Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Koziej

Dajta spokój i weźta się do roboty ja pracuje w maspex i raczej jest ok wypłaty 2500 nigdy nie dostałem a pracuje jako pH 12 lat w sumie to poniżej 3500 nigdy nie dostałem no i oczywiście zadań jest sporo ale wizyt dziennie mało

aaa
@Koziej

A na jakim stanowisku pracujesz?

Hehe
@aaa

Kolega chyba mówi w kwotach brutto wiec luzik :)

@Koziej

Jest to możliwe ale Kto mądry po 12 latach będzie pracował za 3500 ?

Max
@Don Maspexino

Ile dają na początek?

Magda

No właśnie , ostatnio na rozmowie mówię ,,ze chce min 2500 netto w podstawie,a ten inteligent do mnie,ze to będzie jakieś 3000 brutto ,które oni dają xd . Matematyka się kłania i to na takim stanowisku

@Magda

Przeczytałem tego Goworka i powiem tak. Jak tylko 10% z tego co tu piszecie jest prawdą - ja odpadam z tej rozgrywki...

@Kandydat

Tutaj z 50-70% jest tego co tu piszą. Byłem pracowalem to mogę potwierdzić

Mokry
@Koziej

Twoim zdaniem 12/13 wizyt dziennie przy tylu obowiązkach to mało?

Ustrnianka
@Mokry

W Ustroniance , Hoop polska jest 20 wizyt i 15 ma być z zamówieniem , zero wsparcia i zero towaru , wypłata 2 tys. na rękę , za auto płatne 40 gr za km po godzinie 17.30 . Wypłata nieraz poniżej 2 tys na rękę po tym jak odbija za auto , minus Luxmed i PPK to 1600 zł na konto dostają PH więc Maspex płaci bardzo dobrze swoim ludziom. Maspex jest bardzo dobra firma . Także nie płaczcie bo są jeszcze słabsze warunki gdzie indziej.

Madzia

Witam jakie warunki pracy o płacy są na produkcji?

Hhh
@Madzia

Nie polecam pracy w Tymbark Maspex sami konfidenci kierownicy z mistrzami mają swoich pupilków a reszta się nie liczy

Madzia
@Hhh

To jak i u mnie na produkcji. Lizusostwo mi wisi. ale konkretnie jak wygląda praca

Majka

Porażka, to co czyni może nie cały Maspex, ale jego kierownik, czyli P. Dariusz. Nie dość, że terroryzuje pracowników o czym oczywiście nikt głośno nie powie. Każdy boi sie odezwac. Człowiek chcę się uczyc, zostać operatorem, ale gdzie tam. Nie ma możliwośći choćby małego awansu. Osoba po maturze, student musi rzucać workami 25 kg. Bo słyszy stwierdzenie, że tu wykształcenie nie jest potrzebne. Dominuje odczucie, ze człowiek jest po prostu nikim. I tak go też traktują. Jak (usunięte przez administratora).

Witam, na wstępie pragnę zaznaczyć, że jestem na szczęście już byłym pracownikiem firmy Maspex. Praca fajna, pełna wyzwań, z ciekawymi ludźmi, z rozpoznawalnymi oraz cenionymi produktami. Jednakże to, w jaki sposób od dłuższego czasu są traktowani przedstawiciele handlowi woła o pomstę do nieba. Ja, jako ph zapomniałem, że sprzedaje, najważniejsze w tym wszystkim były tabelki, raporty, zajmowałem się wszystkim innym, tylko nie sprzedażą. Z każdym kolejnym rokiem niby płaca rosła, ale człowiek tego na koncie nie widział. Widział tylko dokładanie zadań. W tej firmie nie potrzeba GPS w aucie ponieważ nie da się tu nudzić i uważam, że każdy kto tu pracował może potwierdzić moje słowa Wydaje mi się, że z biegiem czasu ludzie, którzy coś potrafią (a maspex serio może dużo nauczyć) znajdą sobie pracę u konkurencji, bądź też w innych branżach za zupełnie inne podstawy i z mniejszą ilością zadań. Natomiast na ich miejsce przyjdą młodzi, popracują trochę, rotacja już właśnie się dzieje na naszych oczach :) PS co by się nie mówiło i jak źle by nie było, Pulsometr działu i tak wyjdzie dobrze :D

Byly maspexik

Masz racje ;) Co do pulsometru to pokazuje on jak niektorzy sa falszywi. Na codzien narzekaja na prace, płace i kierowników a przyjdzie co do czego to kazdy tu ma jak w eldorado ;)))

Don Maspexino

Ja poszedłem do konkurencji, płaca jest nieporównywalnie wieksza także jak chcecie zarobić więcej to lepiej poskładajcie CV bo maspex płaci miernie jak na lidera

MixPexPixJoxŁóx

Pracodawca oczekuje, że w 8 godzin wyrobisz zadania, które realnie wykonujesz w 12 h. Dolicz spotkania z KPH, analizy na własnym sprzęcie, itp. Dobrze się zastanów, czy oferta płacowa, którą przedstawi Maspex, jest rynkowa. Dla nich to biznes, jesteś kosztem, który ma być jak najniższy. Dopiero jak zrozumiesz podejście właścicieli i menadżerów tej firmy, będziesz świadom w co się pchasz...

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Koordynator

Jest kilkadziesiąt postów o handlowaniu towarem, lewiznach, itp. jednym słowem o złodziejstwie i nikt się jeszcze tym nie zajął? Gdzie administrator, gdzie ludzie z firmy którzy to weryfikują, co to krowa jest?

kupiec
@Koordynator

Już dawno powinien się ktoś zająć sprzedażą z bagażnika . najwidoczniej firma daje takie przyzwolenie , to nie świadczy dobrze o Firmie i ludziach pracujących w niej . Robią to osoby , które pracują w firmie po kilkanaście lat . Panowie włodarze pod lupę " pracowników od sieci .

Boss
@kupiec

Są dwie opcje, albo jest taki bałagan czytaj bur.. że nie ogarniają albo dobrze o tym wiedzą i jest to rodzaj dofinansowania dla sprytnych do tej żałosnej pensji. Skala marnotrawstwa, znowu czytaj złodziejstwa jest w skali roku wielomilionowa.

@Boss

Proszę podać jakieś przykłady.

Wiesiek

Lublin , Wrocław

@Wiesiek

Co tam się takiego wydarzyło i w jakim kanale ?

Krzysiek

Warszawa, Radom!

@Krzysiek

Co w takim razie wydarzyło się w Warszawie i Radomiu ?

Ostatni

Co powiecie na temat Paczek świątecznych?? W innych firmach Bony(500,1000pln), a tu ?? Produkty spożywcze Maspeksu może na 30- 50zł, sorki w tym roku alko doszło to trochę więcej ???? No ale wiadomo nie każda Firma na święta jest w ogóle tak Hojna…

Santa_santa
@Ostatni

Hahaha A pracujesz dla czegoś innego niż dla wielkiego Pana nad Panami? Maspeks myśli ze może pracowników traktować jak nic. Jak 20lat temu. Pany wielkie. A ludzie co pracuja, pozwalają na to w milczeniu. A pan panów lata helikopterem. I jego hotel był czy by cały lockdown

Ostatni
@Santa_santa

Ale w przyszłym roku pasa będzie trzeba zacisnąć bo zakupy przecież były w tym roku, to chyba jeszcze obniżki będą zamiast podwyżek.A na 30lecie wszyscy się zrzucą

@Ostatni

Tak słabo w maspexie ? Nie pracuje juz tam 5 lat

Według
@Adam

To nie pan panów tylko ludzie na wyższych stanowiskach.

trawka

witam jakie są zarobki w Maspex i jaki system pracy czy to prawda że jest cztero- brygadówka pozdrawiam i proszę o odpowiedz

Riko
@trawka

Polecam. Super zarobki dla PH, 5 tys netto plus premia. Firma pierwsza liga.

Rafał

I jeszcze towar na lewo można obchnąć i drugie 5 tys jest

nieFrajer
@Riko

Hahaha dobre. Chyba 5 tysi na dwa miesiące to po 2500 na rękę to się zgadza hahaha Ja właśnie dałem papiery i odchodzę i tez radze

5 tysi to zarabia osoba z 20letnim stażem

@Don Maspexino

Zapomniałeś dodać brutto????

MR

Czy firma dofinansowuje np. Studia podyplomowe czy dodatkowe szkolenia zwiazane z branżą FMCG a niekoniecznie z aktualnie zajmowanym stanowiskiem?

@MR

zapomnij, nawet nauki angielskiego Ci nie dofinansują

@ja

A w przypadku home Office daja laptopa czy nie?

@ja

??? Samsung Xcover z pakietem Word.

@ja

A po co mają dofinansować cokolwiek skoro i tak wśród pracowników jest taka rotacja że każdy ucieka za te pieniądze co oferują

On

Podobno w Maspex przełożeni w pandemii jeżdżą z ph razem po sklepach. A przecież są ograniczenia osób na sklepach i tyle osób choruje. Prawda?

Małopolskie

Witam Widziałem jest oferta na Przedstawiciela Handlowego na Kraków . Powie mi ktoś jaki kierownik i czy to jest suche czy mokre ? Czy to prawda , że można sprzedawać towar na lewo i jest druga pensja? Jaka jest podstawa i premia . Czy plany rabialne ?

Trzeźwy
@Małopolskie

Plany „rabialne” dla osób nie szukających rozgłosu i możliwości oczernienia innych, bo było się w na starcie „przekrętem”…

jes
@Trzeźwy

Tak można coś sprzedać na boku , kasa spoko i plus gratis to nie jest źle . Towaru jest sporo do obchnięcia na boku . Polecam.

@Małopolskie

Mozesz sprzedawac na lewo... zarobisz 10000zl miesiecznie z lewizny a i samochód dostaniesz skode octawie laptopa za darmo po dniu pracy za zlotówkę do kupienia i podstawe 8000 netto . Chcesz??????

Alicja

Chce Renault Thalisman lub Hyundai i30 Wagon 2020 rok minimum

Ano
@Ona

Z lewizny jest zawsze najwięcej kasy .

luz
@jes

chyba w malopolsce i na slasku jest duzo, ze ak piszesz bo w innych regionach zdecydowanie malo wiec gdzie prawda gdzie fałsz ?

Kriss

Przed końcem roku nikt nie odejdzie bo budżety świąteczne już są i druga pensja tj. 3000 drogą nie chodzi. Jak towar przykręca to na wiosnę będą odejścia, jednym słowem (usunięte przez administratora) dalej trwa…

Sratatata
@Kriss

Hahahaha Kto dostanie taka premie roczna? Bo w biurze pracownicy mogą liczyć po jakieś 250 brutto

Niedługo podwyżki w Maspex. Najniższa krajowa 3010 zł. Kierownik zaraz nasz będzie wołał na rozmowę i mówił - super sobie radzisz i mamy dla Ciebie podwyżkę - będziesz zarabiał teraz 3010 zł. Firma się zmienia. Kolejna podwyżka czeka Cię za rok - po rząd podniesie minimalną krajową. Tego ostatniego nie powie

wolna

Kto był mądry i jest szuka pracy .

Aleksandra

To się zwolnij . Na Twoje miejsce ja chętnie przyjdę .

@Aleksandra

Jak nie pracujesz w Maspex to po co czytasz tego gowork?

Aleksandra
@Ph

Po to żebyś się pytał . Nie Twój interes po co czytam . Ty mi nie będziesz mówić co ja mam robić. Kpw?. No. A teraz łeb przy ziemi i do roboty

Marzena G.

Jak Ci chyba to że uwiąż.

Pechowiec

Dokładnie tak było i tak będzie. Gdyby nie to, to dalej wszyscy by pracowali za 2100 BRUTTO. Bo w ich mniemaniu sam fakty pracy dla Maspeksu jest nagroda. Dobrze ze złożyłem wypowiedzenie i mnie te cyrk ominie. Każdemu z was polecam to samo

Hshdh

Dostaniesz podwyżkę kosztem tego że jeden będzie obsługiwał dwa stanowiska pracy powiedzenia

Ktoś

Czy z pracy w budżetówce warto na Przedstawiciela handlowego w maspex?

@Ktoś

Mniej zarobisz i bardziej się napracujesz. Brzmi jak warto ;)

@Ph

Warto masz auto służbowe marki Skoda to też kosztuje . Co Wy byście chcieli za darmo.

Polaczki
@Warszawa

Skoda Fabia to szczyt marzen Polaka. Wakacje w Mielnie, 8pak Żywca i 3000 netto na rękę. Warto warto! Najlepsza firma na Świecie

Ph

Siema! Słyszałem, że na sieciach W napojach ostatnio wypłaty rzędu 2400... śmiech na sali patrząc na to, że firma jest liderem na rynku to słabiutko... niedługo ludzie zaczną uciekać jak tak dalej pójdzie. PH z konkurencji tylko się śmieją z tego jak przedstawiciele zasuwają na sklepach jak mrówki, albo Beduini, a dostają za to miskę ryżu:D

Uuu
@Ph

Dużo firm teraz tyle płaci . Niektóre nawet mniej Henkel płaci swoim PH 2 tys zł na rękę . Red Bul szuka teraz ludzi jako PH i dają 2 tys na rękę jeszcze na zlecenie .

@Uuu

Red bull zawsze na wakacje szuka na zlecenie ph, więc to żadna nowość, a w maspexie kontrole od rks, przez dyrektora po kamów. Milion zadań okołosprzedażowych za które dostaje się 100zl, a nie można się skupić na normalnej sprzedaży i handlowaniu z klientami.

Były PH

To niezłe masz wymagania. Pewnie pracujesz za 1600 zł i to dla Ciebie spory awans, ale dla nich to spadek pensji o 30-40%. Ja odszedłem do innej firmy i nigdy już tam nie wrócę za jałmużnę w postaci 3300 brutto podstawy gdzie teraz mam tyle, ale netto.. trzymajcie się tam i wytrwałości - szczególnie na południu bo pewnie „naloty” macie co chwile...

Uuu
@Były PH

2400 zł to dużo . W Red Bulu mam 2 tys umowa zlecenie i auto z GPS bez możliwości użytkowania . Umowa przez agencję . A tu luksus jest auto bez gpsa umowa normalnie

@Uuu

Zarobki 2400 jako PH to jest żenada i brak ambicji. Porównywanie Red Bulla gdzie jest 6 sku do maspexu gdzie jest 10x tyle to jest jakieś nieporozumienie:D a co do gps jest masa firm które mają gps i można użytkować samochód np. Cola, Mondelez, CEDC i jeszcze jeździsz za free bez płacenia za paliwo, ale czego się spodziewać jak na konferencji się wylicza, że tablet do użytku prywatnego, telefon i samochód na który musisz pisac zgodę o użytkowanie za każdym razem kiedy chcesz skorzystać to są BENEFITY:D Prezes chwali się w Forbsach, że firma za 2019 przynosi rekordowe zyski ponad 5mld zł, a swoim pracownikom nie jest w stanie zagwarantować godnych wypłat.

Ciekawe
@Ph

To po co tam jeszcze jesteś ? Nie ma żadnych ofert na PH do Maspex na całą Polskę . Ciekawe jak tak jest źle

Kleo

To skladaj wypowiedzenia . Jest dużo chętnych za 2400 będą chętnie pracować. Idź tam gdzie dostaniesz miliony . 2400 zł to bardzo dobre pieniądze i auto umowa etat .

Ppol
@Ph

Kompania Piwowarska Żywiec 2100 na rękę i umowa przez agencję OEX Cursor. Brak premi , zakaz używania auta prywatnie GPS. Maspex daje dobrze i pełno towaru jeszcze dla siebie

@Ppol

Ale piszesz (usunięte przez administratora) W Żywcu pH jest zatrudniony pod żywcem. Patrząc na wcześniejsze wpisy w poprzednich latach to widać bardzo podobny styl pisania do Twojego. Wcale się nie zdziwię jak jesteś jakimś zakompleksionym kierowniczkiem bez ambicji, który po za Maspexem nie ma nic do zaoferowania swoją osobą:)

Ppol

To mało jeszcze wiesz i widziałeś chłopczyku . Nierobie

gggg
@Ph

Iglotex trż szuka PH dają 3 tys brutto czyli 2100 zł na rękę i teraz uwaga DO SZUKANIA NOWYCH KLIENTÓW - nie do obsługi istniejących. Czyli cały miesiąc możesz jezdzić i nic nie sprzedać . O premi można odrazu zapomnieć

@Ph

100% racji.. może ktoś na górze oprzytomnieje. Ankietki, tabeleczki, nikomu nie potrzebny pwb. Zadań na sklepie tyle że sprzedaż schodzi na dalszy plan...

PH
@Ona

A teraz wchodzi nasz piękny s... będziemy skakać jak małpy po markecie żeby zrobić zdjęcie .. już się z nas na rynku śmieją, a teraz będą już płakać ze śmiechu .. a no i racja. Sprzedaż? A kogo to interesuje ? LUS PLANOGRAM WIZA .. zdjęcie zdjęcie zdjęcie !!!!! A niezamknięte grupy? Brak sprzedaży ? W grudniu znowu będą premie żeby rok zamknąć Tabelki dla prezesa będą się musiały zgadzać

Lokalizacja
@PH

Zwolnij się. albo przedstaw się jutro dostaniesz papier nierobie

Dramat

2400 to dużo ? Współczuje Ci życia człowieczku. Szanuj się,

Dramat
@Ciekawe

Czekaj, zaraz się pojawia.

Ciekawe
@Dramat

Dalej nie ma oferty żadnej w całej Polsce. A tak wam źle . 2400 to bardzo dużo. Za dobrze Wam leserki

@Kleo

2400 to bardzo Dobre pieniądze?????????????????????????????co za propaganda

Ojj
@Ona

Inni tyle nie mają , ale Ty patrzeć potrafisz tylko na swój nos . Ciesz się z tego co masz leniwa ona.

@Ojj

To, że Ty jesteś leniwy to nie nasza sprawa, ale nie mierz wszystkich swoją miarą. Za tyle obowiązków jakie mamy to premia w wysokości 440zł brutto za zrealizowanie wszystkich parametrów kpi to jest jakieś nieporozumienie. Centrala siedzi pół tygodnia w domu i wymyśla jakieś niestworzone rzeczy. Kto jest leniwy? My czy Oni?! A podejrzewam, że nowych ogłoszeń na PH nie ma, bo nie ma kto przeprowadzić Onboardingu w Wadowicach:)

@On

Dlaczego 440 brutto?

Xyz
@Ciekawe

Nie ma bo maspex wstrzymał zatrudnienie. A nastroje są słabe. Firma chyba dąży do zawężenia struktur dokręca śrubę i zeka aż się lidzie pozwalniają.

Były PHHHH
@440

bo takie są tu premie.Jakby mogli to by dali najniższa krajowa.jak chcesz pracować za 2600-2900 to zapraszam do maspexu. Będziesz tylko musiał walczyć o udziały półkowe na kauflandzie gdzie nawet fortuna ma więcej produktów do tego wystawić kilkanaście lub kilkadziesiąt standow,regałów,dispaly i je utrzymywać.Do tego zadania które dostajesz pod koniec pierwszego tygodnia nowego miesiąca wiec już masz tydzień w plecy.Jeśli ci jeszcze mało to musisz potwierdzać promocje centralne które uzgadnia centrala która stoi na poziomie jakiegoś regionalnego browaru który się dopiero tworzy.Wpisują promocje których nie ma a ty masz je potwierdzać.Jeśli ktoś chce się nauczyć handlu to polecam prace na pół roku czy rok i iść gdzieś dalej.a no i te premie... może pominę temat premii w wysokości 600-800 zł brutto.;) pozdrawiam cały maspex i trzymajcie się tam. PS jak plany w tym roku?

@Były PHHHH

Plany.... wyliczyli Wzrosty o 20-30% i zero przełożenia na wzrost wypłat:)

@Kleo

Będą chętnie pracować za 2400?? Chyba was posrało ????????????????

Królowa
@Ph

A Ty płacisz za paliwo jak jeździsz prywatnie? Już to widzę!!! Nie rozśmieszaj mnie. Można w wymienionych przez ciebie firmach jezdzić ale w limicie 200-500 km reszta płacisz i GPS Cię rozliczy . A Tu nie ma GPSA i nie gadaj , że nie jezdzisz. Jeździsz i nie płacisz . Wiem to - każdy tak robi.

@Królowa

Faktycznie zaoszczędzić na benzynie 300 zł i robić za 2800 gdzie konkurencja z 4 nie schodzi... (usunięte przez administratora)

Królowa
@Ph

To po co robisz w Maspex. Nie rozumiem Cię .

Mierny bierny ale wierny . Narzekam ale pracuję . Raczej opiernicz am się

@Jk

Jakbym był mierny, to chyba firma sama by się mnie pozbyła?:) na południu już słyszałem, że szykuje się wakat więc chyba nie jest tak kolorowo?:)

@Ph

A ja słyszałem, że ziemia jest kwadratowa . Słyszeć można dużo prawdy w tym zero . W Maspex miernot od groma i Ty jedna z nich

@Jk

Skoro zero w tym prawdy , To dlaczego zmienia się PH na Opolu?

@Ph

A może dlatego , że ma chorą matkę , żonę lub córkę . Może musi się nią zająć . A może dlatego , że chce wyjechać do Australii na rok . Ty tego nie wiesz i ja też nie . Ale jak na cały Maspex tak wielka firmę i (usunięte przez administratora) Przedstawicieli Handlowych jedna czy dwie a nawet 10 zmienia pracę to to jest nic . To żadna rotacja (usunięte przez administratora)

Ma Ciuch
@Jk

MM skończyć tu takie (usunięte przez administratora) gadac i zacznij znów dla swego dr pięty lizać aby ci cztery litery obronił przed A. Wprawę w końcu masz.

@Ma Ciuch

Przepraszam miernoto . Nierobie.

@Uuu

To siedź w redbulu????????????????...na kasie wiecej zarobi..dział hr działa

Piwko
@Ph

Haha w kampanii 2 tysiące hahaha Ponad 5 netto cały czas plus auto bez limitu. (usunięte przez administratora)

Piwerko
@Piwko

5 tys netto za dwa miesiące to tak czyli 2500 netto na miesiąc!!!

Julia
@Ph

Są liderem na rynku bo stawiają na tanią siłę roboczą. Black Red White działa w ten sam sposób. Największy producent mebli w Polsce, a zarobki takie, że nic tylko siąść i płakać.

odporny na to wszystko
@Ph

Niestety jest coraz gorzej , starych pracowników się nie docenia , jeżdżą ze spuszczonymi głowami .

Sieci mokre

Żeby chociaż 2400 ;) patologia

Jsd

Merservice pozdrawia (;

@Ph

Liderami to oni są w (usunięte przez administratora)pracowników

Ktoś

Od kiedy pracujesz?

JBR

Cześć. Na jakie zarobki netto można liczyć na stanowisku junior brand managera lub KAM? Wiem, że asystent zarabia grosze, czy w wypadku ww. stanowisk jest znacznie lepiej?

BM
@JBR

JBM i JKAM - 5000 zl - 8000 brutto KAM - 8000 zł - 12 000 zl brutto Oczywiście podstawa Górna granica nie jest aż tak sztywna - da się więcej wynegocjowac

JBK
@BM

jakiego skilla warto mieć na JBM? Jakieś wpisy w cv są wyżej notowane? (specjalne szkolenia, kursy, studia etc)

@JBK

sa wymagania w ogloszeniu. Bylam na rekrutacji i pytali praktycznie o to co w ogloszeniu i o tym mowili. projekty, analiza danych, prezentacje, kampanie etc.

@aJaWiem

Jak dla mnie niejasne oczekiwania. Mam wszystkie wymieniane kwalifikacje, w każdej pracy się sprawdzałam, mam doświadczenie. Brakuje informacji, dlaczego kandydat nie zostanie zatrudniony, tak, żeby mógł się dokształcić/ zdobyć to, czego mu brakuje. To jest jedno-dwa zdania więcej, a byłoby bardzo pomocne.

Alicja

Znajomości. Tego się nie doksztalcisz

@Alicja

Jeden zarabia 3600 za dodatkową jedną sobotę.Drugi za 17 zł brutto,pierwszy raz ujrzałam taką umowę,niezmiernie mi przykro że uwstęcznilam swoje pobory,bo wydaje mi się że to było w zeszłym roku.Cos przeoczyłam?Może dla zółtych są takie niskie pobory.Niech ktoś wyjasni

aJaWiem

Masz doświadczenie w marketingu 360, analizie danych, Nielsenie i w pracy z agencjami? Mnie pytali o to, i to jasne wymagania są. Nie rozumiem, czego nie rozumiesz. A to, ze się sprawdzasz w innej pracy, to fajnie, ale inni pracodawcy maja prawo oczekiwac umiejetnosci na starcie a nie wiecznego "naucze sie". Mialam u siebie takich kolegow co wiecznie sie uczyli, a nic nie wnosili.

@aJaWiem

Tak, mam. Dlatego brakuje mi zwykłego "nie zatrudnimy cię, bo szukamy osoby, która xyz".

aJaWiem

Chyba jednak nie. Zaprosili na rozmowę moją znajomą, która doświadczenie ma niewielkie, i to bez analizy danych, bez FMCG. Wiec musi byc cos z toba nie ma - spojrz prawdzie w oczy, nawet maspeks Cie nie chce. No i mozesz chyba do nich napisac/zadzwonic i sie dowiedziec dlaczego akurat Ciebie, tak idealnie pasujacego do wymagan nikt nie zaprosil na spotkanie.

prawdawoczy
@aJaWiem

spojrz prawdzie w oczy - zaprosili twoja znajoma wlasnie ze wzgledu na brak doswiadczenia, no bo ile zawola? Minimalna i pewnie 'benefit' brak podatku ze wzgledu na wiek mniej niz 26 lat. Gdzie indziej junior a nawet intern dostaje poltora czy dwa razy wiecej. i jeszcze dymaj do wadowic

Mktgowiec
@prawdawoczy

W Maspex nie potrzeba zdolnych, doświadczonych osób - potrzeba tanich i takich które wykonają polecenia przełożonych. Po pewnym czasie - np 5-10 lat jak ktoś wytrzyma - to może wejść na szczebel Managera. Wtedy jest już swój, nie rzuca się, wykonuje polecenia. I tedy może zatrudniać specjalistów i juniorów za 50% warunków krajowych i przekonywać ze Maspex to rozwój i innowacja. I że super jeździć do Wadowic i spędzać w aucie 2godziny.

@Mktgowiec

Osoby, które pracują w Maspex dużo lat zarabiają tyle samo co osoba pracującą rok czy dwa. Moim zdaniem to absurd. W tej firmie nie opłaca się długo pracować...

Uhuhu

Guzińska Kot jest bez windy niech pierwszy rzuci kamień niech rzuci .

ObserwTorka

(usunięte przez administratora) Scandal przełożony I ph

Zysiek

Żadnych komentarzy na temat 7KWH refresh? XD

Zyz
@Zysiek

Tu nie ma co komentować, kolejny bezsensowny pomysł ludzi, którzy w życiu na sklepie nie byli w innym celu niż kupić sobie bułki na śniadanie. Sztuka dla sztuki żeby pokazać górze, że się zmienia coś.

Tymbuś

Jak tam realuzacja grup na mokrym w polsce ? ;)

@Tymbuś

Nieustające pasmo sukcesu przeciąż jesteśmy liderami.

Dziecko

Przecież to produkcja dla dzieci to muszą mieć wymogi .Kto z dobrych wykształceniem i dobra praktyką pcha się na maspex za tak małe pieniądze.Jakosc nie porażali mnie wiedza ani inteligencja,robili jak roboty swoje i właśnie takie tam osoby pracują,przeciętne ,nawet poniżej przeciętne.

Interpunkcja
@Dziecko

I jak to opisać?;)

Lider rynku

Co tam słychować u "lidera rynku" ?

@świadomymatrix

Niby wszyscy dorośli i uświadomieni, a wierzą w to co ktoś napisał ukrywając się pod nickiem czy to pozytywnie czy negatywnie, dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz prawdy. Idąc tokiem myślenia większości wierzących we wszystkie opinie w "internetach" - weźmiesz niebieską czy czerwoną tabletkę? Przekonaj się w jakim matriksie żyjesz ????

@@świadomymatrix

Po (usunięte przez administratora)tam chodzić ile można pracę zmieniać gdzie są prezesi? Aby kasa się zgadzała,jest to zakład żółtych ludków .Gdy dostałam do ręki umowę poczułam się jak ten ludek,bo najniższa teraz wynosi 18.3 oczyma tu urwą czytać.Tak mi tłumaczyli że najniższą krajową podzielili i wyszło tyle.Te baby z pegeeru to może i są zadowolone reszta to zatrzyma się na chwili i dalej szuka.Bardzo ciężka praca,bo akord bo norma,bo 4 zmianowa. Dlaczego tak mało płacą ?Jedną śpi na aseptyce i ma 19 zł stawkę,drugą (usunięte przez administratora)ma 17 i co najgorsze że pegeeru zawsze ma rację .Po co są te kamery.Przeciez na jabłkach chcieli stawić jedną osobę,gdzie cały czas trzeba szybko gdyby coś się stało wpadłaby do środka i sok taki dobry.Brak odpowiedzialności,miernoty każdy robi co chce.Z przykrością stwierdzam że strach tam pracować ,konsekwencji żadnych nikt nie wyciągnie.

Specjalista ds. Analizy Danych

- Pani z HR wykonująca pierwszy telefon - mało poinformowana na temat danej oferty, w zasadzie nie można się od niej niczego dowiedzieć. Rozmowa kwalifikacyjna - wideo rozmowa : + Pani z HR bardzo kompetentna, jeśli chodzi o jej osobę bardzo na PLUS. + Podczas rozmowy obecny był również manager zespołu do którego odbywała się rekrutacja, Pan spóźnił się 15 min o czym wcześniej poinformowała Pani z HR, która wdzwoniła się na spotkanie rekrutacyjne o czasie, także nie stanowiło to żadnego problemu. Ważne, że taka informacja się pojawiła. - Podczas rozmowy z managerem w tle słychać było inne osoby, co przeszkadzało - ciężko się było skupić. Mój odbiór jest taki jakby był na innym spotkaniu, często zerkał w innym kierunku niż kamerka, także to duży minus, bo skoro ja poświęcam swój czas i uwagę na rozmowę rekrutacyjną, tego samego oczekuje. -/+Zadania techniczne/matematyczne z poziomu liceum, także jakby ktoś aplikował polecam powtórzyć, można się zdziwić, gdy się wyjdzie z wprawy po tylu latach. - W ofercie jest zaznaczone, że istnieje możliwość pracy zdalnej, ale jak się okazało tylko jeden dzień w tygodniu. + Pani z HR poinformowała o wynikach rekrutacji, także to też bardzo duży plus.

@Specjalista ds. Analizy Danych

Rekrutacja do jakiego działu?

BielSki
@Kandydat

Manager nie ma czasu - musi instagrama prowadzić i pilnować wynajmu

Ka
@Specjalista ds. Analizy Danych

Jakiego typu zadania matematyczne

Ona

Ola ma 2 lata Zosia ma dwa razy więcej lat od Zosii. Ola już ma 40 lat. Ile lat ma Zosia?

48.

@Szatan Serduszko

Dzień dobry PROSZĘ O ZROBIENIE PORZĄDKU ZE SŁABYMI PĘKAJĄCYMI OPAKOWANIAMI MĄKOWYMI 1 kg. Opakowania są beznadziejne słabe same się otwierają, sypią, półki na psd są zasyfione naszymi mąkami. Kierownictwo na psd i klienci zwracają nam uwagę a wymian jest tak dużo że nie można sobie poradzić ,deputat na mąkę zabrany…ogólnie najgorsze opakowania na rynku.

@On

Dzień dobry, niestety to nie jest wina słabych opakowań, okazało się że na rynek ( podobna sytuacja była z bananami ) przez przypadek trafiły 4tony kokainy, co spowodowało że klienci rozrywają opakowania i na półkach (poprzez zwinięte banknoty) sprawdzają zawartość.

Szatan Serduszko

Musisz zastanowić się czy firma faktycznie gratyfikuje Twoja pracę na tyle dobrze żeby się tym przejmować. Jeśli tak, to taki problem rozwiążesz szybko - zrób kilka zdjęć i opisz sytuacje, a następnie wyślij te zdjęcia już bezpośrednio do osób w biurze, takie problemy są zamiatane przez kierowników i dyrektorów, dopiero gdy problem dotrze do biura dowodzenia to wtedy zaczyna się coś dziać. Pisząc o tym tutaj, tez jest duża szansa, dlatego kontynuuje ten wątek, historia pokazuje ze mimo pisania kłamstw i głupot na tym forum to - firma podjęła próby działań, może w twojej realnej sytuacji również podejmie.

Ha ha
@Szatan Serduszko

Jeżeli próbami działań nazywasz te ciągle ankiety i badania to faktycznie próby podjęła - niestety nieudane. Pewnie niedługo znowu spróbują i napiszą ze uruchamiają kolejny projekt - żeby wszystkim pracownikom żyło się lepiej jak jedna wielka rodzina.

@Szatan Serduszko

Kto w tym biurze siedzi ? Te z pegeeru? Litości głód ,smród i (usunięte przez administratora)

@Ha ha

Nagłośnić że tam pracują miernoty i po znajomości robią sobie wypłaty więc może ktoś by je skontrolował.Wolę już Francuzowi (usunięte przez administratora) lizać niż pracować w TAKIEJ BOGATEJ FIRMIE,największej w Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 9 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex