Opinie o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Lukas

Witam. Pracuje na magazynie w Krakowie od kilku lat i jestem zadowolony w 100%. Pieniadze ok, atmosfera rowniez i nawet kierownictwo na +. Polecam prace kazdemu chetnemu. Jezeli sie starasz to firma potrafi to docenic. Pozdrawiam wszystkich i dodam tylko ze pracuje na tradycji.

Karol
@Lukas

No i super, że doceniasz robotę i masz takie pozytywne podejście. Na magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, żeby się przyjąć, czy kurs może zrobić później?

Katarzyna Kraków
@Lukas

Witam. Dostać się do tej firmy to wogóle jest szansa? Też jestem z Krakowa i wysłałam CV kilka razy. Niestety zero odzewu. Skończyłam Towaroznawstwo ma Akademii Ekonomicznej w Krakowie z tytułem mgr inz. Zarządzania jakością wyrobów oraz w specjalizacji celno- handlowej jednak nie mam doświadczenia w zawodzie bo pracuje jednej firmie prawie 25 lat a studiowałam zaocznie...chyba tylko doświadczenie lub znajomości kwalifikują do przyjęcia ????

Num

Jak temperatura na hali magazynowej?

@Num

Dzień dobry, na halach magazynowych i w części tzw. produkcyjnej temperatura utrzymywana jest pomiędzy 12 a 16 stopni; w chłodniach temperatura jest niższa, ale tam pobyt pracowników jest krótki. Pozdrawiamy i zachęcamy do aplikowania do firmy.

Kamila
@CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

czy w takim razie w zimie w firmie jest ogrzewanie na hali czy tez temperatura jest 12-16 st i trzeba pracowac grubiej ubranym ?

@Kamila

Dzień dobry, odpowiednia temperatura na hali jest utrzymywana ze względu na wymagania dotyczące przechowywania produktów. Wszyscy pracownicy firmy, którzy wykonują pracę w tym obszarze, mają zapewnione odpowiednie ubrania robocze. Pracownicy korzystają również z dobrze wyposażonej strefy socjalnej, gdzie mają odpowiednie warunki do przebrania się, a także do spożycia i przygotowania posiłku w ramach przerwy. Zachęcamy do aplikowania do naszej firmy.

Katarzyna Kraków
@CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Witam czy mając ukończone studia na wydziale Towaroznawstwa w specjalizacji zarządzanie jakością wyrobów a nie posiadając doświadczenia w zawodzie z racji wykonywania pracy w zupełnie innej branży jest wogóle jakaś szansa na zatrudnienie w firmie Consorfrut? Czy tylko doświadczenie się liczy obecnie?

Byk

Ile zmian jest w firmie consofrut?

@Byk

Dzień dobry, w zależności od oddziału lub lokalizacji, praca odbywa się na jedną, dwie lub trzy zmiany. Pozdrawiamy i zachęcamy do do dołączenia do zespołu.

Mario41

Witam. Potrzebuje opinii o pracy na magazynie w Płochocinie. Ile średnio zarabiacie netto, z nadgodzinami, weekendami? Jaka atmosfera?

@Mario41

Dzień dobry, głównym atutem jest stała i zgrana załoga, tworząca bardzo dobrą atmosferę w codziennej pracy. Wynagrodzenie jest rynkowe, z podziałem na płacę zasadniczą, premię i nadgodziny wynikające z potrzeb aktywności operacyjnych. Pozdrawiamy i zachęcamy do aplikowania do naszej firmy.

Firma CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego - Pracownik Magazynu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Byk

Co to za pożar na firmie

Elżbieta
@Byk

Jaki pożar? Ja o niczym nie słyszałam

Czym w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ciekawe pytanie... Na pewno kierownictwo ma pomyśleć nad tym, czym zachęcić przyszłych pracowników, ponieważ doswiadczoni pracownicy nie będą tracić zdrowie i czasu pracując tylko na entuzjazmu... Przykro, że niema w tej firmie godziwego wynagrodzenia.

Ciekawski Grzegorz

Mam 2 pytania do pracowników branży FMCG a w tym do pracowników firmy Consorfrut. Który z dwójki języków hiszpański/ włoski jest częściej używany w tej branży? Z którym z tych języków jest trudniej znaleźć kandydata do pracy?

Jan

Witam, jakich widełek wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku specj. ds logistyki i transportu. Pozdrawiam

Witek

Zarobki w tej firmie (oddział Kraków) to istna kpina z pracownika. Na początek dostajesz stawke niższą niż na podobnym stanowisku w innej firmie. Po przepracowaniu kilku lat zarabiasz niemal tyle samo co młody pracownik bez doświadczenia. Nieistotne jak mocno się starasz to i tak nikt tego nie doceni.

Wojtek
@Witek

Chciałem starać się o zatrudnieniu w firmie. Teraz już nie jestem pewien. Autorowi wpisu BRAWO za śmiałość i współczucia.

@Witek

biedni krakowianie jesteście,ja pracuje w consorfrut tyle że w Płochocinie i jest dobrze.Po prostu jesteście lenie, dlatego tak wam płacą.

@Witek

Hej, niestety nie za bardzo się orientuje jakie to mogą być stawki jeśli chodzi o młodego pracownika bez doświadczenia.. Zatem, czy możesz napisać mi jak wygląda pensja na początku zatrudnienia w Consorfrucie i jak po przepracowaniu kilku lat? Czy są to podwyżki związane ze stażem pracy czy o wyższą stawkę trzeba się ubiegać?

@Zuzanna

w Płochocinie chłopcy wózkowi otrzymują 4200 brutto,to oczywiście pensja zasadnicza ,co oznacza za 168 godzin.dochodzą nadgodziny,setki za niedziele i dni świąteczne.Chętnych do pracy w naszej firmie nie brakuje.A jak jest w Krakowie to nie moja bajka

Wielkibrat
@jedrek 5

Zapraszam do krk wolałem się zwolnić nic pracować 12 dni pod rząd za marne 3300 zł ,tak to wygląda w krk

Lukas

Witam. Pracuje na magazynie w Krakowie od kilku lat i spokojnie moge polecic ta firme w 100% . Pieniadze ok, atmosfera pracy bardzo pozytywna i nawet kierownictwo na +. Jak pracujesz uczciwie to firma potrafi to docenic. Wszystko zalezy od nastawienia do pracy. Pozdrawiam wszystkich i dodam ze pracuje na tradycji.

vladgoua

Dzień dobry. To nie jest firma to świetny horror. Minimum wynagrodzenia. Stosunek do ludzi jako (usunięte przez administratora) Warunki pracy są straszne. Brygadiery jak zwierze.

@vladgoua

Minimum wynagrodzenia czyli masz na myśli najniższą krajową? Czy źle zrozumiałam? Może napiszesz dokładniej ile wynosi pensja w Consorfrucie i do jakiego stanowiska się odnosisz? Jak wyglądają wspomniane warunki pracy?

Katarzyna

Czy ten pracodawca rozpatruje wogole aplikacje w drodze internetowej? Wysyłałam kilka aplikacji i nawet maila nie dostałam z odpowiedzią.

jedrek
@Katarzyna

raczej nie,tylko osobista wizyta jest pewniejsza na zatrudnienie

Iza
@jedrek

Twoim zdaniem lepiej jest zgłaszać się osobiście do firmy Consorfrut, tak? A możesz napisać, gdzie najlepiej jest zostawić CV? Chętnie poznam szczegóły, dziękuję.

@Iza

Witaj Iza.Jeżeli chcesz pracować w Krakowie ,udaj osobiście do siedziby firmy,Pani sekretarka poinformuję do kogo złożyć dokumenty .Pamietaj,rozmowa kwalifikacyjna to obowiązkowy etap przy zatrudnieniu w firmię.Oczywiście angielski to minimum,a jeszcze lepiej jak będziesz znała włoski,albo hiszpanski to będą duże plusy.Pozdrawiam,ja menager sprzedaży.

@jedrek 5

Czy rekrutacja w Consorfrucie składa się jedynie z rozmowy kwalifikacyjnej czy są jeszcze jakieś inne, dalsze etapy? Jeśli tak, to jakie? :)

Jak długo czekaliście na odzew z CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

jedrek

nie oddzwaniają,

Czijik

Bardzo porzadna firma. Polecam 100%! Praca w biurze

Necia123456

Pracuje ktos moze z Was w biurze z jezykiem wloskim? :)

Czy CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

jedrek5

tak,zapewnia i inne przywileje socjalne

Gall Anonim

Nie polecam pracy w tej firmie ...Święta i Weekendy praca za setki..12 dni pracy dwa. Dni wolnego ...Nedzne pieniadze..

tasman
@Gall Anonim

potwierdzam. dodatkowo kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora)

@Gall Anonim

Za weekendy setki? To znaczy ze placa! Mam wrazenie ze opinie pisza tu najwieksze obiboki. Jesli ktos dobrze pracuje to dostaje dobre wynagrodzenie. Nadgodziny zgodnie z prawda. Premie kwartalne. Swiadczenia dla dzieci. Prezenty mikolajkowe. Premie swiateczne. Wszystko legalnie a to dzisiaj rzadkość.

....

Rzadko jest nielegalnie. Nigdy nikt nie proponował mi wynagrodzenia pod stołem, nigdy tez się nie spóźniało. Ale zgadzam się, że zamiast narzekać trzeba zmieniać pracę.

Stasia

Rzadkością to jest tyrka po 12 dni bez przerwy.

@tasman

Brygadzistów jest więcej niż pracowników ,którzy nie szanują pracowników

Wielki brat

Dobre wynagrodzenie ,dobrze pracuje ,czyli 12 dni pod rząd .W soboty od 7 najlepiej do oporu aż starczy Ci sił ,do nocy . W niedzielę na 14 do pracy na 6 godzin ale najlepiej przyjdź na 10 bo po co odpoczywać jak trzeba robić .brygadzisci często wymuszają na pracownikach przyjście mimo że odmówisz przyjścia kilka razy . Za dobrą pracę otrzymasz 3100 brutto czyli 2140 zł i premia 150 zł która jest odbierana za np zwroty towarów czy błędy brygadzistów którzy wiecznie popełniają błędy a jest ich wiecej niż samych pracowników. Nadgodziny są tzw ruchome ;-) czyli raz dostaniesz 26 a raz 17 na umowie o pracę więc śmieszne. Sumując jeśli jestem dobrym pracownikiem ;-) i będziesz pracować 27 dni w miesiącu to otrzymasz niebagatelne 3200 zł :-):-):-)

@Wielki brat

bzdura,aktualnie pracownik otrzymuje pensje zasadnicza 4050 brutto,tj za 170 godzin miesiecznie plus nadgodziny,setki sobota,niedziela.(usunięte przez administratora)

Wiecie czy w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Witaj. Każdego roku odbywają się w naszej firmie staże lub praktyki w okresie wakacyjnym. Stażyści/Praktykanci mają szansę poznać zasady funkcjonowania i kulturę organizacji oraz poszczególnych działów takich jak: Logistyka, Zakupy, Księgowość oraz Kontrola Jakości.

Marzena
@CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

A czy po zakończonym stażu dostaje się zatrudnienie i umowę o pracę?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

w biurze to jak w każdym urzedzie ,8-16,soboty niedziele swieta wolne

Suseł

Czy w tej firmie ktoś dba o porządek na produkcji wszendzie kurz walają sie owoce kosze dziurawe lejace się myte raz w tygodniu oprócz jednego debla nikt tam się nawet nie stara żeby to jakoś wyglądało

Bn
@Suseł

Od czego jest bzyku?

@Suseł

Witaj. dziękujemy za udział w dyskusji. Jako pracodawca jesteśmy obowiązani utrzymywać wszystkie pomieszczenia, zarówno magazynowe, biurowe, jak i socjalne w czystości i porządku w celu zachowania wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy.

@CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Pracowałem tam kilka lat ,dokładnie na produkcji i żadnego porządku i bezpieczeństwa i higieny pracy nigdy nie było.Za porządek i czystość odpowiadaja pracownicy produkcji myjąc ściany na całej hali brudnymi szmatami (ręcznie) ,wszystkie maszyny ,podłogi ,obojniki szafy .Pracownicy produkcji są traktowani jako bydło ,wszędzie pod oczami kamer.Mimo że są panie sprzątające i panowie od sprzątania hali wszystko robi produkcja.

@Wielki brat

mam pytanko,w którym oddziale pracowałeś,podaj konkrety,lata pracy.Uważam ,że piszesz bzdety,Ja obecnie pracuję w Consorfrut.ale to co opowiadasz to pomówienia ,także podaj konkrety

Do wielkiego brata
@Wielki brat

moim zdaniem nadal pracujesz losowanie miejsc na taśmie zostało wprowadzone początkiem marca doprowadziły do tego dwie panie które podburzają na siebie cały zespół (obydwie zmiany )A co do sprzątania na produkcji dzieje się tak bardzo rzadko że wszyscy pracownicy sprzątają (tylko wtedy jak nie ma zamówień)

@Do wielkiego brata

zwolnilem sie poniewaz mialem dosc tej pracy.Bylem od wszystkiego i widzac jak warunki pracy z roku na rok sie pogarszaja postanowilem sie zwolnic niz pracowac dalej w tym przedszkolu.

Zostaw merytoryczną opinię o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.