Opinie o bonito.pl - Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bonito.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

pytajnik

w jakich godzinach odbywa sie praca na magazynie i ile dni w tygodniu

Paczka
@pytajnik

Teraz jest praca całodobowa 24/7. Ale nie licz na przyjęcie. Jest kolejka chętnych za bramą...

Lux

Czy są przyjęcia na magazyn dorywczo?

już były pracownik
@Lux

już nie

była pracowniczka

Cześć, jak wygląda praca na magazynie podczas koronawirusa? Coś się zmieniło czy bez zmian? Jak wam się pracuje? Więcej czy mniej zamówień? Jak to wygląda na kompletacji?

Pora na zmiany

100% racji pora na zmianę ale Szacunke do Bonito mam !!

Magazynier

proces rekrutacji- zadzwonili do Ciebie? czyli już pracujesz. nikt tam nie chce pracować więc biorą kogo popadnie- sory nie wybrali cię bo jesteś wyjątkowy...

chcesz pracowac za 7zł na h?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Porządkowy
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 51
Inwork Sp. z o.o.
Realista

Praca monotonna, ale nie wymagająca wysiłku intelektualnego. Dobra opcja na krótszy okres czasu. Firma płaci na czas i zgodnie z ustaleniami co jest teoretycznie powinno być standardem, ale... w Polsce jest jak jest i trzeba docenic uczciwość . Jak ktoś chce zarabiać więcej to niech się kształci i rozwija bo za pakowanie paczek czy szukanie książek na regałach nie można oczekiwać cudów

Nietoperz

Czy to prawda że magazyn Bonito przenoszą do Wuhan?

Niedoinformowany

Czy magazyn bonito jest też magazynem arosa? Czy to jest to samo czy jak to jest?

arrrrosso
@Niedoinformowany

to jest to samo miejsce czy zamawiasz z arosa czy z bonito ksiazka lezy na tej samej półce.

AntyPiS

Hiszpania , 100 tyś ludzi zwolnionych ze skutkiem natychmiastowym. Bavaria ,ogłoszono stan wyjątkowy. Pomoc landu dla małych i średnich przedsiębiorców na początek od 5 tys euro do 30 tyś euro bezzwrotnej pomocy...powtarzam BEZZWROTNEJ , odroczenia wszystkich mozliwych obciążeń na początek o 6 miesięcy. W tym samym czasie polski rząd zagwarantował tylko kwotę otrzymaną od Unii Europejskiej , co daje te magiczne 30 miliardów na zamówienia publiczne , reszta to sciema jak zwykle. Żadnych wyborów 10 maja nie będzie , bo Polska bedzie wtedy w ferworze epidemii , a zmarłych bedziemy liczyć w setkach o ile nie tysiącach. Niemcy: ilośc respiratorów 25 tysięcy i jedna z najlepiej zorganizowanych sieć szpitali na świecie. Dodatkowe 10 tyś respiratorów podłaczą na dniach. Magazyny pełne jednorazowego sprzetu . Od wczoraj jest zezwolenie na eksport materiałów higienicznych z Niemiec , gdyż potrzeby niemieckie zostały w pełni zaspokojone. Testy nielimitowane dostępne we wszystkich regionach na zasadzie Test Drive....podjeżdża się samochodem , otwiera szybę, lekarz pobiera wymaz i po 24 godż otrzymuje się wynik. Hale wystawiennicze i inne budynki użyteczności publicznej w końcowej fazie przygotowań jako szpitale w sytuacji krytycznej. Przewidywany czas wstępny epidemii koronawirusa w Niemczech został określony na sierpień 2020. Na pomoc wstępnie rzucono 550 miliardów euro . Pomimo tego optymistyczne prognozy przewidują bankructwa ok 20-30% małych firm. W tym samym czasie Duda rozwleka zarazę po całej Polsce , Morawiecki kupuje Condora , Szumowski nocami fałszuje statystyki testów i liczby zarażonych dla potrzeb pisowskiej kampanii wyborczej. Pozdrawiam PS. 10 maja nie odbędą się w Polsce żadne wybory , ale jeszcze dwa tygodnie pis poudaje zbawców narodu. Potem się zakotłuje przed krematoriami z naszymi bliskimi . Przykre ale prawdziwe

Stary
@AntyPiS

to jest przykład dlaczego masz rząd to banda złodzieji. Zamiast obniżyć bądź zawieśic kilka podatków to nieeeee. Wszystkim, którzy popierają radzę się przygotować na jeszcze większą emigrację po kryzysie a tym co zostaną uczyć się ukraińskiego (a nie czekaj oni też wyjadą xd) no to kilku innych języków by się dogadać chociażby na stacji benzynowej

KaczorStop
@AntyPiS

Obniżki pensji już są faktem, a "tarcza antykryzysowa", która miała te obniżki niwelować i kompensować nadal nie działa, bo teraz najważniejsze są przygotowania do wyborów. Jak tak dalej pójdzie to będzie nieciekawie w tym kraju.

nick
@AntyPiS

Przecież właśnie na tym to wszystko ma polegać. Na całym świecie resztka małego i średniego biznesu ma iść do piachu, ich właściciele i pracownicy o piętro niżej, czyli mają się stać stadem siły roboczej za miskę ryżu, tyle że już u nowego pana. Kim będzie nowy pan? światowe korpo i konglomeraty, które za bezcen poprzejmują bankrutujące mniejsze biznesy lub wykończą do zera te mniej rokujące, w myśl zasady biznes musi się kręcić. Szkoda tylko, że od 2021-22 roku biznesem tym będzie zarządzać już tylko grono 1% najbogatszych istot z tego łez padołu. Robią nam dzięki koronie, taką radziecką pierestrojkę, czy polski plan leszka z początku lat 90tych, tyle tylko, że tym razem już w wydaniu globalnym. Pozdrawiam myślących.

ArekTurian
@nick

Jest tak jak mówisz korona to twór tego 1%, bo było im jeszcze mało w ich korytku zwanym planetą Ziemia (monopolizacja światowej gospodarki i depopulacja mas szły u nich w parze od lat), ale chodzą słuchy, że korona to "tylko" ich ostatnie tchnienie, finalny podryg skierowany przeciwko nam, z powodu tego, iż za naszymi plecami stanęła sama "GÓRA GÓR". Podobno Najwyższa Rada od początku roku wzięła się na poważnie za ten 1% ziemskich mieszańców, a decyzję co do działań przeciwko nim podjęto jednogłośnie. Waśnie teraz jesteśmy świadkami końca hegemoni tego ziemskiego 1%. Na zapleczu, troszkę poza naszym wzrokiem niezłe jaja się dzieją z tymi co trzymali dotychczasową światową gospodarkę i bezparytetową mamonę w garści. My 99% maluczkich mamy siedzieć SPOKOJNIE na pupie i nie panikować, aczkolwiek wytwór ekipy 1%, czyli elektroniczny pieniądz lepiej sobie wybrać i zabezpieczyć w czymś namacalnym, choćby w towarze potrzebnym do przeżycia kilku najbliższych miesięcy. Następnie w SPOKOJU przeczekać ten krótki, acz trudny dla wszystkich okres. Po tym wszystkim od mniej więcej 2021 nasz świat będzie wreszcie wyglądał tak, jak powinien był wyglądać od zawsze. Głowa do góry tylko wiedza i prawda nas wyzwoli.

A cóż to za cisza bo chyba jeszcze nie przedwyborcza ?? Gdzie ten hejt ?? Czyżby plujący jadem obudzili się z ręką w nocniku, że lada chwila może nie być pracy i będą błagać na kolanach Bonito o zatrudnienie ???

Wow

Co wers piosenki wniósł do tej konwersacji? Traktujecie ten portal do pisania byle czego, byle napisać.

Peja
@Wow

społeczeństwo biedne rzuci w szybe cegłe gdy na chleb nie będzie

Ile osób zostało już odesłanych do domu z powodu za wysokiej temperatury? Wczoraj dwie, dziś kolejne. Dlaczego wpuszczają osoby powyżej 37,2 stopni? Niektórych odsyłają, innych nie. Zaraz coraz więcej osób będzie miało gorączkę i będą narażone na zarażenie

Mózg

Skoro dzieci nie umieraja na koronawirusa, to moze wyslac je do roboty i niech na nas zarabiaja??

Pielęgniarka

Z tego względu, że kobiety mają podwyższoną temperaturę nawet do 37,3 ze względu na menstruacje czy też owulację. A że panowie tego raczej nie przechodzą temperatura dopuszczalna dla nich jest do 37 stopni. Pozdrawiam

@Pielęgniarka

Na serio? Kto wymyślił ten limit 37? Nie tylko kobiety mają wahania temperatury ciała, temperatura ciała człowieka zmienia się w ciągu dnia i jest to całkowicie normalne jak temperatura nie jest mierzona bezpośrednio po wstaniu z lozka. Temperatura lekko ponad 37 jest norma tylko na codzien nikt nie mierzy temperatury i o tym nie wie poprostu. Nie wspomnę już o lekkiej infekcji która podnosi temperaturę ciała no ale nadgorliwość to wśród kadry zarządzającej rzecz na porządku dziennym w bonito, cóż się dziwić. Pan endriu z termometrem musi być w swoim żywiole, ma okazję żeby kogoś przyłapać.

Yyy

Przecież nie ma nigdzie napisane ze maja zamykać zakłady pracy. Co więcej - masz uzasadniony powód przebywania poza domem w postaci przejazdu do pracy. Nowe przepisy dot. zakazu zgromadzeń nie obowiązują zakładów pracy. Bo praca jest źródłem utrzymania jak i również niezbędnym elementem gospodarki. ja też chodzę do pracy. Nie mam bólu (usunięte przez administratora) bo inni pracują, a ja nie, zaraz ci co nie pracują nie będą tej pracy mieli. Kryzys ekonomiczny już się zaczął. Zaraz perspektywa Ci i podobnym Pioterom się zmieni i będziecie błagać Januszy o jakąkolwiek pracę. Przykre jest to jak tacy ludzie z chęcią krytykują i atakują swoich pracodawców. Jak Ci tak bardzo nie pasuje być pracownikiem najemnym, to serio pójdź na samozatrudnienie, albo zatrudnij ludzi. Ciekawe czy wtedy też byłbyś taki skory do zamykania zakładu i pozbawiania się źródła dochodu, podczas gdy koszty zostają (m.in. w postaci pensji takich jak Ty) A po trzecie i ostatnie - ludzie zabijają się o to darmowe L4 jakby to było coś niewyobrażalnego... I co zmienią te dwa tygodnie? Wrócisz do pracy i może być jeszcze gorzej! Albo weź sobie cztery tygodnie, przecież już można?! Tylko potem dostaniesz 80% PODSTAWY i będziesz pluł, że kasy nie masz. Gorzej, jak będziesz chciał wrócić , a tam na dzień dobry dostaniesz wypowiedzenie jak Twoi pozostali znajomi, bo nie ma komu pracować i zakład się zamyka.

ddd
@Yyy

Czyli sam przyznajesz, że w Bonito szefują Janusze?

Yyy
@ddd

Chłopy pańszczyźniane umieją myśleć tylko o pieniądzach. Oczywiście że ja mam więcej do stracenia niż jakiś stary dziadzio. Jestem młody, mam dobrą pracę, całe życie przede mną. I raczej wołałbym je przeżyć jak człowiek a nie jak bydlę albo zemrzeć z braku chleba tylko dlatego, że geriatria która już przeżyła co miała przeżyć i dorobiła się tego czego miała się dorobić - ma ból (usunięte przez administratora) i się "boi". No i żeby nie było ja całkowicie rozumiem geriatryków bo zarażenie to dla nich wyrok. Niech się izolują. Ale ten psychiatryk który się ostatnio odwala może się skończyć wyrokiem śmierci głodowej dla całych narodów.

aaa
@ddd

Jak się gospodarka rozp......, upadną systemy opieki zdrowotnej, a ludzie będą się wieszali, zdychali na zapalenie wyrostka, spali w zimie bez ogrzewania bo ich nie będzie stać, to więcej ludzi kojtnie niż na koronawirusa...

bbb
@ddd

Jak tak dalej pójdzie to za parę miesięcy będziemy mieli pełno wdów po właścicielach biur podróży, restauracji, hoteli, firm transportowych, organizacji wesel a inni będą wypruwać swoje żyły byle tylko ich rodzina miała co jeść i żeby bank nie zajął mieszkania. Obecnie znam osobiście pełno ludzi, którzy są zagrożeni swoją sytuacją finansową przez tą pandemię i nie znam nikogo, kto byłby chory na koronawirusa. Tym bardziej mówiąc o śmierci nim spowodowanym. 5500 osób popełnia rocznie samobójstwo w samej Polsce. Więcej osób na koronawirusa zmarło tylko we Włoszech.

Ares
@Yyy

Powoli zaczynają się pojawiać efekty tego wielkiego szaleństwa z zamykaniem wszystkiego. Państwo samo ukręciło bat na ludzi. O wiele lepszym pomysłem byłaby izolacja jedynie osób z grupy ryzyka, a nie zatrzymanie praktycznie całej gospodarki w miejscu. Więcej ludzi w sile wieku może umrzeć poprzez samobójstwa dokonywane na skutek zwolnień niż z powodu wirusa.

A.P.
@Yyy

Nie tylko oni zwalniają, w natłoku informacji o problemach pracodawców głośno należny mówić o masie ludzi, którzy już stracili prace i zostali bez środków do życia.

Allah Husein Aros

Wszyscy o tym wirusie i wirusie... A nikt nie docenił ogromu pracy jaką wykonuje Pan Kierownik Andrzej. Pozdrawiam życzę wszystkim spokoju ducha i zdrowia salam alejkum!

Xxx

Gratuluje firmie Bonito za "pomoc" w pandemii. Cechujecie się odpowiedzialnością, zaangażowaniem i dbałością by polaczki mialy książeczkę i zabaweczke w tym trudym okresie zdrowotnym. Firma na medal, dająca pracę,srodki higieniczne, i oczywiscie bezpieczeństwo by nikt nie przebywal na magazynie od siebie minimum metr. A tak na poważnie? Wiecie ze przez takie firmy jak Wy to wszystko w naszym kraju rozwinie się bardziej i szybciej? Bardzo, bardzo mam nadzieje ze wkoncu potwierdzonym przypadkiem Koronawirusa bedzie wasz pracownik. I zamknięcie ten caly magazyn w piz****u, a do pracowników ktorzy przebywają na zwolnieniu. Nie wracajcie prędko. Sajgon na kółkach. Dbajcie o siebie i swoje zdrowie a nie o prace za 2tys. Pozdrawiam wszystkich i życzę ogrom zdrowia.

Abcd

To zadzwońcie. Na co czekacie, aż faktycznie ktoś się zakazi? Wszyscy umieją tylko swoje żale wylewać na tym portalu. Jak przychodzi coś do czego to wszysy gowy w piasek

Quo Vadis, Bonito?

Patrząc na ilość ludzi przewijających się dziś przez magazyn, życzę wszystkim stałym pracownikom zdrowia i odporności nie tylko na wirusa ale też na głupotę przełożonych.

SOS
@Quo Vadis, Bonito?

W czym polega głupstwo kierowników?

QVB
@SOS

Na wpuszczeniu masy nowych ludzi do pracy, gdy w kraju panuje pandemia.

Stary
@Quo Vadis, Bonito?

Nowi przyszli bo starzy uciekli na lewe L4, czego nie rozumiesz? Bonito ekspresowo sobie z problemem poradziło. Podobno na dezerterów już papiery gotowe. Powodzenia w szukaniu roboty przy 20% bezrobociu w maju.

mlody
@Stary

papiery to powinny być na to co tam się teraz dzieje. Gdyby firma podjęła choć lekkie działania zapobiegawcze - zmieniła godziny pracy , rozbiła tłok na magazynie, zadbała o przestrzeń i dostępność środków higienicznych to ludzie nie musieliby "uciekać" . Nie dość że tego nie zrobili to teraz zaserwowali tym co zostali plagę tymczasowych pracowników nie wiadomo skąd aby tylko hajs się zgadzał Wiadomo że trzeba utrzymać firmę ale nie tędy droga...

zwolniony
@Stary

Nie trzeba iść na l4 żeby wylecieć. Masowo tną koszty zwalniając ludzi z punktów, a ci co grzecznie chodzili do pracy także polecieli. Nawet jeśli ktoś poszedł na l4 to z obawy o swoje zdrowie, gdyż nie były zapewnione odpowiednio wcześniej chociaż minimalne środki ochrony.

pewniaczek

Do wakacji miałem życ z bukmacherki, wszystko szło jak nalezy, progres był solidny. Aż tu nagle odwołane wszystkie ligi :( Jak życ!

PIS ponad zycie

Tylko Jarosław moze zatrzymac pandemię! Tylko Jarosław może dac nam pracę! Tylko Jarosław! Oby żył długo i szczesliwie, oby sie nami opiekowal! Wyborów nie będzie, ale wazne że będą obchody rocznicy zamachu smoleńskiego!

Kolo

Lidzie dzis żyjemy w czasach małego bezrobocia....a Wy sie przejmujcie pracą za 2100zl....Wirus jest wirus się skończy.A Pracować ktoś musi. Skończymy Pier....głupoty.Praca w Bonito jest dobra dla ludzi poniżej 26 r ...bo zarobią więcej . Są dorosłe byki na Pakp po 30 ja nie wiem czy opłaca in się tam pracować.....icy sprawa wiadomo ze Oni żyją innymi sprawami . Ale pamiętajcie swiat nie kończy się na Bonito.

Qwerty
@Kolo

może nie są takimi materialistami i są szczęśliwi bo mają pasję, np piłkę nożną

Cibpo 30 są dziwni jest ich 6 :) lubie ich ale widać ze pracuja dobrze itp ale oni mają wyjeb...gdzie będą pracować zyja w swiecie. Piłki Nożnej:) Meczy wyjazdów , itp to kosztuje widoczne stać ich z tej pensji na mecze imprezy utrzymywanie rodzin , wakacje itp???????????? Ale Oni fakt dobrze. Pracują wydajnie to fakt. Ale chyba odchodzą bo...nie ze względu na kasę ale co ciekawe ze względu na mecze mało czasu mają????????????....można tak .Dobrze ze koronawirus jest bo juz by odeszli

sjfdvbrjghnfj

A kiedy jakieś podwyżki?

chyba w snach
@sjfdvbrjghnfj

wstawaj, zesrałeś się

Marchewka

Szukam pracy w okolicy centrum Goodman. Proszę o kontakt jesli u was jest jakakolwiek praca. Mam doświadczenie w RC i starym Farutexie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonito.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 17 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonito.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonito.pl Sp. z o.o.