Opinie o Space Factory Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Space Factory Sp. z o.o. sp.k., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Space Factory Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Space Factory Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Honorata Nowy wpis

Ktoś jeszcze 5 lat temu polecił, żeby sprawdzić zarząd w firmie. Chyba była to sugestia, że był tam ktoś spoza Polski? Ale właśnie jak weszłam w ich krs to wyskoczył mi brak danych. O co tu może chodzić? Orientuje się ktoś, bo może źle coś sprawdzam?

Zorientowany Nowy wpis
@Honorata

Nie, nikogo spoza Polski tam nie ma. Spółka komandytowa de facto nie ma czegoś takiego jak zarząd, trzeba sprawdzać komandytariusza spółki, którego zarząd jest tak jakby zarządem spółki komandytowej.

@Zorientowany

Czyli teoretycznie głównie nazewnictwo się zmienia w takim przypadku i ewentualnie coś w formie prawnej, tak?

ziutek

Praca w tej firmie to istna przyjemność ludzie są normalni pomocni a atmosfera jest bardzo miła. Zarząd jest kompetentny i można zawsze dojść do porozumienia .Zarobki są dosyć wysokie jeżeli się cos potrafi. Firma godna polecenia bo można awansować i się rozwijać zawodowo.

Zuzanna
@ziutek

A możesz coś więcej o zarobkach? Wysokie czyli konkretnie jakie?

Sarkastyczny
@ziutek

Dla niewtajemniczonych to co napisał Ziutek to oczywiście czysty sarkazm:) Spora rotacja pracowników + problemy z podwykonawcami i płatnościami i już więcej komentować nie trzeba. UNIKAJCIE JAK OGNIA!!

Gość
@Sarkastyczny

W pełni się zgadzam, cieszę się, że nie mam z Tą firma już nic wspólnego, a za wyższe wynagrodzenie mam pracę w spokojnej i stabilnej firmie. Ludzie szanujcie się.

Rozczarowany
Kandydat
@Zuzanna

Wynagrodzenia....... obiecują złote góry a pozniej robia wszystko żeby okazalo sie ze nie jesteś wart podwyżki. Zarząd -szkoda słów. Skupieni na swoich dobrach osobistych i funkcji (szkoda że tylko w stopce maila). Buta kroczy przed upadkiem.

@Sarkastyczny

W sumie dobrze, że wyjaśniłeś, że to był sarkazm, bo pewnie nie każdy by skumał. A jakie konkretnie te problemy z tymi podwykonawcami były?

Rozczarowanie

Niekompetentny zarząd oraz project managerowie. Brak responsywności. Ogromny zamęt na projektach i budowach. Brak pracy zespołowej.

nieetyczne

To jest Polska, proszę sprawdzić w krs kto jest w zarządzie firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Space Factory Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU
Edison S. A.
(38 opinii)
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(5 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Space Factory Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Space Factory Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Space Factory Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Space Factory Sp. z o.o. sp.k.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dzwonkowa 14
    02-290 Warszawa
  • NIP: 5222997893 KRS: 0000425826

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Space Factory Sp. z o.o. sp.k.