Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

aniolnaresorach@gmail.com

Witam, to okropne, że qw żywieckim zzakldzie jest (usunięte przez administratora). jesem osoba niepelnosprawa dosyc przy sobie wracam z pracy wymeczona po karuzeli, ukraincy cisna ze mnie beke :( do (usunięte przez administratora) pana ja sie stad zwolnie

@aniolnaresorach@gmail.com

te dzieciaki ciagle sobie tu stroja zarty \

Iwona

@Grupek, rozumiem, że jesteś zadowolony z warunków pracy w firmie Hutchinson Poland. Czy wiesz coś na temat aktualnych przyjęć do pracy? Czy ta firma poszukuje nowych pracowników? Jak oceniasz atmosferę w swoim zespole, czy pracownicy sobie wzajemnie pomagają w codziennych obowiązkach?

Wolny

Pytanie - wiek przedemerytalny czy warto się przyjąć do Hutchinsona ? Czy dam radę ? Na jakie stawki mogę liczyć ..

@Wolny

Jak chcesz dożyć do emerytury to w tym zakładzie nie jest ci pisane Pozdrawiam

Iwona

@Kargul, Może warto po prostu zadzwonić i zapytać czy firma Hutchinson Poland nie poszukuje pracowników i przy okazji spytać o system pracy? Czy zainteresowałeś się tą firmą, ponieważ ktoś Ci ją polecił? Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat, który zastanawia się podobnie do Ciebie. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, ale nie włączają się do dyskusji!

Kargul
@Iwona

@Iwona a Ty który ciepły stołek w biurze grzejesz? Twoja wypowiedź nic nie wnosi do dyskusji. Zapytałem jak jest w weekendy na nockach a nie o to czy są przyjęcia do pracy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Swoja drogą przy takiej rotacji przyjęcia być muszą.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMONTER
Racibórz
Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A.
Kargul

Hutchinson leśnianka weekend nocki, jak jest? Da radę tam pracować czy wyzysk psychiczny ?

Ewelina
@Kargul

Szczerze to psychiczne nie da się kierowniczka i lidera z nocki weekendu ty dobrze czy źle robisz i tak cię obgadaja pozdrawiam panie

Iwona

@Iwi, Na forum zostało zamieszczonych wiele opinii na temat Hutchinson Poland. Czy zapoznałeś się z nimi? Może warto sprecyzować swoje pytania, wtedy inni pracownicy chętniej i szybciej udzielą na nie odpowiedzi. Czy jesteś osobą posiadają doświadczenie w tej branży? Jeżeli tak, na pewno pomoże Ci to w staraniach o zdobycie nowej pracy lub negocjacjach wynagrodzenia.

@Iwona

To serio czy na żarty .....jakie negocjacje i z kim . To jest Hutchinson - (usunięte przez administratora) , wymagania i nic w zamian ....

Iwi

Poszukuje osob ktore pracuja w Hutchinson w Zywcu w tygodniu. Moj numer 788028583

@jp8

A co to sie tam u Was na tej 12 dzieje ?

@@jp8

W końcu animator z Ajp 12 wyleciał z hukiem brawo ludzie tak trzymać w końcu doczekał się rewolucji

AAn

Kto?

Obserwator
@Wolny

O jakiego kierownika zmiany chodzi ? Bo 2 odeszło??

Ktos
@Wolny

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. I z tego co wiem to zmiany są dobre i kierownicy też są spoko. Nowe ajp3 zajdzie z nimi daleko

AAn
@Ktos

Jedna zmiana napewno zadowolona?

@AAn

Jak najbardziej,to jest jak Wyzwolenie z Egipskiej Niewoli????

Deasel

Hehe nawet lepiej on pil z zalu na parkingu my z radosci kazdy cos swietowal

@Wolny

Oj takiego kierownika zmiany jak Krzysiek już niebedziemy mieć bardzo wymagajacy ,ale spiko gościu

Deasel

Prosze cie chyba dla Ciebie byl burakiek i tyle doskonale wiesz jak niektorych traktowal

Oj takiego kierownika już nie będziemy mieć hehe i chwała ci panie Alleluja i do przodu.Ajp2 wyrazy współczucia

Oj to prawda Ajp2 tylko wspolczoc

Wronka
@@jp8

A kiero Łukasz gdzie się podział bo tęsknimy za nim haha

@Deasel

To dobre opinie na temat byłego animatora Ajp12 pana M.to chyba pisze ta święta trójca która go tak broniła przed odejściem czyli oczywišcie Grażyna Krzysiek i Dawid smarując przy tym Roberta i kierownika Ryśka A teraz każdy miły, aż się niedobrze robi jak teraz się przymilaja.ŻENADA

Nie jednego wykonczyl

@Deasel

Dokładnie miał zgraną zmianę a przez tego potwora po kolei dziewczyny odchodziły,od tamtej pory atmosfera była już do dupy.Az współczuję nowym ludziom co z nimi po czasie zacznie robić.

@Deasel

Dwie fajne laski przez niego się zwolniły

@Wolny

Wielu zniszczyl swoim postepowaniem.

Sąsiad

Święta na pewno nie w przypadku Grażyny zwykła kur.....a piła z nimi na parkingu no to nie chciała zmian a wyszły wszystkim na dobre jest kultura i tak trzymać

Uwaga Daga
@Wolny

Te laski się zwolniły z innego powodu, jak nie znacie szczegółów to może się nie wypowiadajcie. To był tylko powód pośredni. Bezpośredni to kolega z gniazda , na wiecznym kacu, donosiciel i ch.... fałszywy. A poza tym robota jak wszędzie, za leżenie to tylko w (usunięte przez administratora) poacą i to nie wszystkim.... Hehehe. Jest gorąco, niezbyt miły zapach, urządzenia popsute i przestarzałe, robota wcale nie jest trudna, a co najważniejsze nikt na siłę nikogo nie trzymie, każdy komu nie pasuje poprostu może się łatwo zwolnić...proste jak drut....a jak ktoś ma pietra że nowego nie ogarnie to niech siedzi i nie narzeka.....hihihi...Gdyby firma płaciła od wykonanej sztuki pracownikowi , za reklamacje karała tylko tych , którzy bubla wyprodukowali to była by potęga, ale komuś chyba zależy na tym żeby nie było potęgi tylko bida z nędzą.....szkoda.... Kto może niech zmienia na lepiej płatną pracę, a taka gdzie?? Niemcy, Norwegia, Australia, poprostu cały świat otwarty dla ludzi...tylko trochę odwagi .....

@Uwaga Daga

Jaki kolega z gniazda na wiecznym kacu? O czym ty piszesz.Zwonily sie bo (usunięte przez administratora) wyzywał sie na nich. Znam te dziewczyny jedną nawet dość dobrze i wiem jak było na tej zmianie.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Bartosz

sam daj warunek przyjęćia prosto przez firme a dodatki wszystkie dostaniesz pośrednicy dla cudzożiemców zarobki na początek ile łaska w 3 mieśiące zwiedzisz cały zakład miejsce zagrzejesz wtedy gdy będziesz śię wszystkim kłaniał a pot pole śię z4 liter wybór twój osobiśćie nie polecam

rumia

kto cie tam trzyma na sile ? podpadles ? liczyles na to ze bedziesz lezal 8 h ??? 60 preocent załogi sobie chwali i trzyma sie tam ,,pazurami ''

Obiektywny

Kto Ci obliczył że 60 % chwali prace ...? Chyba mówisz o kadrze kierowniczej , choć i w to nie wierzę - widząc po rotacji jak się zwalniają .

@Obiektywny

XDDDDDDDDD. Kadra kierownicza to bardziej narzeka niż produkcja. Jak masz byś tyrał codziennie nadgodziny, bo taki chlew, to byś inaczej gadał.

Obiektywny
@anonymous

Od kiedy kierownicy mają nadgodziny ..?Ten temat był poruszany za poprzednią kadrową . Pracowali po 12 h i byli w zakładzie na każde wezwanie za to mają odpowiednie stawki .. Teraz godz. 16 do domu i nie dzwonić. - pracownicy to widzą ...

dsa
@rumia

Pewnie twoi starzy to cioty temu jesteś nie dojebany...

zyz
@dsa

dales (usunięte przez administratora) to chwalisz.pewnie twoi starzy cie tak gnoili jak ci w huczisonie i ci pasuje.tylko ci co sie systemowi dali tam siedza za 1800!

jij
@zyz

kup sobie słownik....

Ttttttt

Ale wypłaty na weekend przed postojem nie ma. Dziady

@Ttttttt

Wypłaty nie ma .. A pod gruszą kiedy ?

Pewnie 1 Wrzesnia na kredki do szkoly

tttttt

do wyplaty

@tttttt

znowu konbinacje skoro do wyplaty a zwiazki trzeba wyslac na powiazki jedno wielkie bydlo

Ona
@Ttttttt

Pani w kadrach informowala ze w piatek a tu dalej nic

zeno

wypłata ma być do 10go wiec albo naucz sie gospodarowac kasa zamiast marudzic

Xxx

Nasze panie w kadrach zrobiły wyplaty na piątek ale przelewy puszcza Leśnianka a im się po prostu nie spieszy. No bo po co nam pieniążki na urlopie.

Witam co się dzieje na lesniace na nockach na weekend ludzie się sami zwalniają podobno??czy dalej jest obrabianie (usunięte przez administratora) na palarni przez Liderke panią????K ?? tragedia

Xxxx
@Nowy

Pozdrawiamy panie z weekendu z nocki które siedzą tylko na palarni i obgadują osoby które (usunięte przez administratora) dziewczyny żenada zamiast dawać przykład o tylko plotki wstyd

hehehe

Nixkb

Zakład Hacinson na leśniance to najgorszy zakład w Żywcu liderki wredne, normy zawyrzone. Zakład ten nadaje się tylko dla Ukraińców co beda robić za 11 zł.

A jak tam nasz Krzychu.Ajp 2 pewno zadowoleni.Macie teraz naprawdę dobrego kierownika zmiany.Surowy ale dyscyplinę umie utrzymać.

Wolny

Ajp2 ma sie dobrze a Krzychu tak jak mòwisz jest konsekwentny I stanowczy ale poprawe widza wszyscy naszej zmiany tylko tak dalej.

tuturutu

Co powiecie o hutchinsonie na lesniance,to samo co w cabindzie czy gorsza (usunięte przez administratora) i jak z wypłatami jest 2200 czy ponizej?

Iwona

@Ruda, na forum GoWork.pl nie oceniamy sprawy prywatnych innych pracowników. Proszę Cię o skoncentrowanie się na głównym wątku w dyskusji, czyli warunkach pracy w firmie Hutchinson Poland. Czy w ostatnim czasie zmieniło się coś w firmie? Czy praca zależnie od hali różni się w dużym stopniu?

rubaszny arbuz
@Iwona

idź być kadrową gdzie indziej

@Iwona

moze w koncu zrozumiesz ze to nie obgadywanie ale warunki pracy zwiaane sa z ludzmi bo mobbing to tu na porzadku dziennym liderki majstrowe zeby zapunktowac strasza mowia ze najwazniejsza jakosc aale przy takich normach trzeba wybrac jakosc lub ilosc

Sebol

A jest tam dalej taki wysoki chudy animator w okularach chyba Marcin?

Bolo

Kiedy płacą wszasy

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 744.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 680, z czego 160 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 375 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.