Dories Aria Sp.z.o.o.

Adres: Czackiego 19 lok. 1/2, 00-043 Warszawa

NIP: 5272443139 KRS: 0000215034

Dories Aria Sp.z.o.o.
2 3 5 5 1

Opinie o Dories Aria Sp.z.o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Elżbieta
 Opinia

Dawno nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Dories Aria - czym spowodowany jest ten brak wypowiedzi? Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy mógłby napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Wasze opinie mogą być bardzo przydatne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Dories Aria.

Opinia

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Dories Aria Sp.z.o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

nnk
 Opinia

no jasne, ze warto jak kilka lat pracujesz w branży to na pewno sie opłaca to w ogóle bez dwóch zdań się opłaca, a jest ciekawa oferta jako Application Support, bo sa wysokie premie.

jacek
 Opinia

tak potwierdzam potrafią rzucić słuchawkę zawsze co nie wygodne to tym bardziej profesjonalista kładzie głowę w piasek. Wcale się nie dziwię takich obrotów spraw w wielu przypadkach ( menadżerki damsko męskie) sprzedają ludzi och tak nie wiem lub nie chcą wiedzieć.Sądzę że wiele spraw było by inaczej jeśli kompetentności były by należyte i szczere, atak wymaga się od innych tylko nie od siebie.Oni są jak Komercja skupieni na sobie.

Tak3Nie

BYŁY PRACOWNIK DORIES ARIA
 Opinia

NIE PROPONUJĘ WYJAZDU Z TEJ FIRMY ROZMOWA KWALIFIKACYJNA PRZEPROWADZONA BYŁA JAK NAJBARDZIEJ POMYŚLNIE PRACOWAŁEM W SAS RENOU NIE ZAŁATWILI MIESZKANIA PENSJA BYŁA NIŻSZA OD TEJ JAKĄ OBIECYWALI NA DODATEK ZAKOŃCZYŁEM KADENCJĘ W LUTYM 2013r. A NA WYPŁATĘ CZEKAM JUŻ 4 MIESIĄCE OCZYWIŚCIE PANIE Z DORIES ARIA NIC NIE WIEDZĄ I MÓWIĄ ŻE TO JUŻ NIE ICH SPRAWA (POTRAFIĄ NAWET RZUCIĆ SŁUCHAWKĄ NIE UDZIELAJĄC ŻADNEJ SZCZEGÓLNEJ INFORMACJI) NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU

Tak1Nie

Zostaw opinię o Dories Aria Sp.z.o.o. - Warszawa