Inter Consult

Legnica

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Inter Consult
5 1 6 1

Opinie o Inter Consult

xyz

może przyda się komuś opinia o pracy stacjonarnej bo firma prowadzi też zwykłe punkty Plusa i tam zapewne nie jest tak źle jak w CallC. Pracuję w branży GSM bardzo długo, w IC od kilku lat i niestety do tej pory był to mój najlepszy pracodawca pod kątem atmosfery w punkcie, kontaktów z centralą, z RKSem, wymagań i zarobków. Piszę niestety, gdyż nasza współpraca własnie dobiegła końca i mam nadzieję, że w kolejnej firmie będzie chociaż podobnie. IC to w dodatku moja pierwsza firma (a mam w swojej karierze już kilka) w której po raz pierwszy odczułam, że można pracować bez nerwów i stresu :)

Zostaw opinię o Inter Consult - Legnica

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Consult