Inter Consult
counter
2 264 136 5 1
Eryk Nowy wpis

Dla pracowników to dobry pracodawca, fajna atmosfera natomiast wysokość zarobków bardzo często zależy od pracy konkretnego pracownika, ja polecam firmę.

Nnnn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
 Problem

Warunki zatrudnienia, jak dla sprzątaczki. Najniższa krajowa. Obiecane podwyżki okazują się rewaloryzacja najniższej stawki krajowej po nowym roku. Prowizje śmieszne. Kilka % z wypracowanej 1 złotówki prowizji za przeniesienie do abonamentu. Prowizja okazała się programem lojalnościowym - jak na BP, albo w kebabie... Czyli do dochodu się nie liczy i zdolności kredytowej Ci to nie zrobi, ale za to przy rozliczaniu ściągną z Ciebie podatek, bo pieniądze z programu lojalnościowego są nieopodatkowane. To co się nazywa socjalem, to kpina. Nie ma bonów na święta, normalnych konkursów, premii za pakiety opcjonalne, cesje i inne tego typu rzeczy. Dodatkowo kiedy chcesz o coś kogoś zapytać, jest wielkie oburzenie, zarówno infolini, jak i innych osób, np. z biura. Milion systemów, bardzo nieintuicyjnych, bezsensownych i wiecznie awaryjnych. Porażka. Jedyny plus to osoby, z którymi pracowałam w punkcie Ogólnie, zdecydowanie nie polecam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.

Czy Inter Consult oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Antek Nowy wpis

@Ssss Czy możesz wyjaśnić swój wpis? Łatwo jest oskarżać jeśli ktoś inspiruje np konkurencja?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hej, czy w firmie Inter Consult płacą za nadgodziny?

Ssss
@Pytanie

Oczywiście że nie

Dorothy
@Pytanie

płacą, jeżeli zaistniała potrzeba pracy w nadgodzinach i zostało to zgłoszone zgodnie z przepisami możesz też odebrać wolne za nadgodziny - fajnie bo masz wybór

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 290 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Inter Consult?

Ssss
 Rekomendacja

Generalnie odradzam, lubią dawać wypowiedzenia na to wychodzi .... Nigdy więcej, szkoda zdrowia...... Nie doceniają bardzo dobrych pracowników którzy chcą pracować, a nie dają im takiej możliwości....

Tak3Nie
Igor

Każdy ma szanse awansu na stanowisko kierownicze. Wiemy, że nie wszyscy mają takie kwalifikacje a pracę trzeba lubić.

Kuba

Pracowałem w tej firmie prawie 3 lata ale w salonie stacjonarnym. Nie polecam tej firmy. Umowa o pracę z całkiem inną firmą podczas, gdy umowy Plusa i Polsatu były fizycznie na Inter Consult S.A. Warunki pracy dramatyczne, wielkie ciśnienia na wszystkie usługi grupy kapitałowej Polsatu. Premia od IC, którą dzielił kierownik mijała się z rzeczywistością, kierownik totalnie nic nie robił, a większą połowę premii BIG ANANAS brał dla siebie (z tego co słyszałem tak jest w większości salonów, gdyz to oni je dzielą), obiecują gruszki na wierzbie, podstawa najniższa krajowa, podczas gdy kierownicy przez znajomości maja podstawy od 5000-7000 brutto plus wszystkie premie. Radzę się dwa razy zastanowić zanim podejmie się pracę u tego agenta Plusa i Polsatu! W centrali też za kolorowo nie mają a Ci ze słuchawek to już w ogóle jakaś paranoja, liderzy to totalne dno, nie szanują żadnego pracownika!

Tak7Nie
Edyta

Opinie o Inter Consult jako pracodawcy jak dotąd były bardzo pozytywne. Obecnie firma prowadzi kilka rekrutacji (http://interconsult.pl/aktualne-oferty-pracy.html), na stanowiska doradców biznesowych (różne miejscowości) i Technika serwisowego Apple. Zamierzacie aplikować? A może już pracujecie w Inter Consult na podobnych stanowiskach i możecie powiedzieć o tym jakie są tam warunki pracy?

anonymous

Dziękuję całemu personelowi za wszystkie lata współpracy i możliwość rozwoju. Gdybym miał ocenić firmę to tylko w świetle pozytywnym. Z satysfakcją będę Was zawsze mile wspominać. Jesteście wspaniałym zespołem, a to co robicie jest przykładem dobrej roboty. Tak trzymajcie i do przodu. ......

Tak5Nie

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Inter Consult?

Stella

Pracuję tu od dawna i mogę o firmie pisał tylko pozytywnie. Generalnie fajni ludzie pracują i pewnie to ma wpływ na pracę!!

Małgosia

Witam, Przez wiele lat byłam pracownikiem firmy Inter Consult. Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona bardzo profesjonalnie a i późniejsza współpraca układała się bardzo dobrze. Wiadomo, że na pewnych etapach wszystko zależało od zmieniających się RKS reprezentujących firmę. Najlepiej układa się praca z Pawłem Wojdynem, to naprawdę fachowiec z krwi i kości, a do tego człowiek i prawdziwy kolega. Bardzo dobrze wspominam czas pracy w firmie Inter Consult. Wiadomo, że w biznesie nie ma sentymentów, ale jest to firma działająca fair play stawiająca na rozwój pracownika, dbająca o pracownika, czego niestety nie mogę powiedzieć o firmie LIBERTY I PTI!!!!!!! Pozdrawiam

Edyta

Szukają na stanowisko Doradca Biznesowy Plus. Kto jest zainteresowany taką pracą? A może ktoś ma doświadczenia związane z takim stanowiskiem? Takie informacje będą przydatne dla tych co składają cv.

mańka

ale nie szuka byle pracowników @gong szeregowych ale już na wyższe stanowiska takien jak np. Doradca Biznesowy Plus, ciekawi mnie tylko niezmiernie po co na takim zatrudnieniu jest potrzebne prawo jazdy

Gosia

A dba? WSZYSTKICH pracowników CC na bruk, zamykają projekt i co z nami ? Jakby dbała to pracę można zaproponować doświadczonemu Tenerowi , czy Kierownikowi , a nie w zamian wypowiedzenie .

d

Firma nie dba, póki co upada...

abc

Czy siedziba poznańska mieście się nadal na Klonowica w tej kamienicy? Muszę się tam wybrać niestety, a na darmo latać nie chcę...

były Pracownik

jeden z liderów niech pomyslę pewnie Pan T...sz? Tylko za cholere nie pamietam jego nazwiska hym teraz bede myslał jak on sie wabił

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Consult - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Inter Consult