Opinie o bonito.pl - Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bonito.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

zboczuch

coraz wieksze dekolty zakładają do pracy na magazyn coraz skapsze ubranka i narzekają ze kazdy gapi sie na ich bimbałki. Niektore z Was wstają 3h wcze4sniej aby makijaż do pracy na magazyn zrobic. Za chwiule zaczna w szpilkach łazic. A potem pretensje ze ktoś sie gapi !!! Ogrodniczki na magazyn i czapeczki z daszkiem oraz koszulki jednakowe dla wszystkich! Jak na magazynie castoramy!!!

PracownikBoNito345
@zboczuch

Ach... I znów ten ból dupci się odzywa, że Bozia kogoś obdarzyła figurą, a kogoś pominęła. To smutne, ile zakomplesionych dam tam pracuje. Jedna drugą za nowe rzeczy, make-up czy fiure to gdyby mogła, to by wzrokiem zabiła

mądra mysz
@PracownikBoNito345

To jest magazyn a nie wybieg.. Do pracy na magazynie powinno się mieć odpowiedni strój i nastawienie .

Gughjjvvi
@zboczuch

Może ty nie zboczuch tylko kolejna co (usunięte przez administratora) obrania, zazdrosna bo urodą nie grzeszy. Zajmijcie się swoją robota a nie czyimś ubiorem. Nie wy jesteście od wprowadzania drescodu

Al jazeera

Czy jest dostępy już link do transmisji z bonitoTV? Szykuje się świetne show. Mam nadzieje że kamery będą również w kibeleczku :)

Dżentelmen

Praca jak praca, ale dziewczyny na magazynie pierwsza klasa. W BOKu też nie gorzej.

Dziewczyna

Witam. Na wstępie chciałabym poinformować że sama praca w Bonito nie jest zła. Dużo fajnych osób, kierownik mimo gorszych dni, interesuje się pracownikami i stara się im pomóc. Problem można zauważyć w niższym szczeblu dowodzenia. W szczególności pewien osobnik który już dawno zapomniał że jest przełożonym. Jego poziom stacza się z dnia na dzień większość słów które wypowie pochodzi jakby z rynsztoka(usunięte przez administratora) Na każdym kroku mają miejsca sytuacje w których podczas kompletowania zamówień i przybrania niezbyt komfortowej sytuacji (pochylonej, przykucnietej) bez skrupułów i nagminnie stara się zaglądnąć w dekolt (usunięte przez administratora) Dobrze że piątkowa ranna zmiana odbyła się w spokoju bez jego obecności.

@Dziewczyna

Jak wam się to nie podoba to domagajcie się zamknięcia przedstawicielstw dyplomatycznych USA w Polsce.

Re laska
@Dziewczyna

Na Twoim miejscu bym się nim nie przejmował teraz upatrzył sobie blondi i za nią się cały czas ślini, po za tym każdy wie że on jest ciepły. A jego durne opowiastki to efekt przepalenia.

Układy
@Dziewczyna

Zawsze mnie zastanawia czy się ten człowiek zajmuje w tej firmie teraz już wiem.

Salman ibn Abd al-Aziz Al Su’u
@Dziewczyna

Że niby tylko ten tak patrzy i że to straszne? (usunięte przez administratora). Dobrze że teraz mamy 2 tyg wolnego to przynajmniej można odpocząć od jego (usunięte przez administratora) docinek, ale no wiecie on taki miły i pomocny :) czasem najrudziej pod latarnią.

Stańczyk
@Układy

Może dawniej się czymś zajmował, obecnie to firmowy Stańczyk który sam nie wie co ma z sobą zrobić, a na domiar tego wprowadza tylko zamieszanie.

mądra mysz
@Re laska

ciepły?

Magazynier

proces rekrutacji- zadzwonili do Ciebie? czyli już pracujesz. nikt tam nie chce pracować więc biorą kogo popadnie- sory nie wybrali cię bo jesteś wyjątkowy...

chcesz pracowac za 7zł na h?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Porządkowy
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 51
Inwork Sp. z o.o.
bimbałek

wiecie czemu nie chodzą w maseczkach? bo tapete im ściera :D niektore ksiązki przed zapakowaniem do koszyka muszę otrzepac z tapety po przejsciu ........ domyslcie sie kogo :D Ogłaszam konkurs na tynkarza która więcej nalozy tynku na twarz ta wygrywa :D

Byla pracownica

Dziewczyny w bomito same prowokuja .....cialem ....pracowalam tam wiem o tym jak to wyglada

@Byla pracownica

Potwierdzam. Same młode dziewczyny skąpo ubrane. Że niby gorąco w lecie.

Jessica Mercedes-Benz

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny na nową halę, tę na której wykonuje się nadruki na koszulki? Jak warunki pracy?

@Jessica Mercedes-Benz

Podchodzisz do kierownika Łukasza P. On zaprasza cię na kawę po pracy jedziesz puzniej do niego na wioche i tam dostajesz pracę i stanowisko on to tak załatwia

K.C.
@Rzeznik

Naprawdę poddaje się, bardzo ciężko rozmawia się z niektórymi osobami pracującymi w magazynie. Ja napisałam, że ja akurat czuję się zadbana. To tak jakby w rozmowie dwóch osób ktoś powiedział, że jest zimno, ktoś odpowiedział, że dla mnie jest ciepło, a tamta osoba, że jej nie słucha, bo powiedziała przecież, że jest zimno... Ale faktycznie może przeceniłam niektóre osoby i faktycznie to co tutaj się dzieje nie ma wiele wspólnego z normalnym dialogiem między osobami. Tak czy inaczej. Są osoby, które rezygnują z pracy w biurze, bo znajdują gdzieś indziej lepsze miejsce i również Bonito im się jako pracodawca nie spodobał. Nikt ich na siłę w Bonito nie trzyma, nikt nie robi problemów. Bonito to normalna firma: jeżeli podobają Ci się ich wartości, system pracy, to pracujesz z nimi, jeżeli nie, to idziesz do innej firmy. Bonito poradzi sobie bez każdego z nas. Oczywiście czasami Bonito woli zwalniać pracowników - ma do tego pełne prawo, takie samo jak pracownik. Oczywiście znowu napisałeś nieprawdę jak w każdym poście. Nie dostałam żadnego awansu. W Bonito każdy ma ogromne możliwości i po prostu aplikowałem na stanowisko i zostałam przyjęta. Natomiast rację mają moi koledzy, że to trochę inny świat. Jedna osoba poniżej Twojego postu obraża mnie, używając najgorszych epitetów i jest zdziwiona, że jej nie odpowiadam. Nawet do głowy jej nie przyjdzie, że niektórzy ludzie po prostu nie chcą mieć z takimi osobami cokolwiek wspólnego. Powodzenia życzę.

Cyrk na kółkach
@K.C.

"Aplikowałem na stanowisko i zostałam przyjęta." Nawet w rozmowach troglodytów z pakowalni jest mniej bełkotu niż w powyższym poście.

M.B.
@Cyrk na kółkach

Koleżko z pakowalni słóchaj moim operatorem jest T-Mobile czyli Niemcy. Za cholerę nie mam zasięgu, połączeń, internetu. Muszę zrezygnować. Cokolwiek piszę to blokowanie. Nigdy nie kierowałam się nienawiścią ,jest mi to obce. Piszę prawdę.

X. D.
@M.B.

Kierować to możesz się co najwyżej do podstawówki na naukę składanego pisania.

D.X.
@X. D.

Gdybyś wziął głęboki oddech i przeczytał wypowiedzi ludzi których nie lubisz bez pulsującej żyłki na czole z nerwów tylko na spokojnie, to wyczytałbyś łatwo jakie argumenty na jakie tematy ma druga strona. Im lepiej je poznasz tym łatwiej z nimi dyskutować i przedstawiać własne.

Jessica Mercedes-Benz

Mort

Ile wynosi stawka netto na umowie zlecenie dla ucznia na magazynie

Ricki

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ?

@Ricki

Najpierw upewniają się czy stawka jet dla Ciebie akceptowalna - bo to całkowite (usunięte przez administratora) finansowe - a później są mili, bo wezmą każdego jelenia, co się złapie na "rodzinną atmosferę" i benefity. Tam nie trzeba się starać na rozmowie, żeby dobrze wypaść, więc nie spinaj się. Pytają o znajomość książek i umiejętność obsługi klienta.

Lepszy Amazon

- Nieodpłatne nadgodziny to norma. - Wypłaty nie na czas lub zapomnienie! o wypłacie dla pracownika, to również norma - Premię lub jednorazową podwyżkę można zobaczyć tylko w gorącym okresie sprzedażowym i nie za pracę, a za brak wzięcia L4. - Atmosfera mobbingu, faworyzowani pracowników i brak zaangażowanie szefostwa w organizację pracy, to coś najgorszego. - Stawka to minimalna krajowa - głodówka nie do wyżycia. - Praca jest ciężka fizycznie, w fatalnej atmosferze niekompetentnych kierowników, z minimalną stawką - lepiej iść na magazyn i szukać alternatywy. - A! Jest przymus nadgodzin sobotnich, na który podpisuje się zgodę, jednak niepodpisanie tej zgody wiadomo jak się kończy.

to już koniec

Praca sama w sobie nie jest zła , monotonna ale do przeżycia. Przykre jest to że w firmie są pracownicy równi i równiejsi , Ci którzy się starają nie mają z tego nic (może poza wewnętrzną satysfakcją) są i tacy którzy robią wszystko aby nie robić nic podlizują się cały czas i na ich zachowanie jest przymykane oko. Praca dobra na chwilę max 2-3 miesiace na stałe zdecydowanie nie polecam.

Orzel

A Mnie ciekawi Pare osob po 30 facetow bykow co tam robia......za 2100zl????Rodziny maja itp co to sa za ludzie??? Rozumiem ze z tej pracy stac ich na wakcje, mecze, auta, domy:) Ale podobno Panom sie praca znudzila i w Lipcu odchodza bo godziny praca zle na nich wplywaja .Nie maja czasu na Meczyki i Baseny????

60tka
@Orzel

niektorzy maja drugą wypłate wiecie jak jest... nie ma to jak w bonitosie zawsze do domu cos se przyniose ;)

Byly

Pracowalem tam 1.5 roku praca slaba, zero podwyzek, Premi itp choc super pracujesz, angazujesz sie itp o i tak 2100zl masz....Ciezko sie tam pracuje

Taakkk
@Byly

Dokładnie , niektórzy się mega starają widać ze ciężko pracują nie obijają się i dostają 2100 a inni cóż jedna kartkę z 4-5 książkami robią mega długo i nikt im nic nie powie bo maja chody wiadomo gdzie

Grew

Firma świetnie rozwiązała problem parkingu hahahahhaa

Re Grew
@Grew

Szkoda tylko że niektórzy mają oczywiście to nadal w poważaniu i tylko kilka osób tam parkuje, nie wspominając o świętych krowach na olkuskich blachach.

Harry Potter

Juz wiem dlaczego ta PSEUDO FIRMA ma tekie dobre opinie. Bo komentarze sa usuwane. No cóż, jak ktos pracował to wie o co chodzi.

nieudacznik roku

lukasz p . jest najbardziej dwulicową osobą jaką znałem.. slychac pomiedzy pólkami jak obrabia 4 litery swojego zastepcy.. wysmiewa sie z niego do pracownikow ze na niczym sie nie zna tylko na mieszaniu pracy w bonito, przy czym przychodzi enddrju a ten jest jego najwiekszym przyjacielem i wtedy na nas patrzy z gory jak na najwiekszych robali i nieudacznikow.

Pracownikbonitoxxz
@nieudacznik roku

Między regałami "dużo" idzie usłyszeć i w taki o to właśnie sposób rodzą się plotki na magazynie

@nieudacznik roku

To jest standard u niego ale wkoncu trafi swój na swojego i zgasi peta.. Tak Łukaszku to do ciebie

Kobieta

Jestem Kobieta ktora tam pracowala:) powiem tak ciekawe dlaczego kobiety maja.lepiej niz faceci w tej firmie....???? Dziwne

Dlaczego
@Kobieta

Dlaczego tak twierdzisz ? Pytam z czystej ciekawości

@Kobieta

Bo się puszczają z kierownikiem Łukaszem

Czarna mamba

Teraz ogólnie przyjęcia są z tym,że na umowę zlecenie pod agencjami. Jednak trzeba się liczyć z tym, że mogą podziękować po godzinie lub dwóch za pracę jeśli nie ma za dużo zamówień. Poza tym pracownicy umowy zlecenia nie mogą parkować na małym parkingu pod Bonito. Firma pracowników umowy zlecenia traktuję po ma macoszemu.

Big Brother

Monitoring już się montuje. Czekamy na zasieki, wieżyczki strażnicze i bramki do toalet.

@Big Brother

serio montują ? , będzie jeszcze więcej kamer ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonito.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 17 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonito.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonito.pl Sp. z o.o.