Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Załamany

Dominik zorientuj się w Twojej zmianie jaka jest podła atmosfera. Kobiety nastawiają nowe pracownice przeciwko innym. Nakręcają je negatywnie i potem źle się pracuje takim osobom. Boją się odezwać. Baby tobą rządzą a ty się dajesz wchodzić na głowę.

@Załamany

Zgadzam się, najgorsza zmiana, najwiecej plotek, afer. Widać, ze kobiety na tej zmianie maja nudne życie. Czekamy na odpowiedz Dominika..

Załamany
@Marcin

I jeszcze to podżeganie przeciw innym i naśmiewanie się...bardzo zła atmosfera wprowadzona przez baby operatorki z nowej hali i niektórych pakowaczek...

Mobbing
@Załamany

Sytuacja, któą opisujecie pokazuje jaki niż społeczny tam pracuje. Winę za to ponosi lider bo toleruje to (usunięte przez administratora) które rozlewa się pi całej fabryce. Brak konsekwencji i olewanie problemów to w tej firmie normalne. Dobra rada to wyszukać te osoby i zmienić im zmianę lub zwolnić.

@Załamany

"operatorki" to żart. One nic nie potrafią zrobić na maszynie a najwięcej gadają. Ani zmienić bobine ani naprawić jak coś się zepsuje ani nastawić maszynę, tylko wołają chłopaków żeby im to zrobiły a kasę chcą brać. Szkoda gadać

O wiele za mało aby mogła fikać !!

Micky

Więc tak: Mam zmieniać bobine, Pomagać w ustawieniu maszyny, Dokonywać drobnych napraw, Być dumny że operatorka jest taka samodzielna....

Micky Mouse
@Micky

To powiedz im to w oczy a nie lejesz krokodyle łzy na forum. Osobiście znam operatorki, które same sobie świetnie radzą a bobiny zakładają same.Jeżeli nie chcesz to nie pomagaj bądź burak ale wiedz że w śród panów są tacy, którzy zdzierają łokcie od podpierania a nie od pracy.

Franka
@Marcin

Zmienić im lidera na Mirosława i będzie spokój. Zmiany są potrzebne na tej zmianie a baby okropne plotkary i obgadywaczki.

Goska
@Franka

Nie piszcie tak o Agnieszce ona ma to wrodzone :(

Prod

Czy premia 500 zl na swieta i za palety bedzie w osobnym przelewie? Czy to zart?

Marciin
@Prod

Nie, to co dostaliśmy z wypłatą, to wszystko.

Pani sprzątająca

Potwierdzam, wczoraj w godzinach 2.00 -2.30 nie można było dostać się do ubikacji, myślałam ze się zamek zepsuł a tu takich rzeczy się dowiaduje... Nie ładnie łobuzy. Przyszło mi na myśl, czy jakby dziecko zostało poczęte u nas w zakładzie to czy nasza firma dała by dziecku np. dożywotnie bony na przyprawy czy coś ??? Buziaki!

@Pani sprzątająca

30 minut? Mój nowy rekord ;)

Xxx

Panie Dyrektorze A może czas anonimowe ankiety na temat mobbingu?

@Xxx

Ja też jestem wolna. Od jutra będę miała nocki także jakbyś był zainteresowany to szukaj mnie na górnej hali. A dzisiaj mógłbyś mnie zastac we stroju mikołajkowym????

Jack
@Mikołajka

Mówisz poważnie czy żarty sobie stroisz ? Szukam na poważnie kobiety. Tez zaczynam jutro od nocki ...

@Jack

To być może będzie, to nasza nocka... . Tylko, że Ty szukasz jakiejś wolnej kobiety w prymasie. Po pierwsze nie jestem "jakaś" tylko jestem wyjątkowa a po drugie nie pracuje w "prymasie". Jak można nazwe firmy przekręcić?

@Mikołajka

Będę o 2 w nocy przy toalecie na dole, bądź gotowa ;)

ladneoczy
@Jack

A poza,Prymatem moze byc ?

Jack
@Mikołajka

Mikołajka przepraszam za moje błędy. Napisz proszę coś więcej o sobie. Dzięki

@Kacper

Świetnie, to będę czekała. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że mnie przełoż. nie szczai. Niego długo nie ma u nas, także myślę, że się to uda.

@Mikołajka

Dzięki za wspaniałą noc, fajnie że to nam się udało. Może dziś powtórka?

ŻENADA

Def

Co oni wypisują?! Niech podadzą swoje dane, wymienia się numerami i pisza prywatnie a nie na forum dotyczącym firmy. Po drugie kogo interesuje ich zmyślone spotkanie w toalecie? Jeżeli masz takie zainteresowania to chyba musisz iść na jakąś terapię. Serdecznie nie pozdrawiam.

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
jack

jest jakas wolnma dziewczyna w prymasie ?

Desperat
@jack

Tak. Marta operatorka z liścia prawdziwa sexbomba ????

@jack

Jestem wolna , ile masz lat na której zmianie pracujesz ?

ktos

Kierownicto z prymatu z Jastrzebia do calkowitej wymiany,firma bez przyszlosci.Zarobki sa kiepskie.

Kacper

To prawda że magazyn dostał po 1000 zł podwyżki?

Kunio

No ta, normalnie

@Kacper

A ja się pytam co robi ochrona że znowu kradną rowery? I nie tylko bo znikają siodełka lampy i inny sprzęt może zaczniemy wjeżdżać nimi na plac i tam zostawiać rowery albo do budynku ochrony skoro śpią?

WW

Nie po 1000 zł tylko 1000%

Tutu

Kiedy podwyżki będą? Pracy dużo więcej. ludzi mało. ceny rosną

Zadowolony
@Tutu

Ja podwyżkę już dostałem i to nie jedną. 100 % za śmieci, 10% za prąd. Cieszę się, że państwo tak o nas dba i obiecuje kolejne po nowym roku.

Dawid

Czy wiadomo juz cos odnosnie podwyzek bo pracy coraz wiecej a ludzi coraz mniej?

Neur
@Dawid

Nie bedzie podwyżek

Prod

Co z podwyzkami dla operatorow? Tez dostana ktos wie?

@Prod

Z tego co wiem podwyżki dostaną tylko pakowaczki. ani magazyn ani operatorzy nie dostaną, ponieważ podobno nie ma pieniędzy niestety.... Jaka jest wasza opinia na ten temat ?

Holsztyn
@Marcin

W tym miesiącu dyrekcja jeszcze aut nie wymieniała to może coś faktycznie jest na rzeczy z tym że nie mają pieniedzy bidoki

@Marcin

To w takim razie pakowaczki beda zarabialy wiecej niz oparatorzy na 2 stopniu... porazka

@Prod

Serio wierzysz w to, że tylko pakowaczki dostaną? Rany z kim ja pracuję, tragedia

@Def

Sprawdzone info, ze tylko pakowaczki . Zapytaj lidera w poniedziałek. I już się tak unoś .

@Marcin

Jakby wszystkie te wasze informacje były zawsze pewne to teho zakładu już dawno by nie było.

Magazyn
@Def

My też dostaliśmy oficjalne info że nie będzie podwyżek, tylko pakowczaki.

Koniu
@Magazyn

Czy mógłbym się dowiedzieć dlaczego tylko pakowaczki ?

Rita Ora
@Koniu

Z tego co się dowiedziałam, to podobno pakowaczki zarabiają najmniej i dlatego dostaną duże podwyżki. Operatorzy wg dyrekcji zarabiają wystarczająco. Co do magazynu to podobno nikt nie zgłosił potrzeby podwyżek, tak się dowiedziałam. Buziaki

Operator
@Prod

A ja uważam że i operatorzy i pakowaczki powinni dostawać podwyzki inwidualnie wg oceny lidera nie kazdy/każda zasługuje na te same pieniądze Gdzie tu sprawiedliwość i zdrowa rywalizacja? Ten pomysł kierownictwa jest mocno chybiony bo ci co naprawdę się starają są niedoceniani źle się dzieje

Dolar
@Rita Ora

O czym wy tu piszecie, jakie podwyżki? Mieliście zebranie na którym było wszystko powiedziane a wy jak zwykle zamiast słuchać ze zrozumieniem to myślami byliście już pod prysznicem. Śpieszę wam wytłumaczyć że pidwyżek nie będzie lecz tylko reorganizacja stawek. Co za tym idzie? Stawki zasadnicze w górę ale za to mniejsze premie. Czyli wlał wylał, tylno nadgodziny będą trochę lepiej płatne bo naliczane są od stawki. Myślę że otworzyłem Wam umysł, który był zamknięty na zebraniu? Dobra rada słuchać i myśleć ze zrozumieniem!!!

Bonifacy jąderko
@Dolar

Oficjalnie pakowaczki zaraz po nowym roku dostają podwyżki i to duże podwyżki.

Pakowaczka

Odczepcie się od pakowaczek! Do tej pory zarabialiśmy 50 % tego co operatorzy. Teraz będziemy zarabiać 75%, wiec o co Wam chodzi!!! Należała się nam ta podwyżka, koniec kropka.

Magazyn
@Pakowaczka

Będziecie mieć taką samą stawke jak my ;)

Gorszy
@Operator

Operator operatorowi jest nierówny Są ogarnięci i nie ogarnięci a zarabiają podobnie to zabija w tej firmie chęć rozwoju i inwestowania w siebie pod względem samodoskonalenia i poprawiania swoich umiejętności nie ma tej zdrowej rywalizacji stąd apel do kierownictwa wprowadźcie 6 poziom operatorski i płacowy dla nielicznych bo to oni ciągną ten wózek i nie róbcie tego po znajomości czy po tym że dużo gadają ale posilkujcie się opiniami liderów tym jak operatorzy dbają o maszyny a nie tylko wydajność zadbana maszyna zrobi więcej częściej niż zaniedbana raz na jakiś czas i potem gadka ze się da inna sprawa że jest dużo niedoszkolonych operatorów i operatorek w tej firmie

Dawid

Witam serdecznie wszystkich jestem bylym pracownikiem firmy prymat pracowalem na magazynie okolo 5 lat teraz pracuje w firmie budowlanej jako doradca do spraw klienta..zajrzalem z ciekawosci co sie dzieje w poprzedniej firmie widze nadal walka o pieniadz brak slow...chlopaki szanujcie zdrowie bo kregoslup siada i kolana kontenery itd... widze nic sie nie zmienilo ja mam jako doradca 3200 na reke plus premie mam dodatki na swieta multisporta ,wczasy pod grusza i raz w roku mega imprezke z szefem szukajcie a znajdziecie szkoda zdrowia i czasu na zapier... dzien w dzien za stawke kobiety z biedronki pozdrawiam starych kompanow..

Follow me!!!
@Dawid

Tak święta racja!!! Magazyn to najbardziej niedoceniany dział w firmie. Część ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy ile mamy obkowiązków większość nierozgarniętych pracowników myśli że towar na zaopatrzenie produkcji wpada przez komin.

Kastiusz
@Follow me!!!

Święta racja. Najbardziej śmieszą mnie komentarze produkcji w stylu "ich nie widać na produkcji, to nie istnieją, na pewno nic nie robią", a my zapieprzamy za czterech za stawke zasypowego. Żal i smutek, chyba czas poszukać czegoś nowego.

Rzecznik Produkcji
@Kastiusz

Produkcja nie przyznaje się do tego typu komentarzy, uważa je za fałszywe. Mimo wszystko chcielibyśmy przeprosić Magazyn, bez Was nie było by tak dobrze. Pracujecie za trzech a czasem czterech. Powinniście zarabiać minimum 4 tys netto. Żartuje do roboty lenie !!!!!!

Kaspi

Wspaniały człowiek ten nasz kierownik :3

Dariusz

Moi drodzy czy ktoś może wie czy będzie jakaś premia jedno razowa wysokości 5000 brutto dla wsystkich pracowników magazynu i produkcji oraz ochrony

razowa
@Dariusz

razowa bedzie

Karmazynowy Książe

I cyk pozytywny. Pozdrawiam zmiane Dominika ;)

Emanuel
@Karmazynowy Książe

O co chodzi ?

@Karmazynowy Książe

Skąd wiesz ?

????

NASZE miasto? Nie wiesz gdzie mieszkasz? Nie wiesz gdzie pracujesz? Czy porostu to sciema? ????

Jo

Hej po okresie próbnym dostanę podwyżkę ? I ile ? Koleżance kierownik powiedział ze dostanie a mnie ze wszystko zależy od mojej pracy ...

Mr.Oizo
@Jo

W tej firmie to tak nie działa. Trzeba chodzić, upominać się o swoje. Lider czy kierownictwo sam od siebie nie docenia pracowników i nie da Tobie podwyżki czy umowy za Twoją pracę, a jak pokażesz, że dajesz z siebie więcej to dostaniesz więcej dodatkowych prac :)

Aga

Ponad 10 tys zakażeń dzisiaj... Chciałam poznać Wasze opinie, czy wy tez się boicie ? Chcąc nie chcąc mijamy się dziennie z około 80 osobami. Te osoby mijały się również z innymi... Boje się o swoje zdrowie, jestem samotnie wychowująca dziecko.. Czy jest realna szansa, ze firma dorzuci jakaś premie, za to ze jesteśmy na pierwszej linii ? Napiszcie proszę swoje opinie. Buźka

Irokez
@Aga

Niech każdy zgłosi tą chęć dostania premii przełożonemu, wiem że inne działy już dogadały się że swoim kierownictwem w tej sprawie, więc niech i produkcja to zrobi.

Rafik

Witam mam pytanie odnosnie zarobkow bo inflacja w Polsce jest najwieksza w calej Uni jak podaja media 3,8% wszystko o wiele drozsze obecne nasze zarobki sa poprostu juz z leksza smieszne zarabiamy tyle co 3,4 lata temu ledwo czlowiek juz wiaze koniec z koncem sa jakies plany co do podwyzek? Oczywiscie mijajac ludzi ktorzy dobrze zarabiaja i maja sie dobrze w czasach pandemii...bo sa rowni i rowniejsi...

Łukasz
@Rafik

Bardzo dobrze napisane, ale jeżeli wszyscy siedzimy cicho to raczej o podwyżkach nie ma mowy. Sami od siebie nic nie dadzą!

Matador
@Rafik

Rafik masz rację nasze zarobki stoją w miejscu już ponad trzy lata, inflacja szaleje jednym słowem nieciekawie. Z tymi równymi i równiejszymi trochę pojechałeś wszyscy jedziemy w jednym wózku. Różnica pomiędzy nowymi pracownikami a starszymi jest minimalna. Fajnie by było nie zaglądać innym do kieszeni tylko razem powalczyć o lepsze zarobki. Chyba że wolisz siedzieć cicho, wyliczać koledze w portfelu złotówki i ze spuszczoną głową biegać soboty i niedziele do roboty??? Tak na marginesie to nadgodziny jak najbardziej ale na nowej stawce z poczuciem że pracodawca o nas dba. Zdrowia życzę!!!

Dominn

Dobrze by było

Karolas

Dochodzą do nas słuchy że biurowiec znowu się zawija i idzie na zdalne "minimalizować zagrożenie". W przedszkolu u mojego syna planują zawiesić działalność w związku z zachorowaniem jednej z pań pracującej w placówce. Mogę iść normalnie na opieke czy nasza kochana firma nas zaskoczy premią koronawirusową tak samo jak w marcu? Pytam bo wtedy poszedłem w ten sam dzień co to wprowadzili i pieniadze przeszły mi koło nosa. Wiadomo już coś?

Lucy
@Karolas

nie licz na to! popatrz na nasze ostatnie wypłaty słabo. które to przedszkole?

Morales
@Karolas

Podobno ma być to płacone, ale nie wiem dokładnie kiedy (info od pani sprzątającej )

Sisi
@Karolas

też mam ten problem, u mojej córy w szkole duza czesc nauczycieli pouciekalo na zwolnienia lekarskie i kombinują z nauką mieszaną, też wtedy będę miała problem z siedzeniem z nią w domu, no ale zobaczymy

@Karolas

Podobno Dominik negocjował już coś z Dyrektorem ale nie znam szczegółów ...

UR

Jak wygląda praca jako elektromechanik ? Jak zarobki ? Jaka atmosfera ?

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.