnię i wszystko psują

Kukuruźnik
@janusz

Nie no , bez złośliwości . Generalnie gowork jest fajny jeśli się wpisuje wyważone i trafne opinie . Moja kampania w Ctech skończyła się i muszę powiedzieć ,że pod względem ludzi to chyba najlepsza lub jedna z najlepszych firm jakie widziałem (a widziałem sporo) . Szef hybris jest spokojny i wyważony . Są książki , "wypasione" biuro . Na minus trzeba powiedzieć ,że biznes nie radzi sobie za bardzo przez co ludzie odchodzą . Projekty jakieś są np Orange ale kończy się na dniach . Poza tym jest kompletnie do zaorania od strony technicznej . Przypomina reformę służby zdrowia . Prowadzony jest przez ołowiane czoło i bałaganiarę . Pożyczki to projekt dla ultrasów . W ctech komunikacja w zespole jest postrzegana jako objaw słabości i dowód braku wiedzy :( . Projekt jest prowadzony na zasadzie hierarchicznego podporządkowania co jest archaizmem . Nie ma technicznej dyskusji bo lider wie wszystko najlepiej . Kolesie są też trochę zarozumiali bo siedzą w outbox/ctech przez kilka lat .

Brazil
@Kukuruźnik

Szef Hybris ? Spoko niby ale to mściwy ludek . Pamięta tych , którzy odeszli i odgraża się , że powrót nie będzie taki łatwy . ..

slip
@Kukuruźnik

No Orange to budował zespół cwaniaków i głuptaków . To nie projekt tylko ścieżka zdrowia .

WCbezP

Coś spartoliłeś i teraz piszesz głupoty . Spadaj frustracie .

@ikNc

W CTech mamy 9 departamentów, w których pracuje łącznie 350 developerów. W zależności od fazy projektu różne jest zaangażowanie poszczególnych specjalistów. Jeśli traficie na tzw. "ławkę", macie możliwość wykorzystania tego czasu na szkolenia, przygotowania do certyfikatów i trenowanie innych osób, za co otrzymujecie dalej pełne wynagrodzenie.

KorpoLike
@Kukuruźnik

Do dodania - też bez złośliwości - mam komentarz do tzn. "wyższych szczebli" w CTech. Niestety nie spotkałem osoby którą możnaby bez zawahania nazwać managerem. To zestaw przypadkowo dobranych osób, które być może zapunktowały tym że w momencie kiedy roganizacja miala kilkadziesiąt osob były jedynymi lepiej ubranymi i wygadanymi. Natomiast niestety jest to team który najchętniej nie podejmowałyby żadnych decyzji a bardziej pił kawkę z podwładnymi lub też innymi leszczami którzy mają dwie ręce do pracy i kawałek mózgu na ktorych moznaby cos zdelegowac. Naprawde bardzo demotywujące towarzystwo.

TakaTam
@KorpoLike

hmm, a to ciekawe. Myslalam ze w firmie takiej jak PWC kryteria awansu są klarowne

@TakaTam

Moze w PWC generalnie tak - ale oni kupuja firemki a wtedy to wolna amerykanka - Ctech jest chyba tego najswiezszym przykladem.

@TakaTam

W PwC, w tym także w CTech działa proces ewalucji - od stawiania celów, po bieżące feedbacki oraz rozmowy podsumowujące po projektach - w połowie i na koniec roku. Na tej podstawie podejmowane są decyzje o awansach i dalszym rozwoju pracowników. Ponadto w CTech funkcjonuje dedykowana technologicza ścieżka kariery, która opisuje oczekiwania i wymagania od pracowników na poszczególnych poziomach w strukturze.

obramowanie
@KorpoLike

No generalnie standard korpo … grupa (usunięte przez administratora)obrabia tyłek ludziom pracującym . Bez ich udziału i za ich plecami .

Prywatność - Warunki
@ikNc

E tam . Niedługo opanują Pizzerie I McDonaldy .

Klaudyn
@slip

Orange bohatersko walczy z problemami , które nie występują na żadnym innym projekcie .

Aneta Z.

Organizują rekrutację na developera, rozmowy przez telefony, Skype interview; po czym mailowo informują że jednak manager zdecydował się nie rozbudowywać zespołu za bardzo. Trochę szkoda że nie ma jakiegoś "feedbacku" co można poprawić, co spowodowało odmowę - ale wciskanie kitu że zespół nie ulega rozbudowaniu gdy jest wywieszone ogłoszenie... nie polecam szkoda czasu.

Józef Moszna
@Marek

W ctech siedziałbyś na ławce albo był na gównianym projekcie bez dokumentacji .

Kuba
@Marek

U mnie dokładnie taka sama sytuacja (Front-end Dev w CTech). 'Feedback był po spotkaniu bardzo dobry, ale wyniku zmian w projektach jednak wstrzymujemy rekrutację'. A ogłoszenie jak wisiało na ich podstronie karier, tak nadal wisi.

@Kuba

Rzeczywiście jest tak, że nie wszystkie projekty ruszyły więc rekrutacje zostały wstrzymane. Osoby, które otrzymały pozytywny feedback są pierwsze na liście do ponownego kontaktu, w przypadku wznowienia rekrutacji do danych departamentów.

Jaca
@PwC Polska

Kpina jakaś. "Osoby, które otrzymały pozytywny feedback są pierwsze na liście do ponownego kontaktu, w przypadku wznowienia rekrutacji do danych departamentów." Radzę zmienić podejście. Takie traktowanie ludzi świadczy o poziomie HR w CTech i podejściu do kandydatów. Dostałem propozycję dołączenia do zespołu PwC CTech, jednak kolega, który pracuje JESZCZE u was szczerze mi odradził. Narzekania na managment który wyskoczył komuś spod kapelusza, podejmowanie się tematów o których nie ma się pojęcia i ciągłe gaszenie pożarów. Sorry. Logo nie zastąpi kompetencji a jak to mówią - Ryba psuje się od głowy. Pozdrawiam i nie do zobaczenia

Jaca
@Marek

Nie straciłeś przynajmniej czasu na spotkanie a po podejściu CTech do kandydata chyba sam widzisz w co byś się wpakował.

aaa

hjak dlugo czekaliscie na jakikolwiek kontakt ze strony firmy?

kasik
@aaa

Ja czekałam mega krótko - tak na prawdę u mnie wszytsko - cała rekrutacja zamknęła się w niecałe dwa tygodnie. A Ty na jakie stanowisko aplikowałeś?

Aaa
@kasik

It support, oraz aplikowslem na junior analyst. I cisza, a to już 2 tydzien

@Aaa

Cześć, poprosimy o kontakt na kariera@pl.pwc.com - wtedy przekażemy odpowiedniemu rekruterowi w Gdańsku informację z prośbą o bezpośrednią wiadomość.

aaa
@PwC Polska

Dzien Dobry, Napisałem email. Dziękuję.

Hhj
@aaa

No i z jednego odpisali że nara:) A z it nic, ale chyba w międzyczasie wakat skasowali;)

@Hhj

Nasze aktualne oferty w zespołach technologicznych znajdziesz na stronie pwc.pl/karieraIT

A czy PwC zastrzega sobie prawo odrzucenia aplikacji bez zmiany statusu "received"? :) czy potencjalny kandydat jest informowany o tym fakcie na swoim indywidualnym koncie?

@Kandydat

Kandydat ma możliwość podglądu statusu przez swoje indywidualne konto w naszym systemie. Jeśli aplikacja zostałaby odrzucona, powinien również otrzymać komunikację mailową. Jeśli chciałby Pan poznać status swojej aplikacji, zapraszamy do kontaktu przez e-maila: kariera@pl.pwc.com

heheszki
@PwC Polska

czy PwC Polska moze sie odniesc do jej poejscia w stosunku do pracownikow, wynagordzen, wymagan dot. pracownikow i warunkow pracy? Kazdy moj znajmowy, ktory tam pracowal, mial bardzo zla opinie. Nie chce mowic o potoku inwektyw, ktore slyszalam. To nie jest pierwszy przypadek bo ja pracowalam np. w Accenture i wiem jak to dziala. Czy moga Panstwo wylumaczyc swoje prowadzenie biznesu? Chce posluchac zeby sie posmiac.

JohnDoe
@heheszki

No cóż - prośba do potencjalnego pracodawcy "żeby się pośmiać" to januszostwo albo grażynostwo najwyższego lotu. Gratuluję!

@JohnDoe

Johndoe - dzięki za zrozumienie, dlaczego nie odpowiadamy na takie komentarze ;)

czy firma prowadzi rekrutację w Warszawie???? Jeśli tak, to na jakie stanowiska???

@Zainteresowany

Cześć, nasze aktualne projekty znajdziesz na stronie www.pwc.pl/kariera - jest zakładka dla studentów i absolwentów, profesjonalistów oraz osób z branży IT. Powodzenia w poszukiwaniach! :)

Minion

Klasyczny wyścig szczurów, w którym niestety przodują dyrektorzy i managerowie. Atmosfera wrogości, rywalizacji i donoszenia widoczna na każdym szczeblu, a przykład idzie z góry. Management ślepo w siebie zapatrzony, spijając sobie z dzióbków próbuje realizować swoje cele, ignorując i gardząc tym samym swoimi podwładnymi. Brak szacunku do człowieka i jego prywatnego czasu. Dyrektorka HR, przekonana o swojej wyższości rzadko kiedy zniża się do poziomu zwykłego pracownika, jest okrutnie wyniosła i nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania podwładnym.Podobnie jest w innych działach. Ludzie w PwC są przepracowani i przemęczeni. Choć rotacja jest ogromna, nigdy nie zmusiła nikogo do refleksji. Wyznawanie teorii - people come&go, mamy brand, ludzie zawsze do nas przyjdą. Porównując do rynku, wynagrodzenie marne, szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę sposób wypłaty nadgodzin, która pozostawia wiele do życzenia. Jeśli życie Wam miłe, szczerze, nie polecam ;)

julka
@Minion

W PwC są ludzie pracujący po kilka-kilkanascie lat. Są też tacy co odchodzą po kilku miesiącach, uznając że zarówno tempo jak i styl pracy korporacyjnej im nie odpowiada. Ja pracuje kilka lat i mysle ze jeszcze co najmniej kilka tu zostanę. Każdego roku dostaje nowe projekty, więc na nudę nie mogę narzekać, bo cały czas uczę się czegoś nowego. Przełożeni się zmieniają (dyrektor HR też jest już inny), ale nigdy nie spotkałam się z brakiem szacunku czy poniżaniem. Jak dobrze pracujesz i lubisz to co robisz, to jestes doceniany - jak narzekasz i wiecznie jesteś niezadowolony, to chyba w żadnej firmie nie możesz liczyć na awans, czy bonusy.

Jak wygląda proces rekrutacji? Ile czasu czeka się na odpowiedź po złożeniu aplikacji?

@Kandydat

Proces rekrutacji różni się w zależności od oferty, na którą Pan zaaplikował. W przypadku studentów i absolwentów wymagane jest podejście do testów numerycznych on-line oraz do testu z j.angielskiego (nie dotyczy to niektórych zespołów IT). W przypadku osób z doświadczeniem, w pierwszej kolejności jest screening telefoniczny z rekruterem, w drugiej spotkanie w biurze (w przypadku zespółow IT, podczas spotkania mogą pojawić się testy wiedzy technicznej).

Barti

Czy można liczyć na wynagrodzenie 6k brutto jako asystent w audycie?(roczne doświadczenie w GL + niecaly rok doświadczenia w SSC audytu) w regionalnych biurach?

@Barti

Wysokość wynagrodzenia jest potwierdzana podczas składania oferty. W przypadku asystentów w audycie dodatkowe doświadczenie jest zawsze brane pod uwagę. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji ;)

Witamy na oficjalnym profilu pracodawcy PwC Polska. Zgodnie z obowiązującym portal GoWork regulaminem, postaramy się na bieżąco odpowiadać na pojawiające się pytania. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią i doświadczeniami z pracy w naszej firmie. Zapraszamy do dyskusji!

BIG4

Jak wygląda PWC w porównaniu do konkurencji?

Big4 fan
@BIG4

A który aspekt Cię konkretnie interesuje?

BIG4
@Big4 fan

1. Zarobki 2. Atmosfera/Ludzie 3. Możliwości rozwoju/awansu/ścieżka kariery 4. Udogodnienia dla pracownika - szkolenia, czas pracy, inne

Nina
@BIG4

Z pwc jeśli do konkurencji idzie się albo do KPMG ewentualnie ey, nigdy nie słyszalam, żeby ktoś od nas odszedł do deloitte (jeśli chodzi o audyt przynajmniej). Ey i KPMG najlepiej płacą, dodatkowo w ey mają płatne co miesiąc nadgodziny. W pwc jest ostry nacisk na brak nadgodzin, czego nie ma aż tak w KPMG i ey. Nie ma diet, jest za to luźna polityka zwracania wszystkich kosztów.

Big4 fan
@BIG4

@Big4 1. w zależności od działu i stanowiska; spójne wynagrodzenia są na praktykach i dla A1, raz w roku jest ocena okresowa i podwyżki/bonusy/awanse 2. Ludzie super, ale wiadomo że jak wszędzie trafią się osoby, których nie polubisz. 3. Zależy od działu i ocen; awanse są min po 1-2 latach pracy. Od tego roku jest też ścieżka technologiczna, więc można pracować w IT i nie sprzedawać projektów, co zazwyczaj się kojarzy z consultingiem. Szkolenia są ogólnofirmowe + specjalistyczne, bo inne rzeczy są potrzebne np. w audycie, a inne w podatkach etc. 4. Czas pracy standardowy, ewentualnie projektowy od stanowisk wyższych. Nadgodziny płatne lub do odbioru (krótsze piątki, dłuższe wakacje); oferta wellness (masaże, stylistka, trener itp.), prywatna opieka medyczna + swoboda leczenia poza LuxMed, codziennie świeże owoce, wyjazdy integracyjne, dofinansowanie do grup sportowych itp.

Były pracownik Price'a

hahahahaahhaahhahaaha

Katarzyna
@Big4 fan

Jakich zarobków można sie spodziewać na poziomie Junior Subject Matter Expert / Financial Crime ( w Warszawie)

Miki

PwC to gigant na glinianych nogach: opiera się głownie na praktykantach i asystentach-średnia wieku w Polsce to 27-czyli oznacza to, że ludzie, którzy mają trochę oleju w głowie szybko się stamtąd ulatniają. Plusem są fajne hotele, całkiem luźna polityka rozliczania kosztów podróży służbowych no i oczywiście (dla niektórych) znana marka. Na tym niestety plusy się kończą. Mordercze godziny pracy (60 i więcej godzin w tygodniu to naprawdę standard tam). W sezonie wycieńczeni seniorzy potrafią pracować po 20h na dzień. Biorąc pod uwagę godziny pracy to oferowane wynagrodzenie okazuje się stawką głodową (5000 brutto dla A1, 6000 A2, 7000 senior). Efektem morderczego tempa i stresu jest bardzo słabej jakości dokumentacja: najważniejsze, żeby napisać "nie stwierdzono nieprawidłowości", teksty od wyżej postawionych "zrób tak, żeby się zgadzało" to standard. Pomimo nieludzkich kilkunastu godzin pracy na dobę wiele z nich przepada ponieważ nie są "chargowalne". Oczywiście menedżerowie pod fasadą fałszywie przyjacielskiego uśmiechu zawsze powtarzają, że jak najbardziej przysługuje nam wynagrodzenie za nadgodziny, to i tak koniec końców ryjesz do północy wpisując standardowe 8h...A propos rozwoju, który niejako oferuje PwC: nieporównywalnie duża jest wiedza seniorów/menedżerów, którzy przychodzą z mniejszych firm do wiedzy, którą reprezentują wychowani przez PwC "aktorzy biznesu". Osobiście polecam PwC na 1-2 lata od razu po studiach, żeby zobaczyć "z czym to się je" , pojeździć po firmach, poznać ten chory system stworzony z aktorów o nikłej wiedzy, których ego sięga zenitu.

qwerty
@Miki

Trochę tak, trochę nie. Spędziłem większość swej pracy zawodowej w małych firmach, gdzie nie było zwalania roboty na innych czy na zespół. Miałem ogromny zakres obowiązków, bo nikogo innego nie było żeby się tym zająć. To zdecydowanie więcej niż spora część z tych wszystkich korpo managerów na oczy widziała.... może dlatego nie miałem najmniejszych problemów by położyć na wszystkim knagę i samodzielnie wejść w zupełnie obcą sobie branżę od podstaw rozkręcając firmę handlowo-produkcyjną.... i wtedy się dowiedziałem, że to co robiłem na etacie nawet jako samodzielny specjalista ogarniający finanse całej spółki to jest NIC i śmiech na sali z tym co muszę robić jako przedsiębiorca. Jestem wszystkim począwszy od projektanta, wizjonera, logistyka, przez dyr. zarządzjącego, Janusza negocjacji, który musi umieć się dogadać z każdym i z każdym znaleźć wspólny język, przez sprzedawcę, specjalistę od marketingu a na cholernej księgowej skończywszy. Bo umówmy się - jak jesteś na etacie to telefon od miłej Pani z US jest co najwyżej "doświadczeniem zawodowym" gdy jesteś na własnej DG to taki sam telefon sprawia, że wokół własnej dpy robi się naprawdę ciepło. Na DG trzeba umieć WSZYSTKO, dosłownie i nie na odwal się jak w korpo gdzie odpowiednia spychologia, czy podłożona koledze świnia załatwi każdy problem, bo na własnym - za wszystko łbem odpowiadasz i swoim majątkiem. Ale na własnym jak to na własnym... czasem się wali, czasem życie tak się układa... i trzeba wrócić na etat. I wtedy całe to doświadczenie i umiejętności, to że jesteś pieprzoną orkiestrą... ląduje w kiblu i przegrywasz z takimi tępymi dzidami po korporacjach z tzw. "dobrymi CV". I tego im odmówić nie możesz - ludzie po Big4 niezależnie czy są specjalistami (znikoma część, ale i tacy są) czy są specjalistami od niczego, spychologii i robienia nikomu niepotrzebnych projektów a przede wszystkim od szukania winnych za swoją własną głupotę - zawsze wylądują na 4 łapach ze świetnymi zarobkami. Czy mogę mieć o to żal? Nie. To była moja ścieżka. Sam ją obrałem, ze wszystkimi jej plusami i minusami. Chodzi o to, że firmy z Big4 pomimo tego, że mają takie a nie inne warunki to dają jednak doskonały powód młodym ludziom. Powód, dla którego kolejne tysiące nowych do nich pędzą. I jest to powód dobry - to "CVkowa życiowa ustawka", od której kupony później odcinają to świetny interes. I to za co? Za kilka lat pracy w nadgodzinach? Człowieku - nie masz bladego pojęcia, co to są nadgodziny gdy jesteś na własnym. ;)

krytyk
@qwerty

Cóż... poza autopromocją ("mam własny biznes, na którym mam tyle roboty, że hohoho i klękajcie narody") niewiele z powyższego wpisu wynika...

Donald
@Miki

@Miki - kiedy pracowałeś w PwC? bo wynagrodzenia dla A1 i Seniorów są dużo lepsze + nie wspominasz o długich wakacjach, bonusach i nagrodach uznaniowych. Jeśli mowa o audycie, to w każdej firmie consultingowej pracuje się więcej w sezonie, więc to ogólnie powinien być komentarz dot. branży, a nie jedynie PwC.

Miki
@Donald

To są zarobki obowiązujące jeszcze rok temu w jednym z biur regionalnych.

Madzialena
@Miki

To ile teraz zarabia się na A1?

ANONIM

ALE (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Bardzo dobry poligon do zdobycia doświadczenia. Polecam osobom, które cenią sobie szybki rozwój. Bardzo na plus pozytywna atmosfera, świetni ludzie, od których można się dużo nauczyć. Zdarzają się nadgodziny, ale jest to wpisane w ten biznes

Kajka

Miejsce pracy dla osób, które lubią dynamikę i różnorodne zadania. Przyrost wiedzy i doświadczenia po pierwszym roku pracy bez porównania do małej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o PwC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w PwC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PwC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 401.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PwC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PwC Polska?

Kandydaci do pracy w PwC Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PwC Polska