Opinie o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Wielki brat

Na produkcji są wieczne kłótnie, pracownicy kłócą się o miejsca na taśmę dlatego można zagrać w lotto .w poniedziałek losujemy numerki i mamy przypisane stanowisko na tydzień. Dziecinada niczym dzieci bawiący sie w przedszkolu . Jeszcze wcześniej były numerki przypisane do każdego pracownika produkcji niczym numer jak w obozie koncentracyjnym czy więzienia . Jak nie ma roboty to do hasioka czyli wysypisko śmieci i wyrzucasz stare zgnite zalegające pół roku owoce i warzywa do kontenera na smieci. Często przebiera się owoce które są w 85% pokryte niebieska pleśnią , bez maski ochronnej bo żal ja dać pracownikom . Wszystkie komentarze które umieściłem przedstawiają prawdziwa historię która przeżyłem w tej firmie. Moje pytanie dlaczego komentarze przedstawiające prawdę są usuwane ? I dlaczego kontrola sanepidowska zapowiada się tydzień wcześniej i jest wielkie sprzątanie zamiast wpaść niezapowiedzianie i zobaczyć ten (usunięte przez administratora) , zgnite owoce ,brudne kosze itp

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

Obecnie jest bardzo ciężko o umowę na stałe wszyzcy nowi pracownicy dostają umowę zlecenie pracodawca się zabezpiecza w razie jak by był martwy sezon to odwołuje część pracowników. A z umowami o pracę sytuacja wygląda tak że najpierw dostajesz na 2 lata po tym okresie dostajesz na czas nie określony

Witaj. Obecnie poszukujemy kandydatów z uprawnieniami na wózki widłowe w 3 lokalizacjach: Kraków, Poznań oraz Wrocław. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę na pełny etat oraz zapewniamy liczne benefity, takie jak karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne.

Wielki brat
@CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Benefit kartę Multisport za którą po kilku miesiącach musisz placic,prywatną opiekę medyczną jeśli jeśli wykupisz pakiet za 50 zł renomowanej firmy ( którą nie chce wypłacać pieniędzy )

Iza

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje aktualnie? Trudno dostać się do firmy?

Kwiatek

czy zatrudniając się na produkcji mam szansę dostać umowę o pracę (nie chodzi mi o umowę zlecenie)

@Kwiatek

Aktualnie ciężko jest dostać umowę. Należałoby mieć doświadczenie w branży i prawdopodobnie kurs na wózki widłowe to mogłoby ułatwić. Może na innych działach typu tradycja albo sieci byłoby łatwiej, na produkcji ludzie raczej są zatrudniani na sztuki.

@Kwiatek

Witaj, dziękujemy za udział w dyskusji. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska Magazyniera-Operatora Wózka Widłowego oraz Brygadzisty Produkcji. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę oraz zapewniamy liczne benefity, takie jak karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne. Ze szczegółami ofert można zapoznać się w zakładce „Oferty pracy”.

Firma CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego - Pracownik Magazynu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Dsro

Może ktoś wie od której pracują w soboty i niedziele bo mam towar do nich

FTS

Z perspektywy firmy transportowej - zdecydowanie nie polecam , masakra na załadunkach, trzeba stać i stać i stać !! Kierowca ma czekać i to wszystko. Właśnie dziś mój kierowca się ładował od godziny 12-ej i do teraz nadal jest na załadunku , porażka !!

Patt

Czy kobiety też dają radę w w tej pracy?

@Patt

Bardzo ciężko ,pomijając fakt,ze trzeba się nadźwigać czasem pudła ważące 20 kg. Praca 12 dni pod rząd, święta i weekendy. Dużo pleśni przy której można się srtruć. Jedna ze zmian niezgrana, stworzone grupki ktore ze sobą trzymają.

Stasia

Pozdrowienia dla p. (usunięte przez administratora)jest the best

Stasia

Co tu pisać (usunięte przez administratora) i tyle. Praca jak przystało na wspolczesny (usunięte przez administratora) robót karnych. 12 dni pos rząd bez przerwy. Święta ? Nie ma świąt liczy się tylko tyrka. Kasa jak na cgodzenie weekendy i swieta Marna ! 2800 smiech. Odradzam ten zniewolony przybytek , psychika moze siadnąć , ludzie niektorzy spoko reszta jak małpy z zoo . Zaxhowanie tragedia. Brygadzisci nic nie potrafią. Prymitywni i leniwi. Nie umieją liczyc do 20 a do 50 to tuz wyczyn. Ogólne dno i brak poszanowania ludzi.

Suseł

W tej firmie liczą się tylko i wyłącznie ci co dobrze z kierownictwem żyją albo ci co donoszom Na innych

@Suseł

Zwlaszcza w administracji od HR począwszy

Stróż

Tez nie pamietam jak sie nazywa. Podobno zlapal jakas robote

Kubuś jeszcze pracuje? Zapomnialem nazwiska

Dawid

Z cała pewnością są powody , że firma musi pilnować kasy. Raz jest z górki raz pod górkę!

Lukasz

Nie polecam. Od lutego tną wynagrodzenia pracownikom fizycznym i wyplata bedzie o kilkaset złotych niższa. Ciekawe dlaczego tłumy w biurach i kierownictwo nie bedzie miało cięć...

@Lukasz

to początek końca firmy DZIĘKUJEMY PANIE GRZEGORZU M.

@Lukasz

nie wszystkim pracownicy z Ukrainy (pracujący na umowie zlecenie)nie mają cięć mogą być w każdą jedną sobotę i niedzielę i wyciągać na miesięcznie blisko 4 tys zł i kierownictwo bezczelnie wmawia nam że wszyscy pracownicy są równo traktowani

Tiw

Ale ta firma schodzi na psy już dotego doszło że spuznjaja się z wynagrodzeniem drugi miesiąc niezły (usunięte przez administratora) tam w biurach maja

B
@Tiw

Nowa kierownik kadr - nowa organizacja

magazynier
@B

no własnie, nowy kierownik. problem w tym, ze kierownik nie ma czasu dla pracownikow najnizszego szczebla. Tacy odsylani sa z marszu do dzialu kadr. nigdy nie ma czasu. tylko maile i maile, ale rozmowy z konkretami zadnej nie ma. spotkan z pracownikami sie boi, byc moze zeby nie wyszla jej niekompetencja lub brak podstawowej wiedzy. jedno jest pewne, to osoba noszaca sie wysoko, chcaca otaczac sie tylko i wylacznie osobami na poziomie zarzadu, zero szacunku dla pracownikow na nizszych stanowiskach no chyba ze w okolicy pojawia sie prezes. Żenada. duzo lepiej bylo cokolwiek uzyskac czy dowiedziec się rok temu. teraz do kadr to sie nawet juz chodzić nie chce. spychologia zaawansowana a pracownik jak nic nie wiedzial tak dalej nie wie, no chyba ze idzie z konkretna wiedza w celu potwierdzenia.

wtf

potwierdzam

@Tiw

Potwierdzam jak 15 mies.temu nie było jeszcze jednego pana kierownika i był spokój a a teraz jakieś tabelki numerki nikomu nie nikomu niepotrzebne liczenie czasu pracy pracownika no i zaczęly się zwolnienia firma istnieje na rynku ponad 10 lat i pierwszy raz tnie koszty zwolnieniami

annnalbella

Odradzam prace w tym obozie jest przynajmniej 3 wrednych gestapofcow. dwoch na dziale produkcji ktorzy na kazdym kroku okazuja brak szacunku i jeden ktory zachowuje sie jak zobowiazalo go do tego nazwisko a. 'knaga'.. potrafiu badzo latwo zniechecic do pracy i czasem do zycia. "gora" ma to gdzies i nic z tym nie robia wiec niema co liczyc na rychla zmiana

@annnalbella

jak ktos nic nie robi to nie dziwota

Pawel

W tej pracy tylko jest mobing.Dominik umyslal sobie sprzotanie 3 razy w tygodniu. A nie mamy tak na umowie chyba baba mu nie daje .A za swieta nie placa 100 procent tylko zmuszaka do pracy

@Pawel

Co za bzdury!

To forum jest nierzetelne zwolnieni pracownicy piszą co chcą u obrażają innych firma w porządku

Pracowałem na produkcji w tej firmie polecam zgrany zespuł zawsze chętny do pomocy zarobki zadowalające

Lolek

Zależy na której zmianie jedna jest ok a 2 ga to żal pl.Balagan zamiatany pod dywan . PRYMITYWNE nieroby po co takich trzymaja po rodzinie?. A PREZES NIE WIE NIC O WARUNKACH JAKIE PANUJĄ NA PRODUKCJI.WSZYSTKO PIĘKNIE ŁADNIE

Praca ok, zarobki na początek mizeria .Beatka - nie wyzyte babsko .Andrzej , Jacek ... z nimi się nie da pracowac trzeba grac tak jak oni chcą .Social to tylko karta multi sport i paczka na święta.

Zostaw merytoryczną opinię o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.