Opinie o ABC Władysław Kondej w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABC Władysław Kondej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Władysław Kondej o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Władysław Kondej w Poznań

Jaki jest okres rozliczeniowy w ABC Władysław Kondej? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ABC Władysław Kondej?

Impra co piątek po robocie, w sobotę poprawiny... Jak ktoś daje radę to w niedziele poprawka W poniedziałek można nie przyjść do pracy, taki zwyczaj... Integracja to tylko w ciepłych krajach Szef tak na... Pozdrawiam

Emil

Hej. Słyszałem, że praca w ABC (usunięte przez administratora)j jest naprawdę ciekawa. Lubię, kiedy w pacy nie ma totalnej stagnacji i ciągle stawiane są przede mną nowe wyzwania. Dzięki temu w ogóle nie odczuwam znużenia. Kiedy będzie rekrutacja? :)

Rysiu Nowy wpis
@Emil

Co za żenada! Tak Ci się super pracuje i pytasz kiedy będzie rekrutacja? Oj Emil do drewutni! Kaszak tyle mądrych książek o zarządzaniu na magazynie, a Ty dalej domykasz sprawy i dodajesz komentarze in plus o tym całym bałaganie? Shame on you!

TH

No właśnie, trochę więcej informacji zawsze się przyda, jestem też za tym, aby wszystko jakoś tutaj opowiedzieć, bo czasami trzeba po prostu się tym zająć

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ABC Władysław Kondej? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.
Co powiecie o Władziu

@lukasz @ja - macie więcej informacji?

łukasz

nie wiem @ja, czy przykłady sytuacji, które podajesz, aż tak mogą zniechęcać. Brzmi to co najmniej zabawnie, zgadzam się. Może warto na to przymknąć oko i robić swoje?

Polecam wszystkim, którzy chcieli by spróbować swoich sił w ogarnięciu sieci w tej firmie. Hasło do serwera? Kiedyś będzie. DHCP? Hasło będzie na spodzie routera - super bezpieczeństwo (na którego punkcie właściciel ma fioła). Generalnie omijać z daleka - szkoda nerwów.

TH

A może jednak zostawisz jakiś komentarz, bo ja Ci powiem, że nie rozumiem ani słowa z tego o co Ci chodzi, no trudno chyba, mam nadzieję że powiesz coś więcej

ulala

@Gerard ciekawa historia ale mnie inetresują fakty jak np. wysokośc wynagrodzenia, bo słyszałem, ze spokojnie (usunięte przez administratora)na godzine to da rade u nich wyrobić.

komek
@ulala

Nie polecam współpracy. (usunięte przez administratora)

tomek

ale tak naprawde praca jako pracownik remontowo-porzadkowy to jest dosyć cięzka praca i nie wiem czy można to pogodzić ze studiami, wiec domyslam się @anonim,że było Ci naprawde ciezko. Poza tym słyszałem, ze faktycznie szef jest na dystans, ale za to wszystko Ci się zgadza z płatnościami i terminami.

Wim

ABC to hurtownia książek, która ma naprawdę sporo pozycji w swojej ofercie i przede wszystkim zróżnicowane działy i tematyki. To w wielu przypadkach jest potrzebne i dobrze, że nie sprzedają samych nowel albo powieści ;) Co do warunków pracy to się nie mogę wypowiadać, bo nigdy tam nie pracowałem, ale czytając te komentarze nie można być pozytywnie nastawionym.

rajczu
@Wim

no nic dziwnego że pracownicy niespecjalnie chwalą sobie pracę w ABC. Pracowałem w podobnej firmie (usunięte przez administratora)i wiem z czym się je pracę w takim miejscu. O ABC słyszałem , że również jest masa łażenia i dźwigania, a kasa za poświecony czas niestety nie jest adekwatna do włożonego wysiłku

cisza

no coz widze ze nic takiego sie w kadrach chyba nie pozmienialo bo tak to chyba by sie ktos odezwal ale ja jeszcze srpobuje zapytac czy slyszeliscie moze o jakis planach ze beda wolne miejsca pracy. tak szczerze wam powiem ze chcialbym miec stale zatrudnienie ale nie jest to takie prost z tego co widze

Orm

Wiadomo czy w najbliższym czasie coś w kadrach się będzie zmieniało czy raczej nie ma szans na zatrudnienie?

Julita

Coś źle musiałeś szukać, wszystko jest i w rejestrze i ich strona internetowa funkcjonuje, także nie wiem skąd Twoje domysły.

hilton

Ja Wam powiem, że link w krs, jaki wyszukało mi google, gdy wpisałem ABC (usunięte przez administratora) nie działa, tak jakby zniknęli.

(usunięte przez administratora)czy to jest taka ciezka praca?jaki był/jest Twój zakres obowiązków?

A

Sądząc po Twoim podejściu do życia i pracy to nie masz się czego obawiać. Ja pracowałam tam jako studentka na zlecenie, po studiach na umowę o pracę. Obecnie jestem szczęśliwą mamą parki łobuziaków. Cenię sobie tamten czas.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Władysław Kondej - Poznań

ABC Władysław Kondej
2.1/5 Na podstawie 69 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042