Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nick720

Kiedy w firmie są wypłaty ? 10/15 ?

Tomekk00

pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu, ale szukam juz czegos na zmiane. zaluje, ze dalem sie zlowic na ich zagrywke z "dniem" probnym, ktory trwa 4 godziny. podpisujesz umowe ktora jest bezterminowa i przy dobrych wiatrach okres wypowiedzenia trwa 14 dni. oczywiscie to umowa zlecenie. nie wykonasz normy - kara. nie przyjdziesz - kara. finansowa, odciagana z wyplaty. mgliste warunki odpowiedzialnosci za towar, bo uszkodzonego towaru i raportu ani widu ani słychu. nie polecam, chyba, ze chcesz pracowac w atmosferze ciaglego stresu i biegania po hali za "targetem". no i jeszcze romantyczna historia na szczytach kierowniczych :) ale to muj lider akurat to nic nie bede pisal...

Jerzy
@Tomekk00

A czy stawka na takiej umowie próbnej jest taka sama jak na docelowej umowie? No i ile wynosi, jeśli mogę się dowiedzieć? :) Daj znać, jestem ciekaw jak to wygląda w Płodni.com.

Marlena

Ja pracuję w tej firmie do dziś i dziwią mnie tak negatywne opinie. Gdyby rzeczywiście było tak, jak ludzie piszą, to nie mijałby mi kolejny rok prac w tej firmie. Rzeczywiście, za Nic nierobienie nie płacą ale tych, którzy się starają potrafią docenić. Firma się szybko rozwija, co chwilę nowe współprace z dużymi brendami to i ludzi więcej potrzebują no i fakt, Tych co pracowac nie chcą, na siłę nie trzymają.

Oko
@Marlena

A od kiedy pracujesz?

@Marlena

Jak firma Płodni.com docenia pracowników, którzy się starają? Jakieś premie, awanse, podwyżki? I co to właściwie znaczy, to staranie się? Jak należy się wykazywać aby być ocenianym jako dobry pracownik?

Tulipan

Zapomniałam dodać, że prawda jest to co inni piszą w komentarzach, jeżeli magazyn się nie wyrobi obcinają im pensje i praktycznie nie są w stanie zarobić obiecanych na rozmowie pieniędzy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Płodni.com Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Zdezorientowana

Jak jest z wynagrodzeniem w sklepie internetowym? W ogłoszeniu podają, że 3192zł netto i dosłownie zdanie później, że po 6 miesiącach 3360 brutto. To ile w końcu? Podejrzenie to wygląda, celowo wprowadzają w błąd?

Pomocna
@Zdezorientowana

U studenta do 26 lat kwota netto jest taka sama jak brutto :)

Mniej zdezorientowana
@Pomocna

Faktycznie, czyli zarobki nie są złe. A czy jest możliwość przejścia na umowę o pracę przy zachowaniu tego samego wynagrodzenia?

Mniej zdezorientowana
@Mniej zdezorientowana

I jeszcze pytanie, czy pracuje się 5x w tygodniu po 8h czy 4x po 12h?

Ola

Daj spokój nie idź tam

@Ola

Dlaczego? :/ Mogłabyś podać jakiś powód dlaczego radzisz innym by nie szli do pracy w Płodni? Nie wiem o co może chodzić...

Darek
@Mniej zdezorientowana

Możesz pracować od niedzieli do środy albo od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenia mocno podniesione + dodatkowe premie jeszcze dla najlepszych w danym dziale. Są 3 działy kompletacja, pakowanie, support.

na magazynie

Praca ciężka i gonią by się nie obijać, ale to w końcu praca. Z pozytywnych stron to kilku osobom udało się wybić od najniższego stanowiska po zarządzanie ludźmi. Z tego co plotka głosi to nawet kierownik magazynu zaczynał od samego dołu pakując.

Pytający
@na magazynie

Jest jakieś stanowisko między "zwykłym magazynierem" a kierownikiem magazynu? Jak wiele osób w sklepie internetowym tej firmy awansowało na wyższe stanowiska? Ilu z nich awansowało, bo szef faktycznie ich docenił, a ilu "z braku laku" bo akurat zwolniła się kolejna osoba i był wakat na stanowisku?

na magazynie
@Pytający

magazynier > brygadzista > kierownik brygadzistów > kierownik. Powyżej magazyniera nikt nie jest trzymany "z braku laku".

Pytający
@na magazynie

To ilu osobom udało się awansować? Ile osób jest w tej chwili zatrudnionych w sklepie internetowym? Są częste rotacje?

Rozwiniesz swoją opinię? Czym objawia się brak szacunku?

Danuta

Napiszesz może jaka to jest kara? Skoro piszesz, że jest regularnie zabierana taka kwota pracownikom z wynagrodzenia to zastanawiam się w jaki sposób wszyscy łamią dany zapis, że taka kara jest na nich nakładana. Wspominasz też o uprzykrzaniu życia pracownikom. W jaki sposób?

Student2k20

Pracowałem w magazynie, gdzie pakowałem paczki dla sklepu internetowego. Ofertę znalazłem poprzez stronę olx gdzie proponowana stawka wynosiła 2800/msc. Niestety mimo tego w umowie zlecenie istnieje punkt, który mówi o tym, że jeżeli zleceniobiorca nienależycie wykona swoją pracę zleceniodawca nakłada na niego karę w wysokości 550 zł. Niestety praktycznie co miesiąc zleceniodawca twierdził, że praca została wykonana nienależycie. W miesiącu sierpniu w 2020 roku po przepracowaniu 91h otrzymałem jedynie 1000zł wypłaty( co po szybkim przeliczeniu daje nam 5,5/h ) . Firma zalega również z ów wypłatą ponieważ w umowie istnieje wpis, że pieniądze są przekazywane na konto do 10 dnia następnego miesiąca, a wypłatę za lipiec otrzymałem dopiero 11 sierpnia. Cieszę się, że nie musiałem spędzić ani minuty dłużej w tej firmie. Magazyn chwali się "lepszymi" warunkami, niż w firmie Amazon co jest absolutną bzdurą. Nie polecam nikomu, nawet ludziom, którzy szukają pracy "na wakacje", ponieważ zarobią tam marne pieniądze.

Do Piotrka
@Student2k20

Oj Piotrek Piotrek... trzeba było więcej przeginać, siedzieć z telefonem i uprawiać wieczne pogaduszki... Nawet nie wiesz, jakie to wkurzające jest dla pozostałych, którzy z Tobą pracują i się starają. W sumie to i tak cud, że szybciej nie wyleciałeś.

MM

Kiedyś ustawiłam sobie tutaj powiadomienie i po kilku latach działania firmy widzę nagle wysyp komentarzy w ciągu kilku dni. Dość ciekawy przypadek i raczej pokazujący, że ktoś ma problem w stosunku do firmy i próbuje jej dopieprzyć. Nie będę się rozwodziła bo już nie pracuję w firmie ale z pewnością powiedzieć mogę jedno. Ci którzy chcą się rozwijać i pracować znajdą tam dla siebie miejsce. Pracy jest sporo, a właściciele nie pozwalają odpuszczać na jej jakości. Ci, którzy chcą "odsiedzieć" i iść do domu niech szukają innego miejsca. Lenie i osoby, które "nie dowożą jakości" dość szybko wylecą co z pewnością stało się też w tym przypadku. Czas spędzony w firmie wspominam bardzo dobrze i gdyby nie tamta firma to dzisiaj nie byłabym zawodowo w tym miejscu, w którym jestem. Niech ten komentarz będzie podziękowaniem za pracę włożoną w mój rozwój.

Mariusz

Chciałbym, abyś nieco więcej napisał o pracy w firmie Płodni.com. Jakiego stanowiska pracy dotyczą warunki, o których wspomniałeś w swoim komentarzu? Czy pod pojęciem niskiej pensji kryją się również informacje o ewentualnych dodatkach i nagrodach? Czy może tego typu świadczenia dodatkowe nie występują w przypadku tego miejsca pracy? Proszę, abyś przedstawił bardziej szczegółowo, jak to wygląda.

Gregor

Bardzo dobra firma i wystarczy popatrzeć na forum, na brak wpisów. Ale niestety nawet dobre firmy mają hejterów!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Luboń

• Jak się pracuje w Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością