Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Jo zech z prymat

Cześć ! Mam stawkę 2600 brutto czy słyszeliście o aneksie do umowy? Ciekawe czy wyrównają nam do 2800 ?

yolo
@Jo zech z prymat

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 września 2020. Od dnia 1 stycznia 2021 r. ustala się minimalne wynagrodzenie za pracę w wysokości 2800 zł. W związku z powyższym powinieneś/powinnaś otrzymać aneks do umowy o prace jeżeli na podstawie takiej formy jesteś zatrudniony. Stawka godzinowa również uległa zmianie, zachęcam do lektury odpowiednich ustaw, tudzież rozporządzeń.

On

Tragedia intelektualna. Masz coś do powiedzenia idź powiedz prosto w twarz. Jeśli nie masz odwagi powiedziec tego osobie która cie rzeko Mo prześladuje powiedz wyżej. Nie pisz tu jak zwykła piii zz. Dd aa

Adwokat

Ty anonimowy zwierzaku! Twój wpis świadczy jaki jesteś mały intelektualne. Życzysz człowiekowi najgorszego nie starając się zrozumieć na czym polega praca lidera itp. Szkoda że jesteśmy zmuszeni pracować z taką patologią jak ty. Masz szczęście że prawo pracy jest pobłażliwie bo w przeciwnym razie siedział byś na bezrobociu bucu!!!

wstyd

Pereszczako ale reprezentujesz żałosny poziom intelektualny.

Cześć

Żeby komuś powiedzieć coś w oczy, to trzeba mieć jaja. A jak sie siedzi cicho jak ... (tak jak to napisałeś), to czego oczekujesz?

Wiola
@Cześć

Złóż zdanie poprawnie i wróć

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

I po co ta nagonka? Adrian to najlepszy lider obecnie, dajcie spokój i zajmijcie się pracą a nie, siedzicie po go workach, żałosne.

Antek

Pereszczaku, nawet nie wiesz jak mi Cię szkoda i jak mi Ciebie jest żal. Tak Cię życie pokrzywdziło intelektualnie i nie dziwię się, że w robocie czego się dotkniesz, to zepsujesz, że tak napisze eufemistycznie. Zastanawiam się jak Ci pomóc? Ale myślę, że wiem. Pogadamy w robocie. Trzymam za Ciebie kciuki.

Unodue

Kto pamięta Atletę? Ktoś wie co u niej? Czy pracuje jeszcze w prymacie? Dzięki za info;)

KARMA wraca

KARMA WRACA :)

Eko

Dzień dobry, firma Eko-Okna S.A. producent okien, drzwi, rolet i bram kończy budowę nowej hali magazynowej o powierzchni 44 tysiąca metrów kwadratowych i poszukuje doświadczonych magazynierów. Dojazd z Jastrzębia gratis, wynagrodzenie satysfakcjonujące. Wymagamy uprawnień UDT.

magazynier
@Eko

Ile po drodze przystanków na sikanie i papierosa? W autobusie trzeba jeździć w maseczce czy wystarczy w pszyłbicy? Czy w autokarze puszczają jakieś filmy czy tylko bąki?

Magazyn
@Eko

Za 4 tys.zmienię klimat!!!

No no
@Eko

Jednak ktoś to czyta i wyciąga wnioski.Zarzad Prymatu chyba nie spodziewał się takiej informacji tutaj,a jednak.Pytanie tylko czy Prymat wyciągnie wnioski...

leon
@Eko

byłem u nich i proponują 3 000 brutto na początek , jakaś lipa , tu mam tyle netto plus premie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;)

Irek
@leon

Mój szwagier sie do nich przyjął w tamtym roku i dostał 3800 brutto i co roku z powodu stażu mają wyrównanie. Multisporty, wczasy pod gruszą, wyjazdy firmowe na weekendy, ogólnie poleca.

Pomysł

Fajny ten pomysł z sugestiami,może uda się zrobić zmiany nocka,druga,ranka ;)

Bob

Witam ile może zarobić w prymacie pracownik produkcji ,magazynier,brygadzista ? Dziękuje za odpowiedzi

Jak tam aneksy?

Cześć, mam pytanie czy rekrutacja na stanowsiko refert d/s obsługi klienta już się zakończyła? Został ktoś przyjęty?

zmartwiony

Witam czy sa planowane jakies podwyzki na ten rok ? Życie strasznie podrozalo i drozeje z roku na rok a ja stoje od paru lat z wynagrodzeniem w miejscu...

Witold

Powie mi ktoś czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników? Jakie wymagania mają wobec kandydatów?

Suarez
@Witold

Wymagania: -Brak własnego zdania (usunięte przez administratora) -Brak umiejętności przeciwstawiania się -Uległość -Samozaparcie -Mocne nogi, bo bez chodzenia i upominania sie o swoje nic nie osiągniesz, a będziesz wykorzystywany w 100% ale ogólnie to polecam. 5 gwiazdek.

Ronaldo
@Suarez

Beckham

Suarezie z magazynu nie zapominaj że ten (usunięte przez administratora) o któdym mówisz przez 7 lat dał Tobie stabilne zatrudnienie. Szkoda że o tym nie pamiętasz!

Maradona
@Beckham

Bekham, skąd wiesz ze 7 lat ?? I skąd wiesz ze magazyn ? Napisz kto wypisuje te głupotyy na goworku

Beckham
@Maradona

Wątek uważam za zamknięty.

stefan

cieszę się że o jednego dziwaka mniej będzie na zakładzie , gnębią go a on 7 lat wytrzymuje?! , niech zwolni miejsce bo porządni ludzie czekają na pracę . Ja pracuje kilkanaście lat w Prymacie i szczerze polecam

obronca
@stefan

Marcin nie jest dziwakiem nie obrazaj

Darek

Czy wiecie o tym że Sebastian W jest kawalerem szuka tej jedynej dziewczyny i myśli czy z produkcji albo sortowni czy są piękne dziewczyny które nie wykorzystują chłopaków dla pieniędzy ❤️

On.

Siema. Podoba mi się jedna dziewczyna z kostki. Jest ona u Adriana na zmianie. Czy ktoś wie jak ona podchodzi do tego tematu?

Krak
@On.

Chyba nie Agnieszka hahahahahaha brzydkie kaczatko

On.
@Krak

Nie. Nie o nią chodzi. Chodzi o Nią u M.

Hefalump

Dzieki Daruś! Ty dalej na wojnie? Pozdrawiam cieplutko z całą rodzinką

Dareczku Tobie tez życzę Wesołych Świat! Buziaki

Elwira

Darku, wzajemnie zdrowych Wesołych Świat!

Gośka

Dzięki Dariusz. Wesołych Swiat! p.s. Fajny wierszyk

Dziękuje, wzajemnie (usunięte przez administratora)!

Xxx

Mirosław bohatersko rozwiązuje problemy które nie występują u innych liderów....

Konsultant Jarek

Czy pracodawca/przełożony może mnie zwolnić dyscyplinarnie jeżeli pobiłem go poza pracą?

K.P

Całościowy obraz jest jasny: liderzy wykazujący niewłaściwe cechy to zła wiadomość dla danego środowiska pracy. Osoby z wysokim poziomem narcyzmu i psychopatii manifestują silne pragnienie władzy, a także cechują się brakiem empatii. Ta toksyczna kombinacja może oznaczać, że będą wykorzystywać swoich podwładnych, przypisywać sobie zasługi za ich pracę, będąc jednocześnie nadmiernie krytycznymi i zachowując się agresywnie w stosunku do innych. Innymi słowy, szefowie o cechach psychopatycznych i narcystycznych, najprawdopodobniej będą dręczyć i upokarzać

XXX

No cały on :)

Xxx
@K.P

Wypisz wymaluj cały Mirosław

Aaa
@K.P

To nie daj sobą pomiatać :) wystarczy raz vks powiedzieć i nikt na Ciebie wiecej nie naskoczy...sprawdzone ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.