Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Wolny

A co tamna ajp 2 słychać? Jak wyniki jakiś nowy romans się szykuje?

Rico
@Wolny

Niby czyj?

neutralny

Ludzie opamiętajcie się to co piszecie to flek za flekiem ubliżacie ludziom wrednymi komentarzami i tylko podkręcacie się na wzajem lepiej iść na spacerek i delektować się piękną pogodą mamy wolne od pracy a wy żyjecie nadal obrzucaniem się błotem jak by to coś dało a robicie tylko nie potrzebny konflikt . Skończcie ten temat raz na zawsze i niech każdy pilnuje swojego nosa bo nikt z nas nie jest idealny i każdy ma coś za pazurem. Miłej niedzielki życzę

Wolny

Nie polecam

@Wolny

Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie dwa słowa. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Może udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy?

admin_nie_bądź_taki

Niejednokrotnie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Pan/i jest moderatorem "forum". Owszem wśród pracowników firmy Hutchinson nazywa się to mianem "forum" (co prawdą nie jest). Jako moderator powinien Pan/i to wiedzieć i to jest pierwszy dowód, że świadczy Pan/i nieprawdę. Inną rzeczą jest, że etyka moderatora nakazuje zachowanie neutralności (czego Pan/i nie robi, a wręcz prowokuje więcej nieprzychylnych komentarzy), tym bardziej, że sytuacja w firmie z dnia na dzień staje się coraz bardziej napięta. Iwona/Marcin: bardziej szkodzisz niż pomagasz.

Operator
@admin_nie_bądź_taki

Przede wszystkim to czy wy oferujecie pracodawcy za kasę możliwość moderowania tego "forum"??? wygląda to na chamski haracz ... zapłacisz to będziesz sobie mógł usuwać niemiłe wpisy.... jak widać nie wielu się zdecydowało płącić

Rafał

czy ktoś śię orientuje czy są juz zapisy na paczki zawsze było to na recepcji z góry dziękuje

mika
@Rafał

sa zapisy

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
[potyp[

lkjmfl;,gl;

Mały

Porażka mój kolega nie dawno zrezygnował ze stanowiska kierownika zmiany bo wykańczają psychicznie też się zastanawiam nad odejściem niech sobie sami pracują w tym (usunięte przez administratora) tylko szkoda że naprawdę wpożo goście odchodzą a debile zostają

@Mały

Akurat mnie to nie dziwi że zrezygnował bo to co teraz się dzieje w tej firmie to jest horror !!! No zajefajni odchodzą a dają za nich tak jak to dość ladnie ujełeś (usunięte przez administratora)

Nike
@Mały

Chłopie przecież nikt Cię na siłę nie trzyma na tym stanowisku chodzisz i tylko narzekasz jaki to jesteś najbardziej pokrzywdzony ze wszystkich i że rezygnujesz a dalej jakoś jesteś i pełnisz tą funkcję . Jeżeli tak Ci źle to zawsze możesz wrócić na autuklawę :)

Rico
@Nike

Dokładnie :-)

Iwona

@Robol, czy możesz napisać jak dokładnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Hutchinson Poland? Czy firma wciąż poszukuje nowych pracowników? Czasami pracownicy zwalniają się z przyczyn osobistych. Może niektórzy z nich nie realizowali obowiązków w pracy lub nie przestrzegali regulaminu pracy? Takie czynnik też warto wziąć pod uwagę.

@Iwona

Z Twoich wpisów wynika że siedzisz w biurze a może nawet w kadrach i pytasz jaka sytuacja kadrowa czy są przyjęcia , powinnaś wiedzieć dlaczego jest taka rotacja - nawet kierownicy się pozwalniali . Jakie są wyniki z sondażu Totalu który wypełniali wszyscy pracownicy?

mily
@Iwona

Po pierwsze ludzie rzadko zwalniają się z przyczyn osobistych 2 gdzie w tym zakładzie jest bhp 3 normy z kosmosu 4 niesprawne narzędzia 4 mobing 5 związki do du..py 6 koleśiarstwo 7 lizodupstwo 8 a regulamin pracy nikogo nie rusza począwszy od kierownictwa w tym zakładzie czysta partyzantka .

@mily

Podpisuje sie pod tym!!!

Azar Javed
@mily

Masz racje...robiłem tam tylko msc i dziękuje...lepiej (usunięte przez administratora) moczyć w szklance niź w chutchinsonie zacząć prace

Kkk
@Iwona

Zwalniają się bo nie wytrzymują presji i to nie jest wina samego pracownika tylko góry, bo poprostu nie umieją rządzić, firma spada na dno, a oni mają klapki na oczach

Jak wyglada praca mechanika wydziałowego? Warto spróbować sił?Jakie stawki?

cyc
@Zainteresowany

Witam.Pytaniem na pytanie.A dlaczego szukaja tych mechanikow caly czas?Ogloszenia i trzy razy w tygodniu.Mialem sie rozpisac za ile i jak to wyglada.To trzeba przezyc!

Iwona

@anonymous, widzę, że nie jesteś zadowolony z ostatnich zmian kadrowych w firmie Hutchinson Poland. Dlaczego napisałeś, że to co się teraz dzieje to horror? To hasłowe określenie, z którego inni nie wyciągną wielu konkretów. Warto byłoby je rozwinąć.

Obiektywny
@Iwona

Ci co pracują nadal wiedzą o co chodzi i nie muszą wyciągać żadnych konkretów. A cały Żywiec się śmieje z (usunięte przez administratora) jaki panuje w Hutchinson ....

RubasznyArbuz

https://jbzdy.pl/obr/832876/jak-to Moje sugestie dla Hutchinson Poland Sp. z o.o.: https://jbzdy.pl/obr/832876/jak-to Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: https://jbzdy.pl/obr/832876/jak-to

Adzia

Trzeba pracowac a nie kombinowac i siedziec na l4 a teraz wyplakiwac sie na forum i ublizac ludziom

@Adzia

Pracowałem , ani jednego dnia nie brałem l4 , jak niewiesz to prosze się nie odzywać

No chyba nie zostałem zwolniony prawie tydzień temu , chociaż normę wyrabiałem , jakościowo też było spoko , ale najwyrażniej komuś przeszkadzało że tam pracuje .. Nie wspomne o Mobingu i paru innych rzeczach które zauważyłem na leśniance

Robol

Na weekendzie nikt nic nie wie włącznie z kadrą zarządzającą.Tylko jakieś skrawki informacji z góry i historie wymyślone przez tygodniówkę.Nie ma co panikować bo to nie pierwszy kryzys i pewnie nie ostatni . Pracy na Żywiecczyźnie jest dosyć więc jak nas pozwalają to każdy coś dla siebie znajdzie ,ale jak dla mnie to aż tak źle nie będzie .Grunt to zachować spokój i wziąć się ostro do roboty????damy radę????

@Robol

Ciekawe .. A ukraińcy dalej siedzą i to we własnym kraju wstyd

@Pracownik Hutchinson

Albo Ukraińcy albo my Polacy dla nas praca w końcu powinna być priorytowa

Żebrak

Cześć nie lubię słuchać głupot niektórych ludzi typu że inżynier w Hatchinsonie zarabia 10_11 tysięcy /m c. Wiecie jak się kształtują ich wynagrodzenia? Dajcie znać.....

Inżynier
@Żebrak

Wszystko zależy od doświadczenia i działu - między 2 tys a 6 tys na rękę.

Vvvvv

No i koniec weekendów na lesniace

ROB
@Vvvvv

Ludzie do czego to doszło Polaków zwalniają A Ukraińcy sobie spokojnie pracują lenie i obiboki

Werter

Słyszałem że chcą zwolnić 80 osób i wprowadzić czterobrygadowke

Kakaloto

Jak to koniec ? Mam miec szkolenie za 2 tyg w czwartek

@ROB

I jeszcze zarabiają więcej od Polaków , Z dobrego żródła wiem że mają dodatkowe 1000 zł więcej .. Ich stać na Auta , Mieszkania itp a nas nie ..

@ROB

Pracuj jak oni ... Po co podnosisz normy ? Nie podoba Ci się praca przeglądaj oferty jest ich multum ... w Żywcu i okolicy

jerez
@Pracownik Hutchinson

Powiem szczerze że dla ukraińców już nie ma dofinansowania do mieszkania. A nie myślałeś czemu ich tak mało na stolarskiej. za te grosze mogą i na ukraine pracować

@ROB

to jest polska!a kasa ż..a!

Zygi
@Vvvvv

Kto ci tak powiedzial pewnie tygodniowka predzej ich zwolnia za tw buble i wciskanie co zle weekendom

Iwona

@zyz, Twoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic wartościowego do wątku o firmie Hutchinson Poland. Może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź lub ją uzupełnić? Inne osoby czytające to forum mogą nie zrozumieć sensu Twojej wypowiedzi. Czy możesz napisać co oceniasz jako plus, a co jako minus w tej pracy?

Wtf

Z tymi zmianami weekendowymi to na poważnie, że je likwidują?

Iwona

@Kakaloto, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Rozumiem, że zaszły w firmie Hutchinson Poland jakieś zmiany związane z systemem pracy. Ile zmian w tym momencie istnieje w tej firmie? Czy można pracować wyłącznie na poranne zmiany bez sobót i niedziel? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

Ppp

Witam mam pytanie czy hutchinson przyjmuje z grupą inwalidzka oraz z epilepsja do pracy?

@Ppp

Tylko madrych nie biora!

@Ppp

Przyjmują i to chętnie - jest dopłata z Pfron ale i tak pracujesz jak zdrowy ... normę musisz wykonać

ppp

a powiedz mi nie zależnie jaką grupę się dostanie ?

@ppp

Najlepiej mieć grupę śmierci

Grupek

Nieprawda, mam grupe, pracuje 7h i mam dostosowana prace. Możecie sobie pisać co chcecie jak jestescie zdrowi a dla nas z grupa praca tutaj to jakis sens. Wychodzimy z domu mamy prace i w Hutchinsonie sie chociaz interesuja czy sie nam dobrze i bezpiecznie pracuje.

mily
@Grupek

Jak stracisz zdrowie to ten twój kochany zakład zapomni jak sie nazywasz pewnie jesteś swieżo upieczony zapewniam że zmienisz zdanie bo imunitenu raczej nie masz lepiej weż wędke na ryby i pośmigaj a jak ci się powiedzie to może PYTONA złapiesz

ppp
@Grupek

Grupek można do cb jakiś kontakt? Chciałbym zapytać o kilka rzeczy.

Ssssssssssss

Witam czy to prawda że będą zwolnienia grupowe na lesniace chodzi mi szczególnie o nocki w weekendy

aniolnaresorach@gmail.com

Witam, to okropne, że qw żywieckim zzakldzie jest (usunięte przez administratora). jesem osoba niepelnosprawa dosyc przy sobie wracam z pracy wymeczona po karuzeli, ukraincy cisna ze mnie beke :( do (usunięte przez administratora) pana ja sie stad zwolnie

@aniolnaresorach@gmail.com

te dzieciaki ciagle sobie tu stroja zarty \

Iwona

@Grupek, rozumiem, że jesteś zadowolony z warunków pracy w firmie Hutchinson Poland. Czy wiesz coś na temat aktualnych przyjęć do pracy? Czy ta firma poszukuje nowych pracowników? Jak oceniasz atmosferę w swoim zespole, czy pracownicy sobie wzajemnie pomagają w codziennych obowiązkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 742.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 679, z czego 160 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 374 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.