Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Dokładnie

Western

Ludzi dajcie spokoj. Niszczycie facetowi zycie zdajecie sobie wogole z tego sprawę! Opamietajcie sie! Gdzie jest administrator forum ktory powinien tu pilnowac pisania na temat pracy a nie zycia ludzi!

coo?

czytam czytam i strach żonę wysłać do was pracować ....

Urażony głupotą ludzi

Mam wrażenie że ktoś tutaj chyba nie ma własnego życia albo ma we własnym życiu nie porządek nikt tu nie potrzebuje twoich opini ani rad ! Nie każdy ma w żuciu wszystko z górki !!! czasami szukając szczęścia trzeba trochę pochodzić po „mule” i chyba warto tak przeżyć życie by mieć świadomość że było się szczęśliwym! Nie układa się między kimś ale lepiej być razem bo co ludzie powiedzą ? Błagam ludzie litości żenujące to co tu wypisujecie to chyba czysta zazdrośc że człowiek chce żyć szczęśliwe ! Pewnie zdeptajcie oplujecie zmieszajcie z błotem tylko zastanówcie się czy zrobił wam coś złego ? Bo uważam że nie ma to powiązania absolutnie z jego stanowiskiem bo jako kierownik pełni swoje funkcje bardzo dobrze przede wszystkim ma szacunek do ludzi i nigdy nie odmówi pomocy !

@

A na przerwie tez ciekawe rzeczy mozna zobaczyc, albo jak sie nie chcący wejdzie na stolowke zwlaszcza na nockach

@@

Samo nasuwa się pytanie dlaczego taka osoba pełni funkcję kierownika ???!!! Dajcie temu Panu więcej obowiązków lub stanowisko na produkcji to wtedy nie będzie miał czasu na głupoty

Olga

Znajdujemy się na forum publicznym, dlatego też zachowajmy stosowny ton wypowiedzi. Forum GoWork.pl jest miejscem, gdzie dyskutujemy i oceniamy warunki pracy, a nie zachowania osób trzecich. Skupmy się proszę na zatrudnieniu w Hutchinson Poland. W dniu 23 stycznia w Vitry-sur-Seine (departament Ile-de-France) odbyło się forum krajowego instytutu szkoleń i szkolnictwa zawodowego w branży gumowej (IFOCA). Zespół HR Hutchinson Poland uczestniczył w tym wydarzeniu, by spotkać się ze studentami na poziomie magisterskim i licencjackim w celu prezentacji firmy. Świadczy to między innymi o otwartości firmy na rynek młodych pracowników i absolwentów, nie uważacie? Czy na forum są studenci, którzy rozważają pracę w Hutchinson Poland?

Tobiasz

O to nawet ciekawe! ;)

Jojo
@Olga

Rozważają jeśli mają znajomości. Bez nich nic nie zdziałają w tej firmie. Jest u nas dużo wykształconych i utalentowanych ludzi, ale kiedy pojawia sie ogłoszenie na jakieś stanowisko (może dla picu tylko) zaraz jest obstawiane czyimś znajomym. Wykształcony człowiek bez znajomego gdzies wyżej skończy co najwyżej na produkcji jako szeregowy pracownik, bez perspektyw na awans.

Artur
@Jojo

Mam przez to rozumieć, że nie mając znajomości w firmie Hutchinson Poland nie ma szans na to, aby pozytywnie przejść proces rekrutacyjny? Zawsze wybrana będzie osoba, która jest polecona przez znajomego? Nie chciałbym źle zrozumieć tego, co napisałeś także przed przejściem do dalszej dyskusji, dlatego też chciałbym, abyś wyjaśnił, jak to wygląda.

Jojo
@Artur

No zanim wyjasnię to powiedzcie mi, jeśli pojawia się ogłoszenie o pracę, na jakims lepszym stanowisku, to jaki okres czasu powinien minąć na składanie CV? I dla wyjasnienia. Nie wiem jak jest we wszystkich zakładach, wypowiadam się na temat mojego nr 2 w Żywcu.

Eifla
@Urażony głupotą ludzi

Również zgadzam.sie z Twoim wpisem, ze kazdy ma.swoje zycie i czasem trzeba pochodzoc po "mule" Tylko może nie powinien zostawiac w nim.swoich trwałych "śladów", a po drugie co mnie osobiscie irytuje to robienie z siebie ofiary, ktora jest tak wporzadku a to wszyscy dookoła są beee. Przeciez nikt nikomu nie kaze sie z kims wiazac. Tylko jakis szacunek do ludzi trzeba miec a ten Pan wszystkich traktuje z gory jakby byl w czyms lepszy od nas. Pracowalem z nim na ajp 7 wiec troche wiem.

@Urażony głupotą ludzi

Tylko dlaczego nie zrobi to tak jak trzeba. Ale nie lepiej mić w domu za fri gosposie praczke sprzątaczke i kucharke a uciechy szukać poza maużeństwem .Moje motto 3 rzeczy bym nigdy nie chciała 1 bielizny używanej 2 butów używanych i 3 FACETA KTÓRY GTA NA DWA FRĄTY to są (usunięte przez administratora)

Krol
@Urażony głupotą ludzi

Ma szacunek tylko do tych, którzy są mu potrzebni jesli nie jestes wylatujesz. Jesli masz lepsza ocene czy tez nie zostales wywalony z sekcji to tylko dlatego, ze jestes dobrym pracownikiem i zawdzieczasz to sobie i wylacznie sobie a nie temu panu kierownikowi czy kim on tam jest. Pomaga i jest mily tylko wtedy gdy ma z tego korzysc tak to wchodzi w t... tym z biura donaszac na kazdego i pilnujac czubka wlasnego nosa. A jego zycie prywatne właśnie pokazuje jaka jest osobą i nie da sie niestety tego rozdzielic na prace i po pracy. Ci co tu pisza do tej czarnej dziewczyny maja racje tylko ona tak jak wiekszosc ludzi tego nie widzi Ja tez bylem zachwycony moim kumplem jak to o nim mowilem jest fałszywym typem z innej planety. Jak znalazl innych wywalil mnie gdzie.indziej ale lepiej mi tu przynajmniej nie musze sie podlizywac

Joanna
@Krol

Przypominam, że wypowiadacie się na forum dotyczącym pracy, więc najcenniejsze są tu komentarze odnoszące się do warunków zatrudnienia. Według regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin niedozwolone są komentarze, które opisują czy obrażają innych. Takie wpisy mogą zostać usunięte.

Taki sobie ja

Cześć. Pytanko mam do pracujących w owej firmie. Trafiłem na ogłoszenie na ustawiacza maszyn. Mam doświadczenie przy takiej pracy. W obecnej firmie przy pracy pon-pt biorę jakieś 3k na rękę. Do tego zrobię dwa-trzy dni weekendowe i jest to 3700. Zarobię lepiej u Was ? jakie warunki ? ile pracy ma taki ustawiacz ? dzięki za wszelakie odpowiedzi, te miłe jak i te niemiłe też :)

KSU
@Taki sobie ja

W jakiej firmie pracujesz ?

@KSU

między BB a Kętami ;) powiedzmy że w Dankowicach.

Pomocny
@Taki sobie ja

zależy jakie masz doświadczenie jak serio robiłeś z maszynami to pytaj o prace na wytłaczaniu

@Pomocny

Zmiana form, programowanie, próby technologiczne, obsługa robotów podajnikowych oraz urządzeń automatycznych. Głównie chodzi mi o zarobek jaki jest u was na takim stanowisku. Mam kawałek do hutchinsona i muszę się dowiedzieć czy będzie mi się opłacało dojeżdżać.

Mlodzik

Gruchaly golabeczki w sobote w.pracy gruchaly:) zazdroscic mu nie ma czego, bo glupoty i robienia z siebie wielkiego Pana kierownika to nie ma co zazdroscic. mnie szkoda tej fajniutkiej czarnulki

@Mlodzik

Gdzie to tak? Na pierwszej hali? O kim to mowa?

Wolny
@Mlodzik

Taki sie juz nie zmieni taka natura (usunięte przez administratora)

Eifla
@Wolny

A tam a moze sie kiedys zmieni? Coz trzeba wierzyc nawet w to ze idiota zmadrzeje????

EloElo
@Wolny

Koralik mysli tu se pyk tam se pyk a inni bawia jego...

Jowita

sorry, pomyłka.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
KSU

Na jaki zarobek może liczyć osoba zaczynajaca pracę na produkcji ? Jak są płatne godziny nadliczbowe soboty i niedziele ? Praca fajnie ogólnie czy do kitu ? Ile zarobie pracując weekendowo Piątek Sobota Niedziela ?

Ja....

Czy orientuje się ktos ile płatne są weekendy?

Ruda

Nie mam w zwyczaju wtracac sie w zycie innych ludzi... obudz sie dziewczyno i otworz szeroko oczy... tacy ludzie sie.nie zmieniaja... i nigdy sie nie zmienia.. a bez powodu tyle negatywnych opinii na temat tego Pana sie nie pojawilo.. nikt Ci tego w oczy nie.powie.. ale ty usiadz ii pomyśl.. poki nie jestes zapozno... to taka dobra rada od 47 letniej kobiety ktora zycie zna a sporo tu robi i wiele widziala.. pomyśl skad tyle zlych opinii

Swierzak

Witam mam pytanie bo właśnie za pare dni bede pracował w zakładzie na leśniance jako operator maszyn powiecie na czym to polega czy jest to ciezka praca i czy jest tam norma?

Nikita
@Swierzak

Operator maszyn ???? na 130 to operator szczotki do spawòw i to nie jest praca!!!! Powodzenia

@Swierzak

Oczywiście są normy. Z kosmosu. Ściski, zginarki i masa innych do ogarnięcia szybko. 85% pracowników to Ukraińcy. Praca lekka nie jest!

MaGa

Bielsko-Biała Rudawka Praca bardzo fajna, jak dla mnie, w ruchu, nie nudna (choć przy systemie tzw. równoważnym, czyli 4-brygadowym! pensje śmiesznie niskie). Ale to by się dało jeszcze przełknąć. Jakieś 2200 zł dla nowych pracowników. Ale to, że przez zmianę, która w tej firmie nie ma szans nawet na 5! minut przysiąść, nie aby nic nie robić, ale chociaż raz na 2h aby nogi odpoczęły, to już porażka! Nic więcej, tylko tyle, wykonujemy wiele czynności, przy których 1-2 minuty w pozycji siedzącej nie wpłyną na naszą wydajność, a w brew pozorom, może ją poprawią. Ludzie wychodzą do toalety częściej, niż to potrzebne, aby na chwilę usiąść. Firma ma kolosalne miesięczne zyski, a boi się, że będziemy tylko siedzieć! Przecież swoje normy musimy zrobić! I co się dziwić, że 70% pracowników to Ukraińcy. Popracuj człowieku 3 dni z rzędu po 12h tylko stojąc! Nogi wejdą Ci do (usunięte przez administratora). A bolą tak, że wyć się chce. Szkoda, chyba już pora szukać nowej roboty. Za pracę w systemie 4 brygadowym, za 2200, przez 12h na nogach - chyba czas podziękować.

Klik

Czy jest autobus zakładowy do firmy w BB? Czy na własną ręke trzeba jeździć?

Mlodzik

Ja tam sie nie wtracam bo to nie moja sprawa. Ale szkoda mi tej.mlodej co je mu z.reki. bo poleciało dziewcze na czule słówka i lezki w oczkach ze tak mu to zle wszyscy rrobią ciekawy jestem dlaczego az tyle ludzi...

Luz
@Mlodzik

Zajmij się facet sobą a nie patrz robić ploty. Umyj się ogol zadbaj o zeby domyj lapska kup lepsze perfumy i może to jest cały sekret którego mu tak zazdroscisz.

Mówisz o mercedesie?

@Luz

O którym dziale piszecie? Bo na mercedesie też cuda

@Luz

O którym dziale piszecie? Na mercedesie też cuda

Rere

Można u was liczyć na jakieś nadgodziny ?

Mily
@Rere

Po 8 godzinach zapomnisz jak się nazywasz

Rere
@Mily

Słyszałem że jest możliwość 12 a to lepsza opcja niż weekendy . Więc dla tego się pytam

Sprawiedliwy!

Witam! Kiepskie warunki pracy. Brak możliwości rozwoju. Człowiek jest zawsze na dalszym planie. Ukłony w kierunku dyrekcji. Przemyslcie sobie kilka spraw!

Nikita

Która to?

Piwko
@Nikita

A to ta co z alvaro po zakopcu pomyka. A on taki rozgrzany ze w samej kamizelce eleganco drepta po krupuwkach ze kolegow starych nie poznaje jak mu czesc wolaja.

Kamikadze
@Piwko

A kto to ten Alvaro z AJP7?

Rome
@Kamikadze

To ten od tego Fordzika ?

@Rome

Witam jaka jest u Was premia za nie chorowanie ile wynosi i jak jest wypłacana? Dzięki za odpowiedz

mily

200 zł do wypłaty

Kamikadze
@Rome

Nie no ja właśnie nie wiem i temu się pytam bo kiedys robiłem na AJP7 i nie wiem o kim piszecie.

#strajk

SOLIDARNOŚĆ!!!!!!!

Ciekawy
@#strajk

Na czym polega wasz strajk? Odeszliscie od maszyn? Pracujecie na 50%?

Cajap
@Ciekawy

Ch... J z piniondzami ważne że robota jest..!

zeno
@#strajk

lepiej byscie skonczyli juz to zabawe i dogadali sie z dyrektorem

@Ciekawy

Wystarczyłoby zacząć pracować zgodnie z procedurami. Gwarantuję, że cała produkcja zostałaby zatrzymana i z miejsca podwyżki xD

Lucjan
@zeno

Jak sie dogadają na 30 groszy to bedziesz pisal że znow związki załatwiły jałmużnę jak strajk to niech bedą godne podyżki

@Lucjan

Jakaś kpina

Co z podwyszkami

@#strajk

A wyruwnanie będzie za opuznione podwyszki

Goska
@@

No chyba powinno byc wyrownanie

Dalej sttajkujecie

???

To ile on w końcu ma tych dzieciaków?

Tom Tom

Tak śr czytam to forum. Związki super brawo. Ale dogadajcie się w końcu. Czytam dalej i trafiam na post w którym ktoś broni Alvaro i własnym oczom nie wierzę. Słuchaj Robson czy jak Ci tam to jest. Idę se patrzę i co widzę Alvaro w towarzystwie jednej z czarnych przyjaciółek bo imion nie chciałbym tu urzywac. Kolejna naiwna juz trzy załatwił dwie z dziećmi zostały . I ktoś tu mówi że tu ludzie mu wpisami życie niszczą jak on sam ze je niszczy myśląc muzgiem w spodniach. A jeszcze ostatnio jakiś gościu na palrni chwalił chłopa ze sie ogarnął rodzinę zakłada a tubmu ludzie kolo tylka robi to sie przyjaciel zdziwi jak się dowie. Choć nie można powiedzieć zazdro Alvaro ze Tak na Ciebie leca te panny bo coraz młodsze ta ma 22 chyba na jakąś szkołę podrywu sie do Ciebie wybiere.

Trzydwajeden
@Tom Tom

Idiota i tyle już to tu chyba ustalili ludzie

@Trzydwajeden

Znam Cie gosciu lata, znam sytuacje w jakiej byles, obserwuje Cie od dłurzszego czasu. Weź przestan myslec ze glowa w spodniach i nie niszcz zycia tej mlodej dziewczynie, ktora swoja droga tez rozumu nie ma zeby sie wycofac z tego. Tylko z reki ci je jak male dziecko. Zostawisz znow slad po sobie w jej brzuchu i co kolejny bedzie wychowywal za ciebie? Czy zostanie sama? Czy bedziesz zdradzal na prawo i lewo. Ocknij sie i idz napraw to co schrzaniles puki jeszcze nie jest za późno. Ja wiem stary, że forum nie jest od tych spraw ale ty i tak masz wszystkich w (usunięte przez administratora) wiec moze jak poczytasz prawde o sobie tu to cos do ciebie dotrze.

Robin
@@

Ludziska żal wam (usunięte przez administratora) ściska. Niech lata z ogonem gdzie chce tylko jak jeszcze raz wyskoczy z glupim tekstem to mu buchne smiechem w twarz. Taki ktos ma nami kierowac i szacunku wymagac bedzie.

@Tom Tom

Kpina.

Firma

Program Praktyk Hutchinson Poland Sp. z o.o. CEL: Praktyki w Hutchinson dadzą Ci możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej, która nabyłeś podczas studiów, z tym jak funkcjonuje firma w praktyce. Nauczysz się jak zastosować to co znasz tylko z wykładów w realnych projektach. Poznasz kulturę naszej organizacji. Zobaczysz jak działa międzynarodowa korporacja. KOGO POSZUKUJEMY: Do udziału w praktykach zapraszamy studentów IV lub V roku wydziałów oraz kierunków technicznych takich jak np.: •Mechanika i Budowa Maszyn •Automatyka i Robotyka •Inżynieria Produkcji Wiedza techniczna jest dla nas, jako dla firmy produkcyjnej, bardzo ważna, ale organizujemy również praktyki w działach nie związanych bezpośrednio z produkcją. Są to tzw. serwisy wspólne, czyli np.: •Dział Zakupów •Dział Personalny •Księgowość •Logistyka •Jakość •BHP Jesteśmy firmą francuską, dlatego też bardzo chętnie przyjmujemy na praktyki osoby posługujące się tym językiem. Nie jest to jednak warunek konieczny, więc jeśli nie znasz tego języka, na pewno znajdziemy zajęcie, które nie będzie wymagało jego znajomości. Poszukujemy przede wszystkim osób aktywnych i otwartych na nowe doświadczenia. Zainteresowanych tematyką produkcji. Osób, które nie lubią bezczynnie czekać na pracę, ale jej poszukują. OPIEKUN PRAKTYK: Każdej osobie odbywającej praktyki w Hutchinson zostaje przydzielony opiekun. Zazwyczaj jest to Kierownik Działu, w którym odbywają się praktyki. ALE CO JA WŁAŚCIWIE BĘDĘ TUTAJ ROBIĆ...? Po pierwsze zapoznasz się ze strukturą firmy i z naszymi wyrobami. Poznasz procesy, które toczą się w poszczególnych działach. W zależności od Działu, do którego aplikujesz otrzymasz do zrealizowani konkretny projekt-zadanie, którego wykonanie będzie nadrzędnym celem praktyk lub też będziesz obserwował i uczestniczył w bieżących pracach działu. Szczegółowy program praktyk jest konstruowany indywidualnie w zależności od Działu, w którym się odbywa. CZAS TRWANIA PRAKTYK: Czas trwania praktyk to minimum jeden miesiąc. Prowadzimy stały nabór na praktyki. Odbywają się one zarówno w czasie wakacji, jak również w trakcie roku akademickiego. Jednak warunkiem przystąpienia do nich jest dyspozycyjność co najmniej 20 godzin tygodniowo. Jesteśmy elastyczną firmą, dlatego też dajemy możliwość dopasowania praktyk do Twojego planu zajęć na Uczelni. JAK APLIKOWAĆ Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk w Hutchinson zapraszamy do aplikowania. Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja.lodowa@lodz.hutchinson.pl. ZAKOŃCZENIE PRAKTYK: Jeśli Twoja praktyka była związana ze zrealizowaniem konkretnego projektu, zostaniesz poproszony o zaprezentowanie wyników swojej pracy. Jeśli natomiast uczestniczyłeś w bieżących pracach działu, bez konkretnego zadania, Twoje praktyki zakończą się rozmową z Opiekunem, podczas której podsumujecie współpracę. Pamiętaj, że odbycie praktyk w Hutchinson pozwala nam zapoznać się z Tobą i Twoją pracą. Często praktykanci, którzy szczególnie dobrze wykonywali swoje zadania, zostają później zaproszeni do udziału w rekrutacjach, które ewentualnie pojawiają się w firmie. Zapraszamy do odbycia praktyk w Hutchinson!

@Firma

Jak z dostaniem sie na praktyke? Ciezko?

@Western

Wogole sa w ofercie praktyki?

Mlody
@Western

Chyba sa przez Urzad pracy lub strone sprobuj

Ktos321
@Western

Firma wystawia ogłoszenia na różnych stronach. Wystarczy wysłać CV na maila, dostałem się po 15 minutach rozmowy :)

@Firma

Można liczyć na pracę w logistyce

Pracownik Hutchinsona

Każdej osobie która zastanawia się czy przyjąć się do Hutchinsona Zakładowa stanowczo to odradzam , panuję tutaj jeden wielki (usunięte przez administratora) cyrk i (usunięte przez administratora) Nikt nad niczym nie panuję, zwalnia się doświadczonych pracowników, a zatrudnia masowo ukrainców za minmalna i niech robią po 12h, a to ze nic nie umieja to juz nikogo nie obchodzi. *ówno kogo interesuje ze sie starasz, w nagrode dostaniesz awans na jakies dziadowskie stanowsiko dla osoby z ulicy, bo przeciez tak taniej,. Tam się liczy tylko, żeby pracownik nie wolal kasy, siedzial cicho, robil za dwóch to wtedy jest dobrze, kierownik cie poklepie po plecach i zapier*alaj dalej (usunięte przez administratora) Awans? Zapomnij. Naprawdę omijajcie tą firme szerokim łukiem, takiego dziadstwa nie widziałem nigdzie, NIGDZIE. PROPONUJE GENIUSZOM Z ZARZĄDU ZATRUDNIC 100% UKRAINCÓW, ALBO LEPIEJ HINDUSÓW ZA MISKE RYŻU NIECH ROBIĄ.

Jakie zarobki tam U_was można wiedzieć

mmmm

podstawowa stawka to 12,50 h

@mmmm

Nie no teraz jest wiecej. A i tak zgodnie z ustawa maja podniesc stawki.

@Western

Płaca minimalna to prawnie ustalony najniższy dopuszczalny poziom wynagrodzenia, określający stawkę za pracę godzinową oraz stawkę za pracę w określonym wymiarze czasu - najczęściej pensja miesięczna). W Polsce minimalne wynagrodzenie ustalane jest corocznie przez państwo na podstawie ustawy z 10 października 2002 o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Oznacza to, że będąc zatrudnionym legalnie na umowę o pracę nie można zarobić poniżej określonego przez państwo poziomu. W 2018 r. płaca minimalna wynosiła 2100 zł, a minimalna stawka godzinowa – 13,70 zł. Płaca minimalna 2019 to wzrost wynagrodzenia minimalnego o 7,1 proc., czyli o 150 zł. Minimalna stawka godzinowa 2019 wzrosła zaś o 1 zł i wynosi obecnie 14,70 zł.

Cajap

Minimalna płacą godzinowa na umowie to 11.70 PLN piszcie chociaż prawde

Olga
@Cajap

A jak oceniasz możliwości rozwoju kompetencji pracowników firmy Hutchinson Poland? Czy firma zapewnia Wam dostęp do pakietów szkoleniowych lub organizuje udział w certyfikowanych kursach? Warto poruszyć tę kwestię na forum, ponieważ nikt nie wspominał, jak prezentuje się ścieżka rozwoju w firmie.

@Olga

Dawno nie bylem na fajnym szkoleniu.

@Western

Tylko dla kierowników sa szkolenia

Mlody

Pracownicy kiedys mieli 5S

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 742.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 679, z czego 160 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 374 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.