Opinie o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Norbert

Jak ktoś jest poza firmą to różne złośliwości może pisać! Firma jest dobra więc nie każdy się utrzyma.

Aleksander

Widzę sporo pozytywnych opinii, ale nadal nie ma konkretów. Czy możecie powiedzieć co podoba się Wam w pracy dla CONSORFRUT POLSKA? Czy firma oferuje jakiś dodatkowy socjal? Zachęcam do rzeczowego opisywania swoich doświadczeń z tym pracodawcą, dzięki temu pomożemy innym użytkownikom!

były
@Aleksander

socjal? konkrety? co się podoba? poza miejscem do parkowania nie ma na co liczyć.

Luidzi

Beeeng

Wszyscy po jednych piniondzach ????

Xyz
@Beeeng

Xyz

Firma CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego - Pracownik Magazynu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Wiktor

Produkcja chyba cały czas na na dziale tradycja potrzebni som osoby z uprawnieniami na wuzek widłowy

Loszka
@Wiktor

A skooooooooond

Pracownik123

Pracowalem w tej firmie polecam

jedrek

A ja pracuje w Consorfrut w Płochocinie,pracować trzeba,firma wypłacalna,pełny ZUS w magazynie czysto,może majątku się nie dorobie ogólnie na tą chwilę tragedii niema

Benek

Rzadko piszecie bo dobrze się tu pracuje?

Obcy

W tej pracy mozna tylko tracic dziewczyne i nie tylko to.Tu licza ie pieniadze dla wlasciciela wykorzystuje tylko ludzi.

Logistyk
@Obcy

Dziękuję za opinie. Jest to dla mnie bardzo istotne ponieważ mam rodzinę i nie chciałbym poświęcać całego czasu dla pracy.

Aleksander

@Logistyk, jeśli chodzi o wynagrodzenie może być Ci ciężko dostać odpowiedź - forum jest publiczne i niewielu pracowników pewnie będzie chętnie pisać o zarobkach, jako że zazwyczaj są objęte tajemnicą handlową. @Ewelina, a Ty pracujesz obecnie w tej firmie? Co myślisz o pracy? Twój komentarz nie zawiera żadnej opinii.

Logistyk

Witam. Chciałbym aplikować na stanowisko spec ds logistyki. Czy możecie mi powiedzieć jakie są zarobki, godziny pracy oraz atmosfera w dziale? Pracuje już kilka lat w tej branży i wiem że trzeba być dyspozycyjnym prawie o każdej porze.

Ewelina

Najlepiej zająć sie swoją pracą i nie wojować z nikim!

Fred

Niecziesza mniej już wygrane bitwy z Adamem i Kuba czas wygrać wojnę z Dominikiem

R
@Fred

Proponuję zmienić pracę na inną i już będzie po problemie.

w tej firmie są równi i równiejsi szczególnie jeden z pracowników pionu tradycja wogóle nie wykonuje swoich obowiązków jak ktoś mu zwraca uwagę na coś to krzyczy i twierdzi nikt mu nic nie zrobi bo pracuje w firmie 10 lat

XYZ

Fajnie że ktoś miał na tyle odwagi żeby poruszyć temat tego nieroba. Szkoda tylko że nikt z nim nic nie zrobi bo koleś ewidentnie ma u góry plecy. W normalnej sytuacji kierownik już dawno usunął by najsłabsze ogniwo ale to niemożliwe. Szkoda bo oceniam pracę w tej firmie na 9/10. Jedyny minus to w mojej ocenie właśnie Pan G. Który nic nie robi a zarabia więcej odemnie. Niestety w większości firm są takie osoby.

Czarek

Jakaś przyczyna , że cicho na forum??

Zenek

Zawsze można zmienić na inną pracę, może uda się dostać więcej kasy!!!

@Zenek

Pracy teraz nie brakuje, a w grudniu consor znowu bedzie potrzebował ludzi to można wrócić :)

Anonimowy

Witam na wstępie napisze tak: Dlaczego zawsze, kiedy wchodzę na stronę żeby przeczytać opinie o firmie wypowiadają się osoby, które w rzeczywistości nawet nie przepracowały tam jednego dnia, lub miesiąc i stwierdziły że to praca nie dla nich. Wyjaśnię po krotce jak to wygląda. Jeżeli chcesz pracować i masz chęci owszem trzeba się wykazać żeby cokolwiek osiągnąć w każdej firmie. Tutaj jest tak że plecy robią swoje ale masz też możliwość samorozwoju i awansujesz bez pleców. Jeżeli pracujesz na magazynie musisz wiązać się z tym że raz na jakiś czas musisz ruszy (usunięte przez administratora) z wózka i coś przenieść czy ofoliowac czy cokolwiek innego zrobić. To nie jest tak że jest wyzysk i nie wiadomo co. Jeżeli jesteś wporzadku do wszystkich to idą ci na rękę. Zarobki są takie jakie są, nie zarobisz zagranicznych pensji ale na mieszkanie i miesięczne życie wystarczy Ci w zupełności. Masz na 1 miesiąc 2500 brutto bo to umowa zlecenie nie oczekuj że na początek dostaniesz odrazu z kopa 5 tyś na rękę i nic nie będziesz robił. Potem jest umowa o pracę na 3 miesiące i dostajesz normalnie plus minus 2900 brutto + premie kwartalne za każdy miesiąc po 400zl brutto czyli łącznie daje ci na 3 miesiące przepracowane 1200zl brutto. Nadgodziny są co miesiąc i Zadko kiedy zdarza się że masz gołą wypłatę. Jeżeli przychodzisz w sobotę i niedzielę dostajesz dodatkowo 100 i 150% do wypłaty czyli liczone jest to jako dzień dodatkowo czyli w 1 dniu masz 2 dni albo 2.5 dnia. Na początku na okresie próbnym miałem 1 miesiąc na umowę zlecenie wypłatę 1920zl, potem 1 miesiąc na umowę o pracę 2050, drugi 2140, a trzeci 2200, przy kwartalnej wypłacie dostałem 3450. Na rękę. Zależy od tego czy chcesz chodzić i czy nie walisz w ciula z kierownikiem i ludźmi. Miesięcznie na spokojnie dostajesz 2150 wypłaty na umowę o pracę. Jeżeli pracujesz dłużej niż półtorej roku, co umowę dostajesz podwyżkę, i co umowę premia kwartalna ci rośnie w zależności od stażu. Na początek jest 400zl, potem po 1.5roku 500zl. Dalej nie wiem dopiero się dowiem :). Co do ubrania dostajesz ciuchy i nie musisz się przejmować. Wózki są trzeba umieć jeździć. W zimie jest największy zapierdziel, tak to zazwyczaj lajtowo. Polecam z całego serca tą firmę i naprawdę na tą chwilę nie mam zamiaru odchodzić a jestem już z nimi dobre prawie 2 lata i 2 miesiące. Kończąc swoją wypowiedź jest to ocena Magazynu w Krakowie na Christo Botewa 4. I ludzie opamietajcie się bo naprawdę jak czytam te komentarze to aż serce boli i nóż w kieszeni się otwiera. Pozdrawiam chętnych i zapraszam w szeregi.

uwolniony
@Anonimowy

Widzę że wybielanie czas zacząc??? mało ludzi chętnych do pracy to trzeba trochę ocieplić wizerunek no nie? hehe

Tadek
@Anonimowy

2 tys na rękę miesięcznie w roku 2018 i ty uważasz , że jest super ?? zazdroszczę Ci kolego,bo dla mnie to po prostu WYZYSK , jesteś BIAŁYM MURZ..... Za takie pieniądze , swoją droga śmiech na sali, to się z domu wychodzić nie opłaca. Tak w tajemnicy powiem, że w sąsiedniej firmie Bury... chłopaki zarabiają po 2500 na rękę na magazynie plus nadgodziny to wychodza 3 . Co prawda atmosfera podobna jak w conso, bo tu i tu, to polski (usunięte przez administratora).

J

Biorąc pod uwagę ilość przepracowanych w ciągu miesiąca godzin to pieniądze są bardzo niskie. Konkurencja płaci więcej. Dlatego już tam nie pracuje. A szkoda bo warunki pracy na magazynie są naprawdę ok. Jeżeli nie zależy wam na dobrych zarobkach to naprawdę polecam tą firmę.

J
@J

Dodam tylko że pracowałem na dziale TRADYCJI.

Sieciowy
@J

To pracowałeś w najlepszym dziale jeżeli chodzi o magazyn bo na sieciach i produkcji dużo gorzej...

Zadowolony
@J

Ja tam jestem zadowolony. Nie pracuje tu zbyt długo bo dopiero jakieś 2 lata więc na zarobki nie mogę narzekać . Liczę na to że dzięki mojej ciężkiej pracy w końcu ktoś mnie doceni. Szkoda że na magazynie jest brak organizacji. Trochę to zabawne bo często mam wrażenie że to starsi pracownicy panują nad wszystkim zamiast brygadzistów. Ogólnie rzecz biorąc na chwilę obecną polecam pracę na tradycji.

pracuś:)

Wyżej wymienionego pana aDAMA nie zwolniono w poprzedniej firmie z powodu zapędów przywódczych... on po prostu nie nadawał się do pracy. Jego zdjęcie wisi w ramce "pracownik miesiąca", w firmie w której nawet nie pracuje:)

labrador

Firma jest ok. zarobki 2500 brutto na poczatek. przez pierwszy miesiac umowa zlecenie, a potem 3mies umowa o prace na okres próbny. Po tym okresie umowa o prace na rok lub dwa i jesli ktos dobrze pracuje i nie patrzy tylko zeby odwalic 8h i do domu to moze liczyc na wynagrodzenie od 2600 do 2800 brutto plus za kazdy weekend 100% wiecej za godzine.. pracuje sie 2 weekendy w miesiacu.. po okresie probnym co 3mies premia 1200zł brutto i do tego paczki na mikolaja, swieta itd. karta multisport w korzystnej cenie etc. dodatkowo jest mozliwosc kupienia owocow i warzyw do domu bardzo tanio.. Ogolnie polecam :)

Kolor
@labrador

Napisałeś o consofrut Kraków tak czy Warszawa ??????? Bo to bardzo dziwne !!!!

@Kolor

Zostaw merytoryczną opinię o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.