ABC Władysław Kondej

Poznań

Opinie o ABC Władysław Kondej

Karolina

@Rysiu, po to służy forum by zadawać na nim pytania dotyczące kwestii zatrudnienia w firmie oraz rekrutacji. Jeżeli ktoś o coś pyta to z uprzejmie można odpowiedzieć na te pytanie ponieważ do tego służy forum.

Emil

Hej. Słyszałem, że praca w ABC (usunięte przez administratora)j jest naprawdę ciekawa. Lubię, kiedy w pacy nie ma totalnej stagnacji i ciągle stawiane są przede mną nowe wyzwania. Dzięki temu w ogóle nie odczuwam znużenia. Kiedy będzie rekrutacja? :)

Rysiu
@Emil 08.05.2016 11:20

Co za żenada! Tak Ci się super pracuje i pytasz kiedy będzie rekrutacja? Oj Emil do drewutni! Kaszak tyle mądrych książek o zarządzaniu na magazynie, a Ty dalej domykasz sprawy i dodajesz komentarze in plus o tym całym bałaganie? Shame on you!

TH

No właśnie, trochę więcej informacji zawsze się przyda, jestem też za tym, aby wszystko jakoś tutaj opowiedzieć, bo czasami trzeba po prostu się tym zająć

Co powiecie o Władziu

@lukasz @ja - macie więcej informacji?

łukasz

nie wiem @ja, czy przykłady sytuacji, które podajesz, aż tak mogą zniechęcać. Brzmi to co najmniej zabawnie, zgadzam się. Może warto na to przymknąć oko i robić swoje?

ja

Polecam wszystkim, którzy chcieli by spróbować swoich sił w ogarnięciu sieci w tej firmie. Hasło do serwera? Kiedyś będzie. DHCP? Hasło będzie na spodzie routera - super bezpieczeństwo (na którego punkcie właściciel ma fioła). Generalnie omijać z daleka - szkoda nerwów.

TH

A może jednak zostawisz jakiś komentarz, bo ja Ci powiem, że nie rozumiem ani słowa z tego o co Ci chodzi, no trudno chyba, mam nadzieję że powiesz coś więcej

ulala

@Gerard ciekawa historia ale mnie inetresują fakty jak np. wysokośc wynagrodzenia, bo słyszałem, ze spokojnie (usunięte przez administratora)na godzine to da rade u nich wyrobić.

komek
@ulala 02.01.2016 23:33

Nie polecam współpracy. (usunięte przez administratora)

tomek

ale tak naprawde praca jako pracownik remontowo-porzadkowy to jest dosyć cięzka praca i nie wiem czy można to pogodzić ze studiami, wiec domyslam się @anonim,że było Ci naprawde ciezko. Poza tym słyszałem, ze faktycznie szef jest na dystans, ale za to wszystko Ci się zgadza z płatnościami i terminami.

Wim

ABC to hurtownia książek, która ma naprawdę sporo pozycji w swojej ofercie i przede wszystkim zróżnicowane działy i tematyki. To w wielu przypadkach jest potrzebne i dobrze, że nie sprzedają samych nowel albo powieści ;) Co do warunków pracy to się nie mogę wypowiadać, bo nigdy tam nie pracowałem, ale czytając te komentarze nie można być pozytywnie nastawionym.

rajczu
@Wim 10.02.2015 09:27

no nic dziwnego że pracownicy niespecjalnie chwalą sobie pracę w ABC. Pracowałem w podobnej firmie (usunięte przez administratora)i wiem z czym się je pracę w takim miejscu. O ABC słyszałem , że również jest masa łażenia i dźwigania, a kasa za poświecony czas niestety nie jest adekwatna do włożonego wysiłku

cisza

no coz widze ze nic takiego sie w kadrach chyba nie pozmienialo bo tak to chyba by sie ktos odezwal ale ja jeszcze srpobuje zapytac czy slyszeliscie moze o jakis planach ze beda wolne miejsca pracy. tak szczerze wam powiem ze chcialbym miec stale zatrudnienie ale nie jest to takie prost z tego co widze

Orm

Wiadomo czy w najbliższym czasie coś w kadrach się będzie zmieniało czy raczej nie ma szans na zatrudnienie?

Julita

Coś źle musiałeś szukać, wszystko jest i w rejestrze i ich strona internetowa funkcjonuje, także nie wiem skąd Twoje domysły.

hilton

Ja Wam powiem, że link w krs, jaki wyszukało mi google, gdy wpisałem ABC (usunięte przez administratora) nie działa, tak jakby zniknęli.

(usunięte przez administratora)czy to jest taka ciezka praca?jaki był/jest Twój zakres obowiązków?

A

Sądząc po Twoim podejściu do życia i pracy to nie masz się czego obawiać. Ja pracowałam tam jako studentka na zlecenie, po studiach na umowę o pracę. Obecnie jestem szczęśliwą mamą parki łobuziaków. Cenię sobie tamten czas.

Zostaw opinię o ABC Władysław Kondej - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Władysław Kondej