Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Rafcik

Witam czy są przyjęcia na magazyn ?

Robcio Kopcio
@Rafcik

Wojtek

Czyli tam chętnie zatrudniają osoby z niepełnosprawnością ?

Koniu
@Wojtek

Tak

Dawid

Jak cię przyjmą ile trwa szkolenie i czy w ten sam dzień do pracy czy jak .żory

Natan
@Dawid

Jeden dzień szkolenia i do pracy

Bogdan

Witam, nie tak dawno rozpocząłem pracę w firmie Prymat. W związku z tym, że do pracy mam daleko dojeżdżać szukam jakieś lokum w pobliżu firmy względnie w okolicy Jastrzębia czy samym Jastrzębiu. Kojarzy ktoś z Was czy gdzieś nie ma jakiegoś mieszkania do wynajęcia czy pokoju w domu czy bloku. Ewentualnie, gdzie mogę szukać jakichś ogłoszeń. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź/podpowiedź. Pozdrawiam.

Def
@Bogdan

Przy tych zarobkach nie wiem czy jest sens coś wynajmować. Lepiej znajdź ofa e bliżej domu

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hutnik

Cześć, mam pytanie do magazynierów. Pracuje na produkcji i jestem osobą niepełnosprawną z grupą. Jest możliwość pracy na wózku z niepełnosprawnością? Jak wyglądają badania na uprawnienia UDT?

Mikołay
@Hutnik

Zapytaj Łukasza z Pawła zmiany, on chyba ma grupę.

@Mikołay

Który to, i na która zmianę pracuje ? Zapytam w poniedziałek

Robert

To super, bo ja tez pracuje na noc. Tylko jak mam szukać skwasnialego magazyniera ? Możesz mi dać więcej wskazówek albo jakim autem jeździ albo chociaż jego nr ? Dzięki

Lupo
@Robert

Idź na magazyn i zapytaj pierwszego napotkanego magazyniera i zapytaj o Łukasza to Ci powiedzą który to

@Lupo

Normalnie się z nim dogadam ? Jego grupa polega na tym, ze jest głuchy ? Czy poprostu z innych powoduw ? Mimo wszystko dzięki za pomoc lupo

Lupo
@Robert

Z innych powodów ;) Zobaczysz jak będziesz z nim rozmawiał. el esta loco

Pracuję już troche czasu w tej firmie i ogulnie nie jest tak źle jedyne co mnie od jakiegoś czasu przeraża to układy jakie powstają miedzy kierownictwem a niektórymi pracownikami ustalają sobie stanowiska urlopy i nawet przejscia miedzy zmianami oczywiscie gora na to pozwala co wplywa na niezadowolenie innych jak to jest ze jedni mogą sobie wybierac a inni nie przecież regulamin jest dla wszystkich.

Lol

I najlepsze jest to że to jest mała grupka osób która ciagle cos kombinuje i kreci.Systematycznie co jakis czas muszą cos namieszać a pozniej brakuje obsad na zmianach lub jest ogulny bajzel przez paru (usunięte przez administratora) ktorzy sobie ustalaja co maja robić

Xyz

Są równi i równiejsi których obostrzenia związane z pandemią nie obowiązują...bo nie ma z kim zostawić dziecka? Inni też mają dzieci ale oczywiście pandemia i muszą się dostosować...tylko po co ta troska na pokaz swego czasu przed bramą i pod koniec zmiany przed wyjściem... Te krzyki o odstępach itd...bo góra patrzy na kamery...a w szatni ktoś się troszczy o nas gdzie jesteśmy ściśnięci jak sardynki? Hipokryzja

Abc
@Xyz

A kto Ci się każe ściskach w szatni? Zachowaj odstęp i nie będziesz się ściskał.

Abc

Def, wyobraź sobie, że w szatni jestem codziennie i być może nawet przy Tobie się przebieram i nie mam z tym problemu. Zachowuje odstęp i jest ok, a jak jest ciasno, to się odsuwam i nie narzekam.

.abc
@Xyz

a niby kto nie ma z kim dziecka zostawić?

Xyz

Wiadomo czy są/będą przyjęcia na produkcję?

❤️

Ja myśle że znajde dziewczyne prymasie taką która by chciała ze mną być ja jestem najlepszym pracownikiem sortowni każdy mie szanuje na sortowni robią piękne dziewczyny myślę że jest tam jedna dziewczyna która by chciała ze mną chodzić i być stałym związku ❤️ Sebastian W

Moi drodzy Sebastian W ma dziewczyne tylko nie z prymat

Kosa
@❤️

Gratuluję

@❤️

Ja nie mam dziewczyny tylko szukam która by chciała ze mną chodzić

Nina

Co stało się z grubszym magazynierem w okularach który jako jedyny w firmie mógł palić papierosy na pierwszej zmianie? Nie widziałam go w tym tygodniu i się zastanawiam czy w końcu kierownik przestał przymykać na niego oko czy ktoś w końcu załatwił z nim sprawe

dziad
@Nina

to ze kierowniczek przymyka na niego oko to ich sprawa nie musisz wywlekac tego na forum zazdroscisz to idz do kibla i tez zapal. kierowniczek ci nic nie zrobi bo nie bedzie chcial zeby wyszla afera z jego ulubionym magazynierkiem

Hubert

Praca przy częściach samochodowych?

John

Bardzo fajna praca. Następny kryzys i znów będziecie gonić za bramę ;-) Tak jest zawsze

Sławo

Witam ile zarabiają liderzy ,brygadzisci w Prymacie ?,dziękuje za odpowiedz

KarolinaK

Jest może nabór teraz na produkcję ? Praca jest na 3 zmiany ? Czy 2?

Kkk
@KarolinaK

Też chciałam o to samo zapytać, czy są już jakieś przyjęcia na produkcję? Pozdrawiam

Gośka
@KarolinaK

Proszę złożyć cv na bramie u portiera, praca na 3 zmiany , pracuje tu 3 lata i polecam

Ruda

Witam,czy sa przyjecia na produkcje, oraz pracujecie na 3 zm czy czterobrygadowka.pozdrawiam i dziekuje za odpowiedź

Milik

Witam Państwa, Mam pytanie do pracowników produkcji jak i magazynu. Nie jesteście już zmęczeni pracą w Soboty i Niedziele ? Nie sądzicie, że to odpowiedni moment, żeby firma zaczęła nam wypłacać dodatkowe 100, za każda przerobiona S lub N, tak jak to było w tamtym roku ? Mysle, ze „ góra” nie wpadła na ten pomysł, ale jeżeli ktoś by im podpowiedział to napewno by się zgodziła, ponieważ pewnie docenia to, ze zamiast z rodzina spędzić weekend, my przychodzimy do pracy i pomagamy firmie w czasach tego niezwykle groźnego wirusa... Jeżeli uważasz, ze zasługujemy na ta dodatkowa premie kliknij uśmiechnięta minkę, jeżeli nie to smutna, to pozwoli mi stworzyć pewne schematy i przedstawić wyżej..

Lewy
@Milik

Od wczoraj na jadalni przy produkcji wisi kartka, że jest dodatkowe 100zl za każdą sobotę i niedzielę więc ktoś uprzedził twój pomysł

Yoru
@Lewy

Niestety jest to premia tylko dla produkcji. Magazyn się na to nie łapie ;/

Maks
@Yoru

Bzdura. Nie wiadomo dlaczego tak piszesz. 100 zł dodatkowe jest dla każdego kto przyjdzie do pracy w sobotę lub niedzielę. Info pewne.

Bbh

Fajna premia na wakacje. Ino pozazdrościć

Qrak
@Bbh

To jest właśnie zabawne w tej firmie, jak jest informacja że będą coś płacić to zawsze się dostanie mniej wypłaty niż normalnie xd

I bedzie ok

Andrzej to romantyczny glupiec wiec zaryzykuje pewnie

Hihi

Lepiej niech jej wyśle kase i sama se kupi bo nie trafi z modelem i znów ją urazi

Ktoś

A moze ja pomoge tobie z dobrym wychowaniem?(usunięte przez administratora)

@Ktoś

A kto w tej calej sprawie wykazał i wykazuje choć cien empatii? Andrzej, Sylwia, jej koleżanki a może dyrektor który jako osoba decyzyjna rozpoczął to publiczne pranie brudów a moze cala reszta udająca ze ich to wogule nie interesuje?

@Hihi

nie broń boże kasa bo się oczka oświecą i znowu powie dziecku że nie ma pieniążków jak to mówi jej była teściowa " dziecko jest szkolne "

@.

A tobie czym podpadła:)

Ktos
@I bedzie ok

Teraz to wy pierzecie te brudy na forum wymieniajac osoby z imienia narazajac je na hejt. Chcialbys byc np na miejscu sylwii gdyby powinela ci sie noga? Chcialbys byc obrzucany blotem, zeby ktos mowil ile zarabiasz, ile masz z panstwa, ze dziecku twojemu cos brakuje? Pytam chcialbys zeby ktos ti wszystko upublicznial? Przeciez to jest straszne co wy tu wypisujecie i pewnie kazdy z was ma sie za dobrego czlowieka i niewinnego

I będzie ok
@Ktos

już jej nie usprawiedliwiaj .... zbiera 3 lata na potrzeby dziecka... wystarczy porozmawiać z ojcem i dziecka i jego rodziną jak potrafi grać role biednej pokrzywdzonej przez los.. A za chwilę druga twarz wyzwiska w ich stronę... każda matka chce żeby jej dziecko miało wszystko w domu

@Ktos

A tyś byś chciał być na miejscu Andrzeja obrzucany błotem? 10 dni głodówki. Gdzie wtedy byłeś obrońco uciśnionej. Wiesz co sie stało tego dziesiątego dnia.kto mu pomógł?został wyciagniety z dna przez obcą osobę. Wtedy udawaliscie ze nie ma problemu.nikt sie do niego nie odezwał.Już by go nie było wśród nas hipokryci.i wy sie macie za normalnych ludzi . odwrócić wzrok i udawać że nie ma problemu.nie wiem za kogo sie ma ten wasz dyrektor ale niech siedzi lepiej w tej swojej norze i przemysli niekture sprawy

@I będzie ok

Sylwia sie żaliła że miała kiedyś hejt w internecie.wiesz coś o tym? Mówiła prawde czy kłamała?

ana
@I będzie ok

No i biedaczyna ma opłatę od dziecka własnego , słyszałam na własne uszy jak mały płakał że nie chce mieszkać z nią bo źle gotuje i na nic nie ma pieniążków ...

.art
@ana

wogule to jakaś ,,przytrzymana" ona jest

kolega
@ana

szkoda dzieciaka bo przez pazerność baby dziecko jest nieszczęśliwe i może tylko pozazdrościć innym

Remi
@ana

Skończcie już , bo to nudne się robi !!!!!

Zniesmaczony

Cześć. Powiedzcie mi jak to jest, że wysłałem CV jakoś ponad miesiąc temu jak pojawiła się oferta pracy, mam wykształcenie średnie i doświadczenie w pracy na produkcji i nie zostałem nawet zaproszony na rozmowę. Zero odzewu. Z kolei mój sąsiad, który nie ma żadnego wykształcenia i nigdy nie pracował na produkcji został po tygodniu przyjęty do pracy. O co tam chodzi? Może trzeba mieć jakieś wtyki, znajomości?

Czy to prawda, że do Prymatu przyjmują głównie ludzi z grupą inwalidzką?

Odpowiedź

Samych wykształconych.

Nieciekawy

Łączy ich wspólna praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.