Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Sama

Była wypłata?

aśka

A ja napisze troche inaczej. Praca nie jest taka zła jak ludzie tutaj opisuja ale zli sa ludzie. poziom niektórych w hm to poziom nizszy od pantofelka. Sama zawisc i zazdrosc. oczywiscie nie wszyscy. ale jednak radze uwazac bo mozecie byc niezle obsmarowani jak komus się tam sprzeciwicie. sama wiem bo nie dalam sie obrazic jakiejs wiosce. no i mobbing ze strony workowego lidera ktory jest kolega wioski zrobil swoje. musiałam odejsc

group leader

Praca w h&m krótko i na temat. Nieeee polecam a wrecz odradzaaaaaaam!!!!!!!

Na_B

Obiektywnie patrząc napiszę tak : praca generalnie nie jest zła i wbrew pozorom nie aż tak ciężka-mam na myśli pick czy rynny ,bo ja np.świetnie czuję się na picku. Gorzej na kolofie czy na allocation... Ale faktem jest,że niektórzy pracownicy z HM poniżają ludzi z agencji,tak jak mojego kolegę z jednej zmiany bo wyzywają od pedała i erotomana itd... Ale ja zrobię z tym porządek,bo takie rzeczy są niedopuszczalne-to jest mobbing i nękanie ,a na to jest paragraf...

Jotyż
@Na_B

Dziwne, że wyzywają go akurat od "erotomana", faktycznie zrób z tym porządek :D Miejsca w alejkach jest dużo a dawno nie było żadnych śmiesznych akcji. Pozdro!

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Wiesław - Grodzisk Maz - H&M nowy magazyn

Centrum Dystrybucyjne H&M - nowo powstałe - nie zaoferowało pracownikom firmowym na okres próbny - nie wiadomo jakich kokosów skoro większość albo i wszyscy pracownicy po odliczeniu składek- wynagrodzenie wynosi lekko ok 1900 zł. To nie są kokosy a wręcz ciężko się chwalić taką wypłatą ...... To jest raczej jałmużna a nie godna pensja! Tak więc koleżanki i koledzy z Gądek nie macie powodu do myślenia że jesteście w stosunku do pracowników z Grodziska czymś poszkodowani bo czytając opinię na tym forum wywnioskowałem że u Was jest zupełnie podobnie. Uważam że menadżerowie i inni wyżsi w hierarchi zarządzania dystrybucją H&M powinni trochę sięgnąć po rozum do głowy i w końcu dać pracownikom godne wynagrodzenia. Firma H&M nie jest to firma na dorobku że każdego dolara musi z kilkukrotnym przemyśleniem wydawać a jest firmą na skalę globalną i to jest ważnym argumentem że firma osiąga sukcesy w sprzedaży w rozwoju .... Itp . Dlatego też pracownicy firmy H&M powinni czerpać satysfakcję że pracują w tak dobrze presperującej firmie.Ale jak to mówią " Dobry pracownik - to zadowolony pracownik" - również albo i przede wszystkim warunkami dinansowymi. Bo bez Nas pracowników tego wyżeszego i tego niższego szczebla sukces firmy nie byłby możliwy.

~

Przypominam, że promocja "pierwsze pomówienie gratis" obowiązuje na każdym dziale do odwołania. Promocje nie łączą się.

Wujek Mietek

Witam Jak z wypłatami? Którego można się ich sposziewać? A co do H&M w Grodzisku Maz to widać że zdecydowanie jeżeli chodzi o pracowników to dominują pracownicy Agencji Pracy Tymczasowej niż pracownikóq firmowych. Czy to jest normalna sytuacja ? Przypuszczam że H&M oferuje za małe wynagrodzenie dlatego taka jest sytuacja! Szkoda troszkę że niby to szwedzka firma a niezbyt po drodze jej ze szwedzkim poziomem podejscia do relacji : pracodawca - pracownik Trochę to smutne.

Pracownik01

Wie ktos czy wyplata bedzie dzisiaj czy w poniedzialek ?

Pragmatyk

W Amazonie dostali podwyżki, premie, nagrody, znowu pikniki i kino i codziennie coś nowego. Na co komu H&M?

ppppppppp
@Pragmatyk

A w hm normy poszły w górę, pracownikom w Grodzisku płacą o 150 zł więcej.

tania siła robocza
@ppppppppp

Czy Pracownicy w DC H&M są pracownikami gorszymi ? Mają duże doświadczenie a mają płacone najmniej, nawet w Grodzisku płacą więcej pracownikom bez doświadczenia ! Pracownicy z magazyny w Gądkach czy Wam się to podoba ???

Wyplata piatek czy poniedzialek ?

nina

Będą wolne niedziele , Ewa nam to załatwi. Obiecywała że będą wolne od stycznia 2017 i ... ? Obiecywanie gruszek na wierzbie a ciemna masa w to wierzy :)

zm B
@nina

Co to da jak zrobią zakaz pracy w niedzielę, pracownicy magazynów i tak będą pracować w niedziele. Cały czas z nas robią idiot.... , Solidarność w H&M na wszystko się godzi co chce pracodawca. Zamiast wspólnie z Konfederacją się zjednoczyć i walczyć o poprawę warunków pracy w DC to ........

Obserwator

Wiecznie to samo utyskiwanie... Nie pasuje? Za małe pieniądze? Nie noszą Was na ramionach? I jeszcze do tego każą pracować? Skandal!!! To się zwolnijcie. Zapewne dysponujecie takimi kwalifikacjami, że NASA będzie się o Was ubiegać, tylko dotąd całkiem niechcący utknęliście w tym marnym H&M w Gądkach, gdzie nikt Was nie docenia i jeszcze czegoś od Was wymaga. Na szczęście z chwilą odejścia rozpocznie się dla Was okres świetlanej kariery, służbowej limuzyny, klimatyzowanego gabinetu, dębowego biurka i skórzanego fotela. A jeśli to nie wypali, to przynajmniej robota w... pobliskiej Żabce lub Biedronce na peryferiach jakiegoś Zadupia. No i wspomnienia, że "w tym H&M nie było tak źle...".

Ónbrejkejbl
@Obserwator

Amazon przyjmuje cały czas.

xXx
@Ónbrejkejbl

amazon to oszuści złodzieję krętacze gorsze od h&m , rhenus logistic na remat amazona się lepiej nie wypowiadam ale tam panuje syf chamstwo i bezczelność do nie których osób

Małgorzata. Magazyn Gądki

Nie polecam pracy na h&m w gądkach. Praca bardzo ciężka i to jest prawda ze oszukują na pieniadzach. Najgorsze ze malo placa to i jeszcze rabia ludzi bo.... Co to jest pensja 1900 zl i jeszcze ci z tego obcinaja??? Masakra !!!! Oszukuja na kazdym kroku.jedyny dar tej furmy to bajerowanie nowych pracownikow co to firma im nie oferuje ..... Szkolenia . mozlieosc rozwoju itp.... Ludziska nie dawajcie sie robic w konia ten bajer co wam wciskaja jest naprawde plytki i nie majacy zadnych odzwierciedlen w zyciu realnym. GL sa od tego aby poganiac itp totalne chamstwo!!! Sami bronia swoich tylkow nie liczcie na to ze oni beda za wami sie wstawiac.... pamietajcie charowa po 6 dni w tygodniu nawet w soboty i niedziele a glowny cel firmy to zysk opierajacy sie na tanich pracownikach za 1900 zl. i jeszcze w (usunięte przez administratora) graja. Ci co nie musza albo maja mozliwosc innej pracy na innym magazynie to niech omijaja ta firme szetokim lukiem. Goraco odradzam!!!!

jojo

a liderom na expedycji tak zimno że takie swytry noszą grube. morze do roboty się wziąsc pokazać ludziom normy a nie obijać się gdzie da po katach, kawki spijać, pierdoły zaliczać. my mamy normę po 200 procent zrbic a wy co nygusy

H&M Nowo powstający magazyn Grodzisk Maz

Witam Kto z Was wybiera się 21-08 do pracy ? Napiszcie coś jakie wrażenia po pierwszym dniu pracy / czy warto ? Pozdrawiam Marian

Chaiem
@H&M Nowo powstający magazyn Grodzisk Maz

Na rozladunki Nie warto. .po 3 dniach mam dosyc tego chaosu jaki tam panuje. Masz uprawnienia i tak nie można jeździć. Zresztą nie ma za bardzo czym nawet. ????

Fan z grodziska

W gadkach szkolili ludzi z grodziska i starali się jak mogli. Szkolące fajne, ale zarobione. Ci w kamizelkach różni. Od przypakowanych po poczochranych. I w tej kolejności też od dziwnych do najbardziej ludzkich i starających się liderów. Źle nie było, wszędzie pracować trzeba, kasa mogłaby być wyższa. Organizacja tandeta. Nic nie wiedzieli ale liderzy co mogli to się dowiadywali. Przynajmniej na mojej zmianie. Jak powiedzieliśmy co nam oczy namydlili to liderki załatwiły spotkanie z wyższym sztabem praktycznie od ręki. Jedzenie masakra, nie szło tego przełknąć.

Witam pracowqlam tam i powiem zle nie jest ale platnosc straszna dosyc ze cie ojebuja na kasie kradna xi twoje zarobione pieniadze biora jakies kary nie wiadomo za co jak caly mieskac pracujesz czasem z calego przepracowanego mieskaca dostaniesz grlsze bo szef cie zwyczajnie okrada musi sie to zmienic !!!!

H&M - Nowo powstający magazyn - Grodzisk Mazowieck

olo - dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w pracy w H&M w Gądkach. Z poważaniem Marian

H&M - Nowo powstający magazyn - Grodzisk Mazowieck

Witam wszystkich :-) Czy są osoby , które wybierają się do pracy do nowo otwartego magazynu logistycznego firmy H&M w Chlebni k. Grodziska Maz ? Jeżeli tak , to moglibyście - drodzy moi podzielić się informacjami ? - Jak przebiega proces rekrutacji ? - słyszałem , że podobno są jakieś testy ? Czy to prawda ? - Czy ktoś z Was już pracuje w tej firmie ? Jakie są wrażenia z pierwszych dni pracy ? - Oraz czy według Was warto zainteresować się podjęciem pracy w tej firmie - cały czas wiszą ogłoszenia na słupach , agencje pracy już podejmują rekrutację , w internecie też multum ogłoszeń pracy do tej firmy . Ps. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na " dzień dobry" , jakie są umowy ? premie ??? Bardzo proszę o szczere odpowiedzi , gdyż mam pewne obawy co do tej firmy - bardzo proszę podzielcie się opiniami??? :-) Z góry dziękuję za odpowiedzi i fatygę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego dnia :-) Z poważaniem Marian Borowiecki

olo
@H&M - Nowo powstający magazyn - Grodzisk Mazowieck

Rekrutacja to rozmowy, śmieszne testy itp. Po szkoleniu w Gądkach nic mnie już nie zdziwi-ludzie tyrają tam jak mrówki-w Grodzisku będzie podobnie tzn 3 zmiany+soboty i niedziele Warto się zainteresować jeżeli nie masz innej ciekawszej propozycji Zarobki to 2 tyś netto+śmieszne dodatki(max 200),możliwość awansu po roku pracy Ogólnie bez przyszłości chyba, że zostaniesz GL i będziesz poganiał ludzi-obecnie więcej GL niż szeregowych pracowników.

Wiecznie trącany pracownik

A ja zaapeluje o spokój na wyjściu, do kontroli jest kolejka, autobusy stoją i nic wam nie da przepychanie się, żeby wyjść te 4 sekundy wcześniej. Trochę kultury.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.