Opinie o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Eryk

Coś mi się zdaje, że nawet dobre firmy muszą mieć swoich maruderów!!!

Lukasz

Nic nie pusalem ostatnio a wskazuje to na mnie teraz. Szanuje jej prace ze u was pracuje o nie wypisuje glupud

Ogranicze wam prace. I wykorzystywanie ludzi

Przez waszą firme rozwala mi sie zwiazek nie podaruje wam tego

Firma CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego - Pracownik Magazynu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Łukasz pracowalem

Pracowalem tam nie dawno do tej firmy nikomu nie zycze trafic wykorzystuja ludzi jest mobing przez brugadzistow adama dominika gapia sie na tylki kobiet mobinguja ich i nie tylko zastraszaja. Itp.

KiedyśTuRobiłem

Cóż osobiście nie polecam chyba że lubi ktoś robić 7 dni w tygodniu mając umowe zlecenie, za pieniądze nie odkupisz wolnego weekendu zapamiętaj:)

byly pracownik

Zarobki moze i dobre...zalezy od dzialu...decyzyjnosci szefow brak....kazdy sobie....nie podaja wiarygodnych informacji na rekrutacji. Licza sie tylko kupcy......nie polecam

Magazynier

Witam chce się zatrudnić w tej firmie ,słyszałem ze mają dobre zarobki i umowy konkretne ,pełen pakiet socjalny czy może ktoś to potwierdzić????

@Magazynier

To niestety jest całkiem innaczej w oddziale w broniszach oczywiście na gorsze !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam !!!!!!

izo

Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds ewidencji?jakie zarobki?czy są nadgodziny i czy warto się skusić na tą ofertę?bo widziałam ogłoszenie i nie wiem czy aplikować..

Niezłomny/na

Witam Wszystkich, Mam pytanie odnośnie pracy w Firmie? Czy warto tutaj aplikować? Interesuje mnie również odpowiedź na pytanie o pracę zmianową - ile tych zmian jest. Z góry dziękuję za odpowiedź.

drerd

@ BFG$ - no ale jakim cudem każą zostawać na nadgodzinach - przeciez nie moga wymagać czegoś takiego chyba że dodatkowo za to zapłacą - nie jest tak ?

kris

witam!proszę o informację czy consofrut polecacie jako pracodawcę? chodzi o wynagrodzenie, czy na czas,czy nadgodziny płatne? i ogólnie jaka atmosfera panuje w tej firmie?czy w ogóle warto tu aplikować?

tajemniczy

witam! jesli chodzi o zarobkiwe wrocławiu to firma płaci mało 2300 brutto plus pracujące wszyskie weekendy. za sobotę dzień wolny plus 100 brutto. za niedziel e to tylko nadgodziny 100 a tak 50 tki.często trzeba robić nadgodziny bo sporo aut przyjezdza.

Suarez

mam pytanie: Czy warto tu aplikować cv, jako magazynier? Jakie wielkości jest wynagrodzenie?

BFG$

powiem tak...szału nie ma :/ jeżeli chodzi o magazyniera to raz na jakiś czas przymusowe zostawanie po godzinach, obowiązkowa praca co drugi tydzień chociaż na umowie jest napisane "5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie". Kierownicy nie mają równo pod sufitem :/ jeden ci powie "jedź robić rozładunek tira" drugi ci powie "idź przełożyć arbuza bo ze skrzyni kapie" ten pierwszy znowu przyjdzie i jak zobaczy że przekładasz tego arbuza to ci powie "pie*dol to! rozładunek tira" i tak w kółko :/ jeżeli nie masz pleców to ciągle na tym samym stanowisku tak jak mówicie. Obiecują umowę na zlecenie (okres próbny) 1 góra 2 miesiące a niektórzy od sierpnia mają do grudnia. Niekiedy nie ma nic a nic do roboty a i tak cię będą do roboty gonić bo stwierdzą że się opierda*asz :) i standardowa groźba kierownika "bierzcie się do roboty jak nie chcecie robić na budowie" ;) co do atmosfery to jest super. Każdy ze sobą współpracuje, jeden drugiemu pomoże jak trzeba, ogólnie jest na prawdę super, gdyby nie to że kierownik się czepia wszystkiego to praca elegancka ;) (nie powiem "kierownicy" bo jest tylko jeden delikwent co się tak wszystkiego czepia i ciągle mu coś nie pasi) to już chyba wszystko co mogę powiedzieć ;)

Rafi,,,,,
@BFG$

Dokladnie jest tak samo w oddziale na broniszach identyko !!!!!!!!!

yyy

Witam, Proszę o informację jak wygląda praca w dziale ewidencji, widzialem oferte pracy na stanowisko specjalisty ds. ewidencji i się zastanawiam czy aplikować. W ogłoszeniu była informacja o pracy zmianowej..czy są to 3 zmiany?praca w weekendy też?a jak wygląda kwestia wynagrodzenia? czy faktycznie są nadgodziny ?

anet
@yyy

Zaaplikowałam na poczatku lipca jest sierpień nikt sie nawet nie odezwał :(

Koerowca
@anet

Ja będą się odzywać tak jak rozładować auta to może za rok się odezwać. Paranoja i dziadostwo. Zamawiają auto z ładunkiem na 8 rano a pod ramę podjeżdżasz po 12:00 na podbicie CMR czekasz godzinę a oni kawka i herbatka i ciasteczko. Paranoja.... najgorszy oddział to e Krakowie!!!!!

cichy

Firma solidna o dobrej pozycji na rynku, place standardowe. Ludzie pracujący w większości ok jednak zawsze znajdą się wyjątki jak wszędzie. Ogólnie atmosfera jest dobra i nie robią problemów.

Daria11

Pracowalam w tej firmie i nigdy więcej ,wpisy wcześniejsze są trafione w 100 % .Trzeba wchodzić wszystkim w dupe bez tego jesteś na wylocie :/ Umowa zlecenie a tyrasz 10 godzin i najlepiej 7 dni w tygodniu :/

koleś git

O klacie to żal pisać jakby się góra dowiedziała co on wyrabia to by go wylali na zbity pysk nawet kierownicy by mu nie pomogli!!! Wystarczy zaobserwować na kamerach to każdy ślepy zauważy tylko nie kierownicy... Dokładnie jak nie masz pleców to gnijesz na jednym stanowisku do usranej śmierci no chyba że liżesz dupe...., zero jakiej kolwiek organizacji ze strony kierowników. Jeden przychodzi i mówi ci że masz to zrobić tak a drugi jeszcze inaczej i badz tu chłopie mądry. Ręce opadają

jvc

Zeby cos tam osiagnac sa dwie opcje: trzeba miec plecy u gory, ewentualnie wybrac wariant drugi i lizac dupe kierownictwu, co zdaje egzamin przykladem jest klata. Jezeli nie wybieramy w/w opcji bedziesz zwyklym szarakiem ktory patrzy zeby przerobic 8h i do domu.Czyli normalnym ludziom jak i karierowicza polecam da sie pracowac w tej instytucji hehe

Zostaw merytoryczną opinię o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.