Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Imprezowicz

Kiedy będzie summer party i czy szykują się w następnym roku jakieś fajne wydarzenia w firmie ?

Ala
@Imprezowicz

Szykuje się zwiększenie norm pracy i dla niektórych dużo wolnego.

@Ala

Masz rację...od Nowego Roku (usunięte przez administratora) będą musiały obrabiać więcej liderów niż dotychczas. Mogą nie dać rady wyrobić normy.

XX

Hej Chciałbym z pracownika zostać AU lub SU, do kogo mogę się zgłosić? Mówiono mi przez 12 lat że tu można się rozwijać a ja schne... Nie chcę zwijać ciuchow na buksie... Marian

@XX

(usunięte przez administratora) Zero rozwoju przez 12 lat kasy i życia prywatnego. (usunięte przez administratora)

Aga
@XX

Pracujesz od 12 lat i nie wiesz do kogo się zgłosić... Nic dziwnego, że nie awansowałeś :p

@Aga

Ty pewnie od razu wiedziałaś gdzie i co wziąć do buzi i cały czas się pniesz w górę.

Nina

Wspaniala praca.Dobrze platna i nie jest ciezka.Powinniscie H&M calowac po renkach za to ze daje nam prace. Sa normalne umowy dobre pieniadze i darmowe dojazdy obiady za darmo i co wiencej dostajemy wysokie bony swiateczne od firmy ktore nam sie nie naleza. zawsze sluzaca pomoca menagerowie liderzy i PG. Co do rejtow nie sa one wysokie trzeba tylko pracowac i sie sluchac przelozonych.Nawet jakby pluto mi w ryj i ponirzano to i tak warto tam pracowac za takie dobre pieniadze.Powinnismy sie cieszyc bo my polacy nie znajdziemy w kraju lepiej platnej pracy jak amazon

Marian

Dzien dobry A ja sie zwolnilem 4 miesiace temu i nadal nie otrzymalem swiadectwa pracy. Pozdrawiam panie z dzialu kadr :) Podziwiam je za chec prowadzenia dialogu i nie rozlaczanie sie, gdy chce cos powiedziec. Wlasciwe osoby na wlasciwich stanowiskach.

@Marian

Świadectwo musisz dostać z firmy HRK , ona prowadzi księgowość HM

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Lukasz

Każdy kto wie o co chodzi w tym wszystkim ma świadomość tego, że osoby które zajmują się przygotowywaniem tej tzw.''WYPRZEDAŻY'' wybierają i odkładają sobie i innym ugadanym osobom to co tam jest najlepsze, nie wspominając nawet o tym, że liderzy sobie też zabezpieczają swoją dole. Ewentualnie ci, którzy wstawią się jako pierwsi na początku tej szopki to znajdą jeszcze coś tam przydatnego, ale dla innych to właściwie zostają już tylko śmieci, które firma może sobie potem odpisać od podatku. Oni tłumaczą się, że asortyment jest systematycznie uzupełniany i dla każdego coś się znajdzie, tylko problem w tym że dokładają już tylko resztki, które zostały, a śmieci to zawsze będą tylko śmieci, a zamiast oddać te rzeczy na zniszczenie to oni wolą sprzedać je po 10 zł i pasuje. Nie wiem czy wiecie, ale według polskiego prawa bardziej opłaca się te rzeczy zniszczyć niż oddać na cele charytatywne, fakt......... firma to praktykuje bo przez to chcą sobie poprawić wizerunek. Jedyną grupą osób, która może skorzystać na tej wyprzedaży to ludzie, którzy mają małe dzieci bo ciuchów jest dużo i tacy rodzice mogą sobie co roku kupić nowe jak ich pociechy już wyrosną z tych poprzednich. Cała reszta to tylko mydlenie oczu ludziom, żeby się poczuli lepiej, że firma specjalnie dla nich zorganizuje ''WYPRZEDAŻ'' zamiast uczciwie dać 700 zł premii na święta. Pozdro naiwniaki

Mama
@Lukasz

Święta racja, moja wyprzedaż trwała 20 minut. Okupiłam synka w większe rozmiary i zapłaciłam niecałe 80 zł choć w tym roku mimo iż udało mi się być na 1 wejściu w sobotę to ubranka dla dzieci były po prostu nijakie.

Echhh... wyprzedaże to były kiedyś ... I tak zawsze chodziło o to żeby kasa która była dana na święta wróciła z powrotem do kieszeni H&M ... zawsze mnie zastanawiało dlaczego nie dostajemy paragonów itp... dla DC to czysty nieopodatkowany zysk.... zawsze mogą oddać ten towar na zniszczenie czy charity ..

Charity
@Adam

Wyprzedaż nie była obowiązkowa. Mogłaś nie iść.

@Charity

Nie byłem. I nie żałuję.

@Adam

Adamie alegro kwitnie i moze Ci się zwrócić...niby za małe niby za duże itd :P a patrząc na ludzi co szykowali wyprzedaż i na posty, które pojawiają się od soboty... W H&M to nie wiem kto pracuje skoro dziurawe, poprzecinane , nie do pary itd rzeczy szykowano...Sami o sobie pracownicy opinie wydali niestety...

Marzena
@ja

Wszystkie najlepsze ciuchy były zabrane już wcześniej przez obsługę tego całego zamieszania...wy dostaliście najbrzydsze, nie do pary, podziurawione...info z pierwszej ręki

Lukasz

Echhh... kiedyś to laski z H&M-u ciągły... teraz to strach im dawać do buzi... niektóre to nawet zębów nie myją.

Tadek

Zdarzyło się to niedawno, na planecie zwanej Ziemia... Pewnego razu potężny namiestnik Michael zorganizował Wielkie Galaktyczne Igrzyska. Przybyły tam niesamowite stwory. Ja sam postanowiłem zmierzyć się z nimi, tak więc przybyłem i stanąłem razem z innymi galaktycznymi łowcami na granicy oczyszczenia, na której od tysięcy lat stawali wszyscy gwiezdni wojownicy. Kiedy rozbrzmiał dźwięk rogu oznajmiający, że ów igrzyska rozpoczęły się wszystkie istoty ruszyły do walki. Początkowy odcinek przebyłem niesiony przez rozwścieczoną zgraję, potem szedłem już o własnych siłach. Kiedy wkroczyłem do komnaty z tymi wszystkimi dobrami wyprodukowanymi przez małe chińskie i kambodżańskie rączki dzieci z najdalszych zakątków Imperium Lorda Perssona, które jako pierwsi przetestowali germańscy zdobywcy, a następnie dzięki łasce swej ogromnej potężny Michael raczył nam udostępnić. Rozpocząłem walkę o przetrwanie, wojownicy prowadzili zacięte starcia, a zwycięzcy nie oszczędzali pokonanych miażdżąc ich morale i ciało, czasem w oddali słychać było jęki niedobitków, ale ja mężnie parłem na przód nie poddając się. Największymi wojownikami były mieszkanki Wenus, istoty te były bezwzględne,nie znały litości i nigdy nie brały jeńców, przeciwników którzy stanęli im na drodze masakrowały a głowy nabijały na wieszaki, które miały być przestrogą dla innych chcących odebrać im łupy. Po decydujących kilkudziesięciu minutach nastąpiło rozstrzygnięcie morderczego pojedynku. Zmasakrowany, podeptany przez wściekłe Wojowniczki z Wenus taszcząc swój worek niczym sam Święty Mikołaj, ostatkiem sił zdołałem doczołgać się do strażników komnaty, gdzie po uiszczeniu odpowiedniej do wielkości ciągniętego wora zapłaty wydostałem się na światło słoneczne. Pozostało mi tylko paść przed nieopodal stojący samotnie na rozdrożu krzyż i podziękować wszechmocnemu Bogu, że ujść z życiem pozwolił. Skarby, które zdobyłem wartością nie zachwycały, lecz by zostać największym z wojowników trzeba wszak hartować ciało w najcięższych bojach.

XXX

Jak dzisiejsza wyprzedaż? Jest coś ciekawego? Jesteście zadowoleni?

@XXX

Pelerynę SUPER SIP-a można zakupić i walczyć w niej ze złolami.

Księgowa
@XXX

Bardzo słaba wyprzedaż, ciuchy takie ze bym nie założyła nigdy...w sklepie są ładniejsze...

Tadek

Pewnego razu w kosmosie w Układzie Słonecznym na trzeciej planecie od Słońca powstało Wielkie Imperium dowodzone przez okrutnego Lorda Perssona. Za prawdę powiadam wam, wielkim był on wojem a ród jego sięgał czasów Wikingów. Zdobywał on ciągle nowe lądy i ludzi, od żółtych przez czarnych po tęczowych homo przyjaciół. Pewnego razu postanowił wbić swój lodowaty pazur w krainę niespotykanych dzikusów, nieulęknionych, hardych, nieugiętych, kochających Wolność Pyrusów. Najechał on tą piękną Krainę Nadwarciańską i założył kolonię karną, którą od tamtej pory nazywano DC Gądki, władzę tam sprawował nieobliczalny namiestnik Michael, który ciągle kłamał na meetingach i śmiał się szyderczo z motłochu. Jednak ciemiężony lud znalazł obrońcę, był to SUPER SIP. Ten superbohater zawsze stał po stronie nękanych pracowników i walczył z hordami wózków widłowych, które wysyłał Michael żeby spacyfikować nieposłuszną masę. Od teraz za niewielką składkę na rzecz organizacji SIP-ów, dzięki której będą mogli ładować swoją siłę w słońcu egipskich piasków pracownicy zyskali ochronę przed wściekłym Michaelem. Dołącz do nich, nie czekaj, i ty możesz zostać superbohaterem i ocalić socjalistyczny porządek.

Tadek

Pewnego razu w kosmosie na pewnej planecie w Układzie Słonecznym w H&M w Gądkach zrodził się nowy bohater Marvela !! Jest to SUPER SIP. Specjalnie dla tych niesamowitych postaci dzieci z Bangladeszu wydziergają Super Pelerynę, która będzie oznajmiać, że macie do czynienia właśnie z takowym przedstawicielem obrońców pracowników. A wszystko to będą oni robili w czynie społecznym jak przystało na prawdziwych mężów socjalizmu. Od tej pory już nikt nie ośmieli się zaatakować żadnego z pracowników wózkiem widłowym, a Michael już nigdy nikogo nie okłamie na zebraniu gdyż wszyscy oni będą czuć nad sobą pięść mścicieli. ciąg dalszy nastąpi............

Marvel
@Tadek

W owej galaktyce powstał zakon - SIP -ów ,mając peleryne i wiedzę tajemna oraz kodeks bronią ludzi przed niebezpieczenstwem czychajacym za każdym zakrętem.Jako rumaki służą im wózki widłowe by w odpowiednim czasie zahamować ,by zabrać na siebie siłę uderzenia byś mógł bez przeszkód wykonywać zadania .Zakon ów ma tajemnicę której nie mogą ujawnić zwykłym śmiertelniką a magiczna moc pozwala im być niewidocznym .Chwała im za to .

hm

Możecie wypisywać różne farmazony, ale fakty są następujące : To wartość danej firmy w 2017 r : ( w mld USD ) 1.Nike, 32 2.H&M, 19 3.Zara, 14.4 4.Louis Vuitton, 13 5.Adidas, 10 6.Uniqlo, 9.6 7.Hermes, 8.31. 8.Rolex, 7 9.Gucci, 6.8 10.Cartier, 6.7 To są wyniki z pierwszego kwartału 2019 r. Zysk H&M przed opodatkowaniem spadł siódmy kwartał z rzędu, osiągając wartość 1,04 mld koron szwedzkie (100 mln euro), co oznacza spadek o 18 proc. rdr. Analitycy zakładali jednak, że zyski spadną do poziomu 708 mln koron (68 mln euro). To wartość danej firmy w 2019 r: ( w mld USD ) 1. Nike - 47,3 2. Zara - 22,5 3. Adidas - 13,3 4. Uniqlo - 9,8 5. Lululemon - 6,9 6. H&M 6,3 7. Under Armour - 3,9 8. The North Face - 2,8 9. Levi's - 2,4 10. Ralph Lauren - 2,4 Z tego zestawienia wynika, że H&M dużo stracił na wartości, ale najbardziej niepokojące jest to,że dalej traci. Wnioski wyciągnijcie sobie sami. Miliony zysków spływają na konta.

@hm

Ostatnio chwalili się, że w trzecim kwartale 2019 r osiągnęli większy zysk niż w poprzednim, ale biorąc pod uwagę to jak wcześniej stracił to niewielka pociecha. Głównym problemem H&M jest to że konkurencja o wiele sprawniej działa i przez to tracą Miliardy. Nieudolnie zarządzane firmy muszą bankrutować. Wszystko...

H&M

Pytanie za 100 punktów...czy SIP może popychać współpracownika ? Czy to jest wpisane w ich zadania ? Żenada po całości .....

brednie
@H&M

Takk , naprzyklad w chwili zagrozenia zycia, ciebie popchnie bys nie został potracy np przez wozek widłowy, tu upadniesz ale sip sam przyjmie uderzenie od rozpedzonego wozka, tym samym ratujac ci zycie i zdrowie.

@brednie

Te SIP-y to prawdziwi bohaterzy. Trzeba mieć zawsze dobre wytłumaczenie i robisz co chcesz.

Pp
@Tadek

Bohaterowie ostatniej akcji .Trzeba wysłać na szkolenie PP bo zasada nr I mówi o tym że....należy sprawdzić czy Ty sam jesteś bezpieczny ? Ale nie SUPER SIP bez zastanowienia pcha Ciebie .....dać im peleryny.

Wyprz

Czy na wyprzedaży limit jeansów 3 sztuki to również rozmiary dziecięce?

Yhy

SIP sam w sobie jest zagrożeniem ha ha ha .Istoty niegodne uwagi !!!

Dzikus

Co to za różnica ?? Jak zamkną HM to inna firma wejdzie na jej miejsce i będziemy dalej pracować. Kto wie ?? Może będzie lepiej ?? Nowa firma na pewno nie tolerowałaby tych nierobów co tutaj błądzą rzez cały dzień po magazynie. Nawet fajnie byłoby zobaczyć jak te obiboki zostają zapędzeni do pracy. To byłby super widok. Pozdrawiam

brednie
@Dzikus

Jak zawinie sie stad hm, to w ten wielki magazyn moga wejsc rozne firmy, niekoniecznie tak duze. Po jednej hali na firmę np, jak jest w magazynie na przeciw lub obok. Więc mniejsza firma raczej nie bedzie organizowac transportów z prowincji i wsi, tylko poszuka sobie pracowników z okolic max 20 km by sami dojezdzali, lub nasiaga obcokrajowcow bo taniej i lepiej. Osoby z z dziur zabitych dechami dostana ładne dowidzenia na sam koniec :d

Dzikus
@brednie

Czyli chcesz powiedzieć, że H&M to twoja jedyna szansa na pracę w życiu...??

Robolnik

Pamietam jak na spotkaniu (usunięte przez administratora)bylo mowione, ze ma byc bardzo duza produkcja, a te wszystkie nowo otwarte magazyny to za malo. A teraz co, ludzi chca zwalniac. Agencje w ogole wiedza ze hm z nich zrezygnowal? A moze to tylko plotki?

@Robolnik

Przeczytaj sobie co napisałem kilka wiadomość i wcześniej... góra zawsze kłamie albo robi ze wszystkiego wielką tajemnicę... hale w gadkach są wynajmowane .... wystarczy powoli zwalniać ludzi, szukać na nich haka ... byle to nie były zwolnienia grupowe bo to koszty niepotrzebne- i zawinąć się stąd i koniec ... zapłaci się tylko karę za zerwanie umowy najmu ewentualnie zostawi maszyny w rozliczeniu ...

@Robolnik

Michael z was wałów robi a wy to wszystko łykacie. Banda naiwniaków. My tu nic nie produkujemy matole tylko dzieci w Bangladeszu za miskę ryżu. Nawet gdyby H&M bankrutował to Michael i tak dałby radę wam wmówić że to wprowadzanie nowego systemu.

Mateusz Kieliszkowski

Gnijecie w tym H&M i już zapomnieliście jak piękne jest życie. Tak dawno nie widzieliście słońca, że nie pamiętacie jak wygląda świat. Siedzicie między tymi murami jak w Matrixie. Debatujecie całymi dniami o tym co się dzieje w tej firmie i cały czas narzekacie. Nikt wam nie pomoże jak sami sobie nie pomożecie.

Zraniona Hela z Autbaundu

Boję się teraz wrócić z AU na pracownika... Jak mam sobie poradzić? Jak mam pracować?

Jacek B

Widzę szykują się czystki w magazynie, tym razem na tapetę wchodzi temat niebieskich kamizelek...

@Jacek B

Socjalizm i nierobów trzeba eliminować. Firma musi wybrać: Czy chcę się rozwijać i zarabiać ?? Czy chcą tkwić w tym chorym systemie co teraz, który i tak ich doprowadzi na dno ??

Ktos
@Jacek B

Hej to prawda HM zaczyna zwalniać stopniowo. Każdy po kolei kto nie ma umowy na stałe jest na liście ... ????‍♂️ Życie... szykujcie się ????

Zalezy
@Ktos

Zależy też do kiedy ma się umowę. Ci z grudnia i stycznia to pierwsza lista

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.