Opinie o Dories Aria Sp.z.o.o. w Warszawa

Dories Aria Sp.z.o.o.
2 3 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Dories Aria Sp.z.o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

TakNie

nnk Nowy wpis

no jasne, ze warto jak kilka lat pracujesz w branży to na pewno sie opłaca to w ogóle bez dwóch zdań się opłaca, a jest ciekawa oferta jako Application Support, bo sa wysokie premie.

TakNie

jacek Nowy wpis

tak potwierdzam potrafią rzucić słuchawkę zawsze co nie wygodne to tym bardziej profesjonalista kładzie głowę w piasek. Wcale się nie dziwię takich obrotów spraw w wielu przypadkach ( menadżerki damsko męskie) sprzedają ludzi och tak nie wiem lub nie chcą wiedzieć.Sądzę że wiele spraw było by inaczej jeśli kompetentności były by należyte i szczere, atak wymaga się od innych tylko nie od siebie.Oni są jak Komercja skupieni na sobie.

Tak3Nie

BYŁY PRACOWNIK DORIES ARIA

NIE PROPONUJĘ WYJAZDU Z TEJ FIRMY ROZMOWA KWALIFIKACYJNA PRZEPROWADZONA BYŁA JAK NAJBARDZIEJ POMYŚLNIE PRACOWAŁEM W SAS RENOU NIE ZAŁATWILI MIESZKANIA PENSJA BYŁA NIŻSZA OD TEJ JAKĄ OBIECYWALI NA DODATEK ZAKOŃCZYŁEM KADENCJĘ W LUTYM 2013r. A NA WYPŁATĘ CZEKAM JUŻ 4 MIESIĄCE OCZYWIŚCIE PANIE Z DORIES ARIA NIC NIE WIEDZĄ I MÓWIĄ ŻE TO JUŻ NIE ICH SPRAWA (POTRAFIĄ NAWET RZUCIĆ SŁUCHAWKĄ NIE UDZIELAJĄC ŻADNEJ SZCZEGÓLNEJ INFORMACJI) NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU

Tak1Nie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Dories Aria Sp.z.o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie