Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kuba Nowy wpis

Hej, pytania jak wyglądają dni pracy.. bo z tego co się zdążyłem dowiedzieć to od poniedziałku do piątku. Ale wiem też że są weekendy pracujące..ile ich jest w miesiącu i czy za nadgodziny, można liczyć na jakieś dodatkowe pieniążki?

Nowy wpis

@Kuba

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty, wymagań oraz warunków zatrudnienia są szczegółowo omawiane podczas indywidualnej rozmowy rekrutacyjnej. Zapewniamy profesjonalny i otwarty proces rekrutacji, w trakcie którego możemy lepiej poznać się nawzajem oraz omówić wszelkie kwestie związane z potencjalnym zatrudnieniem. Serdecznie zachęcamy do aplikowania na portalu OLX. Zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Cześć. Mam doświadczenie jako Moderator. I tak właśnie patrzę sobie po ofertach z okolicy. Pokazała mi się dawniejsza od spółki dla Social Media Moderatora. Studentem nie jestem, było napisane, że są mile widziani, ale mogę podjąć się pracy zmianowej z opisu. powiedzcie mi tylko czy ta praca jest jeszcze dostępna i czy przede wszystkim można się jej podjąć?

Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w naszej firmie. Wszystkie aktualne oferty są dostępne na portalach OLX i Pracuj.pl oraz w zakładce "Kariera". Zachęcamy do aplikowania i udziału w standardowym procesie rekrutacyjnym. Zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy poszukujecie obecnie kogoś do pracy w ecommerce?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy w firmie płodni poszukują obecnie pracownika na jakieś stanowisko?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Płodni.com Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
a

xxx

@a

Hm co oznacza twój komentarz? Mam pytanie odnośnie motywacji pracowników, padło tutaj takie pytanie. Ponoć większość kierowników zaczynała tutaj od szeregowych stanowisk ( tak ktoś raz napisał) - to prawda? Rzeczywiście są takie szanse na awans?

Czy pracodawca Płodni.com Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ile jest zmian w Płodni.com Sp. z o.o.?

Danuta

No tak. Jednak chyba większość osób przyzna mi rację co do tego, że to raczej mało konkretna odpowiedź. Sama chciałam Cię dopytać o nieco inną kwestię. Może wiesz coś na temat staży i praktyka w agencji Płodni.com? Fajnie byłoby nabrać tam odpowiedniego doświadczania, dlatego pytam właśnie o to.

@Danuta

Dzień dobry, To zależy od stanowiska na jakie Pan/Pani aplikuje. Osoby pracujące na magazynie pracują na dwie zmiany 6-14, 14-22. Osoby pracujące w dziale logistyki, sprzedaży lub biurze obsługi klienta pracują w godzinach 8-16

Go

Dwie

JacekPlacek

Dwie w tygodniu i chyba jedna w weekend od jakiegoś czasu.

Gabriela
@JacekPlacek

To w weekend też się tutaj pracuje? Na magazynie soboty i niedziele obowiązują? Jeśli tak, to w jakich godzinach jest ta zmiana? Mąż chyba złoży tu swoje CV

@JacekPlacek

I co, mąż złożył cv? po jakim czasie teraz odpowiadają i co z tymi dniami, sprawdziło się już cos? ja od nowego roku może bym się zgłosił ale zarobki mnie interesują… jakie konkretnie zmiany są zaplanowane od kolejnego kwartału? Czy pracownicy otrzymują takie informacje?

Armand

Dzień dobry, czy w firmie znalazłoby się miejsce dla doświadczonego pracownika(m.in pakowanie, obsługa komputera-Comarch XL, reklamacje u przewoźników, kontakt z innymi działami itp.). Jeśli tak, jakiego można spodziewać się wynagrodzenia? Czy w firmie jest system premiowy? Czy są nadgodziny (chętnie widziane)? Będę wdzięczny za odpowiedź. @Pracodawca

Ciekawy

Pytanie, ostatnio koszyk rekrutuje na handlowca. Chciałbym się dowiedzieć jak duży jest zespół, poznać jakies opinie o atmosferze w biurze, jakosci pracy? Ktos cos?

nowa
@Ciekawy

Cześć, jestem w grupie od niedawna - jak dla mnie kosmiczna zmiana z poprzednich stanowisk pracy na lepsze. Po pierwsze, młody ambitny zespół. Po drugie atmosferę tworzą ludzie, to kwestia chęci, ja jestem bardzo zadowolona (jest czas na śmiech i na pracę :)), po trzecie wiele osób jest pomocnych. Ścieżka kariery określona od początku, możliwości awansu są - ale jak wiadomo, trzeba się starać żeby coś osiągnąć. Nie czarujmy się, bez ciężkiej pracy nie ma gratyfikacji :) Pracowałam w dużych korporacjach, i mogę śmiało powiedzieć, że jeśli lubisz wyzwania to praca zdecydowanie dla Ciebie. Na początku wydaje się, że pracy jest ogrom, później, że nie taki diabeł straszny jak go malują :) praca dla ambitnych i chcących osiągnąć sukcesy w perspektywie czasu. Ogólnie polecam :)

Jak wygląda ścieżka kariery w Płodni.com Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

JacekPlacek

Podobno większość kierowników zaczynała od szeregowych stanowisk. Jestem jednak za krótko by być tego pewien.

Karo
@JacekPlacek

A znasz przy tym jakieś ujęcie czasowe w kontekście tego wspomnianego awansu?" Po jakim okresie pracy można śmiało o taki się ubiegać? na jakieś inne stanowiska można jeszcze przeskoczyć? na jakie ewentualne?

@Karo

Nie mam pojęcia po jakim czasie. Ale chyba nie ma tu blokady z jakiego na jakie możesz przeskoczyć bo transfery dla tych co coś więcej robią są w każdą stronę jak widzę.

Grażyna

nie wiem, też jestem ciekawa jeśli takie pytanie pada, ale czemu od razu norma 120%? chyba, że za wyrobienie o 20% więcej dają premię i to miałaś na myśli tylko inaczej zostało to sformułowane? za coś jeszcze można taką otrzymać?

Olek

Czy firma rekrutuje może aktualnie? Jakieś info jak przebiega rekrutacja?

@Olek

Dzień dobry, Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko magazyniera oraz opiekuna klienta. Zapraszam do aplikacji.

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jest jakiś tego powód?

@Adam

Dzień dobry, Firma funkcjonuje :)

A Krzysiu pracuje jeszcze kiedyś był prawi ręka szefa?

Carolin

Nie wiem po co w ogłoszeniu podają numer telefonu sugerując, że mozna smialo dzwonic i pytać o szczegóły pracy a w rzeczywistosci w ogole nie odbieraja telefonu... żałosne. Brak kultury i poszanowania dla osob poszukujacych pracy.

Oko
@Carolin

To po co tam dzwonisz jak widzisz negatywne komentarze

Urszula
@Carolin

Próbowałas kilka razy? Może nie mogli w tej chwili odebrac. Może skontaktuj się mailowo jeśli przez telefon się nie udało?

Klient

Nie polecam sklepu . To moje ostatnie zamówienie złożone u nich , a byłem stałym klientem . Po czekaniu ponad tydzień na wysyłkę - deklarują 3 dni . Postanowiłem anulować zamówienie . Sprzedawca robiąc mi na złość odrzucił wniosek anulowania zamówienia i wysłał paczkę . Na pewno zostanie zwrócona . Kpina z ludzi tam pracujących. Brak odezwy na jakie kolejek wiadomości .

Grażyna
@Klient

Jak niby wygląda tu ten wniosek o anulowanie, że on od tak może go odrzucić?

Andy

Sprzedają towar przez Allegro którego nie mają. Ale pieniądze przyjmują. Nie są nawet łaskawi poinformować klienta, że mają go gdzieś. Omijajcie te firmę z daleka.

AgA

Nie bardzo rozumiem to firma marketingowa sprzedająca na Allegro zabawki dla psów? Zbierają dane od klientów a potem nimi handlują, czy jak to wygląda, bo mnie zniechęciło do zakupów. Ktoś coś wie na ten temat więcej?

Helena

A możesz coś więcej powiedzieć? Czemu nie polecasz..? Zastanawiam się czy słać do nich CV, bo nie za bardzo wiem w które info poniżej wierzyć..

Kandydatka

Witam. Wysłałam aplikacje na stanowisko magazynierki, jaka sytuacja panuje w tej firmie? Jak z wynagrodzeniem?

Jerzy
@Kandydatka

I co, odzywali się już do ciebie? Bo jestem ciekaw ile się czeka na telefon z firmy po wysłaniu CV :D

Piter
@Jerzy

Też chcę wiedzieć bo bym wysłał ale jak mam czekać 2 miechy to nie

Yyy
@Jerzy

Ja czekałam na telefon tydzień

Jerzy
@Yyy

Przyjęli cię od razu czy jeszcze jakaś rozmowa jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Luboń

• Jak się pracuje w Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Grupa K365 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością