Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Pio

Drodzy szeregowi pracownicy . Manager działu HR zarabia 27 tysięcy złotych a Wy ile . Życzę Wam miłego weekendu

@Pio

Nie ma lekkiego zadania, jak nikt w Maspex nie chce pracować i robi firmę na stażystach, studentach i mieszańcach powiatu Wadowickiego

Aż tak źle? Możesz coś bardziej nakreślić?

xle
@Ewa

najnizsza krajowa albo 200 zl wiecej. niczego innego sie nie spodziewaj. jak sie nie bedziesz prosici plaszczyc przed managerami to nic nie dostaniesz sam od siebie. oni lubia czuc nad toba wladze.

Alonzo
@xle

To jest prawda wielki Maspex ludzie powinni ich po jajcach całować za możliwość pracy u nich . Dno i dno i dno . Drogi HR to już nie te czasy !!!! Ludzie na was defekuja już

DE
@xle

Dokładnie tak będą Tobą pomiatać bo wiedzą że nic się nie odezwiesz . Miska ryżu nie warto szkoda czasu

Masakra

Liczą się tylko znajomości. Nawet jak Cię przyjmą to i tak potem zgnoją jak trafi się jakiś (usunięte przez administratora) syn/córka osoby zajmującej jakieś stanowisko w firmie. Ogólnie szkoda czasu na pracę w tej firmie.

QQW

No ale figo fago jest niezły co nie? On nadaje się ale do czyszczenia rowu razem ze swoją żonka. Absolwent UR Hodowli Zwierząt he he

Ali

Marzena przestań .

Sopot miastko
@Ali

No żeby on i ona byli faktycznie czyści jak łza to jeszcze by było spoko ale oni są niezli figo fagot razem. Ich nie wyrzucają bo mają tam nieźle wtyki

Ako

Czego mu zazdrościć? Tego że musiał komuś obciągnąć żeby nim być. Bleee.

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

Tyłu fałszywych ludzi , dwulicowych i mających za wysokie mnianie o sobie to nie ma nigdzie. (usunięte przez administratora)

Out

Kto pracuje w Maspex jako przedstawiciel handlowy. Same ofiary losu którzy się cieszą z tego tylko że są pH i mają iPada . Śmiech na sali

Prezes

Kulturalnych ludzi widzę zatrudniamy. I pomyśleć że to pracownicy Maspex . Niby na poziomie a słownictwo gorzej niż z szamba.

Pracownik jeszcze

Miałem rozmowę z szefem i prośbę o podwyżkę. Inflacja 11 procent - zarabiam 4500 zł brutto więc podwyżka o 500 zł to właściwie podwyżka inflacyjna. I nie dostałem... Zapowiedziałem że szukam nowej pracy, bo przy tych kosztach kredytów, paliwa i inflacji to ja nie uciągnę. Co za firma... - wiem że ten post nic nie zmieni... Jakie wy macie doświadczenia przy takiej inflacji u swoich przełożonych?

Kapitan
@Pracownik jeszcze

Idź do Ustronianki jest 3010 zł brutto. Człowieku ludzie mają dużo mniejsze podstawy , w Wawelu i innych firmach.

PHUhh
@Pracownik jeszcze

Ludzie mają gorzej . Nie rycz bo masz dobrze nikt więcej ci nie zapłaci

@Kapitan

Jakby w maspex był miód to nie podnosiliby maksymalnych podstaw od stycznia.mogl ci podniesc 450.

Krzychu
@PHUhh

Boże, przecież od razu widać, że te komentarze pisze ta sama osoba XD. Przyznaj się panie kierowniku ktoś ty XD

Pracownik jeszcze
@Krzychu

Ja pracuje w centrali. Nie mam premii co miesiąc. Ale nie ważne - niech każdy robi co chce. Ja zawijam

Pracownik biurowy
@Pracownik jeszcze

Też pracowałem w centrali, też na stanowisku "biurowym". Chcieli mi dać grosze, kiedy powiedzialem że odchodzę. Dopóki byłem, nikogo moja podwyżka nie obchodziła. Strategia hr'u: jak chce to niech odchodzi. Spoko, że teraz dostaje o 60% więcej. Kto chce, faktycznie niech tam siedzi.

Dział handlowy

Ile można zarobić jako młodszy specjalista w dziale handlowym / sprzedaży? Jak wrażenia? Aplikować?

Ph
@Dział handlowy

Jak Tradycyja Mokra to od roku tam jest taka rotacja że juz tych ludzi nie przedstawiają xd bo zaraz odchodzą. Nie wiem jaka kasa, widzę tylko że cały czas ktoś odchodzi i przychodzi nowy.

Były
@Dział handlowy

Praca dla naiwnych za nie całe 3 k na rękę. Rekrutacja (usunięte przez administratora) managerowie zaczynali na produkcji 20 lat temu i udają kierowników. Szkoda czasu, szukają napalonych, naiwnych zapaleńców, najlepiej z okolicy którzy będą się jarać że pracują w Maspex i cała wieś im zazdrości. Choć i takich którzy jadą 2 h do Wadowic nie brakuje. Szanujcie się

P
@Ph

No szukają frajerów:) Na rozmowach udają że są na poziomie a potem..

Tom

Szkoda czasu.

fiki
@Ph

A wiesz czemyu bo jak walczą o podwyżki starzy pracownicy nie dostają jej najłatwiejszym sposobem jest się pozbyć lub zniechęcić mowych pracowników .... brak komunikacji,brak nauki , dzisiaj po miesiącu tego wszystkiego powiedziałem sobie dość a tym osobom które pracują długo w maspex i myślą że wszystko im wolno grubo się mylą .... komunikacja jest podstawą jeżeli masz za przeproszeniem (usunięte przez administratora) to sort młodego naboru ulega totalnej zagładzie .... a ty nowy pracowniku znajdź sobie spokojnieszą robotę szczególnie jeżeli jesteś po 40 , bo tak naprawdę nikogo to nie interesuje .... dużo ludzi dużo zamieszania dużo dźwigania a płaca to całkiem odrębny temat każdy ma inną stawkę

Nowy87654321

Cześć Dostałem pracę na PH mamy rok 2022 na start minimalna trochę słabo po 3 miesiącach do 800 zł w górę Jak to realnie wygląda z kwestia targetowo/premiową. Pracę można ogarnąć realnie w 8h pracy ?

Oficjalna
@Nowy87654321

Sprzedaż towar na lewo plus premia . To się sprzedaje . pH z dystrybucji praktycznie plan Ci zrobią .

wkurw
@Nowy87654321

Przepracowałem 3 miesiące w Maspexie. Pierwsze byłem zatrudniony jako pakowacz - operator a po 2 m-cach jako starszy pakowacz. Zasuwałem codziennie jak mały samochodzik, zgrzany i spocony przy układaniu na paletę, sprzątaniu i pomaganiu innym pracownikom. Dawałem z siebie wszystko a i tak obrywałem albo od brygadzisty albo starszych weteranów Masspexu w stylu A CZYM SIĘ PAN TAK ZMĘCZYŁ i kazał COŚ ROBIĆ. Przeprosiłem Pana brygadzistę ze mam cukrzycę i usiadłem tylko na chwilę /troszkę pobolewał mnie kręgosłup i było mi duszno/. Maszyny też się wiecznie psuły i gdy je naprawiano, inne osoby też nic nie miały przy linii produkcyjnej do roboty. Jak usiadłem 2 raz na chwilę by odpocząć i po prostu nie zemdleć to znowu oberwałem ze jego to nie obchodzi, że mam cukrzycę, Inni pracownicy też siedzieli i nic nie robili gdy były awarie maszyn. Dodam że mam lekki stopień niepełnosprawności i szybko się męczę ale nie przeszkadzało mi to w wykonywaniu obowiązków i dźwigania ciężkich towarów. Myślałem, że to zostanie docenione. Codziennie robiłem na innej hali - brygadziści robili selekcję jak w (usunięte przez administratora). Pod koniec umowy o pracę dostałem dopiero ZAKRES CZYNNOŚCI do podpisania z ANTYDATĄ z zeszłego roku - przyniesiony przez Panią sprzątaczkę. /a RODO ?/ Nie przedłużono mi tej umowy. Pan kierownik zmianowy się uparł i nie dopuszczał do słowa i kazał iść na urlop, którego mi jeszcze zostało kilka dni. Na drugi dzień Pan Dyrektor obiecał mi rozmowę z tym Panem kierownikiem zmianowym ale jak zadzwoniłem 2 raz po południu to MILCZAŁ i NIE ODZYWAŁ SIĘ. CZEKAŁ AŻ JA SIĘ ROZŁACZĘ. Niby było szkolenie na początku ale prócz jednego jedynego trwającego 2 godziny. RÓWNOCZEŚNIE NAPRZYJMOWANO ZNOWU KILKU NOWYCH PRACOWNIKÓW !! SKORO NIE MA ROBOTY a MAGAZYNY NAPCHANE TOWAREM TO PO CO PRZYJMUJE SIE STALE NOWYCH PRACOWNIKÓW, robi im PSEUDOSZKOLENIA ? NIESTETY TAK JEST WSZĘDZIE. CZY KIEROWNICY NIE ROZUMIEJĄ ZE NIKT NIE JEST NA POCZĄTKU ALFĄ I OMEGĄ I LUDZIE NIE SĄ NIEOMYLNI ? PO TO SIĘ OPIEPRZA NOWYCH PRACOWNIKÓW BY SIĘ NA NICH WYŻYWAĆ i POKAZAĆ SWOJĄ WŁADZĘ ? Powiecie chory nie powinien robić ale ZUS NIE DAJE RENTY NA CUKRZYCĘ a każe robić ino ROBOTY WIECZZNIE NIE MA. MAM ZDECHNĄC Z GŁODU BO NAWET URZĄD PRACY MI PRACY NIE DA TYLKO SKIEROWANIE ? JAK NIE BYĆ ZESTRESOWANYM JAK PRACODAWCY KRZYWDZĄ LUDZI ? A ŻYĆ Z CZEGOŚ TRZEBA ? MAM PRZESRANE !

@wkurw

W Krakowie jest taki kierownik Krzysztof Nalkepa taki sam jak opisałeś . Nawet kartonu nie ruszy tylko merczowi każe dzwoni do niego żeby karton wrzucił do kontenera zamiast samemu go wrzucić jak go widział

On
@Nowy87654321

Jak poznasz wszystko będziesz obyty z mtouch poznasz klientów to ogarniesz. Nie słuchaj niektórych (usunięte przez administratora) z tego forum. Zostali zwolnieni za machloje i przekręty a teraz się mszczą tutaj...

@Oficjalna

Takie są przyzwolenia od góry , soki , napoje puszczane są po giełdach towarowych za dobrą rozsądną cenę w zakupie .

gregor
@Nowy87654321

Podwyżka w tej firmie to 10% wiec o ile już to dostaniesz 300 zł podwyżki ;)

Spiderman
@gregor

A podwyżka to wielka odpowiedzialność. Musisz się wykazać ze zasłużyłeś na to 300 zł

@Spiderman

Musisz się wykazać na podwyżkę a potem firma tak utrudnia zadania że i tak jesteś w plecy????????????????????

Były już
@Nowy87654321

Daj sobie spokój. Ta firma to dramat. Miałem bardzo dobre wyniki a i tak było mało i mało. Absurd wykonywania niektórych zadań jest nie do opisania. Uciekaj póki możesz.

Przedstawiciel handlowy

Dlaczego w Maspex jest taka rotacja?

Kandydat GTM

Witam. Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba na stanowisku młodszy specjalista ds wsparcia sprzedaży w dziale GTM i jaka jest atmosfera w tym dziale. Warto aplikować? Ktoś pracował w tym dziale i może się podzielić opinią?

@Kandydat GTM

Atmosfera jest ok. Pensja słaba, ale rok temu była dramatyczna - jest jakiś postęp

@J.

Dziekuje za odpowiedz. Czy mozesz zdradzic jakie sa widelki wynagrodzenia podstawowego? czy jest to okolo najnizszej krajowej? czy jest liczba 3 lub 4 na poczatku kwoty?czy wiecej?

@Kandydat GTM

Z tego co sie orientuje to trzeba poswiecic kilka godzin na 1 etap zdalnej rekrutacji czyli wykorzystac dzien urlopu w aktualnej pracy. Wiec zastanawiam sie czy warto? Aby sie okazalo ze zarobia sie w Maxpexie mniej niz aktualnie bo szkoda czasu

@Kandydat GTM

4 na początek to raczej max co wyszarpiesz. I ja mówię o kwotach brutto. Bo jeżeli ty o netto to zdecydowanie nie ma czasu tracić urlopu ;)

@J.

Zarabiam więcej ale nic nie robie w pracy i się nie rozwijam. Na tym stanowisku jest szansa awansu, rozwoju? Czy raczej nie? I czy jest stres i ciśnienie czy raczej luz? Kierownictwo spoko?

@Kandydat GTM

Ekipa spoko, managerowie bardzo spoko. Rozwinąć się można. Ciśnienie czasami jest, ale też zależy do jakiego teamu trafisz. Nudzić się nie będziesz :)

szef :)
@J.

dziękuję - pozdrawiam pracownika :)

Bye Bye Baby

A kierownicy na Dolnośląskim (sieci mokre) robią co chcą. Klepią dalej lewe ekspozycję i PH popychają to dalej. Na koncie się zgadza i każdy siedzi ciiiiiiicho.....???? Nie mogę narzekać to patrzeć.

Olo
@Bye Bye Baby

Dokładnie tak kierownicy i pH układy na prawo i lewo. Całe szczęście ze jestem od lat w innej firmie. Nigdy wiecej

Odra Opole
@Olo

Od lat w innej firmie, ale komentujesz sytuację w maspexie jakbyś tam teraz siedział i znał wszystko od podszewki. Jak dla mnie to ktoś Ci zrobił " kuku " i teraz siedzisz i klepiesz zza monitora żeby się odgryźć ...

Klown
@Bye Bye Baby

Komus bardzo zależy aby ten wpis zniknął

Nub
@Bye Bye Baby

Hello, Pracuje w Maspex na sieciach i z tego co mi wiadomo to jedynym RKS na sieciach mokrych Dolnośląskie to Aneta B. czyli tzw. ciocia. Jeśli to prawda to grubo popłynęła. Są jakieś dowody? Ktoś to może sprawdzić?

Bob
@Nub

Nie mylisz się :)

Mazowsze
@Bye Bye Baby

Na Food też tak samo i nie mówię o dolnośląskim, byle się cyferki zgadzały i góra była zadowolona. Patologia!

Aga
@Bye Bye Baby

W Lublinie były zwolnienia, rozlał sie hejt na kierowniczke Marzene i dyrektora. Co by zrobila normalna firma ? Na wszelki wypadek sprawdziła tropy. Ale w maspexie mòwia że pracownicy się mszcza i zarówno kierowniczka jak I dyrektor jest kryty. Nie sprawdza rozliczeń ekspozycji, nie sprawdza czy ekspozycjenie stoja na sklepach czy tylko sa wyciagane do zdjecia, nie sprawdza jak kierowniczka rozliczała pakiety, nie sprawdza dlaczego z hurtowni (usunięte przez administratora) Wszystko zamiataja pod dywan a winni sa tylko Ci co wylecieli.

@Bye Bye Baby

nie tylko na dolnym śląsku na połud. wsch. jest to samo potwierdzam

Tom

Zgadza się

@Bye Bye Baby

Firma powinna odświeżyć handlowców od sieci , bo zbyt widocznie na rynku psują jej wizerunek .

Baba Jaga

Prosiłbym o utemperowanie Rudego Gandalfa z detalu mokrego, to co się dzieje obecnie zaczyna przekraczać granice smaku, brak poszanowania dla struktury mokrej, ludzie są zastraszeni, nikt już nawet nie dyskutuje z tym człowiekiem bo to nie ma sensu, jego polityka niestety wygeneruje wiele (usunięte przez administratora) i niestety zmieni życie solidnym pracownikom, którzy zostaną zmuszeni do zmiany pracodawcy jeśli nadal będą stawiane cele nie do zrealizowania…

@Baba Jaga

dobre :)

Xyz
@Baba Jaga

Czy mówisz o niejakim rudym i łysym Michale Z. ?

Xyz
@Xyz

Straszne combo, rudy i łysy, jak nie kombinować to śliski chłop. Ale fakt, zniszczy porządnych pracowników, widzi tyle co pokolorowany na zielono świat.

Święta?

Moja koleżanka z Biedronki dostała 1000 zł premii na Święta i pełne torby upominków dla dzieci. Podobno w Lidlu podobnie - 800 zł ijakieś paczki. A w Maspex pewnie jak co roku - 200 zł i przeterminowane soki, które taniej rozdać niż wyrzucić.

@Święta?

Proszę nie bujaj w obłokach . W Biedronce nic nie dają zwykłym pracownikom . Może kierownikom , ale kierownicy w Maspex też dostają ekstra .

JaNo
@Biedronka

Własnie, że sie mylisz, bo mam info z pierwszej ręki i pracownicy faktycznie dostają takie bony i paczki na święta, a nie tylko kierwonicy. Dodam, ze znajoma tam pracuje na kasie jako zwykly pracownik i dostała właśnie paczke i bony. Tylko maspex jest taki biedny, bo przeciez zrobili sobie zakupy nowych marek

@JaNo

To ty się mylisz lub koleżanka Cię wkręca . Ja pracuję w Biedronce już 5 lat i szukam właśnie pracy jako przedstawiciel handlowy. Nikt w Biedronce nik nikomu nie daje nic żadnych bonów i kwot o jakich piszesz . Zarabiamy najniższa krajowa. Ja po 5 latach mam 2500 na rękę. Nie słuchaj tych głupot które piszą media o super pracy w Biedronce i zarobkach . Nikt nam nie daje w biedrze nic. Mogę się z Tobą zamienić na pracę jak chcesz .

Szatan Serduszko
@Biedronka

Scieme piszesz, również mam 2 znajome pracujące w Jeronimo Martins i jakos każda z nich ma minimum 3.400 na rękę, wiec po co siejesz tutaj jakaś kłamliwa propagandę ?

@Szatan Serduszko

He he he 3400 na rękę w Biedronce . He he Niech Ci nie sprzedają tanich historii. Ja wiem bo pracuje w Biedronce i szukam pracy jako przedstawiciel handlowy właśnie . 3400 na rękę to ma zastępca kierownika a nie kasjer sprzedawca. Jak jest tak super to zapraszam do Biedronki każda Biedronka w Polsce ma wakat nawet Ukraińcy nie chcą pracować. Ciebie bez problemu zatrudnia i dostaniesz te 3400 na rękę jak twierdzisz . Idź na rozmowę do Biedronki to się dowiesz i naprawdę jest a nie słuchaj znajomych którzy się chwala bo Ci zapewne zazdroszczą pracy u producenta.

Biedra
@Biedronka

Ja pracuje w Lidlu w Krakowie, dostaje 4300 brutto i bony. Mam luxmed, kafeterie i paczki świąteczne. Ahhh i nie ma już śmiesznych umów przedłużanych do 33 miesięcy.

W snach
@Biedra

W snach chyba. No chyba , że jako kierownik. Ale myślę że nie pracujesz tam tylko wyczytałem te bzdury na necie

Wqe
@Biedra

To po co jesteś w Maspex skoro w Lidlu takie kokosy . Na kasie będziesz siedział . Pracą marzeń

Biedra
@Wqe

Pracowałam w Maspeksie 3 lata. Odeszłam w tym roku wiosna. Nie jestem kierownikiem. Tyle zarabia PRACOWNIK SKLEPU. A czy ja wiem, czy to gorsza praca niż pseudo asystenci i młodsi specjaliści w biurowcu Maspeksu. Są historie o ludziach, którzy młodszymi specjalistami są od wielu lat. Ahhh, i plusem sa przejrzyste wynagrodzenia. Nikt nie daje nikomu inaczej.

Lidl
@Biedra

Skoro taka dobra praca w Biedronce i Lidlu to dlaczego tyle wakatów tam jest .pełny internet

@Lidl

Bo otwieraja nowe sklepy i szukają ludzi do roboty. Kapujesz?

@Biedra

Racja. Z wynagrodzeniem w Maspex to jest dramat. Jak sobie nie policzysz to ci źle policzą. Jak można rozliczać pracownika na podstawie takiego badziewia jak qlik i pbs?to jawna kpina z naszej pracy. Qlik pbs czegoś nie zaliczy piszesz odwołania potem ci naliczy lub nie. Dostaniesz kase w nastepnym miesiącu czy nie??niby poważna firma z niepoważnymi programami

Tyu

No to idź tam dostaniesz te kokosy . Aut z Maspex u

etc.
@Ona

To prawda potwierdzam. Programy za które ktoś otrzymał duuuże pieniądze a w rzeczywisości nie działają.

@Tyu

Sam się wyautuj. Prawda w oczy kole? Popytajcie pracowników, pewnie powiedzą że okej jest qlik w obawie przed utratą pracy… prawda jest taka że to jest badziewie razem z tym śmiesznym pbs-em

Kliknij

Nie rozumiem Cię . Mi nie pasowało to się zwolniłam . Proste

Szatan Serduszko
@Kliknij

Mhmm, fajny skutek tego zwolnienia - od rana siedzisz na forum byłej firmy i wypisujesz jakieś bzdety - gratulacje!!!

Magda
@Biedronka

Koleżanka pracuje w biedrze zawsze dostaje bony. Chyba kijowy pracownik z ciebie

Konadydat737373

Witam Zdradzi mi ktoś informacje jak wyglada drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej?

Uprzejmy
@Konadydat737373

Jeżeli chodzi o stanowisko na PH Są to 4 zadania 1 ćwiczenia w grupach 2 tworzenie projektu do sprzedaży 3 scenki handlowe 4 zadania "matematyczne"

Magda

Taki sam jest kierownik w Krakowie Krzysztof N. Nic nie robi nawet nie ruchy palcem .

hi
@Magda

i ma plecy u drugiego krzyska wiec po co ma pracowac masz plecy wyzej rob co chcesz tylko nie pracuj taka prawda tak ?

Ustronianka

Ustroniance , Hoop polska jest 20 wizyt i 15 ma być z zamówieniem , zero wsparcia i zero towaru , wypłata 2 tys. na rękę , za auto płatne 40 gr za km po godzinie 17.30 . Wypłata nieraz poniżej 2 tys na rękę po tym jak odbija za auto , minus Luxmed i PPK to 1600 zł na konto dostają PH więc Maspex płaci bardzo dobrze swoim ludziom. Maspex jest bardzo dobra firma . Także nie płaczcie bo są jeszcze słabsze warunki gdzie indziej.

tia
@Ustronianka

tylko maspex to ponoć lider ?!? wiec do kogo porównujesz ? wypłaty sa bardzo słabe.

Maspexsiak xD
@Ustronianka

To, że w jednej firmie jest gorzej nie znaczy, że w maspexie jest dobrze xD

Wo
@Maspexsiak xD

W Ustroniance jest dramat. Nie mają w ogóle Przedstawiciel i Handlowy CH . Szukają co tydzień nowych

Hahahaj
@Wo

Typowa Polska - równajmy do tych co mają gorzej i pokażmy ze u nas jest lepiej ;D Widzicie Maspex to raj na ziemi - do końca życia za najniższa krajową, inflacja podobno tych z Ustronianki mocniej dotyka.Dramat...

Lkihg
@Hahahaj

Mają tragedie w Ustroniance . Zarabiają mniej niż najniższa krajowa. Po odbiciu auta i PPK poniżej 2 tys wypłaty

Ustroniankable

To i tak cud że te 40gr za kilometr, kiedyś było 80gr hehe

Tfg

Тут хороша робота і добре платять.

Askaq

Cześć, czy w Maspex istnieje możliwość pracy w pełni zdalnej? Czy mają jakieś biuro w Krakowie?

Czy ktoś pracował w dziale BHP Tychy ? Wie ktoś jaka panuje atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 9 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex