Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

on

Dzień Dobry Czy aktualnie są prymacie jakieś oferty pracy dla mężczyzn? chodzi mi o lokalizację Jastrzębie Zdrój, jeśli tak to gdzie się zgłosić lub wysłać CV, oraz jak to wypada z zarobkami w firmie, nie oczekuję kokosów ale chciałbym żeby dało się zarobić te 2,5 tys na rękę jest to możliwe?

Kredek
@on

CV na bramę u ochrony zostawić i czekać na telefon. Zarobki zależy gdzie trafisz ale od 2,5 w górę powinieneś dostać

Ktoś

witam, ile zarabia pracownik na sortownii? albo inaczej, czy zarabia tyle samo co na innych stanowiskach jak np operator maszyn, zasyp itd? Czy raczej mniej?

Tiki taka
@Ktoś

O wiele mniej, operator zarabia o dużo więcej z wiadomych przyczyn.

Jasne
@Tiki taka

Nieprawda tam wśród operatorów też jest niesprawiedliwy podział płacowy i nie ma kokosów ci najlepsi mają raptem 100-200 PLN więcej na pasku śmiech na sali

Samuel

Witajcie! Chciałem się Was o coś zapytać , napiszcie proszę co o tym myślicie ? Wszyscy dobrze wiemy, ze nasza firma przechodzi przez ciężki okres pandemii itp. Proponuje, żeby liderzy wystąpili z wnioskiem do prezesa i każdy z nas fajnie jak by podpisał oświadczenie o rezygnacji z całej premii uznaniowej przez okres 3 miesięcy. Myśle, ze pomogło by to firmie, pamiętajcie trzeba sobie nawzajem pomagać.

Dziadowanie

Ale jesteście (usunięte przez administratora) Weźcie wypłatę idźcie do sklepu i kupcie dzieciakom słodyczy a nie żebrajcie o paczkę za parę złotych. Nie stać was? Już jedną biedaczke użalającą się nad sobą mamy wśród nas, idziecie w jej ślady?

@Dziadowanie

Czy tylko ja to widzę czy inni też notorycznie na tej stronie piszę osoba nienormalna czytam te posty i włosy się jeży masakra żeby jedna osoba psuła reputację ludzi to podlega pod kryminał tego człowieka trzeba leczyć

@.

Dam Ci dobrą radę twoje życie jest tak jałowe że mscisz się na ludziach ? Jak coś Cię boli to idź do psychologa się leczyć a nie będziesz zaśmiecać portal związany z poszukiwaniem pracy w pracy się pracuje a nie sensacji szuka miłego dnia

@.

Pani z szóstki po co się tu udziela?

@.

Informatyk już zajol się ta osoba która szkaluje i pomawia

W końcu najwyższy czas by ten Pan przestał ludzi oczerniać wyzywać i wymyślac na innych ludzi ktorzy normalnie chcą pracować.dziekuje znacznie wcześniej mógł się ten infotmatyk tym zainteresować to ten Pan wyprawia

I bardzo dobrze niech go pociągnie za ucho i da mu klapsa...

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ale jesteście żałośni.Weźcie wypłate idźcie do sklepu i kupcie dzieciakom cukierki a nie żebrajcie o paczke za pare złotych.Nie stać was? Już jedną biedaczkę mamy wśród nas co się nad sobą użala, idziecie w jej ślady?

Pracownik produkcji

Witam nasz szanowny Zarząd i Dyrekcję co roku organizowaliście dla pracowników paczki dla dzieci na święta i dzień dziecka oraz imprezę integracyjną dla pracowników w tym roku z wiadomego covid19 nie było paczki dla dzieci i pewnie nie będzie imprezy integracyjnej to nasza prośba dajcie za to każdemu pracownikowi 500 zł netto do wypłaty .A tak w nawiasie nie każdy pracownik ma dzieci więc paczka na Mikolaja lub na dzień dziecka jest okej raz inni tylko impreza z której i tak nie wszyscy korzystają proszę przemyśleć ta prośbę o dac z funduszu socjalnego przed urlopanmi po 500 zl netto.Z góry dziękujemy za wysłuchanie i pozytywne rozpatrzenie tego posta.

Kolega Waldek
@Pracownik produkcji

Brak samych paczek na wielkanoc jak i na dzień dziecka jest niedorzeczny. Kierownictwo tłumaczyło to fakt koronawirusem który nie miał nic wspólnego z tymi paczkami. Od paru lat te paczki przygotowuje nam firma zewnętrzna więc co to za problem żeby tak jak w wcześniejszych latach nam je wysłała? Rozumiemy że firma szuka oszczędności, ale niech się do nich przyzna a nie wciska nam wyimaginowane problemy z tym związane. Przestańcie traktować nas jak idiotów. Każdy wie że duża część produkcji to właśnie idioci, ale pracują też tu ludzie rozumni.

zadowolony
@Kolega Waldek

Kolego pewnie Firma w ramach oszczędności wypłacała przez ostatie trzy miesiące dodatkową premię w wysokości 500 złotych netto.

magazynier

Do agnieszki z preci : Dlaczego ciągle patrzysz się na moj tyłek? Powoli przesadzasz z tym wzrokiem jakbyś miała mnie zaraz schrupac. Mam żonę i dwójkę dzieci i nie jestem zainteresowany sory.

@magazynier

Dramat z tobą człowieku dramat wielki dramat tylko słaby psychicznie tak postępuje

@magazynier

Ale twój tyłek jest bardzo kuszący użyczysz go?

Magazynier 2
@magazynier

Nie schlebiaj sobie... . :)

Produkcja

Kobiety operatorki to istna katastrofa. Gdyby nie ich prywatni operatorzy-pomagierzy łosie oraz tabun pomocników do rozrywania bubli czy zasypywania to ich umowy operatorów byłyby warte tyle co papier toaletowy. Ale i tak nie przeszkadza to im w tym żeby być najgłośniejsze i machać rączkami jak księżniczki jakie to one nie są poszkodowane i płakać do liderów

Produkcja

Akurat (usunięte przez administratora)najlepiej sobie radzi z maszynami z nich wszystkich, wiadomo czasami potrzebuje pomocy remika, nie ma co jej porównywać do innych operatorek. Zapracowała sobie na to stanowisko

@Produkcja

Jest dużo facetów co się nie nadaje albo sobie nie radzi a kobiety jakoś dają rade

Krystian

Worek wystarczy i można jechać z nią ;D

@Krystian

Jak bys ja ocenił od 0-10 tylko szczerze obiektywnie, bo chce jutro ja zaprosić na randke

Mongol jest 100 razy atrakcyjniejszy niż ty więc czemu nie

Patrycja

Moi drodzy Daria jest bardzo piękna ja bym jom ocenił na 100% tylko jest problem jest zajęta myślę że Adam by odczepił wagon ale wangon jest pełny to nie da rady

Alicja
@Patrycja

Wytłumaczy mi ktoś który to jest ten Adam i ta Daria ? I co w tym złego że razem mają się ku sobie ?

Produkcja

Daria jest najlepszą koleżanką prymasie Sebastiana W myślicie że byli by parą to jest mądra miła osoba Daria jest piękna całego prymatu dziewczyn może jest wolna może nie jeżeli jest wolna to napisz komentarz

Net

Dzisiaj się dowiedziałem że Beata i Dariusz mają romans i się bzykają po kamerlikach a na kogoś zganiaja winę przeczytałem icb esemesy mogę udowodnić ze Beata z naklejek z Dariuszem się bzykają w pracy w kantorku zdradza męża i z kim się zadaje

Chciała bym złożyć sv w prymacie proszę o jakąś opinię o firmie ,nie o ludziach tam pracujacych

Dlatego powtarzana jest stara prawda od lat NIGDY NIE UFAJ KOBIECIE!

Radzę poszukać pomocy u dobrego specjalisty bo ewidentnie z Pana głową coś jest nie tak

Roksi

Dlaczego niby ?

Zgadywanka

Ciekawe kto jest w tych 80% inteligentnych inaczej wg pana Radka i od kogo czerpał wiedze na temat osobistego życia kobiet w prymacie że nazywał je ku...mi?

Suzi

Która to ta daria?

@Suzi

taka młoda niska z Dominika zmiany trzyma się największymi plotkaramo w prymasie danka paulina aga Lucyna z hali 1

@Xxx

Najbardziej się trzyma to remika

xxx

Myślę, że każdy powinien zająć się swoim życiem a nie ocenianiem innych . Ale jak widać wystarczy tylko internet żeby z kobiety zadrwić , poniżyć i upokorzyć czy to was aż tak bawi???? . Tak zachowują się osoby nie dojrzałe, których opinie w moich oczach i każdej normalnej wartościowej osoby nie powinny znaleść uznania (usunięte przez administratora)A to co robicie jest czystym naruszeniem dóbr osobistych kodeks cywilny w art. 23 przeczytajcie ze zrozumieniem może wtedy skończycie z tym cyrkiem . Pozdrawiam

@xxx

Najpierw musi udiwodnić ze jej dobra osobiste zostały naruszone. Bo jeśli opinie o niej są prawdziwe to nic nie zrobi.a raczej dobrej opinii nie ma. A nie podlega karze ten kto głosi prawde.a raczej nie jesteś z rodziny ze strony męża bobyś wiedział co o niej myśli

xxx
@.

Jasno i wyrażnie napisałam ze zrozumieniem. Chyba nie bardzo orientujesz się jak taki proces wygląda ale zgodnie z przepisami prawa to ty jako sprawca będziesz udawadniał ,że twoje działanie było i jest zgodne z zadami prawa i wsółżycia społecznego . Dramatem jest to co robisz tutaj mieszając na takim portalu dziecko i sprawy jego dotyczące . Każda normalna osoba takie sprawy rozwiązuje face to face . A swoje opinie opiera nie na podstawie osób postronnych bo to jest nie obiektywne .Ale bynajmniej wiemy z kim mamy doczynienia. Naucz się szacunku do drugiego człowieka i poszanuj chociaż te dziecko bo na takich poglądach i z takim zachowaniem dobrych relacji z dzieckiem nie zbudujesz a za kilka lat dziecko odsunie się od ciebie . Osobiście nasuwa mi się mnustwo wniosków na twój temat ale komentować tego nie będę , Pozostało tylko załamać ręce i powiedzieć wydoroślej. I jeżeli dalej będzie trwał ten hejt na Sylwie to osobiście zabiorę ja do adwokata bo nikt z koleżanek czy kolegów z pracy nie zasługuje na takie traktowanie . Powinniśmy być sobie pomocni i wrażliwi na taka glupotę. Wszystkim zycze udaneg weekendu i odpoczywajmy .

@xxx

A ty na podstawie czyich opinii opierasz swoją wiedze i osąd?. Nie przypominam sobie żebyś ze mną rozmawiał o tej sprawie .najpierw upewnij się co napisałem ja a co pisał ktoś inny panie znający prawo.widocznie ktoś ją jeszcze ocenia nie po twej myśli

@Andrzej

(usunięte przez administratora)Więc jako rozumny człowiek mam porównanie . W tej kwestii nie stoję ani za jednym ani za drugim ale myślę ze wywlekanie takich straw na takim portalu jest czymś nie do zaakceptowania . Może warto by było rozwiązać to w sadzie a nie mecić na portalu który w ogóle tego nie dotyczy . Angażując w to osoby które jak widać bez skrupułów i kultury osobistej wywlekają sprawy i kwestie, które krzywdzą bliskie jej osoby. Zacznij działać jak dorosły człowiek a nie jak dziecko . A wracając do twojego pytania to sam podeszłeś do mnie i zaczełeś nagabywać na Sylwie natomiast z Sylwi ust nic na twój temat nie słyszałam . Pozdrawiam

@Andrzej

Ale ja słyszałem z jej ust na swój temat u dyrektora.ona wybrała swoją drogę załatwienia spraw a ja swoją.nieważne jak się to skończy teraz oboje jesteśmy przegrani.a ty jako rozumny człowiek też nie bądź dzieckiem i podaj prawdziwe imie to ci powiem co o niej tobie mówiłem. Czy może jesteś kolejną osobą schowaną pod nickiem?

@Andrzej

Pisz śmiało o co cie nagabywałem jesli chodzi o Sylwie.czy to tylko kolejny pusty wpis który nic nie rozwiąże?

@Andrzej

Pierwszą osobą z którą rozmawiałem o(usunięte przez administratora)o tym zeby załatwił mi kwiatka dla niej na dzień kobiet.i tyle.drugą osobą był (usunięte przez administratora) i było to już po wydarzeniach u dyrektora.podobnie z (usunięte przez administratora)rozmawialem z nią zaraz po wydarzeniach u dyrektora.rozmawiałem o niej raz z (usunięte przez administratora).a treść tej rozmowy znacie z mojego fb.rozmawiałem także o tym co było u dyrektora z (usunięte przez administratora)i raz poprosiĺem (usunięte przez administratora)żeby ją pozdrowiła.Jedynie z (usunięte przez administratora)rozmawiałem więcej ale gadaliśmy o różnych osobach.tak jak wy gadacie o innych.najwiecej o niej miał do powiedzenia (usunięte przez administratora).szczegulnie po wydarzeniach u dyrektora. Kogoś pominołem? Wiec sie pytam z czego chcesz robić sensację? Podaj treść naszej rozmowy która tak cie oburzyła

@Andrzej

Z Sylwią też rozmawiałem o was.o (usunięte przez administratora) i o (usunięte przez administratora) Którą nazwała pasożytem.(usunięte przez administratora) rozmawiała ze mną o Sylwii że (usunięte przez administratora)nie chce z nią robić.i Sylwia albo Danuta mowiły mi że (usunięte przez administratora)na początku nie dogadywał sie z (usunięte przez administratora) gadała ze mną o mongołach z dolnej hali.wyście gadali o mnie na stołówce.o tym co było w hadze.no nie Danusia? gadałaś o mnie do (usunięte przez administratora)i nastepnego dnia przyleciała do mnie.i co? Każdy mówi o każdym.polecicie teraz do dyrka naskarżyć jeden na drugiego bo ta to a ten tamto powiedział o mnie ?! Jedyna osoba do której miejcie pretensje to (usunięte przez administratora) Co o was mówił to wiecie ale tego akurat nie przyjmujecie do wiadomości. Więc się pytam z czego chcesz zrobić sensacje co takiego Ci powiedziałem o (usunięte przez administratora)?!

@Andrzej

Jedną mądrą rzecz Danusia powiedziałaś: że oboje do tego źle podeszliśmy.

@Andrzej

Daria jest sama największym mogłem z górnej hali

Górna hala
@Xxx

Akurat ma rację na dole same mongoł pracują nie tylko na zmianie (usunięte przez administratora)

Kiedy prymasie zrobiom żeby nie chodzić po całym zakładzie bez maseczki i przyłbicy moim zdaniem jak klimatyzacja nie działa wogule i nik nie reaguje

Do xxx

Co ty gościu za brednie piszesz.czyli jak długo jeszcze ma trwać ten hejt żebyś raczył (usunięte przez administratora)zabrać do adwokata? Tydzień, miesiąc? Masz coś zrobić to zrób to teraz.Jedyny który biega po adwokatach sądach prokuraturach to (usunięte przez administratora).Bez szumnych zapowiedzi. Piszesz o szacunku a nawet jej imienia nie potrafisz z dużej litery napisać.potraficie się powymądrzać na portalu pod nickami a problem narasta.Naprawde nie ma ani jednej osoby która by potrafiła to wszystko zebrać do kupy żeby wszystko wyjaśnić i zakończyć.ludzie co z Wami.pół jastrzębia bedzie w to zaangażowanych i (usunięte przez administratora)z tego wyniknie.idź gościu w poniedziałek z nią do tego prawnika albo sie nie udzielaj

Jajo

To jest forum o pracy a nie o pracownikach. Żenujące są te komentarze. Ta która to pisze to chyba jest bardzo sfrustrowana Grażyna kiedyś życie ci odda z nawiązką za to co wypisujesz. Prawda sama się obroni.

@Jajo

Na razie życie zaczyna oddawać (usunięte przez administratora).ale masz racje.prawda sie obroni

Dokladnie. SYLWIA sama sobie rzuciła tym błotem w twarz

Sprawdź swoje ręce...

Matka
@Jajo

Są ludzie, którzy swoje szczęście próbują zbudować na nieszczęściu innych osób. Pamiętaj jednak, że karma łapie wszystkich. Któregoś dnia życie rzuci im pod nogi kogoś z równie podłym charakterem jak oni. Ich lustrzane odbicie stanie się dla nich najlepszą nauczką.

@Matka

To prawda.teraz karma wraca do Sylwii. Wyciągnęła wnioski z tej nauczki? Ten hejt nie dlatego ze jest taka swieta...

@Andrzej

Za chwilę wróci do Ciebie z podwójną siła na rozprawach sądowych poczekaj ????

I możesz dzwonić żeby kasowali nie martw się już wszystko skserowane jest

Ktoś
@Andrzej

Teraz ty sobie rzucasz błotem w twarz udostepniajac na forum imie tej pani ktorzy wszyscy znaja. To jest karalne.(usunięte przez administratora)A wszyscy cie znaja i nie wszyscy są po twojej stronie. Nie czyn drugiemy co tobie nie mile. Znasz to? Czy we wiezniu tego nie uczą?

@Ktoś

Nie sądzę żeby ktoś wogule był po mojej stronie

@.

Skseruj swoje IQ bedziesz mieć większe

Ktos

Nie dziwie sie wcale.

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.