CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Anonimowy

Witam na wstępie napisze tak: Dlaczego zawsze, kiedy wchodzę na stronę żeby przeczytać opinie o firmie wypowiadają się osoby, które w rzeczywistości nawet nie przepracowały tam jednego dnia, lub miesiąc i stwierdziły że to praca nie dla nich. Wyjaśnię po krotce jak to wygląda. Jeżeli chcesz pracować i masz chęci owszem trzeba się wykazać żeby cokolwiek osiągnąć w każdej firmie. Tutaj jest tak że plecy robią swoje ale masz też możliwość samorozwoju i awansujesz bez pleców. Jeżeli pracujesz na magazynie musisz wiązać się z tym że raz na jakiś czas musisz ruszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z wózka i coś przenieść czy ofoliowac czy cokolwiek innego zrobić. To nie jest tak że jest wyzysk i nie wiadomo co. Jeżeli jesteś wporzadku do wszystkich to idą ci na rękę. Zarobki są takie jakie są, nie zarobisz zagranicznych pensji ale na mieszkanie i miesięczne życie wystarczy Ci w zupełności. Masz na 1 miesiąc 2500 brutto bo to umowa zlecenie nie oczekuj że na początek dostaniesz odrazu z kopa 5 tyś na rękę i nic nie będziesz robił. Potem jest umowa o pracę na 3 miesiące i dostajesz normalnie plus minus 2900 brutto + premie kwartalne za każdy miesiąc po 400zl brutto czyli łącznie daje ci na 3 miesiące przepracowane 1200zl brutto. Nadgodziny są co miesiąc i Zadko kiedy zdarza się że masz gołą wypłatę. Jeżeli przychodzisz w sobotę i niedzielę dostajesz dodatkowo 100 i 150% do wypłaty czyli liczone jest to jako dzień dodatkowo czyli w 1 dniu masz 2 dni albo 2.5 dnia. Na początku na okresie próbnym miałem 1 miesiąc na umowę zlecenie wypłatę 1920zl, potem 1 miesiąc na umowę o pracę 2050, drugi 2140, a trzeci 2200, przy kwartalnej wypłacie dostałem 3450. Na rękę. Zależy od tego czy chcesz chodzić i czy nie walisz w ciula z kierownikiem i ludźmi. Miesięcznie na spokojnie dostajesz 2150 wypłaty na umowę o pracę. Jeżeli pracujesz dłużej niż półtorej roku, co umowę dostajesz podwyżkę, i co umowę premia kwartalna ci rośnie w zależności od stażu. Na początek jest 400zl, potem po 1.5roku 500zl. Dalej nie wiem dopiero się dowiem :). Co do ubrania dostajesz ciuchy i nie musisz się przejmować. Wózki są trzeba umieć jeździć. W zimie jest największy zapierdziel, tak to zazwyczaj lajtowo. Polecam z całego serca tą firmę i naprawdę na tą chwilę nie mam zamiaru odchodzić a jestem już z nimi dobre prawie 2 lata i 2 miesiące. Kończąc swoją wypowiedź jest to ocena Magazynu w Krakowie na Christo Botewa 4. I ludzie opamietajcie się bo naprawdę jak czytam te komentarze to aż serce boli i nóż w kieszeni się otwiera. Pozdrawiam chętnych i zapraszam w szeregi.

KiedyśTuRobiłem

Cóż osobiście nie polecam chyba że lubi ktoś robić 7 dni w tygodniu mając umowe zlecenie, za pieniądze nie odkupisz wolnego weekendu zapamiętaj:)

labrador

Firma jest ok. zarobki 2500 brutto na poczatek. przez pierwszy miesiac umowa zlecenie, a potem 3mies umowa o prace na okres próbny. Po tym okresie umowa o prace na rok lub dwa i jesli ktos dobrze pracuje i nie patrzy tylko zeby odwalic 8h i do domu to moze liczyc na wynagrodzenie od 2600 do 2800 brutto plus za kazdy weekend 100% wiecej za godzine.. pracuje sie 2 weekendy w miesiacu.. po okresie probnym co 3mies premia 1200zł brutto i do tego paczki na mikolaja, swieta itd. karta multisport w korzystnej cenie etc. dodatkowo jest mozliwosc kupienia owocow i warzyw do domu bardzo tanio.. Ogolnie polecam :)

Kolor
@labrador 09.03.2017, 19:53

Napisałeś o consofrut Kraków tak czy Warszawa ??????? Bo to bardzo dziwne !!!!

byly pracownik

Zarobki moze i dobre...zalezy od dzialu...decyzyjnosci szefow brak....kazdy sobie....nie podaja wiarygodnych informacji na rekrutacji. Licza sie tylko kupcy......nie polecam

Magazynier

Witam chce się zatrudnić w tej firmie ,słyszałem ze mają dobre zarobki i umowy konkretne ,pełen pakiet socjalny czy może ktoś to potwierdzić????

Nowy
@Magazynier 24.11.2016, 18:50

To niestety jest całkiem innaczej w oddziale w broniszach oczywiście na gorsze !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam !!!!!!

izo

Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds ewidencji?jakie zarobki?czy są nadgodziny i czy warto się skusić na tą ofertę?bo widziałam ogłoszenie i nie wiem czy aplikować..

Niezłomny/na

Witam Wszystkich, Mam pytanie odnośnie pracy w Firmie? Czy warto tutaj aplikować? Interesuje mnie również odpowiedź na pytanie o pracę zmianową - ile tych zmian jest. Z góry dziękuję za odpowiedź.

drerd
użytkownik zarejestrowany

@ BFG$ - no ale jakim cudem każą zostawać na nadgodzinach - przeciez nie moga wymagać czegoś takiego chyba że dodatkowo za to zapłacą - nie jest tak ?

kris

witam!proszę o informację czy consofrut polecacie jako pracodawcę? chodzi o wynagrodzenie, czy na czas,czy nadgodziny płatne? i ogólnie jaka atmosfera panuje w tej firmie?czy w ogóle warto tu aplikować?

tajemniczy

witam! jesli chodzi o zarobkiwe wrocławiu to firma płaci mało 2300 brutto plus pracujące wszyskie weekendy. za sobotę dzień wolny plus 100 brutto. za niedziel e to tylko nadgodziny 100 a tak 50 tki.często trzeba robić nadgodziny bo sporo aut przyjezdza.

Suarez

mam pytanie: Czy warto tu aplikować cv, jako magazynier? Jakie wielkości jest wynagrodzenie?

BFG$

powiem tak...szału nie ma :/ jeżeli chodzi o magazyniera to raz na jakiś czas przymusowe zostawanie po godzinach, obowiązkowa praca co drugi tydzień chociaż na umowie jest napisane "5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie". Kierownicy nie mają równo pod sufitem :/ jeden ci powie "jedź robić rozładunek tira" drugi ci powie "idź przełożyć arbuza bo ze skrzyni kapie" ten pierwszy znowu przyjdzie i jak zobaczy że przekładasz tego arbuza to ci powie "pie*dol to! rozładunek tira" i tak w kółko :/ jeżeli nie masz pleców to ciągle na tym samym stanowisku tak jak mówicie. Obiecują umowę na zlecenie (okres próbny) 1 góra 2 miesiące a niektórzy od sierpnia mają do grudnia. Niekiedy nie ma nic a nic do roboty a i tak cię będą do roboty gonić bo stwierdzą że się opierda*asz :) i standardowa groźba kierownika "bierzcie się do roboty jak nie chcecie robić na budowie" ;) co do atmosfery to jest super. Każdy ze sobą współpracuje, jeden drugiemu pomoże jak trzeba, ogólnie jest na prawdę super, gdyby nie to że kierownik się czepia wszystkiego to praca elegancka ;) (nie powiem "kierownicy" bo jest tylko jeden delikwent co się tak wszystkiego czepia i ciągle mu coś nie pasi) to już chyba wszystko co mogę powiedzieć ;)

Rafi,,,,,
@BFG$ 05.09.2016, 20:57

Dokladnie jest tak samo w oddziale na broniszach identyko !!!!!!!!!

yyy

Witam, Proszę o informację jak wygląda praca w dziale ewidencji, widzialem oferte pracy na stanowisko specjalisty ds. ewidencji i się zastanawiam czy aplikować. W ogłoszeniu była informacja o pracy zmianowej..czy są to 3 zmiany?praca w weekendy też?a jak wygląda kwestia wynagrodzenia? czy faktycznie są nadgodziny ?

anet
@yyy 15.07.2016, 17:57

Zaaplikowałam na poczatku lipca jest sierpień nikt sie nawet nie odezwał :(

Koerowca
@anet 07.08.2016, 16:07
Zaaplikowałam na poczatku lipca jest sierpień nikt sie nawet nie odezwał :(

Ja będą się odzywać tak jak rozładować auta to może za rok się odezwać. Paranoja i dziadostwo. Zamawiają auto z ładunkiem na 8 rano a pod ramę podjeżdżasz po 12:00 na podbicie CMR czekasz godzinę a oni kawka i herbatka i ciasteczko. Paranoja.... najgorszy oddział to e Krakowie!!!!!

cichy

Firma solidna o dobrej pozycji na rynku, place standardowe. Ludzie pracujący w większości ok jednak zawsze znajdą się wyjątki jak wszędzie. Ogólnie atmosfera jest dobra i nie robią problemów.

użytkownik zarejestrowany

Daria11

Pracowalam w tej firmie i nigdy więcej ,wpisy wcześniejsze są trafione w 100 % .Trzeba wchodzić wszystkim w dupe bez tego jesteś na wylocie :/ Umowa zlecenie a tyrasz 10 godzin i najlepiej 7 dni w tygodniu :/

koleś git

O klacie to żal pisać jakby się góra dowiedziała co on wyrabia to by go wylali na zbity pysk nawet kierownicy by mu nie pomogli!!! Wystarczy zaobserwować na kamerach to każdy ślepy zauważy tylko nie kierownicy... Dokładnie jak nie masz pleców to gnijesz na jednym stanowisku do usranej śmierci no chyba że liżesz dupe...., zero jakiej kolwiek organizacji ze strony kierowników. Jeden przychodzi i mówi ci że masz to zrobić tak a drugi jeszcze inaczej i badz tu chłopie mądry. Ręce opadają

jvc

Zeby cos tam osiagnac sa dwie opcje: trzeba miec plecy u gory, ewentualnie wybrac wariant drugi i lizac dupe kierownictwu, co zdaje egzamin przykladem jest klata. Jezeli nie wybieramy w/w opcji bedziesz zwyklym szarakiem ktory patrzy zeby przerobic 8h i do domu.Czyli normalnym ludziom jak i karierowicza polecam da sie pracowac w tej instytucji hehe

aaa

Chyba do obozu a nie na prezydenta

xxx

Firma solidna o dobrej pozycji na rynku, place standardowe w tych czasach, ludzie pracujący w większości ok jednak na tak duza zaloge zawsze znajda sie wyjątki.

Zostaw opinię o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.