Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Pracowita

Hej. Niedługo mam rozmowę w nadpęcie jako pH. Czytam wasze opinie i zastanawiam się czy od razu dać sobie spokój czy wysłuchać co maja do zaproponowania ????. Wasze opinie są dość świeże ale nie wiem czego się spodziewać.

Mike
@Pracowita

Zależy jakie masz doświadczenie i czego oczekujesz ??

@Pracowita

Na jaki teren i suchy czy mokry ?

Świadoma
@Pracowita

Najlepiej wyzbyć się oczekiwań. Postaw sobie jeden wyznacznik, który jest dla Ciebie istotny w miejscu pracy - na przykład finansowy, ustal granicę poniżej której nie zejdziesz - na przykład minimum tyle ile wynosiła Twoja najniższa pensja w ciągu ostatniego roku, a potem idź na rozmowę i wysłuchaj czy Maspex będzie w stanie spełnić to jedno zadanie. Na rozmowę zawsze warto iść, bo to ubogaca jeśli chodzi o doświadczenie w kolejnych procesach rekrutacyjnych.

@Pracowita

Rozmowa z panią z Olsztyna która tak kręci że nie odpowiada rzeczowo na pytania.Njgdy nie dowiesz się jaka będziesz mieć wypłatę.Umowę dostałam po szkoleniu i przebytym badaniu.Co się okazało to 17 zł brutto plus premia do 500% zasadniczej .Są jeszcze dorobki po 30zl brutto .Obawiam się że to jest ta premia .

Tymbark

Właśnie się dowiaduję, że przeciętna płaca w Polsce w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 10%, że mamy rekordową ostatnio inflację, wyższa była 20 lat temu. A co robi "lider rynkowy"? Nic nie robi! Jeśli zarabiałeś rok temu 3200 brutto to teraz też tyle zarabiasz. Jeśli dwa lata temu zarabiałeś te 3200 brutto to dziś dalej tyle samo zarabiasz!!! Z danych rynkowych wynika że średnio Twoją płaca przez rok powinna wzrosnąć do 3500 brutto, a w przeciągu tych 2 lat już do jakiejś kwoty 3700-3800 brutto. A faktycznie to Ty dalej zarabiasz 3200 brutto, przy czym przez te 2 lata inflacja "zjadła" około 10% Twojej wypłaty czyli realnie możesz z tego 3200 brutto kupić o 10% mniej niż te 2 lata temu. Po prostu lider rynku spożywczego w Polsce - MASPEX - śmiech na sali !!!!!!!!!!

Nie lider
@Tymbark

Spokojnie w innych firmach jest tak samo . Jeszcze gorzej . To nie tylko Maspex tak robi . Maspex nie jest taki zły ponieważozna handlować lewym towarem gratisem a gdzie indziej nie.

Tymbark
@Nie lider

Nie interesuje mnie co Ty robisz i jak to robisz, ani skąd masz tyle towaru na gratisy, którym handlujesz i sobie "rekompensujesz" niską płacę w Maspex. I o ile sobie zrekompensujesz tę płacę - o 200-300 pln? Ja tak nie robię. Nie interesuje mnie też co Ty wiesz o płacach w innych firmach i że tam jest jeszcze gorzej. Ja mam inną wiedzę z rynku o firmach z otoczenia Maspexu, nie mówiąc już o liderach rynku spożywczego w naszym kraju. Mnie interesuje to, że firma Maspex tak słabo wynagradza swoich pracowników, tak teraz, jak i na przestrzeni lat minionych. Jeśli napiszesz Ty lub tobie ktoś podobny - dlaczego nic z tym nie zrobię zamiast tu biadolić, to odpowiadam - właśnie zamierzam coś z tym zrobić, czyli niebawem pożegnać się z tym pracodawcą, znajdę coś dla siebie. Na marginesie - gowork to miejsce, gdzie można właśnie pobiadolić i wylać żale w formie opinii negatywnej. Ty oczywiście możesz wpisać swoją pozytywną - zobaczymy jak pracownicy z terenu (nie centrali) je ocenią.

@Tymbark

Można pobiadolić i góra się dowie co pracownika boli bo wydaje się mnie że nasze sprawy nie dochodzą do góry…jesteśmy tylko numerem statystyczny w firmie…nikim więcej te bajki o „rodzinie Maspex „ można sobie w d… wsadzić

Raczej nie jak
@Ona

Sprzedam gratis na lewo i juz mam . Ekspozycję. widmo zrobić i już jest kasa . Ja mam Cię uczyć kraść ?

@Raczej nie jak

Idz sie leczyć prowokatorze..kiedyś sie doigrasz…zobaczysz

Święta ?

Qwer
@Ona

No każdy handluje gratisem . Ty co święta jesteś . Każdy handlowiec w tej firmie to robi .

Ona i on
@Qwer

Ona pewnie z HR. Jak widzi co się dzieje na tym goworku to wie że nikt normalny nie przyjdzie do Maspex pracować. Hyba że przyszli handlarze gratisu ha ha ha ha

Ala
@Ona i on

Chyba pisze się przez ch a nie samo h. Boże analfabeci na stanowisko PH w Maspex są zatrudnieni.

@Ala

Spiepszaj…. Nie wzywa się Pana Boga na daremnie,odwal się od ph

@Qwer

Pozwać się?zgłosić na Policję?odszczekasz to na przesłuchaniu. Myślę że Maspex powinien to załatwić przez swoich adwokatów zobaczymy który lub która taki odważny…

@Qwer

Zrobiłem sobie screena …będe miał dowód że oskarżasz wszystkich o handel…

@Ona

Masz nick "Ona", a piszesz o sobie w formie meskiej ? Podejrzane.

Slabo
@Byly maspexik

Po co się tam emocjonujecie? Wylali ludzi poczatkiem roku i do teraz żale nie mogą zniknąć. Widać że piszą grupowy aby kręcić burze. Maspex nie jest idealny, ma swoje słabości. Jak ktoś chce pracować - niech pracuje Chce się zwolnić - droga wolna Chce coś zmienić - to raczej musi pisać wewnątrz niz na forum. A trolle jak to trolle - kochają zamieszanie i popsuć komuś dzień. Proponuje nie odpisywać.

Wszystko
@Ona

He he he dobry jesteś . I co z tego skromna wsadź sobie go w tyłek .Handluje cię gratisem i nic tego nie zmieni

@Slabo

Pewnie to piszą wkółko ci nieudacznicy z terenu lubelskiego specjaliści od SR?????????????????jak ich zwolnili to zaczęły się na go worku kłamstwa wyzwiska i szkalowanie pracowników. Jesteście chorzy z nienawiści.a może to osoba z regionu kieleckiego?

Jesteś walnięta
@Tymbark

Robisz za 17 zł brutto do tego premia gdzie jest wpisane w nadgodziny niby po 30 zł brutto i ludzie z pgr głowa pęka ,pani Gabrysia z miksów składanek chce cholocie zaimponować i nie szanuje pracowników gania po całej hali.(usunięte przez administratora)

Brantttt

I co? Ktoś jest tym brandem w marketingu czy znowu wisi nowe ogłoszenie? Co chwile ktoś nowy dochodzi?

Praca

Da się dostać pracę jako PH w maspex bez doświadczenia na ww. Stanowisku? Pozdrawiam

@Praca

Tak, nawet łatwiej się dostać bez doświadczenia, gdyż osoby z doświadczeniem mogą nie być usatysfakcjonowane wysokością zarobków.

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Delikatesik

Potrzebuje kupić trochę tańszego towaru od Przedstawiciela Handlowego. Jest to teraz możliwe ? Bez faktury oczywiście. Rejon małopolskie

@Delikatesik

Witam Czy potrzebują kogoś do pracy w Tymbarku?produkcja może kierowca?

John

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego inne firmy mogą zabierać swoich pracowników np. Integracyjne na tor w celu doskonalenia jazdy, na święta dostają dodatek, bądź po prostu bon, a w maspeksie - liderze w branży dostajemy czerwona paczuszkę ze sztuka musu i makaronu świderki. Małe gesty dla dużej firmy a jak zmieniłoby to odbiór przez pracowników.

@John

- brak związków zawodowych, nikt nie walczy o dobro pracowników

Komuna
@Szatan Serduszko

Mentalność bazarowa czyli byle mniej wydać i więcej zarobić. Pracownik to narzędzie takie jak drukarka - skoro jakoś tam działa, to po lepsza (droższa). Po co ja ulepszyć, wymienić części - to kosztuje. Niech sobie tam jakoś działa. Tylko ludzie widzą co się dziej wokół i kto mądry to ucieka, bo na dłuższą metę można się zamęczyć w tym balaganie

Były Maspexiak

Jak na lidera płacą bardzo mało. Jestem u konkurencji który nie jest liderem rynku i dostaję dwa razy większą wypłatę niż tutaj także polecam szukać niezdecydowanym. Praca jedynie dla nowych którzy chcą zdobyć doświadczenie. Ludzie po 15 latach pracy dostają tu 5k w maspexie i się cieszą a ja u innego mam lepsza wypłatę.

Zewkrwi
@Były Maspexiak

Tak się zastanawiam czy ktoś w ogóle z menedżmentu firmy wchodzi i czyta opinie byłych czy też aktualnych pracowników i czy te wypociny w ogóle coś dają?? Dla mnie to szczyt żenady aby pensja podstawowa była powiększona poprzez zwiększenie minimalnej krajowej od 2022

Jot
@Były Maspexiak

Hej. Również chcę uciec z tego obozu, o jakiej firmie piszesz?

Kazik

Jakie są realne zarobki PH na mokrym detal?

Sr
@Kazik

W złotówkach, towarze, punkach SR, lewych fakturach za ekspozycje, kasie od faworyzowanego dystrybutora?

@Sr

Z towaru co sprzedaż na lewo najwiecej

Świadoma
@Kazik

Średnio możesz zarobić 3000 zł/msc.

Ciekawa

Co jest, ze Maspeks ma opublikowanych ponad 80 ogłoszeń o prace?

Niedługo będzie 180 i pewnie wszystkie za najniższą krajową. I może za 10 lat ktoś zrozumie że trzeba zapłacić pracownikowi więcej niż w Biedronce, jak się oczekuje więcej niż od Pani na kasie w sklepie

nowe
@Ciekawa

idzie nowe dlatego dzieje sie mam nadzieje ze zacznie sie od góry

Ciekawa
@nowe

@nowe co się dzieje?

Zyga

Nowy trend u LIDERA w branży: Zwiększenie planów przy jednoczesnym zmniejszeniu premii za nie. Brawo wy.

Specjalista ds. Analizy Danych

Bardzo słaby proces rekrutacyjny - Pani Sara Cz. z HR podczas pierwszej rozmowy telefonicznej: - nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie czy umawiane spotkanie rekrutacyjne (trwające 1.5h) będzie miało formę rozmowy technicznej, gdyż podobno nie dostała takich informacji, - narzuciła jeden termin spotkania, wypadający za 2 dni, gdy powiedziałam, że w tym czasie nie będę dostępna, szybko oddzwoniła z inną propozycją, jednak wciąż nie była w stanie udzielić odpowiedzi jaki to będzie typ rozmowy, wstępny - jak w większości firm, czy bardziej techniczny. Po takiej rozmowie nie uzyskałam w zasadzie żadnych informacji, jedynie kiedy i w jakich godzinach odbędzie się dana rozmowa kwalifikacyjna. Na przyszłość warto by poinformować z kim będzie dana rozmowa, w jakim języku, czy będzie zadanie techniczne itp.

@Specjalista ds. Analizy Danych

Nie możesz to sorry...ja zawsze przyjezdzalam ma rozmowy itd...twoja sprawa

Szacun
@Specjalista ds. Analizy Danych

Szacunek że oddzwoniła. Świeża krew w Maspexowym HR.

Czy w Maspex pracuje Guzińska?

Maspex

Tutaj dyrektorzy i kierownicy są zatrudnieni tylko i wyłącznie po znajomości. Szkoda się starać .

Kubuś 2

I nadszedł ten czas gdy dyrektor jeden z drugim poprosił o wypełnienie pulsometry, aby wiedzieć co jest ok a co boli ludzi w terenie. Dowie się tego co wie, czyli że jest (usunięte przez administratora) i morale na poziomie zerowym, ale potem w podsumowaniu do zespolu, podziękuje za pozytywne ??? głosy A jeśli idzie o to co boli to powie że walczy, dyskutuje, stara się, że za chwilę będzie dobrze. Pytanie do Dyrektorow - jak chcecie kolejny raz ściemniać w temacie podwyżek i tego, że wspólnie z HR nad tym pracujecie?? Gdyby Wasi rodzice tak długo zabierali się do Waszego poczęcia jak Wy do tych podwyżek, to nigdy nie przyszlibyście na świat!! To jest największa żenada - HRowe badanie zespołu i pokazywanie że się dba i stara, a faktycznie robienie 0 słownie zero, no jeszcze raz ZERO. Każdy kto pracuje w terenie dokładnie to wie i już ma taką bekę z pulsometru, jak mało z czego. TYLE W TEMACIE PANOWIE.

Mackinsey
@Kubuś 2

Było niedawno też badanie wielkiej firmy MacKinsey. Tyle zmian po tym wyszło, że się nie mogę odnaleźć. Nowa firma..... Ciągle udawanie, że dużo się dzieje i już za dzień, tydzień, no max to miesiąc, a już w najczarniejszym scenariuszu to za rok - Maspex to będzie firma lider - najlepsza w Polsce. I mozecie popełnić ogromny błąd jak się zwolnicie, bo szykują się wielkie zmiany...

@Mackinsey

Robia 150 badan/ pulsometrow, a potem tworza fantastyczne demotywujace programy ????????????

Hajs
@Byly maspexik

A dyrektorzy potem piją razem wódkę, dostają mega premie i się śmieją z pracowników 3500+

Brak danych
@Hajs

Liczy się sprzedaż ????

@Hajs

Tak jak to bylo na tą zime. Na wigilie nie mozna bylo sie spotkac bo covid a chwile potem dyrektorzy i kiero pojechali na wodeczke do karpacza ;)

@Brak danych

W tej firmie nie liczy się sprzedaż ale jak nie zrobisz jednej ankietki to wielkie poruszenie jest, qlik jedna wielka porażka, zero morale, beznadziejne wynagrodzenie,programy motywujące demotywujące,błędne dane z biur Maspex to zwykła korporacja gdzie człowiek jest tylko liczbą w statystyce..porównujecie się do najlepszych?płaćcie jak i oni...tak naprawdę do najlepszych to wam duuuuużooo brakuje.

@Byly maspexik

I jeszcze trzeba dodać że Maspex robi Wszystko źeby utrudnić pracę PH i kph. Robią wszystko żeby pracownik jak najmniej zarobił pieniędzy.

pracownik_potencjalny2

czemu qlik jest porażką?

glan
@Mackinsey

W tychach już są, jako wózkowi zasuwają ludzie z tytułami mgr. "kariery" robia głaby majacy problemy z ustaleniem ile to dwa plus dwa

@Byly maspexik

A skad wiesz, że pojechali do Karpacza ? Wymyśliłeś to - nic takiego nie miało miejsca . COVID obowiazuje wszystkich.

Drugi rok

Praca jak praca- nic skomplikowanego jak na ich wymagania rekrutacyjne ale Ci ludzie... przerost formy nad treścią, pracują tu latami i są totalnie wypaleni, wszystko jest dla nich żenadą, nic nie ma sensu, większych pesymistów i sceptyków w życiu nie spotkałem. Stąd odpowiedź dlaczego nowi, ambitni ludzie szybko stąd odchodzą...

Ciekawy

Na jakie zarobki może liczyć osoba na stanowisku junior graphic designer? Pozdrawiam

Senior
@Ciekawy

Jeśli w ogłoszeniu nie wymagają doświadczenia zawodowego, a kluczowe umiejętności dla takich stanowisk na rynku są wypisane jako "mile widziane", to będzie to prawdopodobnie pensja minimalna, może kilka stówek więcej. Jak nie masz 26 lat, to dostaniesz "benefit" brak podatku dochodowego! Warto!

A kim

A ty kim jesteś ze wiesz takie rzeczy i o nich piszesz? Bo spotkania online prowadzi pewnie z zespołem to znaczy że jestes/ byłeś częścią tego zespołu

Obiektywny - bardzo proszę o konkrety . Napisać można wszystko .

Wersal

Ona jest pijakiem i mamrotał pod nosem . Prawda zawsze zaboli ją . Będzie teraz się bronić pod różnymi nickami. Powinni cię zwolnić pijaczki

Jen

He he he było nie chcąc wòdy . To co im podwyżkę obiecałaś ? Woda zryła Ci banie potem świniobranie

Kasia lLublin

Kraków Lublin Warszawa ten sam problem alkoholizm chorobą narodu w PL Maspex .

Andzia Zięba

Właśnie o to chodzi głupia kobieto albo , że Ty myślisz że wszystko Ci wolno i jeszcze chcesz mi oceny wstawiać głupia pindo pusta lalki dostałaś stołek po znajomości i myślisz że jesteś taka ekstra mądra . Nie jesteś plecakiem i tylko tyle

Żałosna jesteś

Dowiedziałem się o tej burzy wiec postanowiłem dołączyć . Może niech firma skontaktuje się z byłymi pH i powiedzą jak to jest od początku kariery Towjej do tej pory .wszyscy odeszli bo nie mogli wytrzymać z Tobą z takim prostakiem co na każdym rogu słoma z butów wystaje . Każesz swoim (usunięte przez administratora) o czym wszyscy wiedza pisać pozytywne opinie i myślisz , ze ujdzie Ci płazem . Niebawem wyślę nasz rozmowy i screenshoty do firmy . Zobaczymy kto komu postawi jedynkę . Mógłbym pisać i pisać ale po co … nie będę z Twoim security się tutaj przepychał . Pierwsza opinia z tego co wiem jest od waszego klienta i zdziwiłabyś się jakiego klepiesz tak tym językiem na prawo i lewo ze nawet nie wiesz ile klienci wiedza … :) to tyle z mojej strony udanej debaty

Abc

Skrót krs zdradza gdzie wcześniej pracowałeś

Cóż za oddanie

Słuchaj Kasienko. Takie to piękne i na prawdę chwalebne być tak oddanym Swojej kierowniczce . Pesel jeszcze mogłaś i serie dowodu podać aby było wiarygodnie i było wiadomo , ze wywiązałas się z zadania, ale to brzegu . Masz akurat najmniej do powiedzenia w tej kwestii pracujesz tu chwilkę z tego co wiem nie wiesz co było na przestrzeni lat wiec daruj sobie te wpisy bo już pol rynku ma polewę z tych wypocin . Nikt tu nikogo nie pogrąża tylko jest napisana prawda , która zostanie udowodniona tak dla Twojej dociekliwości . Przedstawiać się tu nie muszę , ale osoby które powinny wiedzieć dowiedzą się kim jestem . Ps dziwią mnie te wasze tezy Kim jestem gdzie pracuje czy pracowałem i co w związku z tym … . Masz racje tu się zgodzę dyskusja skończona .

Marysia

Cześć. Czy ktoś coś wie na temat funduszu socjalnego np. dofinansowanie do wczasów. Jestem PH w tradycji mokrej. Wg. mnie taki fundusz przy tej liczbie pracowników musi być.

Jorgi

Cześć, dlaczego juz nie ma pakietów?

Nie sikam pod wiatr.
@Jorgi

Cóż to za marna prowokacja ? Przecież wystarczyło zapytać przełożonego lub pracownika konkretnego działu, a zadałeś pytanie tutaj i zaraz odpiszesz pod 10 nickami - „kazdy kradnie”. Dlatego odpowiem żeby zgasić ta marna prowokacje. Pakietów nie ma - żeby sprawdzić czy zrealizujesz zadania bez pakietów - jeśli je wykonasz to wtedy wyjdzie na to ze ich nie potrzebujesz i już więcej ich nie będziesz miał. Wybór należy do Ciebie.

Logika
@Nie sikam pod wiatr.

Pozdrawiam twórcę pomysłu. PH teraz przez miesiąc nie powinni sprzedawać, potem powiedzieć że - nie sprzedaliśmy bo nie było pakietów. A jak pakiety wrócą to sprzedać za 2 miesiące. I dyrektorzy stwierdzą że pakiety super działają. Gratisowy towar wróci i znowu będzie dodatkowa z handlu gratisem

Marta Linkiewicz
@Logika

Jaki handel gratisem ? Nie jestem w stanie tego zrozumieć, piszecie na publicznym forum o handlu gratisem; skoro macie taka wiedzę, to dlaczego tego nie zgłaszacie w firmie (to ze piszesz o tym na tym forum to jest ten sam poziom donosicielstwa co anonimowy mail do przełożonego - będziecie skuteczniejsi).

Rafał
@Marta Linkiewicz

Jak zgłoszę to czym będę handlował . Ja z handlu gratisem mam drugą pensje .

Jorgi
@Nie sikam pod wiatr.

Masakra co za ludzie pracują w tej firmie. Zadałem tylko zwykłe proste pytanie, a Tobie już piana leci...

Sierpień
@Rafał

Nie wiem o jakiej drugiej pensji Ty piszesz? Rozumem że firma daje Ci 2 razy więcej gratisów niż powinna czyli np za 6 tyś PLN A Ty sobie na luzie za 3 tyś PLN towaru sprzedajesz no bo w końcu klientów do rozliczenia masz tylko za 3 tyś PLN ????? ... w firmie frajerzy dają Ci tyle gratisów... Takie bajki i prowokacje to dzieciom na dobranoc.

Tiger
@Sierpień

Tiger - 2 zł. Zgrzewka 24 sztuki. Mamy 48 zł. Pakiet paleta - 15 zgrzewek gratis. 30 pakietów zaraportowanych do Mtoucjh mamy - 450 zgrzewek gratisu. 450 x 48 zł to 21000 zł wartości gratisu, który wjechał i tak co drugi miesiąc. A czasami co miesiąc. No trzeba przecież gonić Blacka i Monstera ;D ;D ;D 1. 3000 zł to pikuś 2. Jak myślisz ile palet z zaraportowanych 30 faktycznie sprzedałem. Centala to dzieci we mgle. Nikt tego nie sprawdza, nikt nie weryfikuje. Mtouch wszystko przyjmie.

??
@Tiger

Gdzie Ty pracujesz że w miesiąc 30 palet Tigera sprzedajesz ??? Zejdź na ziemię.

@Tiger

Dobrze ze się w końcu ujawniłeś, nie skupiajcie się na takich postach, typ w marcu wyleciał - żyje przeszłością i do niczego się nie nadaje, dlatego ciagle spamuje na forum, już dawno nie ma pakietów o jakich on tutaj pisze.

Wolna
@Marta Linkiewicz

Byli tacy co zglosili, a te osoby i tak dalej pracuja...

@Nie sikam pod wiatr.

Sprzedaży też Maspex nie potrzebujee?

Tiger
@Szatan Serduszko

Kolego, to że tych pakietów teraz nie ma to nie znaczy że przez 4 lata ich nie było i było to najlepsze i największe źródło darmowego gratisu do handlu. Z pakiecików 10+1 zgrzewka Kubusia trudniej ukręcić taką masę, ale też się da ;)

Aż oplułem ekran. Naprawdę wyłączyli wszystkie pakiety?

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 9 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex