Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Karol

Prymasie osoby zatrudnione przez agencje zostanom zatrudnione na stałe dobrze by było bo ludzie i tak się będą zwalniać bo mało pieniędzy płacą myśle że dyrektor i prezes powinni zadbać o pracownika wynagrodzenie bo skoro firma jest na plusie nie jest za dużona

No name
@Karol

A ja myślę, że prymat powinien ci dać dodatkową premię na zakup słownika ortograficznego. Jak można tak kaleczyć język ojczysty

COVID

A czemu jeszcze sanepid się nie zainteresował Prymatem?

Focus
@COVID

A zależy ci na tym?Jak zamkną fabrykę to co będziesz żarł lub żarła. Następnym razem zastanów się zanim głupio zapytasz. Chyba że siedzisz na garnuszku u ojca i matki i masz to w tyle?

covid
@COVID

bo dostali koperte?

re
@covid

to chyba musieliby zamknąc wszystkie piekranie, ubojnie, fabryki....

Obiektywny
@Focus

Jak zdechniesz na covid to już nic nie będziesz żarł zarla. Pomyśl egoistyczny pracoholiku zanim coś głupiego palniesz.

Kierownik

Mamo w tym problem że nuda cza się dowartościować !!! ;)

xxx

Cześć, czy jest tutaj jakaś osoba ,która pracuje na dziale produkcji ? pytam , ponieważ bardzo bym chciała się dostać do pracy na dział produkcji :)

yyy
@xxx

Obecnie panuje Covid. Jeżeli chcesz się zarazić zapraszamy :-)

sss
@xxx

przeczekaj pandemie na razie nie ma co

ala
@sss

a gdzie nie ma pandemii?

Elwira

Witam, czy to prawda z tymi paczkami i tą premią ? Napiszcie coś więcej

@Elwira

Tak, podobno na wypłacie kwietniowej mamy już dostać dodatkowe 500 jak w zeszłym roku. Paczki będą do Piątku, info potwierdzone u Dominika. Ponoć ma być jakieś zebranie w czwartek przed rozpoczęciem pracy w tej sprawie

Poinformowany
@Elwira

Dokładnie, od kwietnia do odwołania ma być wypłacany covid+. Tylko trzeba pamiętać o złożeniu wniosku u liderów. Wniosek powinien zawierać imię i nazwisko, przedział dochodu na osobę, nr. konta, pin do konta . Na tej podstawie zostaną złożone do ministerstwa wnioski.

Prezes
@Poinformowany

Nieprawda, wnioski o covid + składamy osobiście u mnie w gabinecie i na miejscu natychmiastowo rozpatrzam je, nie trzeba długo czekać.

Dok 1
@Poinformowany

Dokładnie w kwietniu dostaniecie jeszcze mniejsze wynagrodzenia gdyż premiera za wydajność brak.Dodatkowej premii covid zakład nie przewiduje.Jedyna pociecha dla was to możliwość pracy w wasz wolny czas czyli nadgodziny, które po świętach będziecie robić do odwołania. W ten sposób pokryjecie sobie część strat spowodowanych przez wątpliwą epidemię.Na dodatkowe profity i podwyżki nie macie co liczyć przez najbliższe lata ponieważ skończył się czas pracownika.Teraz liczy się tylko pseudo covid i straty ,które ponoszą tylko pracodawcy ale za to pracownicy mają się lepiej.Nasze portfele są jak grube ryby a w sklepach mamy taniej tylko nasi biedni pracodawcy ledwie wiążą koniec z końcem. W związku z tak trudną sytuacja mam dla was apel o nie nękanie pracodawcy pytaniami o podwyżki lub premie bo jest to po prostu nie smaczne.W zamian za to możecie wspomóc firmę swoim zaangażowaniem w dni wolne od pracy.Pozdrawiam wszystkich w tym trudnym czasie.

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lisek

Cześć czy Elwira z magazynu jest wolna ?

Efka

Czy jest teraz jakis nabor na pordukcje?

Bobiniarz

Cześć mam dodatni i sanepid naciska żebym podał osoby z którymi sie kontaktowalem przez ostatnie 72 godziny jak podam całą moją zmiane na magazynie to wszyscy dostana kwarantanne jak myślicie?

Pakiero
@Bobiniarz

Idąc takim tokiem rozumowania, cała zmiana powinna być na kwarantannie, bo codziennie masz kontakt z ludźmi z pracy

@Bobiniarz

No oczywiście że NIE!!! Kto będzie pracował? A jak poumieramy to jak mówił jeden z liderów... "WIESZ ILE KELNEROW I LIDZI Z GASTRONOMII SZUKA PRACY" A tak poważnie to chyba było by warto podać,mimo wszystko zdrowie jest najważniejsze...

Lis
@Bobiniarz

Tych tylko z którymi jestes w blizszej relacji.

Jaki COVID?
@Bobiniarz

Przestań pisać brednie. Pracuję na magazynie i nikt w chwili obecnej nie ma stwierdzonego pseudo virusa. Ogarnij się chyba że chcesz na firmę ściągnąć sanepid ?

ktos

czy lukasz s pracuje u was dalej na magazynach ???? jeżeli tak to która zmiana ????

anka
@ktos

Mamy dwóch Łukaszów S na magazynie, podaj jakieś szczegóły i wogole o co chodzi ???

@ktos

A co znowu o kasę chodzi ???

Elwira

Moim zdaniem prymat powinien wymazy zrobić wszystkim pracownikom i zamknąć zakład na 3 tygodnie bo kovid prymacie się rozprzestrzenia bardziej myśle że dyrektorzy będą zadbać o pracowników zdrowie

COVID

Covid tour w prymacie idzie jak burza...

Zdzik

Fajnie że nasz pracodawca w tym roku również zdecydował się na dodatkową premie koronawirusową :D

Jolajna
@Zdzik

przynajmniej tyle... bo kolejne świeta z koroną... kiedy to się skończy?

Robert K.
@Zdzik

Jak myślicie, kiedy będą rozdawać paczki świąteczne z przyprawami?

Karol

Nocki macie więcej płatne tak?

@Karol

Chyba czegoś tutaj nie rozumiesz. Nie chodzi o to czy mamy więcej płacone za nocki czy nie tylko o ŚWIADOME narażenie przez kierownictwo i liderów nas pracowników pozwalając Bartkowi skakać po innych zmianach zamiast odesłać go do zsypu jak Konia czy Darka. I niech kierowniczka czy liderzy już się nie wydzierają NA POKAZ na temat odstępów czy czy noszenia maseczek bo sami ewidentnie i jawnie przyzwalają na coś zupełnie odwrotnego. Więc te ich sztuczne wydzieranie się jest po prostu najzwyczajniej w świecie niesmaczne i nie na miejscu

Pracownik 2

Zgadzam się z Tobą,przychodzimy szybciej i siedzimy w szatni by nie narażać innych,nosimy maseczki trzymiemy dystans wszystkim dobra zakłady.I NAGLE... a co tam dajmy gościa na wszystkie zmiany,dajmy Panie sprzątające tylko na jedną zmianę pierwszą lub druga,wkoncu będzie się mijać tylko że wszystkimi z zakładu,no i dowalmy po premii jak ktos nie ma maski,no logiczne chyba :)

Lol

Bartek akurat jest ogarnietym operatorem i powinien normalnie jechac maszynami bo szkoda by dobry operator robił jakies bezsensowne roboty.A Koniu czy Draka to sciemniacze zawsze cos wymyslą bo niechce im sie robic stare sciemniacze .Ale kierownictwo na to pozwala wiec jakby dla nich problemu nie ma:)

Nowa

Witam ,wiadomo kiedy będą przyjęcia do pracy ? Bardzo mi zależy

Rozumiem że są równi i równiejsi? Skoro operator Bartek nie chodzi na nocki to czemu nie jest odsyłany do zsypu jak koniu czy darek? Może pozarażać przecież pracowników produkcji z innych zmian. I jak się ma ta sytuacja do krzyków pani kierownik oraz liderów odnośnie bezpieczeństwa naszego i wydzierania się żeby zachować odstępy? Gdzie teraz ich wielka miłosierna troska o nas?

Maryjan

Jeśli Ci to przeszkadza, zgłoś to przełożonemu! Kierownictwo nie jest ani dobre ani złe, jest skuteczne! Dzięki nim masz co robić w tych trudnych czasach, masz pewną pracę! Firma robi wszystko żeby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo, bo jak padnie produkcja to jest po Prymacie. Dlatego schowaj kompleksy, rób to co do Ciebie należy, firma nie wymaga nic więcej! I nie szkaluj anonimowo na forum, które czytają nie tylko pracownicy Prymatu. Nie gryź ręki która Cię karmi.

Zakochana

Hejka, mam bardzo duży dylemat =( Podoba mi się Dominik, ale kompletnie nie zwraca na mnie uwagi Staram się jak mogę w pracy, robie naprawdę dużo, ale to nic nie daje. Ostatnio ubrałam się nawet wyzywająco i czekałam pod brama ale przeszedł nie wzruszony. Muszę go zdobyć tylko jak ? Jeżeli macie jakieś pomysły pomóżcie proszę!

Lider
@Zakochana

Po pierwsze przestań pracować a zacznij się obijać po drugie przestań się myć zacznij śmierdzieć po trzecie ubieraj się jak wieśniara po czwarte podejdź do niego i oświadcz się przy wszystkich wtedy na pewno ciebie zauważy :) powodzenia :)

Ha ha
@Zakochana

Może dlatego że ma żonę ????

Dominik

Zapraszam w środę !

Gryfna baba

Siemka ! Pisze tu bo jest problem. Jedna kobieta owinęła sobie Pewnych ludzi wokół palca. Pracuje przeszło 10 lat i myśli ze jej wszystko wolno ... Romans z liderem( nie powiem na jakim zakładzie Prymatu bo mamy aż trzy ) często jest nie miła , wredna, chamska ,drę ryj poprostu ! wszystko zależy od jej humoru! Bywało i tak ze ludzi mobinguje ...:( lider widział ,słyszał , udawał ze nic się nie dzieje nie wiem czy bal się ze ona będzie miała do niego pretensje :( często się kłócą a później są fochy . Spóźniła się do pracy , nie odrabia - bo jej wszystko wolno. Często chodzi i wszystkich sprawdza ( grzebie nawet w śmieciach! Szuka dowodu ze zrobiłeś coś złe )ona wręcz to uwielbia wytknąć błąd ! Lubi donosić , próbuje udowodnić ze jesteś tępy! A wiecie co ona wychodzi zawsze 10 minut przed końcem pracy ( tylko ona bo jej wszystko wolno !) szukajcie , szukajcie a dowiecie się o kogo chodzi. Są kamery buźka

Ktoś

Przywódca, lider – szczególny rodzaj kierownika, który ma bezpośredni związek z zachowaniami organizacyjnymi. ... Według Stanisława Miki przywództwo postrzegane jest jako pewna zdolność, umiejętność lub cecha zjednywania sobie zwolenników, wywierania wpływu, a także tworzenia wizji rozwoju i pobudzania ludzi do działania. Jakie wyróżniamy typy lidera? Oczywiście można ich wyróżnić bardzo wiele, poniżej przytoczonych zostaje 7 typów, pamiętajmy, że nie każdy typ jest typem dobrego lidera: Lider-król, którego grupa jest niejako poddanymi; Lider-dyktator, który rządzi "twardą ręką", brakuje mu empatii, wymaga ale i nie daje nic w zamian, Lider-geniusz, który wiecznie marzy, snuje wizje, z których nic nie wynika; Lider-karierowicz, który jest żądny władzy i pieniędzy, nie liczy się z uczuciami innych; Lider-dobry kumpel, który z każdym jest na "ty", buduje relacje oparte na emocjach, nie potrafi nikogo skrytykować; Lider-zadaniowiec, który skupiony jest na celu, emocje i potrzeby zespołu mało lub w ogóle go nie interesują; Lider-zarozumialec, który czuje się lepszy on innych, wywyższa się, daje znak, że jest górą, nie potrafi rozmawiać z pracownikami, inspirować ich, motywować, nie jest dla nich autorytetem.

Ktoś ktoś
@Ktoś

Król,dyktator, karierowicz,zadaniowiec,zarozumialec... Jeden lider ma te wszystkie cechy.... :)

Lider
@Ktoś ktoś

Który to taki?

Mika
@Ktoś

Z kimś mi się kojarzy.... Ostatnie zdanie, niestety ten pan lubi stresować ????

Micky
@Lider

Jest tylko jeden o takich parametrach. To Adrian szef wszystkich szeföw. Najlepszy najzajebisty człowiek orkiestra na ziemi ???? Wyciśnie z pracownika ile się da, a na koniec i tak powie,że za mało albo inni są lepsi ????

Ten niemiecki portal go work powinni wypierdzielic w kosmos dwulicowe trolle które są fałszywe zakłamane i potrafią tylko ludzi nekac przez Internet cyrk na kółkach to już nie robi się śmieszne tylko żałosne

Wielbny

Witam mam pytanie odnosnie pracy w firmie Prymat chodzi mi glownie o produkcje ale praca na magazynie tez moze byc... otoz zwolnilem sie z Czech wkurzaly mnie te dojazdy glownie przewoznik czy moge oczekiwac w tak znanej firmie w Polsce na wynagrodzenie z rzedu okolo 4500 tys zl na reke bo tyle zarabialem w Czechach ? Mam 6 lat doswiadczenia na produkcji mam takze uprawnienia na widlaki dziekuje za odpowiedz ..

Bamboa

ta normalnie, na start

Wielbny
@Wielbny

Jezeli tak to prosze o informacje na jaki dzial najlepiej magazyn czy produkcja? Ciesze sie ze na zarobku nie strace a mam blizej do pracy...

Wielebny 2
@Wielbny

Ironia aż w oczy bije.Nie nie dostaniesz tyle na start,nawet po 5 latach możesz mieć kłopot z takim wynagrodzeniem

@Wielbny

Ale 4500 na ręke nie zarobisz w tej firmie bez nadgodzin i weekendów nie ma szns nawet po kilku latach

lol
@Wielbny

Chłopie kto Ci takie bajki naopowiadał że tu się tyle zarabia zapomnij o takiej kasie na start nawet przy dłuższym stażu jest problem tyle zarobic 3 tys do 3,5 tyle jest szansa zarobic a i czasem tyle jest ciężko.

ADWOKAT

Pracodawca nie musi wiedzieć, że jego pracownicy chcą utworzyć związek. Informowanie go o tym jest wręcz ryzykowne. Wprawdzie konstytucja gwarantuje wolność zrzeszania się w związkach zawodowych, lecz pracodawcy są niechętni powstawaniu organizacji pracowniczych w swoich firmach i często nie cofają się nawet przed wyrzuceniem inicjatorów z pracy. Nie odstraszają ich przy tym kary grzywny albo ograniczenia wolności za przeszkadzanie w utworzeniu organizacji związkowej, które przewiduje ustawa o związkach zawodowych. Dlatego działania zmierzające do utworzenia związku często do ostatniej chwili są czynione w tajemnicy nie tylko przed pracodawcą. Natomiast po zarejestrowaniu organizacji w KRS lub w centrali związek powinien poinformować pracodawcę.

leon
@ADWOKAT

widzę że chciałbyś uwić sobie wygodne gniazdko , nic nie robić a pieniążki brać , idź na kopalnie tam jest dużo związków i potrzebują przewodniczących zwłaszcza adwokatów pyskaczy , jeszcze jeden nierób się odezwał

ADWOKAT
@leon

A po co mi być przewodniczącym związku?Mam pracę i jest ok,po co mam walczyć o zarobki innych,są bardziej doświadczeni i ludzka na takie stanowisko.To była tylko informacja dał Tych którzy chcą związku ale się obawiają.

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.