Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Śląskie

Do tego z PSS ul. Korfantego. To nie jest koncert życzeń . Jakbyś nie hlapał jęzorem to by nikt nie wiedział.

Ph
@Śląskie

Nie dość, że nieuk i analfabeta, to jeszcze nieudolny prowokator.

@Ph

Nie hlip jęzorem to nikt nie będzie wiedział (usunięte przez administratora) . PSS ul. Korfantego Katowice. Jak handlujesz to patrz komu handlujesz .

@Śląskie

Tutaj napisać i oskażyć można każdą osobę, którą się nie lubi albo chce sie zemścić na niej..ale spoko jeślì to okaze się nieprawdą to są organy ścigania i takiego mongoła co pisze pomówienia tutaj można podać do sądu o odszkodowanie

DW
@Ona

Ha ha ha . Nieźle koksujesz.

Adel
@Ona

Odszkodowanie ha ha ha oj chłopczyku chyba za dużo filmów z USA się oglądało . Ja wiem kim Ty jesteś . Chłop żeby miał pseudonim ONA. Porażka

@Adel

Chcesz spróbować?zmierzyć się ze mna?????????piszecie tutaj niezłe wypociny…gościa posunęli za SR albo pakieciki lewe i mści sie taka (usunięte przez administratora) jedna z drugą????????????????

Adel
@Ona

A co to znaczy zmierzyć . Sam powinieneś wylecieć i sam wiesz za co . I wiem kim jesteś i dalej podpisujesz się ONA . Ha ha co za mòzg .

Więc
@Ona

Żebyś nie trafił na mocniejszego od siebie tego Co życzę bo będziesz płakał kiedyś chłopczyku .

Obserwator

Hej! Pracował ktoś ogólnie w biurze i poleca ? Konkretnie jako młodszy specjalista ds handlowych ? Polecacie? Jak zarobki?

@Obserwator

Pracowałam, nie polecam. Zarobki bliżej najniższej krajowej - szału nie ma. Można dorobić premią, ale jest tak skomplikowana ze raczej nie wpadnie za dużo. Praca super rozwojowa ale bardzo męcząca. Dużo się nauczyłam, ale w nowej pracy mam mniej obowiązków, 2 x lepszą kasę i uporządkowane zadania i pracę.

Przedstawiciel handlowy

Ile można zarobić z handlu towarem na boku ? Słyszałem że około 2 tysiące jest to możliwe?

@Przedstawiciel handlowy

Hej, od kogo to słyszałeś ? Kto ci udzielił takich ciekawych informacji ?

@Szatan Serduszko

Jeden z przedstawicieli handlowych Waszych . Rozmawialiśmy na sklepie raz .

@Przedstawiciel handlowy

Mógłbyś być bardziej konkretny - jaki sklep ? jakie miasto ?

Przedstawiciel

Katowice Korfantego

@Przedstawiciel

No i widzisz, teraz ładnie się to rozrysowało - jesteś tylko zwykłym prowokatorem aferki, osoby tak bardzo zainfekowane konfidenctwem nie przetrwałyby w łańcuchu pokarmowym tyle czasu w realnym świecie.

@Szatan Serduszko

Sklep Społem Katowice ul. Korfantego. Czego nie rozumiesz ? Pytam czy jak się u Was zatrudnię to mogę dorobić taką sumę do wypłaty i czy to jest możliwe?

@Przedstawiciel handlowy

Nie nie możesz, ale pamiętaj że w Maspex „tylko niebo jest granicą” !!! Gdzie pracujesz w takim razie teraz, tak Cię przyciąga do Maspex, że siedzisz na naszym forum i piszesz takie głupoty ? Może zaaplikuj i sprawdź jak wyglada praca.

@Szatan Serduszko

A co Cię interesuje gdzie pracuje . Przyciąga mnie lewy towar bo u mnie go nie ma .

@Przedstawiciel handlowy

Za bardzo się podniecasz widokiem makaronów w bagażnikach….nie pomyślałeś ze może to być rozliczenie dla klienta ? Może zaproponuj w swojej firmie takie rozwiązanie jak „pakiety sprzedażowe” wtedy wzrośnie Ci sprzedaż, pensja i nie będziesz musiał już szukać nowego pracodawcy.

@Szatan Serduszko

Wolę do Maspexu on mówił mi że sprzedaje i wyciąga z 2 koła za to .

Przedstawiciel handlowy

Dlaczego mnie obrażasz . Może i ja też bym chciał zahandlować towarem na boku . Tylko ty możesz se brać a ja nie.

Pl
@Przedstawiciel handlowy

W każdym mieście handluje się towarem . To jest standard w Maspex . Każdy dorabia w ten sposób. Myślę że góra o tym wie i nawet nie zwracają na to uwagę .

Tajfun
@Pl

Dokładnie, twoja stara tam nie pracuje a tez handlowała.

@Tajfun

Warszawa handluje , Poznań też , Kraków też . Łòdz .

Trade

Ja nie wiem po co się tym podniecacie. Temat handlu towarem ciągnie się od pewnie kilku lat. Na gowork pewnie z 3-4 lata. Gdyby Góra chciała zmienić ten proceder to by robiła rozliczenia na fakturze albo korektą. Tylko że sobie to dobrze piliczyli i bardziej im się opłaca wysłać towar w cenie produkcji i niech sobie PH sprzeda kilkanaście zgrzewek niż zmienić rozliczenie i byc stratnym kilka milionów. Tak będzie bo tak jest.oplacalniej dla firmy

Przedstawiciel Maspex
@Przedstawiciel

Dziwne co piszesz bo na sklep Pss Katowice Korfantego jeżdżę ja. Nie życzę sobie takich bezpodstawnych oskarżeń. Jeżeli masz jaja i odwagę cywilną możesz się przedstawić a nie wypisywać głupot. Będę zgodnie z trasowką zapraszam do konfrontacji.

Wiesiek

Tutaj pH to ścierwo i tak was traktujemy .

Wykop
@Wiesiek

To się na wykop nadaje. Pewnie na plakatach będą pokazywać 3700 minimalną podstawę, będą się chwalić jaki to lider rynkowy. Chwalą się że są polska firmą, powinni się Januszex nazwać a nie Maspex. Pracuj z nami 3 lata a będziesz miał 3700...BRUTTO...

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Taka prawda.

A prawda jest taka, że pracy jest dużo i przy założeniu 8 godzin pracy, ciężko jest zrealizować RZETELNIE wszystkie zadania. Szczególnie w erze badań, paletotygodni i sklepoindeksow. Jeżeli szukasz pracy dobrze się zastanów. Na Plus jeżeli jesteś chłonny wiedzy nauczysz się dużo. Na minus słabe warunki płacowe.

Były szczesliwy

Jeśli czyta to ktoś z góry… gdyby w tej firmie był prawdziwy dział kontroli, to rocznie ze złodziejstwa są do zaoszczędzenia dziesiątki milionów złotych! Ponadto GPS, bo na detalu ale głównie na sieciach o 9:00 to z domu wyjeżdżają a o 15:00 już po obiedzie… Obudźcie się!

Marian
@Były szczesliwy

Takie kłamstwa sprawiają tobie przyjemność?

Qwvn
@Marian

To jest prawda .

Ph
@Marian

Prawda w oczy kole. Tylko tak jest prościej. Lepiej zamiatać pod dywan, bo jak zaczniemy zmieniać to się zaczną zwalniać. I tak do wielu lat. Byle żeby się Góra odczepiła i targetów nie zwiększyła, żeby gratis nam wysłała i zadań nie dodawała. Firma kłamców - ale skuteczna. Zastanówcie się za co prezes kupił wódeczkę ;D - za wasze wypłaty ;D to co nie poszło do Was na konto pod hasłem - za rok szykują się grube podwyżki. Możesz liczyć na 500 zł, nie żartuje. 500 zł brutto oczywiście - to poszło na zakup cedc. A szykują się kolejne akwizycje więc na podwyżki się nie nastawiajcie :D - a przy tej inflacji to 500 zł za rok to jak teraz 200 zl

Maspexsiak xD
@Były szczesliwy

Czyli rozumiem, że uważasz system darmowych dojazdów po półtora godziny bo punkt daleko i korki w mieście za uczciwy system xd w takim razie jesteś idealny dla maspexu.

Kandydat PH ds. Gastronomi

Witam mam pytanie na jakie realnie pieniądze(netto) mozna liczyć postawa + premia? Czy samochód jest do użytku prywatnego? Jak wyglądają realne godziny pracy? Ile punktów jest do odwiedzenia dziennie?

Mike
@Kandydat PH ds. Gastronomi

2100 netto + premia zależna w połowie od Ciebie Auto możliwe do użytku prywatnego Realne godz ok.8 ale zazwyczaj krócej Dziennie ok 6,7 punktów w zależności ile masz w bazie

Agnieszka
@Mike

Jak może być 2100 netto jak najniższa jest 2350 netto . Plus lewy towar do sprzedania na boku . Realne zarobki około 4 tys na rękę

@Agnieszka

Jestem jeszcze w tym ciemny jak sprzedawać lewy towar na boku jak wszystko idzie z bazy?

EP Bzomexie
@Kandydat

Zapytaj kolegów z zespołu lub kierownika napewno pomogą . To jest proste jak drut.

Maspexsiak xD
@Kandydat

4 Tyś. To zobaczysz jak świnia niebo. Już widzę jak sprzedajesz na lewo na początku pracy, nikt nie będzie chciał a jak już to pewnie zaraz ktoś życzliwy doniesie. Poza tym krótkie nogi ma taka zabawa.

Dział Handlowy.

Warunki płacowe w Maspex to porażka. Brak jakiejkolwiek premii świątecznej - po cichu liczyłem ze coś się pozytywnego wydarzy - jednak kolejny raz rozczarowanie. Przedstawiciele handlowi zostali całkowicie pominięci w jakichkolwiek dodatkach i benefitach, jest mi przykro i wstyd. Odradzam świadomie prace tutaj każdemu kto liczy na godziwą płace i ludzkie traktowanie. Kpina.

Tww

Towar przecież masz . Mało ci jeszcze

Barilla
@Dział Handlowy.

Tak to racja

Śląskie

W Maspex to PH może być matołek . PH z dystrybucji zrobią mu sprzedaż . Jedyne co trzeba to zrobić lewe ekspozycję wgrać i opchmąć lewy towar na boku i zarobić drugą pensje . Produkty Maspex same się sprzedają .

Kontroling
@Śląskie

Podobna sytuacja była w dziale kontroligu. Pracownicy zgłaszali (usunięte przez administratora) a szefowa została skierowana na szkolenie... Rączka rączkę myje. Maspex kocha swoich wiernych wyznawców i nie da im zrobić krzywdy - a zwolnić - nie ma szans. Pewnie niedługo kolejna ankieta pt. co Wam się nie podoba w Maspex, firma się zmienia, słuchamy Waszych głosów i uwag i już za 20 lat będziemy najlepszym pracodawca w Polsce. No o co Wam chodzi - przecież robiliśmy ankietę i odpowiedni ludzie już pracują nad rozwiązaniami. I co rok to samo ;D xd

drwitt
@Kontroling

Pracuje w Maspexie już 10 lat i pierwsze słyszę o takiej sytuacji ... chyba opisane na wyrost. Nigdy nie została mi odmówiona pomoc z tego działu, a w szczególności zawsze można liczyć na wsparcie szefowej tego działu.

Kinia
@drwitt

Yhm jasne jasne. Pewna Pani zwolniła się po 20 latach pracy w tym dziale bo szukała nowych wyzwań. To nie miejsce na ciemne historie Maspexu, ale 90% ludzi wie jak jest. A że chcemy na gowork wyciszac historie - niech i tak będzie ;) więcej nie będę dopowiadać Nie twierdzę że jest odmawiana pomoc, wiem że atmosfera i relacje w tym dziale nie są modelowe i wiele sytuacji można określić słowem na M.

elka butelka
@Kinia

Myśle, że dawne historie jak tej Pani, nalezy zostawic daleko w tyle, bo ani ty ani ja nie wiemy czemu sie zwolnila. Kazdy medal ma dwie strony, chyba ze jestes pracownikiem tego dzialu i wiesz co sie tam dzieje.

@Kinia

Tak jest. Ile to było zwolnień po nastu latach z dnia na dzień. Hit jak kierownik z pomówieniem o (usunięte przez administratora) zwolnił pracownice, ktoś go zgłosiła. Takie akcje w Wadowicach

Witajcie, Chciałabym aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego (lubelskie). Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna, jakie są zarobki i warunki pracy? Pozdrawiam

@Kandydat

Najniższa krajowa +\- 300 pln. Powiedzą Ci, ze wyciągniesz 3 k na rękę przy Max premii ????????????rekrutacja zbiorowa Każdy z nas to przerabial

Szatan Serduszko

„ryba psuje się od głowy” , głowa się psuje od narkotyków !!! Ja nie słyszałem nigdy o Panu J, jaki dział ??

Oleolenastole

Zgłosiłeś to komuś? Chyba ktoś kontroluje zachowania pana j. Albo tak jak w przypadku alkoholowych akcji ręka reke myje a dyrektor swoich kryje.

Oleolenastole

Nikt z personalnego się tym nie zainteresował? Niezle

Teraz Ty

No to zapraszamy do pracy do hipermarket u damy Ci pampersa i będziesz siedział na kasie fiskalnej. Zapraszamy

Mendrek
@Teraz Ty

Żeś się zatrzymol tam z myśleniem i wiedzom o innych pracach, gdzie twoja firma z pensjami, kulturom pracy i wszystkim innym - w latach 90. Napisolem ci to takim językiem, żebyś latwij zrozumiol, pracowniku januszpole, co to myślisz, żeś Boga z nogi zlapol

Kliknijjj
@Mendrek

Pampersy Dada są najtańsze to takie Ci dadzą oczywiście odbija z pensji i będziesz przesòwał towary po taśmie i kasa fiskalna 8 h . Po jednym dniu zatęsknisz za Maspexem

Mendrek
@Kliknijjj

Wisz to z własnego doswiodczenia, bo na te dniówki po 14 godzin ci takie dajom, a wiadomo płatne ino 8 godzin, no ale w Kleczy na imieninach wuja Janusza wszystkim się oczy świecom, jak im opowiadosz, że w biurowcu woda sama z kranu leci i nawet winda jest

Tom

Witam, chciałbym aplikować na stanowisko technologa w Wadowicach. Jak atmosfera w dziale, zarobki? Czy warto?

Gratki

Od jutra podwyżki!!!!!3010 zł musi być ;D

PH
@Gratki

To się zwolnij . Mi jest dobrze w Maspex.

Adidas

Gdyby nie my . Nie było by tyle fantastycznych ludzi. Tak twierdzą te Panie z filmiku promującego Maspex. Czy Maspex robi ludzi w takim razie???

Kamil
@Adidas

Podeślesz link?

Biuro

Chciałbym aplikować do działu finansowego. Czy wynagrodzenie jest konkurencyjne, na jakie benefity mogę liczyć?

JaNo

Ludzie jak za to mam żyć ! Wypłata ktorą dostałem w Tymbarku to całe 2800 zł za cały miesiąc pracy. Większość działu dostała w tych okolicach. Maspex to (usunięte przez administratora) Miliardy sie przewijaja, firmy kolejne przejmują, a ludziom płacą grosze. Mi osobiscie było by wstyd patrzec w lustro na ich miejscu !

Uw

To nie jest źle

@JaNo

To szukaj nowej pracy. Ja tu 1/6biur pozwalniałabym. Niekompetentni ludzi. (usunięte przez administratora) wyżej niż głowa…

@Uw

Jasne, bo przecież nic nie poszło w góre. Ceny są takie same jak kilka lat temu i 2800 wystarczy. Weź tu człowieku załóż rodzine, wynajmij mieszkanie czy weź kredyt. Tutaj panuje tylko wyzysk. Wiecej dostali tylko pupilkowie, a byly tez wypłaty po 2700. Nawet ktos kto nie ma 26 lat wzia 2800, wiec czystej wyplaty ile miał 2600-2650 ? To jest spoko ? Kolejnym załosnym żartem są bony, bo po pierwsze dadzą 200-300 zł i w dodatku odbiją sobie z wypłaty, a jakos nawet w durnej biedronce dostają prawie 1000zł i konkretne paczki i w dodatku z wyplaty im nie zabierają. Ktos kto jest bogaty to zawsze mu mało i mysli chyba, ze kiedys zabierze te pieniadze na drugi swiat

@Ona

Szukam, ale tutaj problemem jest brak konkurencji i dlatego jest jak jest. Moze bylo by inaczej jeśli ludzie byli by bardziej zgrani

@JaNo

Odbijają na pączki przez cały rok z pensji w Biedronce . Paczki warte góra 70 zł tak dobrze jest w Biedronce , wypłata 2500 na rękę po 5 latach pracy . Nikt nam nie dał bonów po 1000 zł . Pracuje w Biedronce 5 lat . Koleżanka Cię podpuszcza i nakręca . Albo jest funkcyjnym w Biedronce .

@Biedronka

Tak z ciekawości, pracujesz 5 lat w Biedronce i aktywnie udzielasz się na forum Maspex ?? Dlaczego ?

@Szatan Serduszko

Nie aktywnie tylko poszukuje pracy jako przedstawiciel handlowy u producenta kolego . A, i w Maspex też lecz brak miejsc . Zaglądam na fora producentów i nie tylko Maspexu ale widzę że ktoś wywyższył biedronkę na podestał i musiałem zareagować na te bzdury o niebie .

Onet
@Biedronka

Spoko. Na Onecie o tym nawet pisali, że Bieda i Lidl dostali paczki i bony. Jasne wszyscy będą wierzyć anonimowemu pracownikowi Biedronki na forum Maspex - jasne jasne - jedzie mi tu czołg, a nie ogólnopolskiemu portalowi

@Onet

Wierz lub nie . Co mnie to obchodzi. Idź do Biedronki i wierz przekupiony mediom i sponsorowanym artykòłom . Nie pasuje ci Maspex to się zwolnij po co tam siedzieć i płakać

Chłopie
@Onet

Zwolnij się jak Ci nie pasuje. Nie rozumiem Cię . Za mało to idź do Biedronki po co tu jesteś .

Koziej

Dajta spokój i weźta się do roboty ja pracuje w maspex i raczej jest ok wypłaty 2500 nigdy nie dostałem a pracuje jako pH 12 lat w sumie to poniżej 3500 nigdy nie dostałem no i oczywiście zadań jest sporo ale wizyt dziennie mało

aaa
@Koziej

A na jakim stanowisku pracujesz?

Hehe
@aaa

Kolega chyba mówi w kwotach brutto wiec luzik :)

Don Maspexino
@Koziej

Jest to możliwe ale Kto mądry po 12 latach będzie pracował za 3500 ?

Max
@Don Maspexino

Ile dają na początek?

Magda

No właśnie , ostatnio na rozmowie mówię ,,ze chce min 2500 netto w podstawie,a ten inteligent do mnie,ze to będzie jakieś 3000 brutto ,które oni dają xd . Matematyka się kłania i to na takim stanowisku

@Magda

Przeczytałem tego Goworka i powiem tak. Jak tylko 10% z tego co tu piszecie jest prawdą - ja odpadam z tej rozgrywki...

Don Maspexino

Tutaj z 50-70% jest tego co tu piszą. Byłem pracowalem to mogę potwierdzić

Mokry
@Koziej

Twoim zdaniem 12/13 wizyt dziennie przy tylu obowiązkach to mało?

Ustrnianka
@Mokry

W Ustroniance , Hoop polska jest 20 wizyt i 15 ma być z zamówieniem , zero wsparcia i zero towaru , wypłata 2 tys. na rękę , za auto płatne 40 gr za km po godzinie 17.30 . Wypłata nieraz poniżej 2 tys na rękę po tym jak odbija za auto , minus Luxmed i PPK to 1600 zł na konto dostają PH więc Maspex płaci bardzo dobrze swoim ludziom. Maspex jest bardzo dobra firma . Także nie płaczcie bo są jeszcze słabsze warunki gdzie indziej.

Madzia

Witam jakie warunki pracy o płacy są na produkcji?

Hhh
@Madzia

Nie polecam pracy w Tymbark Maspex sami konfidenci kierownicy z mistrzami mają swoich pupilków a reszta się nie liczy

Madzia
@Hhh

To jak i u mnie na produkcji. Lizusostwo mi wisi. ale konkretnie jak wygląda praca

Majka

Porażka, to co czyni może nie cały Maspex, ale jego kierownik, czyli P. Dariusz. Nie dość, że terroryzuje pracowników o czym oczywiście nikt głośno nie powie. Każdy boi sie odezwac. Człowiek chcę się uczyc, zostać operatorem, ale gdzie tam. Nie ma możliwośći choćby małego awansu. Osoba po maturze, student musi rzucać workami 25 kg. Bo słyszy stwierdzenie, że tu wykształcenie nie jest potrzebne. Dominuje odczucie, ze człowiek jest po prostu nikim. I tak go też traktują. Jak (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 9 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex