maspex wadowice

Katowice

Opinie o maspex wadowice

Lidia

Firma Maspex Wadowice na swojej stronie wystawiła bardzo dużo ogłoszeń z pracą https://maspex.com/kariera,oferty-pracy.html. Warto się zapoznać, bo naprawdę jest tego dużo. Czy ktoś z Was jest chętny do aplikowana na jakieś stanowisko?

edrf

widze ze na praktyki w dziale ksiegowosci i prawnym szujali jakis czas temu..ktos na takim stazu u nich byl moze? i napisze cos na ten temat? jakie obowiazki

gość

jakie sa realne pensje netto dla ph Jest szansa zarabiać powyżej 2500 zł/netto

Ricky
@gość 13.05.2016 12:44
jakie sa realne pensje netto dla ph Jest szansa zarabiać powyżej 2500 zł/netto

Spokojnie jest taka szansa.

ja

co za bełkot... żal

Jolanda

Kadra zarządzająca w "małpexie" - dramat.przerost formy nad treścią dosłownie..pracowałam tam 8 lat..jak pamiętam?czas stresów,mobbingu,nie ma rzeczy niemożliwych,"masz to zrobić"..jestem tylko pracownikiem,trybikiem,nie człowiekiem..zero szacunku..po pracy obrabiasz dziennie 30 mail, w tym połowa analiza i przeróżne wymyślne,bezsensowne tabelki, które przeważnie były wymysłem "ambitnych" przełożonych..nikt potem o tych tabelkach nie pamiętał i do niczego nie służyły.dyrektorka z sieci E. i A. ...jedna i druga..o zgrozo!nigdy więcej tych kobiet na drodze..fałszywe do granic możliwości..wszyscy poniżej ich szczebla to plebs..pensja - jałmużna.premia co kwartał - znikomy dodatek do jałmużny..szczerze pracodawca nie zasługuje na nawet jedną gwiazdkę.

Związek Zawodowy

Witam i zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!! Kontakt:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

koega

(usunięte przez administratora)nareszcie wyautowany z Maspexu-dyrektorem się bywa ,człowiekiem się jest ,a ten facet dyrektorem już bywał,a człowiekiem nie jest

kluk

witam kolegów z maspexu,ciekawy jestem czy ten '' mały zakompeksiały człowieczek'' (usunięte przez administratora) .trochę spasował- u nas w tradisie mieliśmy niezły ubaw z czytanych postów na temat tego pana

maja

umowa o pracę - każdy pracownik taką otrzymuje na czas określony, nawet administracja... mało kto pisze o pozapłacowych aspektach, jak szkolenia czy praca z trenerami i kierownikiem; dobre wdrożenie, ja polecam

makaron

praca dobra ,wiadomo jak w kazdej korporacji zapieprz i pranie dyni tylko gdyby nie facet dyrektor (usunięte przez administratora) - to o"k

andrzej

pracowałem kiedyś pod tym dyr.,teraz doginam w konkurencji i robię wszystko żeby towar maspexu /kanał suchy/był na gorszych półkach , u wielu to mi się udało i jestem z tego b.zadowolony- trzeba tępić (usunięte przez administratora)

druchna

popieram anię ,takiego człowieka już więcej nie chcę więcej spotkać na swojej drodze

Ania

Strasznie antypatyczna osoba, nie nadająca się do życia, a tymbardziej do pracy. Tacy ludzie nie mają prawa zajmować takich stanowisk ....

nati

Brawo!!!!!!! Mamy demokrację i wolność słowa.( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o maspex wadowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie maspex wadowice