Celon Pharma

Opinie o Celon Pharma

...

witam ,mam pytanie ,aplikuje na stanowisko przedstawiciela medycznego ,jakie auta ,ile wizyt u lekarzy i aptecznych ,jaki socjal ? Pozdrawiam

@...

Golfy, wizyt 10+2, interwały, socjal ubezpieczenie medyczne, gosport za własna kase

Hmm
@...

Socjal pytasz, to masz kartę multisport i saltusa KONIEC. Zarobki w S.A jesteśmy na 3 miejscu od końca ???? przed dino i ccc

Epidemi ciąg dalszy

Epidemia zawitała na dolny Śląsk, kolejny regionalny się rozchorował ciekawe?? Kolejny nierób???

Multi kulti
@Epidemi ciąg dalszy

Spokojnie Spokojnie na każde miejsce tych nierobow przychodzi 700 ponad ofert chętnych, w celon chcą pracować ludzie z Indii, Uzbekistanu, itp takie moje przypuszczenia po ilości chętnych.

Friend

Achtung, podobno namierzają po IP !

@Friend

Na to potrzebne są pieniądze a firma teraz weszła w plan oszczędnościowy zatem spokojnie ;) Ale przyznam, że niezła próba powstrzymania fali postów ;D

Hahaha
@Friend

Lepiej niech namierzają nowych pracowników, bo jakąś epidemia zaczęła panować w celon

Celon Śmierdzi

Ciekawe ile ten post się uchowa bo widzę, że Ci co mają premię wypłacać na GoWorku siedzą (spoiler... Premii nadal brak... A raczej ochłapów, które teraz są w zamian za pracę ponad siły) Tak jak w tytule Celon Śmierdzi, na rozmowie kwalifikacyjnej zamiast pytania "Czemu decyzja o zmianie pracy?" Słyszę - No... Czytałem co się u Was dzieje. Konkurencja gdy się przedstawiam i mówię nazwę firmy klepie mnie po ramieniu i pyta "Jak się trzymasz?" Spółka Akcyjna powinna raczej dbać o pracowników i skandale, a to niestety już do rozmiarów skandalu urosło. Oczywiście nie ma ludzi nie zastąpionych, tylko pytanie kim nas zastąpicie? Nikt lepszy raczej nie przyjdzie na nasze miejsce. I jeszcze raz przypominam, że spóźniacie się z wypłatą ochłapów premii. Dziękuję za uwagę.

Oj smierdzi
@Celon Śmierdzi

Pan Jacek na pierwszym spotkaniu obiecywał dwie rzeczy, ze szybko będą nagradzać i szybko karać. Póki co tylko szybko zwalniają i karzą. Tak to prawda, ciężko to nazwać nagroda, skoro plan roczny był tworzony w grudniu i nikt nie weryfikuje sytuacji rynkowej. W żadnej firmie nie ma tak, ze plany są tworzone dla M/S, tylko ilościowe lub wartościowe, tak, żeby przedstawiciel wiedział do czego dąży. Ale tak jest najłatwiej pozbawić ludzi nagrody. Panie Prezesie, zawsze myślałem, ze porządny z Pana Gosc, ale czy tak jest skoro zgadza się Pan na takie praktyki w Pańskiej firmie...

Jeszcze pracownik

Panie Prezesie podobno Pan nie czyta komentarzy (słyszałam że ponoć powiedział Pan tak na którymś spotkaniu ) jednak mimo wszystko napiszę kilka słów od siebie. Błagam Pana o interwencję i opanowanie tej chorej sytuacji która ma miejsce. O ile rozumiem (albo przynajmniej staram się zrozumieć) zatrudnienie Jacka tak nominacja Beaty......na jakiej podstawie?! Brak kompetencji ,empatii, jakiegokolwiek przygotowania. Rozumiem że była pod ręką ale niestety to nie jest dobry ruch. Ludzie nie odchodzą bo im się nie chce pracować tylko tak się nie da wytrzymać. Ciągłe zastraszanie, non stop negatywny przekaz, wszystko robimy źle, pochwały nie przechodzą przez gardło i do tego MOBBUNG w czystej postaci. Czy naprawdę tego Pan oczekuje?? A Karolina (fakt to jeszcze wymysł z czasów Bogdana) jednak teraz odbiło jej zupełnie!!udowadnia na siłę że nikt nic nie wie, nic nie potrafi a tylko ona umie i wie najlepiej ale my naprawdę pamiętamy jak pracowała w terenie i jakoś szału nie było. Ale zapomniał wół jak cielęciem był. Przykre ale teraz robi wielka pani kierownik. Niektórym funkcja odbija do głowy. PS: w rankingu niezła żeby nie było że narzekają tylko "słabi ".

Raczej zły kierunek
@Jeszcze pracownik

Groch o ścianę, z tego co wiem większość szuka pracy ja zresztą też. Tu już jest równia pochyła w dół.

@Raczej zły kierunek

Beata wszystkim nam funduje emocjonalny rollercoaster. Niestety nie ma kompetencji i wiedzy szczególnie tak potrzebnych do zarządzania zmianą. Ogólnie zasody sa kiepskie, jeśli chodzi o zaplecze, bo ludzie w polu na prawdę dają z siebie 100 proc...

Szukaj
@Jeszcze pracownik

Do kogo ta mowa gość nawet kuzyna zwolnił. Szukaj pracy lepiej

Janek

Wiecie co straszne rzeczy piszecie o tej firmie. Z doswiadczenia wiem , ze piszą tylko niezadowolenii jak komus jest dobrze to nic nie napisze. Tutaj widać , ze jest wielu niezadowolonych tak więc na pewno coś nie tak. Ciekawy jestem czy Prezes wie jaka jest sytuacja i ma to w d...e czy moze nie wie co sie do konca dzieje w firmie. Zazwyczaj bogaci to straszne sknery niewolnicy pieniedzy bojacy sie stracić ustalonej wygody życia i gnebią pracowników zeby wydusić z nich ile mozna ....ale kij ma zawsze dwa konce pewnie zarząd uważa, ze jak placi zus to pracownicy powinni byc wdzieczni. Pewnie nie wiedzą ze czssy się zmieniły. Ciekawe ile zarabiają dobrzy handlowcy????bo osobiscie nie wierzę ze 3000 zł bo tyle to mają w lidlu na kasie. Podejrzewam ze dobrzy zarabiaja kilkanascie tysięcy a rotują Ci slabsi ale to moje przemyslenia. Jezeli jest tak jak pisza ludzie to Zarzad nie myśli długofalowo. Pewnie pozniej bedą zalować ze pozbyli sie starej kadry bo z calym szacunkiem do mlodych Oni za bardzo do pracy sie nie nadają. Pozbywanie sie doswiadczonych ludzi to zawsze strata dla firmy. Z tego co piszą ludzie Ci madrzejsi odeszli ... ba jak twierdza nie da sie pracować...ale ktos pracuje..moze Zarzad uznal ze produkt obroni sie sam i nie ma znaczenia kto go prezentuje???? Nie wiem... Szacun dla Zarzadu ze nie kupuje pozytywnych komentarzy bo wiekszosc firm na jeden negatywny proponuje piec pozytywnych....a tu widac ze pozytywnych praktycznie nie ma tak wiec nie kupuja, byc moze szkoda im na to pieniedzy....?Osobiscie nie chcialbym byc pracownikiem tej firmy glownie ze wzgledu na zarobki bo wiecej to sie na kasie czy w sprzataniu zarobi na luzie a nie przy takiej napince.... Na pewno firma jest w dobrej kondycji finansowej, Jest takie powiedzenie co jest dobre dla firmy zazwyczaj nie jest dobre dla pracownika natomiast co jest dobre dla pracownika nie jest dobre dla firmy..... Celon wprowadził to w życie....Pozdrowienia dla Zarzadu, ostatnich starych i dla nowych ..

Do Janka
@Janek

Najlepsi przedstawiciele nie zarabiają nawet 5tys, kiedyś nadrabiali nagrodami, teraz plany są takie, że pojedyncze osoby zrealizowaly to w całości. Co do Pana Prezesa, to wierzyliśmy w Niego i liczyliśmy na wsparcie. Niestety podczas ostatniego szkolenia, w ubiegłym tygodniu przyszedł do Nas i poinformował Nas, że nie mają dla Niego żadnego znaczenia opinie na GoWork i że w pełni popiera działania Managerów z działu sprzedaży i tak o to przepadł wizerunek wspaniałego szefa, dla którego ważni byli pracownicy:(

Janek
@Do Janka

Nie chce mi sie wierzyć w te zarobki. Ze ktoś chce pracować za te pieniądze, przeciez to orka te przedstawicielstwa. PRESES bierze prawie 2 mln dywidendy. Nie wierzę , ze nie docenia dobrych ludzi po prostu nie wierzę.....

Janku Janku
@Janek

Nie musisz w to wierzyć, ale informacje zawarte w raporcie giełdowym są jednoznaczne, srednie zarobki w Celonie są wyższe jedynie od wynagrodzenia w ccc i Dino. Oczywiście jest to cenne spostrzeżenie, ze jest to ciężka praca, ale ostatnio nikt tego nie docenia.

Były
@Janek

Przyjdź i sam się przekonaj

Zatroskana

A co to nasza pani Dyrektor taka nafochana na spotkaniach z regionami siedzi??? Czyżby przejmowała się goworkiem??? Jejku to ona jest tym nierobem o którym pisała jej koleżanka kolejna dyrektorka, powinna się wziąść do roboty a nie na gowork siedzieć, wymyslec jakiś nowy konkurs!!!! Ewentualnie wysłać po palecie wazeliny dudowlazom

L
@Zatroskana

Ludzie piszcie chociaż składnie i bez błędów bo te posty robią się niesmaczne i żenujące...

Uuu
@L

Już do ciebie jedzie paleta wazeliny

Treść a nie skladnia
@L

Myśle, ze bardziej istotna jest treść postów, a nie ich składnia. Ale jak ktoś chce odwrócić uwagę od tego co jest istotne, to przyczepi się do wszystkiego. Zrozum, to są ogromne emocje, gdy dotyka cie mobing, poniżanie, manipulowanie i przede wszystkim zaniżanie nagród, na które ludzie ciężko pracowali!!!

Wielki wizjoner

Patrząc i analizując pojawiające się opinie można stwierdzić że znacznej części ludzi nie chce się po prostu pracować tylko wolą siedzieć na goworku! Trwa próba sił nowy dowodzący vs beton pracowniczy, co słabsze jednostki odpadną i zostaną tylko najlepsi, którym chce się pracować. Zauważcie ze dotychczas nie odeszli liderzy rankingów tylko osoby, które były przyspawane do swoich stanowisk, zarząd przejrzał na oczy i zaczął "upuszczać krwi" - To dobra praktyka, dla zdrowotności!

Gorsza
@Wielki wizjoner

Zacytuję liderów rankingu- "wszystko zależy od premii "... Więc wcale nie jest powiedziane że jest tak super pięknie i cudownie. Za chwilę się okaże że i te osoby z górnej części rankingu będą uciekać ponieważ czekają na informacje o kwocie premii. Jeśli będzie taka jak wg kalkulatora to też będą uciekać jestem o tym przekonana A jest to potwierdzone rozmowami z nimi. Ludzie nie będą patrzeć jak mamicie oczy mówiąc jak będą dużo zarabiać bo potrafią liczyć i jak stracą na premierach to co ich będzie tu trzymać?

Nierób
@Wielki wizjoner

Poczekam jeszcze trochę a mam czas i zobaczymy jak pracusie zrobią wyniki czy dorównają nieroba. Sie Wie nie udawaj teraz takiej lojalnej sama dzwonisz i obrabiasz w koło. Może twoje bilingi też do kontroli bo takie praktyki są w firmie wizjonerskiej praktykowane.

Ja pi....
@Wielki wizjoner

Wielki wizjoner?????? Buhahaha Wielki mały człowiek, a może skoro wszystko toczy się w koło kina to może Wielki Szu

Konrad
@Wielki wizjoner

Wiesz co, atmosfera w pracy to większość sukcesu -niestety ani atmosfery ani wypłaty nie ma większej, dlatego ludzie odchodzą. Gdyby za podwyżką obowiązków szła podwyżka wynagrodzenia i byłaby ona na poziomie prawilnych korporacji myślę, że ludzie by nic nie mówili i robili to co jest narzucane, a niestety jeśli masz najniższe wynagrodzenie a pracy ponad ramy czasowe to wybacz, ale jeżeli człowiek ma trochę godności i szacunku do samego siebie nie pozwoli na takie traktowanie. Twoje zdanie, że odchodzą osoby które były przyspawane do swoich stanowisk i były betonem - niestety z tym się nie zgodzę, odchodzą ludzie którzy włożyli całe serducho w tę firmie, swój czas i wysiłek (mówię też o sobie) i miały dobry wynik, nie były najsłabszymi jednostkami tylko miały swoje zdanie i wartości - także widzisz @Wielki Wizjoner trochę się z prawdą mijasz. Chyba, że lubisz pracować za darmo bądź charytatywnie to pracuj tak jeśli masz ochotę, ale nie narzucaj tego innym, co do siedzenia na go worku zamiast pracować to z tego co wiem czas wolny po pracy się ma i przerwa w trakcie pracy się należy(15min.) kazdy wykorzystuje ją jak chce i mogę powiedzieć też za siebie- że były pracownik zagląda tutaj zobaczyć czy tylko on miał takie odczucia i czy coś się zmienia na lepsze.

Tequila
@Wielki wizjoner

Haha, takie wizje to po Ketrelu? Przekonał mnie Pan, chyba też sobie kupię. Upuszczanie krwi było stosowane w Średniowieczu, teraz istnieją skuteczniejsze terapie.

Wkurzona
@Wielki wizjoner

Widze, ze ktoś tu jest bezczelnym kłamca i celowo wprowadza w błąd. Absolutnie nie odchodzą osoby tylko z dołu rankingu, bo rowniez z czołówki i dotyczy to zarówno przedstawicieli jak i RKS. Poza tym, nie można się dziwić, ze ludzie są zdemotywowani, skoro są w czołówce rowniez pod katem M/S w Polsce i dostają gratulacje za wysoka pozycje, a z drugiej strony nie dostaną nagrody bo nie zrealizowali planow w 100%, bo oczekiwania były, ze ich M/S będą jeszcze wyższe. Dodam, ze większy zysk dla firmy nie równa się otrzymaniu nagrody wynikowej

Zniesmaczony
@Wielki wizjoner

Wiesz co Małgorzato żebyś może Ty za dużo krwi nie upuściła poprzez to wchodzenie w D…. Pe panu J i inne rzeczy . Liderzy rankingów nie odeszli bo może coś jeszcze ich tu trzyma typu dobry team , kierownik chociaż ich coraz mniej . Mega smutne jest to iż nikt nie popiera tu żadnego pracownika a wręcz skłóca się a to sprzedaż z produkcja mówiąc że ten drugi ma lepiej a wszędzie ten sam (usunięte przez administratora) . Od roku wyniki spadaj ogólnokrajowego i prezes nic z tym nie robi a wręcz broni ludzi którzy do tego doprowadzili . Odchodzą osoby po kilkunastu latach w firmie i co nagle przestało im się chcieć pracować , weź nie osłabiaj Gośka dobra . Ludzie piszą ze zajmujecie się wszystkich tylko nie tym co trzeba . Zamiast doceniać pracowników którzy byli kiedyś lojalni tej firmie to ich gnoicie . Stosujecie (usunięte przez administratora) , ośmieszacie innych ale i samych siebie przez to co robicie . Dziwne Że prezes nic z tym nie robi przecież firma jest na giełdzie i to jak się o niej mówi ma wpływ na sprzedaż udziałów . A tak jak ktoś już wspomniał droga M Ty jedyne co umiesz robić to obgadywać i patrzeć na ludzi z góry ale uważaj bo może ktoś gdzieś ma coś potwierdzające jak obgadywałaś żonę prezesa i zaraz sama staniesz się tą wcześniej wspomniana słaba jednostka a świat jest mały i uważaj po tym co ludzie o Tobie mówią może być ciężko znaleźć robotę gdziekolwiek no chyba ze na kasie w biedrze będziesz zarządzać kolorami w lodówce .

Ex

Jako EX celonowiec jestem zaskoczony takim obrotem spraw ale jak widać nowe rządy są nieudolne. Jestem ze starej gwardii której już coraz mniej. Z tego co wiem zostali tylko Zbyszek Michał i Anita A cała reszta to "młode wilczki". Jak to wyglada teraz w poszczególnych regionach? Da się w ogóle pracować z tymi nowymi? Są jeszcze normalne regiony jak kiedyś czy już wszędzie (usunięte przez administratora) jak namaszczeni przez BJ? A w kwestii Pani KJ to była i jest jednym wielkim nieporozumieniem. Nie wiem jak to jest możliwe by tak słaba osoba była na takim stanowisku. O JG się nie wypowiadam bo nie znam.

Też były
@Ex

Z tego co wiem to są takie regiony, ale nie mają one prawa bytu bo mają za dużo do powiedzenia Pani BJ i KJ, ktorym ciężko znieść słowa krytyki i jakikolwiek sprzeciw :)

Tez ex
@Też były

Ciężko się nie zgodzić, skoro już szukają na RKS na łódzkie... Najwidoczniej mimo, ze młody wilk, to miał swoje zdanie. Zobaczymy kto następny

@Tez ex

Jest gdzieś ogłoszenie, aby można aplikować?

Arek
@Tez ex

Wiadomo z jakiego powodu? Czy był jakiś powód czy po prostu widzi mi się góry? Powiedźcie mi proszę czy w ogóle warto aplikować na stanowisko przedstawiciela, bo z tego co czytam to nie jest dobrze...takze będę wdzięczny za rozbudowane odpowiedzi.

Kolejny ex
@Arek

Wiele jest czynników. Zacznę od atmosfery, kultury pracy i kolesiostwa, które wprowadziły 3 kierowniczki pod parasolem Dziadka, nazywanym przez siebie Deniro:)). Wprowadzony został nowy system premiowy, uzależniony tylko od M/S, na ktory przedstawiciel nie ma wpływu. Oczywiscie dodam, ze są one z kosmosu, nawet na okres wakacji sięgają zenitu. Mało tego, aby otrzymać premię w 100%, musisz zrealizować 100%, za 95% jest 75 i za 90% jest 50. Przy czym to czego nie zrealizujesz w pierwszym okresie, przechodzi na kolejny itd. Wiec szansa na premie, zmniejsza się za każdym razem. Dodatkowo na stanowiskach Kierowniczych są osoby bez kompetencji. Kierownik Produktu, cienka jako przedstawiciel pod każdym względem, została Kierownikiem i pomiata wszystkimi i stara się udowodnić, ze nikt nic nie umie. Wspomnę, ze przez te lata jej pracy, na palcach jednej reki można zliczyć materiały merytoryczne, które nie były obarczone poważnymi błędami tj. np błąd w nazwie substancji!! Z których my przedstawiciele musieliśmy się tlumaczyc, o bzdurnych konkursach dla lekarzy, nie wiem czy warto wspominać. Nie ma tez jasnego przekazu marketingowego, bo w 1 tygodniu potrafilismy otrzymać kilka a potem opieprz, ze promosens się nie zgadza i ciagle powtarzanie, ze jesteśmy najgorsi!!! Prócz tego 8h pracy to fikcja, dochodzą do tego telekonferencje i mega duzo nauki. Brak konsekwencji w strategii promocji. Ostatnia kwestia są wizyty potrójne w dobie pandemii. Mam nadzieje, ze najwazniejsze kwestie poruszyłem.

Ex
@Arek

Odpuść se nie warto. Wyniki które robisz niewiadomo skąd się biorą i widmo ciągłej kontroli potrójnych wizyt. Beka po prostu

Maszynista

A co to a co to tak gna i gna co raz prędzej?? Kolejny nierób wysiadł z pociągu celon!!!!! A ludzie w przedziale mówią że to nie koniec. Co na to człowiek z pasją??? Trudno się przyznać że pozbawiło się na nieudolnych menagerow

Konkurencja

Ja natomiast bardzo ale to bardzo chciałem podziękować obecnej władzy za takie ruchy, jeszcze nigdy tak łatwo się nie przejmowało rynku buziaczki wytrzymajcie jeszcze chociaż pół roku;-)

Ciekawa
@Konkurencja

Czym według Ciebie przejawia się ta łatwość przejmowania rynku? ;>

Ha ha ha

Obudziła się Sie Wie hahaha

Konkurencja
@Ciekawa

Tym, ze Wasi przedstawiciele pracuja jak dzieci we mgle, zamiast skupic sie na sprzedaży, to swoimi pytaniami wkurzają lekarzy i pala za sobą mosty, znam przynajmniej 2 lekarzy, którzy powiedzieli, ze z Wasza firma od kilku tygodni nie chcą mieć nic wspolnego. Poza tym są zdemotywowani, bo wiedza, ze i tak premii nie wyrobią, wiec większość skupia się teraz na szukaniu nowej firmy:))) tak przejmuje rynek:))

Zdesperowana
@Ciekawa

Małgosiu, bo wyniki muszą zrobić i obronić ludzie, a wystarczy wejść na pracuje.pl, żeby zobaczyć ile aktualnie mamy wakatów i to nie tylko na stanowiska przedstawicielskie ale również RKS. Tłumaczenie Managerów, że odchodzą najsłabsze osoby, które boją się pracy, jest żenujące, bo jeszcze pół roku temu, te osoby miały świetne wyniki, a teraz wszystko leci na łeb. Stąd konkurencja się cieszy. My liczymy na Wasze opamiętanie

Konkurencja 2
@Ciekawa

Kupcie im jeszcze popcorn i cole a jeszcze kino domowe i telewizor na tableciku nie ten efekt a my skupimy sie na sprzedaży w końcu od tego jesteśmy

Anonimowy
@Zdesperowana

Faktycznie połowa RKS będzie zmieniona, nie Ci to inni hehe #NowyCelon2021... przykre, bo fajnie się pracowało w firmie a teraz to jest porażka. Konkurencja się z nas śmieje, bo sami odchodzą od takich reżimowych działań. KPI-okej to jest dobre aby były na jak najwyższym poziomie, ale elastyczność która była w odwiedzaniu była wspaniała, narzędzia i meytoryka wprowadzana na siłe nic nie wnosi, odgrzewanie kotletów konkurencji albo zajmowanie czasu zbędnymi konkursami czy filmikami jak klient nie ma czasu to działa w drugą stronę. Tak jak wcześniej się ludziom chciało pracować tak teraz jest demotywacja i tylko pupilki zarządzających są zadowoleni. Jak to mówią nie ma ludzi nie zastapionychm ale po odejściu niektórych coś zanika i to jest 100%prawda,tak samo prawdą jest to, że zaczynają być usuwane niewygodne komentarze.

Hohoho

Ja nie miałem pojęcia że pracuję w Hollywood, Deniro, Diabolina, może jeszcze śnięta królewna

Włącz myślenie

Proszę podmieńcie nam samochody na Craftery wtedy pomieścimy wszystkie ulotki, a nowe kierowniczki oderwane od rzeczywistości dopiero się rozkręcają . Zastanawiam się czy my już nie pracujemy w firmie kurierskiej???? Ale nie nie, oni zarabiają zdecydowanie więcej!!!!

mmm

Ostrzegam przed firmą ,tragedia .Pracownik traktowany jest jak najgorsze zło ,nie mające nic do powiedzenia .Te kilka lat pracy spędzone w firmie to najgorszy czas w moim życiu .Z opowiadań wiem że teraz po przeprowadzce do Kazunia jest jeszcze gorzej .

Zdemotywowana

Niestety zmiany dokonane w ciągu ostatniego roku w Firmie nie przyczyniły się do wzrostu sprzedaży, udziałów w rynku, a frustracja kietownictwa i przerzucenie odpowiedzialności za porażki i nieefektywnosc wlasnych pomysłów i narzędzi na przedstawicieli doprowadziły do tego że atmosfera w regionach jest fatalna, motywacja do pracy zerowa. Za dużo kija a za mało marchewki. To przedstawiciele bez srodkow, narzedzi i tysiaca ulotek potrafili skutecznie sprzedawać za poprzedniego kierownictwa, teraz okazuje się że nikt się nie nadaje, wszyscy są tępi, bez wiedzy i umiejętności sprzedażowych. Zwolnienia, upomnienia, testy, scenki i zero samokrytycyzmu na górze, brawo wy!

mariusz tokarski

Dodaj treść twojego wpisu

Wkr

/businessinsider-com-pl giełda wiadomości równi prezesi ciekawy artykuł, w zarobkach jesteśmy jednymi z ostatnich w SA , jest pasja jest powód do dumy

Były
@Wkr

Odeszłam i wiedzcie była to najlepsza decyzja psychicznie nie do opisania nie jest to warte a tym bardziej takiej jałmużny, na szarym końcu wśród spółek wasze zarobki, to jest ta "pasja " o której tak często słyszycie.

Taki tam

Skoro Się Wie udaje greka i uniemożliwia nam dostęp do prasy tym samym ogranicza nasz dostęp do rozwoju (usunięte przez administratora)ja udostepniam. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do lektury. Niektórzy się..... zdenerwują a niektórym ułatwi podjęcie decyzji.

Hmm
@Taki tam

(usunięte przez administratora) To jest tkz "pasja

w.m

Co masz na myśli?

Zgrywus

Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację, radziłbym osobom, które wygrały planszówki, w tym żenujacym konkursie, aby sprawdziły czy w pudełku są napewno pionki:)))

Obłuda

A może by tak jedna z dyrektorek Sie Wie podesłała nam artykuł jakie dywidendy bierze prezes a jak mizerne są wypłaty pracowników???

@Obłuda

Przykro się to czyta, biorąc pod uwagę, ze został wprowadzony kalkulator nagród wynikowych i nierealne plany, które spowodowały, ze mimo, iż przedstawiciele zarabiają dla firmy więcej, sami będą zarabiać jeszcze mniej:( wspomnę, ze obowiązków i nauki jest dwa razy tyle co było. Szkoda, ze pani Kierownik Produktu (która sama będąc przedstawicielem, nie mogła pochwalic się wyjątkowymi osiągnięciami w kwestii wyników i merytoryki, zwłaszcza dotyczącej leku Valzek), nie pomysli, ze zamiast Nas wspierać, poniża Nas podczas szkoleń i za wszelka cene próbuje udowodnić, ze spadek wyników jest Nasza wina, bo jesteśmy idiotami!

Zostaw merytoryczną opinię o Celon Pharma - Łomianki

• Jak się pracuje w Celon Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Celon Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celon Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 0 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Celon Pharma?

Kandydaci do pracy w Celon Pharma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Celon Pharma