Opinie o Innovative Security Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Innovative Security Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Innovative Security Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innovative Security Services Sp. z o.o. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Innovative Security Services Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Czytając opinie o firmie chce również dodać swoją jakiś już czas temu pracowałem w Koszalinie na akademikach. Na początku wszystko było nawet ok płacili za nocki wypłata na czas ale po paru miesiącach zaczęły się ściemy mieliśmy robione nadgodziny to wymyślili sobie że te nadgodziny robimy jako godizny nocne haha no ale wiadomo człowiek chciał pracować to godzil się na to tym bardziej że kazali podpisywać listę że pracujemy 7-15. Później odeszłam do innej firmy ala była tam gruba afera z policją sama też dostałam wezwanie na przesłuchanie nie wiem jak to się skończyło ale nie polecam pracy w tej firmie jeżeli nie chcesz prosić się o swoje pieniądze i dodatkowo później jeszcze biegać na przesłuchania po policji. W sumie to dziwię się że ta firma jeszcze działa na rynku.

bob Nowy wpis

witam pracowalem w tej firmie na obiekcie w slupsku plus taki ze placa na czas ale nadgodziny placone do reki po 13zl... za nocki zaczeli placic dopiero jak zaczelem straszyc inspekcja pracy....z urlopami tez probowali sciemniac trzeba wszystkiego samemu pilnowac i liczyc bo (usunięte przez administratora) by przy kazdej okazji. Pani w kadrach bardzo nie uprzejma odrazu wydziera sie przez tel nie mozna uzyskac zadnych informacji. obecnie pracuje w jantar i jest duzo lepiej

Xxxxxx Nowy wpis

Dzień dobry nie polecam pracy w tej firmie mają dużo spraw sądowych pracowałem w tej firmie nie płacą za nocki każą wypisywać urlopy generalnie najlepiej aby pracownik miał znaczną grupę a za nadgodziny to płacił swoim urlopem jest dużo lepszych firm w Słupsku tej nie polecam i odradzam

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Innovative Security Services Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Portiernia/dyżurka Koszalin?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Innovative Security Services Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Obserwator

Generalnie to co tu dużo gadać. Baba dostała jakiś tam awans kiedyś i lata jak ściera 100km w ta i nazad pomiędzy Galeria Słupsk a Galeria Rumia. Z tego co wiem to w Słupsku szefem jest Marcin, a w Rumi meczy się tam Adrian. Obydwaj cisną ją, ale typiarka chodzi do administracji i stwarza wymyślone bajeczki żeby się wyżyć na ochroniarzach - współczuje.

Dayzy
@Obserwator

Dostałam ostatniapensje bo już tam nie pracuje obcięli o 25 zł śmiech na sali zasłaniają się rządem

xxxx

Firma 100 procent ok obiekt w słupsku umowa o prace

Pracuje na obiekcie w slupsku jak dla mnie normalna firma wyplata zawsze na czas a nawet przed czasem z koordynatorem zawsze mozna sie dogadac nie robi problemow nie wiem jak na innych obiektach w innych miastach ale slupsk jak najbardziej ok

Bogdan

Polecam pracuje i wszystko ok

Klakier

Właśnie pracowałem tam tylko kilka dni na stanowisku tzw."pracownika ochrony" bez żadnego szkolenia tylko przez 2 dni po 2 godz.oprowadził mnie jeden ze stałych pracowników ochrony i pokazał co mam umieć w tak krótkim czasie nauki.Nie tylko pilnować galerii handlowej w Słupsku to także pilnować punktu gdzie znajduje się piec,który ociepla cały punkt.Mazakami wymazane do którego miejsca może być strzałka to jest na ok ale jak przeniesie się dalej to już źle i muszę powiadomić tych co siedzą jako kierownicy u góry w pokoiku i oni mają dyskutować do mnie co mam robić.Czy to robić ma pracownik ochrony???Miałem zaglądać do toalet w galerii i robiłem tak ale tylko na początek by wyciągnąć trochę info,bo jak stwierdzono tam mogą przebywać bezdomni i wyrzucać ich miałem z tego miejsca osobiście co uczyniłem bo gapili się na mnie przez kamerki.Nie otrzymałem nic na rękę by nie zarazić się chorobą od ludzi zaniedbanych.Dopiero po 2 dniach dostałem parę rękawiczek.Przypomniał sobie o tym jeden z kierowników.Musiałem odpowiedzialnym być także za parking,wjazd do galerii gdzie w ostatnim dniu mojej pracy rozwalił barierę klient czyli taką "łapę" która jest obniżona dopóki klient nie kupi sobie biletu na wjazd.Przyszedł pan zajmujący się elektryką i pomagałem mu w tym bo on długo to naprawiał.Mnie dział elektryczny nie interesuje.Tylko ochrona miała być!Bez szkolenia konkretnego np.2 tygodnie.Po naprawie bariery musiałem po wjeździe ciągnąć krzesło zwykłe po tej podłodze przy czytniku po to by on zaczął działać!Jeszcze taśmy trzeba tam wymieniać w nim jak w kasie fiskalnej!Klienci wredni bo trudno zrozumieć iż coś się stało więc mogli ze zrozumieniem to odebrać gdy ich informowałem.Dochodziło do awantur.Musiałem pracować 12 godz. ale zgodziłem się tylko na początek,z myślą iż dojdzie do porozumienia z właścicielem firmy z Poznania nie kierownikiem w Słupsku,bo czułem że mało ciekawy.Zgodnie z opinią lekarza mój czas pracy dla osoby niepełnosprawnej to 7/8 godz dziennie do wypracowania ogólnie 160 godz.więc rozmawiałem z kierownikiem jednak to niemożliwe.Miałem być po 12 godz z przerwami np.2 dni pracy potem 1,2 dni przerwy i znowu podobnie.Tylko nogi wysiadały.W weekend siedziałem co był cały wolny(5,6.01.20 r) na krześle i łaziłem.cisza i zasnąć można.Na nocki nie zgodziłem się.Wiem,że oni tam sobie wtedy śpią.Co pewien czas może ktoś pochodzi w galerii by obiekt obejrzeć.Ubrania jakie otrzymałem do noszenia za duże i po kimś nie nowe,śmierdziały potem.brudem i papierosami!!!Zaplecze gdzie przebywa się u góry w biurze u kierownika całe brudne i pokoik w którym można zjeść posiłek zapuszczony jak u bezdomnych!!!Wszystko w jednym ubrania,lodówka zasrana brudem,pełno strasznego brudu w te dni gdy byłem i widać dobrze,że hodowany był od długiego czasu!dlatego herbatę i kanapki brałem z domu,jadłem tak by czymś się nie zarazić.Brak tam BHP i SANEPID-u.Na bezdomnych i biednych co przychodzili by się ocieplić czy załatwić miałem podchodzić z rygorem i słowami Ty skurwysynie,szmato,łajzo,chuju (usunięte przez administratora) z tego obiektu na ulicę!Tak się nie odzywałem,bo sam wiem co to znaczy być takim.Sam nim jestem ale jestem zadbany widać,że ci ludzie nie interesują się sobą takie życie jednak szansę trzeba każdemu dać.W biurze kierownik w spodenkach i koszulce drugi elegancko ubrany w spodnie i koszulę ale obaj wredni i niemili.wiem,że gdy tam przychodziłem filmy sobie oglądali i w gry grali.Pracownica która zwała się menadżerką od sprzątania też tego dnia zaczęła się mnie czepiać i nakazała mi kolczyk z ucha zdjąć bo to źle o panu świadczy i klientom się nie spodoba powiedziała.Więc powstała awantura.Jak opowiedziałem jej o ciuchach jakie muszę nosić a moje były ciekawsze i to dużo np.koszula mimo,że ni z logo firmy to usłyszałem,że w tym obiekcie jest sklep gdzie wykonają mi ubranie.Tragedia.NIE POLECAM!!!Tylko 11 zł do ręki netto.

Gargamel
@Klakier

To jak nóżki bolą, to trzeba iść do innej pracy. Firma wypłacalna, i trzymająca się terminów tych wypłat. Na każdym obiekcie są jakieś wymagania, i obowiązki nałożone, na pracowników ochrony. Jeśli Pan szuka pracy miłej, lekkiej i przyjemnej to zapraszam do Wedla ????. Z tego tekstu wnioskuje ze z Pana, to lipny pracownik ochrony, i człowiek wiecznie narzekający.

@Klakier

Pracowalem w tej firmie generalnie nie narzekam wyplaty terminowe kierownictwo ok zawsze mozna bylo sie dogadac z grafikami i zamianami jak cos wypadlo co do reszty ciezko aby firma ochrony odpowiadala za stan budynku czy pomieszczen ale kazdy ma swoje zdanie pozdrawiam

@Klakier

Tem pana wpis jest bez sensu ma pan pretensje o co ze w niedziele nie handlowa pan siedzial i sie nudzil na obiekcie co do reszty to pracowalwm tam i to nie jest wymysl firmy tylko taki jest kontrakt przeciez nikt nikomu nie kaze pracowac na sile ja nie mailem nigdy jakis problemow czy to z kasa czy z kierownikiem ale to chyba kwestia harakteru pan ewidentnie szuka dziury w calym nie bronie nikogo ale ten pana wpis mnie rozbawil :)

@Gargamel

Ile tobie płacą za klakierstwo w sieci? Wszędzie jest oszustwo i przekręty a ty laurki wystawiasz? Lipne umowy, chamstwo, brud, smród i tylko wymagania z kosmosu.

Patrycja

@dizell a możesz coś więcej napisać ?

dizell

wszystko ok

zawisza

Witam chcialbym podzielic sie opinia pracowalem na obiekcie w koszalinie jezeli chodzi o moje uwagi coz wyplata (pracowalem na umowe) zawsze na czas nie moge powiedziec czasami nawet przed czasem sie zdarzylo nadgodziny platne na zlecenie tez wszystko ok kooordynator byl jak najbardziej ok nie moge powiedziec zlego slowa zawsze pomocny jedyny zarzut jaki moge wystosowac to taki ze firma nie placila za godziny nocne kazali podpisywac ze pracuje sie tylko w dzien teoretycznie kazdy byl o tym informowany z gory i kazdy sie na to godzil ale jednak jakis niesmak generalnie moje wrazenia z pracy sa pozytywne jedyny minus to te nocki.

@zawisza

Witam serdecznie chciał bym też jako były pracownik zapewnić Pana ,państwa wszystkich co pracowali,pracują, że jest wszystko ok z małymi może zażutami ale jeśli by Pan,państwo weszli w obliczeniach za normy godzin czy też za nadgodziny ,nie były nigdy wypłacane jak powinno być i zapewne nigdy nie będzie śmiem tak twierdzić bo sam jako pracownik przeszedłem gechenę gdy zaczełem walczyć o swoje w kontroli okazało się, że nagle brakowało książek z raportów słóżby gdzie były wpisane od której do której dany pracownik pracował znikło wszystko i zapewniam ,że dużo było godzin nie wypłaconych czy to za normę godzinową czy też za nadgodziny w kontroli okazało się, że miałem rację co do nich podejrzeń i za tym wszystkim co idzie ,że nawet ja policzyłem za mało co powinienem otrzymać kontrola Inspekcji pracy wykazała ,że dużo więcej pieniędzy powinna być wypłacona niż była za każdy miesiąc były jakieś nie do płaty i nie to na 2 czy 5 zł czy też 50 zł są to sumy od 150 do 500 zł a za urlop z dodatkiem ekwiwalentu wypłacono mi dopiero po 6 miesiącach a zaległość które wypłynęły podczas kontroli nadal nie są wypłacane i mam prawo oddać sprawę do sądu w ciągu 3 lat i to zrobię bo olewa mają na wszystko i na wszystkich nie boją się niczego ani gadania ludzi - pracowników ani kontroli inspekcji pracy i to ,że przeciwko firmie tyle ile ja się zdążyłem dowiedzieć wpłynęło dużo spraw karnych do sądu nic a nic nie robią sobie z tego to jest firmą ktora myśli, że przekręty które tam robią nigdy nie wyjadą na jaw także a jak wychodzą to i tak są ,że tak brzydko powiem cwaniakami i nadal kasy nie wypłacają i nadal przekręty robią niczego ,nikogo nawet Boga się nie boją ale myślę, że kiedyś to im się odbije czkawką przez to ,że krzywdzą, i sprawiają się na ludzkiej krzywdzie. Nim kto kolwiek chce opinie wystawić pozytywną to najpierw niech każdy przeprowadzi kontrolę w tej firmie czy na pewno ma wszystko wypłacane a zapewniam ,że tak na 1000% nie jest Z Poważaniem dla pracowników teraźniejszość jak i byłych

Na jakie benefity można liczyć w Innovative Security Services Sp. z o.o.?

Zależy jak to rozumiesz benefity ;) bo jeśli chodzi o pieniężne to można powiedzieć, że wygląda to jak w innych firmach ochroniarski, ale podejście do pracownika jest naprawdę jest super.... pracowałem różnymi kierownikami P. Artur z Poznania wymieniony w innych kometarzach nie wiem dlaczego negatywnie jest naprawdę w porządku...jest to prawda ze zwalnia ludzi i bardzo dobrze, bo reaguje na to co dzieje się na obiekcie zwalnia (usunięte przez administratora), a przede wszystkich ludzi, którzy uważają, ze nocki to są do spania!!!! Polecam ISS w Poznaniu

Życzliwy

Pewnie jeszcze nie zna Pan oblicza drugiego tego Pana Artura Krubskiego dla ludzi jest bardzo miły i tu uwaga jeżeli coś potrzebuje jeżeli chodzi o wyjasnieńie spraw pracowników to nagle zmienia swe oblicze i nie ma tam ,że jest miły wszystko będzie robił aby pracownik i tak nie miał racji nawet jeżeli podstawienie ma to i tak według P Artura i jego rodziców nigdy nikt nie ma racji tylko oni nie wiem czy Pan zaóważył ,że firma jest prowadzona przez firmę rodzinną i nim czym Pan zacznie Pan chwalić wszystkich co prowadzą tą firmę to najpierw niech coś pań przeżyję tam w tamtej firmie i będzie Pan coś na własną rękę ugrać do siebie to będzie już Pan w opałach niech Pan spróbuje chociaż nie wypisać urlopu za nadgodziny lub niech Pan zarządza, żeby podpisywać list pracy których oni podsumowując czyli lewe a zacznie Pan podpisywać listy obecności jak naprawdę Pan chodzi do pracy ,proszę się upomnieć za dodatek nocny w porach nocny bo każdemu pracownikowi to się należy jak psu zupa nie ,że nie chcą wypłacać jeżeli będzie miał problem to gwarantuję Panu ,że oblicze P.Artura zmieni się i już nie będzie tak miły a co do pieniędzy ludzie skąd wiecie ,że prawidłowo wypłacają jak nigdy nie dostajecie potwierdzenia przepracowanych godzin i potwierdzenia wypłat jakie dostajecie ja wam gwarantuję ,że i w tym (usunięte przez administratora) na nadgodzinach na pensji na urlopie a także,na L4 proszę głupstwa nie wypisywać jeżeli naprawdę nigdy nie walczywiście o swoje jak już zaczniecie walczyć dopiero poznacie naprawdę jaką jest ta firma i jego założyciele!!!!!

Ha

A w ogóle jakieś istnieją w tej firmie moim zdaniem nie no może gdy się liczy to, że benefitem jest płacenie sobie samemu za nadgodziny swoim urlopem ,i też niepłacenie przez pracodawcę tak jak się należy za godziny pracy czy za normę wymienioną czy też za nadgodziny lub za dodatek nocny można tylko pomażycz o benefitach nawet nie są wypłacane żadne dofinansowania dla osób niepełnoprawnym tak jak każdemu niepełnosprawnemu się należy czy też za leki czy dojazd do pracy czy co kolwiek a co tu mówić o pracownikach normalnych zapewne jak tacy są to tylko na umowę zlecenie i to nie od razu są podpisywane umowy a jak są to są wypłacane pieniążki o wiele niższe pod zwanym stołem a co tu mówić o benefitach ktoś robi sobie żarty chyba z benefitami?!

Miła

Mam BARDZO złe zdanie o tej firmie zgadzam się z moimi poprzedniczki co dodali negatywną opinię o formie INNOVATIVE SECURITY SERVICES Chcę parę zdań odłożyć od siebie aby ludzie na prawdę nim pójdą do ww.firmie bardzo mocno się zastanowili i na100% jest wszystko prawdą co inni piszą i co ja chcę napisać bo jestem byłym pracownikiem w danej firmie oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej jest super usłyszysz to co chcesz usłyszeć po jakimś czasie dochodzi do Ciebie że to tylko były puste słowa wszystko okazało się kłamstwem na każdym kroku lansują ludzi na pieniążki za nadgodziny każą podpisywać że pokrywa się nadgodziny swoim urlopem i nie masz czasu na zastanowienie się tylko masz od razu podpisać a gdy zapytasz dlaczego tak to usłyszysz odpowiedź to tylko dlatego aby wszystko się zgadzało w razie kontroli a tak naprawdę nie jest to w razie kontroli tylko faktycznie wprowadzone w działanie firmy ,także jeśli chcesz pracować w ww.firmie płacisz sobie sam za nadgodziny swoim urlopem a jeśli któryś z pracowników jest zatrudniony na umowę zlecenie to ma płacone na konto po 11 zł za 24 godziny (usunięte przez administratora) taki pracownik płaci aby mógł pracować ww.firmie 3 zł na godzinę dla firmy to są grosze ale do pracownika to są kolosalne pieniążki jestem byłym pracownikiem wszystko było ok do puki nie poszłam na L4 bo musiałam iść na operację i w pojęcie gdy poszłam na L4 natychmiastowo mnie zwolnili bo przysłali wypowiedzenie przez kuriera DPD I Pocztą Polską i odmówiła przyjęcia przesyłki a nie było awizowane to automatycznie zostałam zwolniona (usunięte przez administratora) gdybym awizowała to nie maja mnie prawa zwolnić na L4 ale gdy odmowiłam odebrania przysyłki to mogli mnie zwolnić dzwoniłam ,także do firmy o wydanie Świadectwa pracy to powiedzieli że wysłali przez DPD A ja jestem na 1000%pewna że to nie było świadectwo pracy tylko wypowiedzenie i teraz każą mi napisać Pismo o wydanie mojego Świadectwa pracy (usunięte przez administratora)pracuje się od 6rano do 8 rano i potem w tym samym dniu się przychodzi na 16 do 22 i nas w nocy nie powinno być tak jak w sobotę i niedzielę bo też kazali nam podpisywać że w te dni nie pracujemy tylko chodzimy do pracy od poniedziałku do piątku bez nockę nie wypłacają również za dodatki nocne (usunięte przez administratora)

Jan Sobieski

Nie wypłacają godzin nocnych za święta nie płacą karzą robić po 24 godziny,najniższa krajowa jeszcze ponad godziny żeby to zarobić nie polecam firma (usunięte przez administratora).Urlop płacą po 9zł najgorsza firma.

ok fajnie jest

NIE nie., urabiają Cię na ładnie pięknie, a nie dają ani umowy a o pieniądzach za poświęcony czas u nich to zapomnij . Ocena firmy to jedna gwiazdka, bo , za dobrą wkrętke . Dzięki .150 w plecy.

Czy twoim zdaniem firma Innovative Security Services Sp. z o.o. w miejscowości Poznań to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Innovative Security Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Innovative Security Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innovative Security Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innovative Security Services Sp. z o.o.?

Innovative Security Services Sp. z o.o.
  • Warszawska 43
    61-028 Poznań

Innovative Security Services Sp. z o.o.