Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Pracownik Hutchinsona

Każdej osobie która zastanawia się czy przyjąć się do Hutchinsona Zakładowa stanowczo to odradzam , panuję tutaj jeden wielki (usunięte przez administratora) cyrk i (usunięte przez administratora) Nikt nad niczym nie panuję, zwalnia się doświadczonych pracowników, a zatrudnia masowo ukrainców za minmalna i niech robią po 12h, a to ze nic nie umieja to juz nikogo nie obchodzi. *ówno kogo interesuje ze sie starasz, w nagrode dostaniesz awans na jakies dziadowskie stanowsiko dla osoby z ulicy, bo przeciez tak taniej,. Tam się liczy tylko, żeby pracownik nie wolal kasy, siedzial cicho, robil za dwóch to wtedy jest dobrze, kierownik cie poklepie po plecach i zapier*alaj dalej (usunięte przez administratora) Awans? Zapomnij. Naprawdę omijajcie tą firme szerokim łukiem, takiego dziadstwa nie widziałem nigdzie, NIGDZIE. PROPONUJE GENIUSZOM Z ZARZĄDU ZATRUDNIC 100% UKRAINCÓW, ALBO LEPIEJ HINDUSÓW ZA MISKE RYŻU NIECH ROBIĄ.

Jakie zarobki tam U_was można wiedzieć

mmmm

podstawowa stawka to 12,50 h

@mmmm

Nie no teraz jest wiecej. A i tak zgodnie z ustawa maja podniesc stawki.

@Western

Płaca minimalna to prawnie ustalony najniższy dopuszczalny poziom wynagrodzenia, określający stawkę za pracę godzinową oraz stawkę za pracę w określonym wymiarze czasu - najczęściej pensja miesięczna). W Polsce minimalne wynagrodzenie ustalane jest corocznie przez państwo na podstawie ustawy z 10 października 2002 o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Oznacza to, że będąc zatrudnionym legalnie na umowę o pracę nie można zarobić poniżej określonego przez państwo poziomu. W 2018 r. płaca minimalna wynosiła 2100 zł, a minimalna stawka godzinowa – 13,70 zł. Płaca minimalna 2019 to wzrost wynagrodzenia minimalnego o 7,1 proc., czyli o 150 zł. Minimalna stawka godzinowa 2019 wzrosła zaś o 1 zł i wynosi obecnie 14,70 zł.

Cajap

Minimalna płacą godzinowa na umowie to 11.70 PLN piszcie chociaż prawde

Olga
@Cajap

A jak oceniasz możliwości rozwoju kompetencji pracowników firmy Hutchinson Poland? Czy firma zapewnia Wam dostęp do pakietów szkoleniowych lub organizuje udział w certyfikowanych kursach? Warto poruszyć tę kwestię na forum, ponieważ nikt nie wspominał, jak prezentuje się ścieżka rozwoju w firmie.

@Olga

Dawno nie bylem na fajnym szkoleniu.

@Western

Tylko dla kierowników sa szkolenia

Mlody

Pracownicy kiedys mieli 5S

Olecka

Witam ,mam pytanie jak wyglada praca na wykończeniach w zakładzie numer 2 na stolarskiej ??? ciężka praca jakie wynagrodzenie ? mmm

@Olecka

Praca jest ok, ludzie spoko zalezy gdzie trafisz. Zarobki sa chyba takie jak wszedzie. Ja nie narzekam.

wolny

Byłem ostatnio na rozmowie i ogólnie to nie polecam, przede wszystkim chodzi o stawki wynagrodzenia, już nie pamiętam ostatnio ale mówili o produkcji- operator autoklawu 15,30 brutto/h, a na magazynie coś między 12-13zł brutto/h. Z takimi stawkami to i ukraińcy nie będą chcieli robić, a co dopiero Polacy. Żenada. Dlatego apeluje, proszę ludzie zastanówcie się dobrze z 5 razy przed pójściem tam do pracy. Jak tak na dobre nie będą mieli ludzi do pracy to w końcu się obudzą.

zwolniony
@wolny

powiem to tak że hutchinson jako zakład to nie jest zły jak o nim mówicie bo nie ma tam aż takiej cieżkiej roboty i fajni ludzie tam pracują ja miałem pecha i dostałem się to wrednego animatora który był chamem i nie powiem co jeszcze gorsze ale nie dało się normalnie pracować bo albo darł ryj albo walnoł takim tekstem że nie wiadomo było co robić . Ale ktoś w końcu już nie wytrzymał i zrobił z tym porządek że Pieronka już nie ma tylko szkoda że dopiero po takim czasie zrobili z nim porządek . ja wolałem się zwolnić niż przechodzić piekło z tym diabłem podobno są na innych działach fajni animatorzy normalni nawet sie smieja i robia jaja dlatego nie chce obrażac innych ale dla tych co chcą tam iść do pracy to miec nomalnego kierownika a zaraz po nim animatora bo to z nimi caly czas robicie .

igor
@zwolniony

wracaj stary bo tego gościa już tu nie ma :-)

Muchacho
@wolny

to już wiem dlaczego produkcje przeniesli z Hiszpanii do Polski ;-)

wiedzący
@wolny

a czy wziąłeś pod uwagę, że to są stawki zasadnicze? i to na początek? do tego dochodzą różne premie, których niemało...

wyrobnik
@wiedzący

jakie premie o czym Ty mówisz kierowniczku chyba Wy je macie za wyciskanie norm z pracowników bo zwykły robol ma 100 zł brutto -żenada oczywiście jak wyrobi kosmiczną normę .W efekcie nie ma żadnych premii

Powodzenia
@Muchacho

Nie martwcie się już niedługo cała produkcja trafi do Serbii. Koniec waszych problemów.

Powodzenia
@Muchacho

Polka
@Powodzenia

I tak się może skończyć brak szacunku i godnej pensji, za pracę. Wyzysk nie ma racji bytu na naszej ziemi Serbia to dobre dla was miejsce, a może Turcja by się wam przydała... Chcecie nas straszyć?! Czym? My sobie poradzimy, niewolników tu nie ma PROSTE.

ona
@wyrobnik

Są premie . Aktualnie 350 złotych. 250 za reklamację a raczej ich brak a 50 za odpad i 50 wydajność.

Kamila
@wyrobnik

Do tego dochodzi premia za nie chorowanie 2 razy w roku. Bony na święta i postój czyli 3 razy w roku. od lipca będzie kwartalny dodatek. Za tych co chorują. Długo by tłumaczyć ale zawsze jakieś pieniądze wpadną . A poza tym nikt nie ma mniej jak 11.70 mówię o produkcji w Ż2 . piszcie realne informacje a nie te z poczty pantoflowej. pozdrawiam

@wyrobnik

piszcie prawdziwe informacje: mamy w z2 premie produkcyjna. nawet zwiekszyli nam od maja premie.

@wolny

ludzie a czy wy rozumiecie ze to jest gola stawka zasadnicza? ze do tego dochodza jeszcze premie? ktora firma w okolicy ma takie dobre stawki?

Rick Dangerous
@Powodzenia

Chyba nie znasz mentalności Serbów człowieku. To ludzie bardziej wolni niż ci się wydaje i żaden serb nie da się zaprzęgnąć do tak ciężkiej pracy w takim tempie pracy jakie jest narzucone w obozie na stolarskiej w dodatku 3 zmianowej.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMONTER
Racibórz
Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A.

@

Dajcie spokój juz temu gosciowi

Jery
@@

A ty co jego prywatna sekretarka

@
@Jery

Nie prywatna sekretarka. Tylko żyjecie zyciem goscia ktory nie szanuje nikogo ani niczego. To forum schodzi na poziom totalnego dna. Myslicie ze go rusza to pisanie o nim. Watpie. Pewno bawi sie jak sie bawil. Wiec dajcie se juz spokoj. Albo.idzcie i mu powiedzcie w oczy to co tu o nim piszecie.

@@

Bardzo dobrze sformułowane typ nie szanuję nikogo ani niczego gostek zupełnie jest z innej planety

Robson

Dajcie spokój. Niszczycie ludziom zycie. Znam faceta jest wporzadku. Robilem z nim.lata i zawsze mozna bylo na niego liczyc. Zrobiliscie zto igly widly. I tyle. Darujcie sobie. Wporzo gosciu juz niektorzy zzapomnieli ile im pomogl. Wstydzcie sie! I zamknijcie wkoncu.

Witam,mam pytanko odnośnie pracy w weekend w zakładzie nr.1, pracował ktoś?jakia atmosfera,ile się zarabia?

Niezdecydowany

Hej.W którym zakłądzie lepiej pracować? Na Leśniance czy w 2 na Stolarskiej? chodzi o prace fizyczną. Nie wiem czy pracować na Leśniance przez Adecco czy lepiej iść na stolarską na umowe o prace przez zakład.Doradzcie proszę.

@Niezdecydowany

jak masz możliwośc to szukaj pracy gdzie indziej oba te zaklady to poraszka pozdrawiam

Black
@Niezdecydowany

Zrób dokładnie tak jak napisał miły...szukaj pracy w innym zakładzie. Praca w Hutchinsonie nie jest taka zła,ale ludzie są wredni. Zero współpracy ,pomocy i zrozumienia dla nowego pracownika który na początku ma ciężko żeby wdrożyć sie w nowej pracy. Od pierwszych dni pracy zniechęcanie i pretensje kierowników i liderów że robisz mało bo normy jest tyle...bla,bla. W Delphi przepracowałem 2 lata,w Cabindzie 4lata...a w hutchinsonie 1 miesiąc wytrzymałem. To chyba wiele tłumaczy jakim pracodawcą jest ten zakład.

Wow
@Black

Samo to że Hutchison to jest twoja 3 praca to świadczy jakim jesteś pracownikiem że nigdzie na dłużej nie możesz zagrzac miejsca więc nie pitol ze ludzie są wredni tylko Ty masz problem ze sobą że nie potrafisz się podporządkować i tyle .

Black
@Wow

Haha,nawet nie potrafisz napisać poprawnie nazwy firmy której tak bronisz idiotko. Prace zmieniam często bo nie mogę długo patrzeć na fałszywe mordy. Niby komu mam się podporządkowac? Debilom co myślą że jak skończyli studia zaocznie tą są kimś ważnym?Fuck off.

Jaro
@Black

Kupili za kasę wykształcenie a z butów słoma wystaje nie mówiąc o ich zachowaniu wiesniacy i tyle ja 3 miesiące pracowałem na ajp 6 i doświadczyłem tej patologii dlatego odradzam pracy właśnie tam, ludzie są okropni jak by mogli to by Cię w pierwszy dzień zajechali a zwłaszcza Panowie z autoklawy to się uważają za Bogów zamiast temu nowemu podpowiedzieć jak najlepiej ubierać gumy to robią ale na złość a potem jeden z drugim wydziera mordę ! Obraz nędzy i rozpaczy a Ci cali kierownicy to jedna wielka pomyłka nie polecam . Teraz pracuję również w branży motoryzacyjnej ale za lepszą kasę i zdecydowanie inne traktowanie człowieka .

@Wow

Żyjemy w wolnym kraju tak to przynajmniej ma wyglądać każdy ma prawo wyboru nieważne w ilu zakładach pracował sam pracodawca nie jest odpowiedzialny za patologię panującą na produkcji tylko te buraki od pługa oderwani praca jest po to żeby żyć a nie żyć po to by pracować lizodupstwo służy samolubom a nie drugiemu człowiekowi a jak z ciebie taki pracoholik to może podporządkuj się sam sobie a wtedy dowiesz się kim ty jesteś

Życzliwy
@Niezdecydowany

Przyjęcia do pracy są praktycznie w każdym zakładzie motoryzacyjnym posłuchaj sobie radia Bielsko cały czas mówią o ofertach tylko problem jest taki że to ludzi nie ma chętnych do pracy . Jak ktoś ma możliwość to jedzie za granicę i tam się dorabia bo w Polsce raczej się nie dorobisz chyba że garba.

@mily

Hej! Na jaką stawkę godzinowa można liczyć na początek na Stolarskiej?

Taktoja

Mógłby ktoś podzielić się opinią o zarobkach i o atmosferze panującej w firmie ? Warto się przyjąć?

Pokemon

Siemano ludziska wiadomo kiedy będą przelewy z wypłatami ???

Dd

Kiedy wyplacaja bony w huthinson stolarska zaklad 2

@Dd

już są na koncie

uwu

jestem zwykłym robotnikiem tejże fabryki i jestem zdenerwowany sytuacją panującą w tym zakładzie !! z tej strony liderka karuzeli :) pozdrawiam

Piksel
@uwu

Uwu dziwne jest co piszesz a skoro tak Ci źle to czemu nie zmienisz zakładu masz się denerwować to spróbuj szczęścia gdzie indziej

A co tam na AJP6??? Komboj J.S.dalej tak szaleje jak szalał?

@1234

A coś taki ciekawy/a nie wiesz że ciekawość to pierwszy krok do piekła a może ty książkę piszesz jeżeli tak Cię to interesuje co kto robi to zapytaj u samego źródła Ajp6 tam się wszystkiego dowiesz a nie szukaj na najbardziej plotkarskiej stronie na której nic i nikt mądrego nie pisze tylko same durne wysrane i wymiete z d ... wypociny . Zajmij się czymś konkretnym choinkę może ubierz światełka sprawdź czy działają bo może żarówka sie spaliła i o karpiku nie zapomnij włącz sobie western to tam zobaczysz kowboji jak tak Cię interesują . Nie musisz mi dziękować za propozycję które Ci podałem bo robię to z grzeczności ze byś się nie nudził/a .

Ajp6
@1234

Nie interesuj sie nami

Zygi
@4321

Jedno pytanie co ty robisz na tej plotkarskiej stronie choinke juz ubrales

Lol

Ojojojojojjojjjojjjjj biedne AJP1

Dixen

Jak wam się podobały wypłaty? Bogate były no nie . Hehehe

Ona
@Dixen

A wiecie kiedy maja być bony świąteczne? I ile tego ma być?

@Ona

Dzisiaj coś mówili że do 21 mają być wypłacone i ponoć mają być większe niż w zeszłym roku nie wiem czy to jest prawda czy bujda ale zakład 1 mają dostać po 500 zł

Proponuje usunąć tą strone bo to co się tu czyta i osoby które to piszą rozumu raczej nie mają. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mogą skrzywdzić drugiego człowieka tymi pomowieniami do czego doszło że potraficie takie herezje pisać. Ingerujecie w czyjąś prywatność i zarazem niszczycie jego osobę , skąd w was tyle obludy i fałszu? macie związki skoro taka krzywda Ci się dzieje to nie wiem zmien sekcje, zmianę z tym nigdy nie było u nas problemu bo sam z przyczyn osobistych jestem tego przykładem i wyszło mi to na lepsze a nie pluj na drugiego bo nawet nie zdajesz sobie sprawy ile zła wyrzadzasz . Forum to służy o opinii pracodawcy a wy zrobiliscie nowe forum polegające na opluwaniu drugiego człowieka. Przez właśnie takich idiotow co piszą te tandetne bzdury i podkrecaja jeszcze bardziej atmosferę to idzie o nas opinia jacy to ludzie pracują w tej firmie. Nie znam osoby która by była wręcz idealna i nie posiadała żadnej wady. Zbliża się czas świąteczny proponuje zmienić tok myślenia w innym kierunku. Jesteśmy ludźmi popelniajacymi błędy, niech każdy patrzy swojego nosa a będzie znacznie lepiej

Aneczka
@Paweł

Brawo Paweł bardzo mądrze to napisałeś

@Paweł

czas świąteczny jest dla rodziny a nie dla firmy i pracoholików pewnie dla ciebie nie jest to priorytetem a włażenie w tyłek służy samolubom i egoistom a nie drugiemu człowiekowi każdy popełnia błędy choć niektórzy robią to świadomie nie patrząc na drugiego co w tym zakładzie jest na 1 miejscu przez tych pseudo kierowników tak że ja mam na to wyj........ne

Zołza
@Paweł

Całkowicie się z Tobą zgadzam!Czytając niektóre posty ma się wrażenie,że głupota wzięła się za myślenie.Proponuje wszystkim zajrzeć do wikipedii i zapoznać się z znaczeniem terminu głupota!!

Gufi
@Zołza

O tuż to masz rację ale czy taki wie w ogóle co jest wikipedia ? nie sądzę by był na tyle inteligentny wystarczy popatrzeć jaki jest ich styl pisania i o czym piszą . Głupota to zbyt ładnie to nazwałaś , nie ten przedział

Xxx
@Paweł

To skoro zwolniles sie lub zeolnilas to czemu tak zajmujesz sie tym co dzieje sie w tym zakladzie falsz i obluda nie mow o innych bo jestes nie lepszy gdzie bys wchodzil gdyby ta strone zlikwidowali pewnie to ty jestes opisywany zachowuj sie jak czlowiek to tez tak befziesz traktowany

@Xxx

Pracuję i powiem Ci że mam się bardzo dobrze a lepiej nie mogłem trafić hala 1 to jest totalnie inny klimat a przede wszystkim zupełnie inni ludzie i czytaj uważnie bo nikt nie piszę że się zwolniłem tylko ty chyba masz problemy z prostym czytaniem a na stronę wchodzę bo mam do tego prawo

Xxx
@Paweł

Jestes jak wszyscy tez lubisz ploty i opluwanie nie rob sie swiety

hura

Super paczki mikolajkowe zesmy dostali :)

wytł
@hura

MIELISCIE NIE MOWIC!!!

Włodek
@hura

To jak to... jedni dostaki a drudzy nie... :(((( ????

nick
@Włodek

są paczki związkowe

Nie ma paczek na Mikolaja tylko bon na 100 zl i jakies cuksy. Bez wzgledu na wiek.

; )

Bon do sfery?

@; )

Bony sodexo.

Ciekawy

Wiadomo co jest w paczkach dla dzieci w przedziale wiekowym 12-14 lat?

@Ciekawy

Nie ma paczek tylko bon na 100 zl plus jakies cuksy od Mikołaja.

Xxxx

Chcialem poruszyc sprawe paczek bo czegos nie rozumiem i w tym roku nasz zaklad pobil rekord roudania paczek mikolajkowych otoz 16 grudnia kadry sa jeszcze smieszniejsze niz w zeszlym roku osmieszacie sie dajcie te paczki na mikolaja jak w innych zakladach normalnych

niko
@Xxxx

nie widziales ze kadry w tym roku nie robia paczek tylko 'komisja socjalna'???

Nikt
@niko

Ta cala komisja socjalna pewnie bezdzietna, albo już paczki dla swoich dzieciakow mają gotowe. Wybrali sobie dogodny dla siebie termin....Gdzie komisja co była?

Justyna
@niko

A co ma być w paczkach?

robol

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: podwyższyć pensje

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 744.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 680, z czego 160 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 375 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.